شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 60 از 87
  • نخستنخست
  • ... 1050585960616270 ...
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 591 به 600 از 861

موضوع: گلهای قرمز بیایید کنارهم لحظات خوبی را داشته باشیم (تاپیک اول)

mahrokh آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      495
      گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      1.44
      قد
      163
      وزن شروع
      121.500
      وزن هدف
      هدف اول ..وزن99 .هدف دوم ..79...هدف سوم 60
      وزن فعلی
      82
      حالت من
      Khoshhal

Talking گلهای قرمز بیایید کنارهم لحظات خوبی را داشته باشیم (تاپیک اول)

سلامممممممممممممممممممممم ی چو بوی خوش اشنایی

عزیزای دلم خوبین خوشین

این تاپیک زدم در مورد هرچی دوست دارین باهم حرف بزنیم

تا لحظات خوبی رو کنارهم تجربه کنیم

دوستان تو این تاپیک در مورد ورزش رژیم عذاهای رژیمی
      ناراحتی هایی که در رابطه با رژیم دارین
      دلگرمی دادن سایر دوستانتون
      میتونین صحبت کنید

ولی سوالاتتون در مورد روش رژیم و غیره رو تو تاپیک خود همون رژیم ها مطرح کنید)

ویرایش توسط mahbobe : 11 اردیبهشت 1395 در ساعت 10:05
      If i could pull down the rainbow i would write your name on it and put it back in the sky to let every body know how colourful my life is with friends like you

2. 33 کاربر، ارسال mahrokh را لایک کرده اند:

afsaneh.b (18 تیر 1395),always (13 دی 1394),ana87 (30 بهمن 1393),azi110 (20 اسفند 1393),khanoom_vakil (18 بهمن 1393),khatereh58 (18 بهمن 1393),mahbobe (22 بهمن 1393),maryam12 (19 بهمن 1393),mona_jj (21 دی 1394),Nazi7580 (18 اسفند 1394),Neginnnn (01 بهمن 1394),parchami7 (11 بهمن 1394),shamisa92 (22 مرداد 1394),مامان اکرم (01 شهریور 1394),مامان حامد (18 بهمن 1393),مستانه س (18 بهمن 1393),ندا60 (01 اسفند 1393),کانی (22 بهمن 1393),گل بابونه (14 بهمن 1396),گلی خانومی (27 مرداد 1394),آینوس (19 اسفند 1393),الی ناناز (09 اردیبهشت 1394),الینا1 (30 بهمن 1393),الیزابت (21 بهمن 1393),ایپک (22 شهریور 1394),بئاتریس (30 اردیبهشت 1395),توکلی (10 دی 1394),رهاجان (18 فروردین 1394),سمااززنجان (23 اردیبهشت 1394),سیده مرضیه (24 مرداد 1394),شکیلا123 (19 فروردین 1394),عسل مزد (25 بهمن 1393),غزلینا (24 اردیبهشت 1394)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

رهاجان آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      185
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.32
      قد
      156
      وزن شروع
      81
      وزن هدف
      55
      وزن فعلی
      55
      حالت من
      Khejalati
      وبلاگ زیباتنی من
      2

سلام بر نفسای خودم خوبید خوشید

ایول ندا جون مبارک باشه ما منتظر سبز شدنت هستیم

موثرترین ورزش برای کوچک کردن شکم

داشتن شکم بزرگ مشکلی است که اکثر افراد با آن مواجه هستند و روشهای متعددی را برای کوچک کردن شکم به کار می برند که اکثر آنها بی نتیجه است.

دکتر محمدتقی حولی ساز، متخصص طب فیزیکی و توانبخشی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران گفت: شکم دارای عضلات کوچکی است که در اطراف آن محل تجمع چربی است و در اکثر موارد به دلیل عدم فعالیت این عضلات کوچک، چربی زیادی در ناحیه شکم و پهلو ها جمع می شود. تنها راه کوچک کردم شکم، انجام ورزش و فعالیت است.

دکتر حولی ساز ادامه داد: با انجام ورزش های شکم، عضلات ناحیه شکمی، در دسترس ترین منابع انرژی را که همان چربی ها هستند، برای سوخت و ساز و تأمین انرژی، مصرف می کنند.

یکی از ورزشهایی که بسیار برای شکم مفید است منقبض نگه داشتن عضلات شکم چند بار در روز و هر بار 7-5 دقیقه است.

وی افزود: انقباض عضلات شکم یکی از ورزش های مفید شکمی است، عضلات شکم از چربی ذخیره شده در این ناحیه مصرف می کنند، البته باید توجه داشت، این فرایند باید استمرار داشته باشد به طوری که افراد عادت کنند شکم را منقبض نگه دارند و در طولانی مدت نتیجه بخش خواهدبود.

درادامه باید یاد اور شوم که این ورزشی است که من هر روز روزی 3تا7دقیقه انجام می دهم و واقعا در لاغری وکاهش سایز من تاثیر داشته واین ورزش از ورزشهای است که دکتر کرمانی هم دررژیمش میگوید حتما باید انجام دهید ومن ازرژیم دکتر یاد گرفتم

حالا طریقه صحیح
      کشیدن شکم به داخل

تو کشیدن شکم در هنگام راه رفتن

ستون مهره هایتان را راست نگه دارید، چانه مختصری بالا باشد، شانه ها راحت و کمی به سمت پشت متمایل باشند.

شکم خود را به سمت داخل تا حدی منقبض کنید که بتوانید صحبت کنید و نفس بکشید.

ونگه دارید این حالت رو 7 دقیقه این حالت را در هنگام پیاده روی
      ظرف شستن وکارهای مختلف ایستاده انجام دهید وبعداز دوهفته تغییر را احساس کنید
      امروز همان فردایه که دیروز منتظرش بودیم امروز رو دریابیم

5. 2 کاربر، ارسال رهاجان را لایک کرده اند:

azi110 (28 اردیبهشت 1394),ندا60 (29 اردیبهشت 1394)

رهاجان آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      185
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.32
      قد
      156
      وزن شروع
      81
      وزن هدف
      55
      وزن فعلی
      55
      حالت من
      Khejalati
      وبلاگ زیباتنی من
      2
      دوستان سلام کجاییییییییییییییییییید

من هی بیام کسی نباشه خوب دیگه نمیام

درمورد خواص سیب بخوانید وحتما بخورید قبل از وعده غذایییی وهمراه یک لیوان اب

سيب :

پکتين ترکيبي است که در گياهان مختلف وجود دارد و يک ماده لزج و ژلاتيني است که در مجاورت آب حجم آن افزايش مي‌‌يابد. در واقع اين ماده نوعي قند(گلوسيد) است که به ميزان قايل توجهي در ميوه‌‌هاي مختلف مانند سيب، انگور، کشمش و ليموترش وجود دارد.پکتين موجود در سيب از جذب چربي توسط سلول‌‌ها جلوگيري مي‌کند و همچنين جذب آب از مواد غذايي را افزايش داده و موجب دفع رسوبات چربي از بدن مي‌‌شود.بايد بدانيد که ميزان فيبر در سيب‌‌هاي تازه يا نارس بيشتر است. بهتر است قبل از صرف غذا يک عدد سيب ميل کنيد و سپس يک ليوان آب بنوشيد. اين فيبر حجم بيشتري از معده را اشغال کرده و سيري طولاني مدتي را ايجاد مي‌کند، در واقع اين فيبر جلوي اشتها را مي‌گيرد.پکتين در تماس با آب به صورت يک ماده لزج و ژل مانند در مي‌‌آيد که بخشي از چربي‌‌ها و قند‌‌هاي مصرف شده را به خود جذب کرده و سپس دفع مي‌کند.

7. 4 کاربر، ارسال رهاجان را لایک کرده اند:

azi110 (29 اردیبهشت 1394),mahbobe (29 اردیبهشت 1394),maryam12 (29 اردیبهشت 1394),ندا60 (29 اردیبهشت 1394)

azi110 آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      354
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.26
      قد
      155
      وزن شروع
      100
      وزن هدف
      بشم 68کیلو و شایدم کمتر
      وزن فعلی
      73
      حالت من
      Mehraboon
      وبلاگ زیباتنی من
      19

- - - Updated - - -
      دلی کز معرفت نور و صفا دید

به هر چیزی که دید اول خدا دید

9. 2 کاربر، ارسال azi110 را لایک کرده اند:

mahbobe (29 اردیبهشت 1394),maryam12 (29 اردیبهشت 1394)

maryam12 آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      190
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.23
      قد
      163
      وزن شروع
      102
      وزن هدف
      80 تا عید
      وزن فعلی
      90
      حالت من
      Ghamgin
      وبلاگ زیباتنی من
      2
      سلام به همه
      خوبین؟خوشین؟انشاالله که باشین.
      رهاجون ممنون از مطالبت نه عزیزم تو همیشه بیا از مطلبهات استفاده میکنیم.من خودم روزه میگیرم واصلا انرژی ندارم یکم هم که قران ودعا میخونم دیگه وقت امدن سایت ندارم ولی همش فکرم اینجاست.
      نمیدونم چرا اینقد بیحال میشم تازه شیرهم میدم فکر کنم این باعث میشه.
      ولی با پسرم یه رژیم خوب شروع کردیم شام ونهار کم خوری .هر دوساعت هم یه میوه.خیار وگوجه وکاهو ازاد.روزی دولیوان شیر+خرما.از شنبه هم پیاده روی صبح وشب میخواهیم یهش اضافه کنیم.اخرهفته هم جایزه نفر برنده بستنی+خوراکی دلخواه.
      هردومون خیلی مصمم هستیم وتغییر تو ظاهر پسرم میبینم.واز این بابت خیلی خوشهالم

فعلا یه هفته هست که شروع کردیم وبرنامم تا اخر ماه رمضانه اخه اون موقع میریم عروسی انشاالله که بتونم تا اون موقع ادامه بدیم وبعدش هم ادامه داشته باشه.
      اگرردپای دزد ارامش وسعادت را دنبال کنیم سرانجام به خودمان میرسیم

11. 2 کاربر، ارسال maryam12 را لایک کرده اند:

mahbobe (29 اردیبهشت 1394),رهاجان (29 اردیبهشت 1394)

ندا60 آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      185
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.02
      قد
      172سانتی متر
      وزن شروع
      97کیلوگرم
      وزن هدف
      75کیلوگرم
      وزن فعلی
      88/5کیلوگرم
      حالت من
      Mehraboon
      سلام بچه ها...سلام رهای فعال و مهربون...بچه ها چیکار کنم من که اینقدر تو سفر بی اراده میشم؟!؟؟وقتی تو خونه هستم عالی ام..رژیمم..ورزشم...همه چی خوبه..اما همینکه میرم خونه بابام یا حالا که اومدم مسافرت همه چی رو فراموش میکنم...نه میتونم رژیم رو رعایت کنم نه قدم از قدم ور میدارم...فقط میخورم..باور میکنید الان پنج روزه اومدم خونه داداشم یک کیلو نیم اضافه کردم...تو رو خدا بگید چیکار کنم؟!؟!؟

13. 2 کاربر، ارسال ندا60 را لایک کرده اند:

mahbobe (29 اردیبهشت 1394),maryam12 (05 خرداد 1394)

رهاجان آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      185
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.32
      قد
      156
      وزن شروع
      81
      وزن هدف
      55
      وزن فعلی
      55
      حالت من
      Khejalati
      وبلاگ زیباتنی من
      2
      سلام بر ندای مهربون

15. 2 کاربر، ارسال رهاجان را لایک کرده اند:

mahbobe (29 اردیبهشت 1394),maryam12 (05 خرداد 1394)

mahbobe آواتار ها
      مدیر مسابقات کاهش وزن
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      395
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.12
      قد
      160
      وزن شروع
      119/850
      وزن هدف
      75
      وزن فعلی
      95
      حالت من
      Delvapas
      وبلاگ زیباتنی من
      700
      نان و برنج از پرمصرف ترین مواد غذایی بین ما ایرانیان هستند. بحث های زیادی در مورد این 2 ماده غذایی و تاثیر آن روی چاقی و لاغری وجود دارد. یكی از عادت‌های غذایی بسیار شایعی كه بین افراد و به‌خصوص در افرادی كه تحت رژیم لاغری هستند، رواج فراوان دارد حذف مواد نشاسته‌ای به‌خصوص نان و برنج از برنامه غذایی است. این افراد بر این باورند كه نان و برنج چاق‌كننده هستند و باید به طور كامل از الگوی غذایی روزانه حذف شوند. البته آنچه مسلم است آن است كه مواد نشاسته‌ای از جمله نان و برنج جزو منابع انرژی محسوب می‌شوند و هر یك از مواد قندی – نشاسته‌ای حدود 4 كالری انرژی تولید می‌كند اما این به آن معنا نیست كه به علت تولید كالری باید از برنامه غذایی حذف شوند زیرا كالری برای فعالیت‌های حیاتی داخلی و نیز اعمال خارجی بدن هر فردی ضروری است ولی به میزان لازم و متعادل. اما به چه علت حذف مواد نشاسته‌ای از برنامه غذایی باعث چاقی می‌شود؟
      برلیانت بزرگمهر، مشاور تغذیه و رژیم درمانی، در این باره می‌گوید: «‌دلایل مختلفی بر این مدعا وجود دارد مثلا از آنجا كه كربوهیدرات‌ها مهم‌ترین منابع تامین انرژی بدن هستند، حدود 65-50 درصد كل كالری مصرفی روزانه را به خود اختصاص می‌دهند از طرفی دیگر، غذاهایی كه حاوی نان یا برنج هستند ارزش سیری بالایی دارند و انسان تا مدتی پس از مصرف نان یا برنج، احساس گرسنگی نمی‌كند بنابراین حذف این مواد نشاسته‌ای مفید از برنامه غذایی باعث می‌شود شخص احساس گرسنگی مداوم داشته باشد و دچار دل‌ضعفه شود. در نتیجه به خوردن هله‌هوله پناه می‌برد، نظر به اینكه موادی كه به عنوان هله‌هوله مصرف می‌شوند معمولا بسیار پركالری و حاوی چربی، شیرینی یا نمك بالا هستند و از طرف دیگر چون ریزه‌خواری باعث پری معده نمی‌شود و به انسان احساس سیری نمی‌دهد بنابراین این ریزه‌خورای مكررا ادامه پیدا می‌كند و درنتیجه منجر به چاقی می‌شود.» وی در ادامه به عامل دیگری که با حذف مواد نشاسته‌ای باعث چاقی می‌شود اشاره کرد و گفت: «با احساس گرسنگی و دل ضعفه ناشی از حذف نان و برنج از برنامه غذایی، شخص دچار استرس می‌شود و پیامد استرس، پرخوری عصبی است. بد نیست بدانید که افرادی كه از رژیم‌های لاغری بسیار كم‌كالری و فاقد نان و برنج و سایر مواد نشاسته‌ای استفاده می‌كنند، در درازمدت قادر به تحمل چنین رژیم دشواری نیستند و برای جبران آن پس از مدت كوتاهی به پرخوری به‌خصوص مصرف مواد پركالری پناه می‌برند. این پرخوری باعث احساس نارضایتی از خود و عناد با خود می‌شود. عناد با خود، پرخوری عصبی را تشدید می‌كند و پرخوری باعث عناد بیشتر با خود می‌شود. این حلقه معیوب مرتبا تكرار می‌شود تا شخص را از نظر روانی از پا درمی‌آورد و حتما چاقی نیز تشدید می‌شود. احساس گرسنگی و دل‌ضعفه مداوم ناشی از حذف نان و برنج یعنی این دو ماده غذایی مهم و اصلی منجر به ایجاد استرس در شخص می‌شود. استرس نیز عاملی برای افزایش وزن و چاقی است زیرا تنظیم كار تمام دستگاه‌های بدن را بر هم می‌زند و باعث می‌شود ارگان‌ها نتوانند كار خود را به خوبی انجام دهند. از جمله متابولیسم (سوخت و ساز) مواد انرژی‌زا در بدن مختل می‌شود و مواد انرژی‌زا به جای اینكه بسوزد و تولید انرژی كند، به چربی تبدیل و در بدن ذخیره می‌شود كه پیامد آن چاقی است. این مشاوره تغذیه و رژیم درمانی در ادامه گفت‌وگو با اشاره به اینکه حذف مواد نشاسته‌ای از برنامه غذایی علاوه بر اینها، عوارض و زیان‌های دیگری هم در بردارد، گفت: «انرژی موردنیاز سلول‌های عصبی، از كربوهیدرات‌ها (مواد قندی – نشاسته‌ای) است. چنانچه مواد نشاسته‌ای از الگوی غذایی كنار گذارده شود، تمایل شخص به مصرف موادقندی افزایش می‌یابد. مصرف موادقندی باعث پوسیدگی و خرابی دندان‌ها می‌شود. علاوه بر آن، مواد قندی بعد از مصرف سریعا جذب خون می‌شوند و به همین دلیل در فاصله كوتاهی بعد از مصرف ایجاد سیری می‌كنند. جذب سریع مواد قندی، باعث بالارفتن گلوكز خون و ترشح انسولین می‌شود و گلوكز خون را پایین می‌آورد درنتیجه پس از مدتی افت قندخون و عوارض عصی ناشی از آن بروز می‌كند درحالی كه مواد نشاسته‌ای قند خود را به‌تدریج وارد خون می‌كنند بنابراین با مصرف این مواد گلوكز خون در حالت متعادل باقی می‌ماند. چنانچه كربوهیدرات مصرفی در برنامه غذایی منحصر به مواد قندی و مواد نشاسته‌ای حذف شود، احتمال افت قندخون وجود دارد. علاوه بر این، نان و برنج و سایر مواد نشاسته‌ای علاوه بر انرژی، حاوی موادمغذی مفیدی مانند پروتئین گیاهی، ویتامین‌های گروه B، روی مقداری هم كلسیم هستند به‌خصوص چنانچه نان و برنج با سبوس مصرف شوند یعنی پوسته آنها به‌طور كامل گرفته نشود، حاوی ویتامین‌های گروه B بیشتری‌اند. درضمن دارای ویتامین E و فیبر غذایی نیز هستند. درحالی كه موادقندی اكثرا فقط مقدار زیادی انرژی به بدن می‌رسانند و فاقد ارزش تغذیه‌ای بالا هستند. چنانچه مواد نشاسته‌ای از برنامه غذایی روزانه حذف شود برای تامین انرژی موردنیاز باید در مصرف چربی‌ها و مواد پروتئینی افراط شود كه این افراط به هیچ‌وجه مفید نیست. به گفته برلیانت بزرگمهر، از آنجا كه چربی‌ها غنی‌ترین منبع انرژی محسوب می‌شوند (هر یك گرم چربی 9 كالری انرژی تولید می‌كند یعنی تقریبا 2.5 برابر یك گرم پروتئین یا كربوهیدرات) بنابراین تامین انرژی از چربی‌ها علاوه بر آنكه احتمال چاقی را خیلی بیش‌ از مواد نشاسته‌ای افزایش می‌دهد و باعث اختلالات زیادی از قبیل افزایش چربی‌های نامطلوب خون، اختلالات قلبی – عروقی و افزایش احتمال سكته و نیز بالارفتن احتمال ابتلا به سرطان می‌شود. چنانچه كربوهیدرات‌ها از برنامه غذایی شخص حذف شود، چربی‌ها دچار سوخت ناقص می‌شوند و به جای آنكه به‌طور كامل متابولیزه شوند و تولید انرژی كنند، ایجاد ستون كرده و باعث بالا گرفتن ستن‌ها در خون می‌شوند و عارضه‌ای به نام ستوز تولید می‌كنند كه بسیار زیان‌آور و خطرناك است و می‌تواند سلامت انسان را به طور جدی به خطر بیندازد. وی در پایان تاکید کرد: «البته با وجود آنكه مصرف نان، برنج و سایر مواد نشاسته‌ای در برنامه غذایی روزانه همه افراد ضروری است ولی به‌هیچ وجه نباید در مصرف این گروه غذایی افراط كرد زیرا باعث افزایش وزن و چاقی می‌شوند. درضمن كربوهیدرات‌ها می‌توانند به آسانی تبدیل به چربی و در بدن ذخیره شوند. البته این حالت در صورتی است كه در مصرف آنها افراط شود.»

- - - Updated - - -

شیر پرچرب که میگن اینه ! خوب برای سلامتی هم حتما ضرر داره !!!!

17. کاربر زیر پست mahbobe را لایک کرده است:

maryam12 (05 خرداد 1394)

azi110 آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      354
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.26
      قد
      155
      وزن شروع
      100
      وزن هدف
      بشم 68کیلو و شایدم کمتر
      وزن فعلی
      73
      حالت من
      Mehraboon
      وبلاگ زیباتنی من
      19
      دلی کز معرفت نور و صفا دید

به هر چیزی که دید اول خدا دید

19. 2 کاربر، ارسال azi110 را لایک کرده اند:

mahbobe (30 اردیبهشت 1394),maryam12 (05 خرداد 1394)

mahbobe آواتار ها
      مدیر مسابقات کاهش وزن
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      395
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.12
      قد
      160
      وزن شروع
      119/850
      وزن هدف
      75
      وزن فعلی
      95
      حالت من
      Delvapas
      وبلاگ زیباتنی من
      700
      عکس های دیدنی 32 کیلو لاغر شدن عروس خانم

عکس های دیدنی 32 کیلو لاغر شدن عروس خانم ، کریستی توماس نام این دختر است که برای جشن عروسی خود حدود ۳۲ کیلو گرم کم کرده است.

هدف اصلی او از کم کردن این ۳۲ کیلوگرم از وزنش رسیده به سایز لباس مورد علاقه اش بوده است که قرار است در مراسم عروسیش ان را به تن کند.وزن او قبل از لاغر کردن حدود ۱۰۰ کیلوگرم بوده است و سایزش هم ۱۶ بوده است ولی لباس مورد علاقه اش سایز ۸ بوده است.

کریستی این لباس را بدون توجه به سایزش میخرد و به جای این که لباس را تغییر بدهد خودش را تغییر میدهد و ۳۲ کیلو از وزنش کم میکند.کریستی ۲۵ ساله میگوید وقتی لباس را دیدم مطمئن شدم که این لباس عروسی من خواهد بود.

او میگوید:این لباس برای سایز ۸ ساخته شده بود پس باید تغییری اساسی در خودم میدادم.میخواستم برای عروسیم البومی تهیه کنم که در اینده به ان افتخار کنم.

21. 2 کاربر، ارسال mahbobe را لایک کرده اند:

maryam12 (05 خرداد 1394),کایسا (31 اردیبهشت 1394)

mehnooshh آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      قد
      162
      وزن شروع
      68
      وزن هدف
      55
      وزن فعلی
      68
      نقل قول نوشته اصلی توسط shahin8 نمایش پست ها
      منکه عروس نمیشم ولی یه خاطره براتون بگم ...

عید پارسال که بالای 100 کیلو بودم رفتم یه کت و شلوار مجلسی بخرم که هر جا میرفتم یا اندازم نداشتند یا خیلی ساده بود ..

اما امسال که رفتم بخرم هر مدلی که خواستم جلوم گذاشتم با رنگ های متنوع و هزاران جوایز نقدی دیگر ...
      ههههههه

vali man bar aks !! tajrobe kardam vaghtai ke size 42 bodam size kochik tar modela ghashang tai az lebas bod vaghti laghar shodam harjaa ke miraftam 42.44 ghashang tar bod . nagofte namanad alan 10 kilo ezafe vazn peyda kardam !!!

23. 2 کاربر، ارسال mehnooshh را لایک کرده اند:

mahbobe (31 اردیبهشت 1394),maryam12 (05 خرداد 1394)

• صفحه 60 از 87
  • نخستنخست
  • ... 1050585960616270 ...
  • آخرینآخرین