شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 24 از 24
  • نخستنخست
  • ... 14222324
    نمایش نتایج: از 231 به 234 از 234

موضوع: پاکسازی گروهی 20 روزه برای شروعی خوب در روند پاکسازی و چربی سوزی

خوشبختی آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      26
      گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.34
      قد
      160
      وزن شروع
      72
      وزن هدف
      ۵۳
      حالت من
      Asabani

پاکسازی گروهی 20 روزه برای شروعی خوب در روند پاکسازی و چربی سوزی

سلام. دوستای خوبم از اول خرداد مصادف با شروع شدن جدی گرما و فصل میوه های تابستونی می خوایم با هم دیگه یک پاکسازی عالی داشته باشیم! پس این فرصت طلایی رو از دست ندید و یک خونه تکونی حسابی به بدن ها بدید و از میوه های خوشمزه هم لذت ببرید!

از آقای هومن نادری که یک خامگیاهخوار فعال هستند و اینم لینک سایتشونه تشکر می کنیم!
      تغذیه طبیعی | سلامتی از جنس طبیعت

از سپیده خانوم عزیز هم که زحمت کشیدن و این دوره پاکسازی رو برامون گذاشتن سپسگزارم!

رژیم غذایی پیشنهادی 20 روزه برای شروعی خوب در روند پاکسازی و چربی سوزی

1-صبح ناشتا یک قاشق چایخوری زیره سیاه + یک لیوان آب ولرم+ آب یک عدد نارنج یا لیمو ترش تازه.

2-صبحانه نیم ساعت بعد
      یک نوع میوه یا آب میوه و سبزیجات به میزان اشتها.

3-نیم ساعت بعد از صبحانه تا ظهر از میوه های آفتاب خشک به مانند توت خشک- انجیر خشک- مویز سیاه - برگه هلو - برگه زرد آلو و عناب استفاده گردد

4- ناهار : یک کاسه سالاد شامل سبزیجات و صیفی جات دلخواه + 3 قاشق غذا خوری کنجد خام + 3 قاشق مویز سیاه + یک قاشق مربا خوری سیاه دانه + مقداری کم نمک و فلفل سیاه + 1قاشق غذاخوری روغن زیتون بو دار یا روغن کنجد+ مقداری جوانه ماش ( یا هر جوانه دیگه ای که دوست دارید ) + آب نارنج یا لیمو ترش تازه .

5- نیم ساعت بعد از ناهار تا شب از میوه استفاده شود
      سعی شود بین مصرف هر نوع میوه به میزان اشتها نیم ساعت فاصله باشد و میوه ها مخلوط مصرف نگردد.

6- شام : مخلوط مغز بادام خام + فندق خام + گردو به میزان نصف فنجان ( هر سه نصف فنجان گردد ) + نصف فنجان پودر نارگیل + 2 عدد انجیر خشک + یک قاشق توت خشک + 2 قاشق کنجد خام + 2 عدد خرما بدون هسته + مقداری آب سرد و یخ خرد شده در مخلوط کن ریخته معجون پر انرژی درست کنید و میل فرمایید.
      ( تجربه شخصی من : بادام 8عدد+فندق 5عدد+گردو2عدد + 2عدد انجیر خشک رو هم از صبح تو آب خیسانده باشید!)

7 - شب هنگام خواب یک قاشق چایخوری تخم خرفه + آب یک عددنارنج یا لیمو ترش تازه.

نکته 1 : مهم این است که تغذیه طبیعی را شروع کنیم ولی افرادی هستند تمایل دارند طبق برنامه پیش بروند و این یک برنامه پیشنهادی است که شامل ویتامین ها و املاح معدنی فراوان به مانند پروتیین و کلسیم و ... می باشد ولی میتوان به هر نوعی که تمایل دارید برنامه را جا به جا کنید.

نکته 2 - هفنه ای 4 لیوان ترکیب آ ب کرفس + هویج جهت روند سریع پاکسازی بدن توصیه می گردد.
      ( این مخلوط رو جای آبمیوه صبح بخورید)

نکته 3 - یک خام گیاه خوار موفق کسی است که از همه نعمتهای گیاهی پروردگار به صورت خام استفاده کند و به هیچ عنوان تک خوری را توصیه نمیکنم.

نکته 4- بهتر است 80 درصد میوه فصل + 10 درصد از سبزیجات و دانه ها و جوانه + 10 درصد از مغزها استفاده گردد.

نکته 5 -
      سعی شود در برنامه تغذیه طبیعی خصوصا در شروع از موز - کیوی - پسته - بادام هندی - قارچ - زیتون - بادام زمینی - و لوبیا سویا استفاده نشود .

نکته 6 - بهترین جوانه از نظر من جوانه ماش است.

نکته 7 -به هیچ عنوان نگران (تا قبل از شام) شمارش کالری نباشید .

طرز تهیه دمنوش چربی سوز و پر از خواص آنتی اکسیدانی

این چای یا دم نوش با حرارت 60 درجه درست گردد

یک قاشق چایخوری ( گل محمدی +گل بهار نارنج + چای سبز یا سفید ) + یک عدد هل سبز پوست گرفته شده + یک چوب دارچین متوسط + 2 پر زعفران در یک لیوان آب 60 درجه ریخته و درب آن را به مدت 15 دقیقه بگذارید حال این دمنوش بسیار خوشمزه و بدون ضرر آماده نوشیدن است و می توانید به جای قند از توت خشک استفاده نمایید . ( نوش جان )

نکته 1- تمام گیاهان معطر و دارویی باید قبل از مصرف با آب سرد شسته شود .
      نکته 2 - بیشتر از 4 لیوان از این دمنوش استفاده نگردد.

- - - Updated - - -
      نام مدت رعایت دوره وزن شروع وزن پایان
      خوشبختی 1ماه 56.5 54
      مهرگان

arisajoon
      122
      نورا
      61
      شهرزاد

الیزابت
      109.9
      yassaman

simin24 9 72.5 ؟؟؟
      fofoli 12 86.5 85
      nicebody 75.9
      eri
      shima amr
      rara
      mahrokh 7 107 106

این لینک ها هم می تونه در ادامه این پاکسازی مفید باشه اگه خواستید ادامه بدین ولی هدف الانمون همین پاکسازیه 20 روزه است
      یک روز خام گیاهخواری و یک روز سم زدایی
      آشپزی خام گیاهخواری
      غذاها و دسرهای خام گیاهی

رژِیم پاکسازی و خام خواری 21 روزه
      رژیم های گیاهی سم زدا

رژیم لاغری و سم زدایی 21 روزه طالبی , هندوانه , خربزه , انبه

رژیم 2 روزه کاهش وزن آجیل

رژیم لاغری میوه
      رژیم 3 روزه لاغری و سم زدایی و زیبا کننده Alkaline مناسب برای افراد عادی و گیاهخواران

دوستان این قسمتی از کتاب آقای آوانسیان هست که براتون می ذارم

فقط خام خواري مطلق سلامتی می آورد

کسانی که تازه خام خوار می شوند معمولاً می گویند خام خواري کردن کار مشکلی است. باید گفت که اشخاص بسیار کمی هستند که معنی خام خواري را در عمق خود درك می کنند .
      چقدر انسان باید
      روشنفکر، عاقل و دوراندیش باشد که تمام دانایی خود و آنچه را که همیشه از رادیو، تلویزیون، کتاب و روزنامه یاد گرفته است از مغز خود بیرون بریزد و قبول کند که با یک راه خیلی ساده و طبیعی همه ي بیماري ها معالجه می شوند و اصلاً بیماري از دنیا ریشه کن می شود و مطب، بیمارستان و داروخانه همهتعطیل می شوند.

کسانی که خام خوار می شوند معمولاً می گویند هر قدر غذاي خام می خوریم سیر نمی شویم. دلیل این کار چیست؟ آیا میوه و سبزي ارزش غذایی کافی ندارند؟ بعضی ها این طور فکر می کنند ولی همان طور که پخته خوارها همیشه سیاه را سفید و سفید را سیاه می بینند در اینجا نیز سخت در اشتباهند.

آن ها ده ها
      سال شکمشان را با غذاي پخته پر کرده اند، جهاز هاضمه ي خود را بی خود مشغول کرده اند، احساس سیري کاذب کرده اند و خیال کرده اند که به بدن غذا رسانیده اند ولی ارگان ها که غذاي طبیعی لازم دارند گرسنه مانده اند. نه فقط گرسنه مانده اند بلکه با غذاي پخته مسموم نیز شده اند.
      اکنون که غذاي پخته را
      کنار گذاشته اند و با غذاي طبیعی تغذیه می کنند ارگان ها که ده ها سال حسرت این را می کشیدند و خیلیبه این غذا احتیاج داشتند ولی سال هاي دراز از آن محروم بوده اند با خوشحالی آن را قبول می کنند واحتیاجات خود را تأمین می کنند و سیر می شوند.
      در نتیجه معده تقریباً خالی و همیشه آماده براي قبول
      غذاي تازه است. غذاي پخته بر عکس چون غذا نیست، غیرطبیعی و بیگانه است، بدن ن را به آسانیقبول نمی کند، مدت ها در معده نگاه می دارد و با زحمت فراوان آن را از معده رد می کند. گاهی اصلاً بهجاي اولیه ي خود بر می گرداند.

پخته خوار خیال می کند که پر بودن معده علامت سیر بودن بدن است، ولی این اشتباه بزرگی است . وقتی غذاي طبیعی وارد معده می شود معده وظیفه ي خود را در چند دقیقه انجام می دهد و بلافاصله به روده ها تحویل می دهد، روده ها به نوبت غذا را به ارگا نها م یسپارند و تفاله را دفع می کنند .

خلاصه
      معده ي پخته خوارها سیر ولی بدن آ نها گرسنه است، معده ي خام خوارها خالی ولی بدن آ نها سیر است.
      چون ارگان ها ده ها سال گرسنگی کشیده اند این است که خام خوار تازه وارد چهار پنج برابر آنچه احتیاج روزانه ي یک انسان کامل است غذا مصرف می کند تا این ارگان هاي گرسنه را سیر کند، آن ها رابا سلول هاي سالم مجهز سازد و به حال طبیعی برگرداند.

خام خوار تازه وارد وقتی به اندازه ي کافی غذاي طبیعی می خورد و بدن را کاملاً سیر می کند، باز هماحساس گرسنگی می کند. این دیگر گرسنگی حقیقی نیست، گرسنگی کاذب است.
      شخص تریاکی هر
      قدر غذا بخورد از تریاك سیر نمی شود. غذاي پخته با تریاك فرقی ندارد. هر دو سم دارند و اعتیاد بهوجود می آورند.

مسأله ي خام خواري خیلی مهم است. غذاي پخته سم است، بیماري و مرگ ناگهانی
      است و هیچ کس مرگ را دوست ندارد.

وقتی غذاي پخته می بینید مرگ خود را می بینید. آن غذا هر قدر هم دوست داشتنی باشد یقیناً آن را
      از جان خود بیشتر دوست ندارید. هر قدر غذاي پخته خوشمزه تر باشد به همان نسبت زودتر شما رامی کشد. در خام خواري البته کمی اراده لازم است ولی از همه مهم تر عقل لازم است. عمیق فکر کردن،به دانایی طبیعت ایمان آوردن و تصمیم قطعی گرفتن لازم است.

پخته خواري مردم را چنان اسیر خود کرده که مردم براي فرار از خام خواري دنبال بهانه می گردند،
      "مهمان داریم چکار کنیم؟"، "به مهمانی می رویم چکار کنیم؟"، "مسافرت می رویم چکار کنیم؟"، "در
      اداره چکار کنیم؟" و خیلی بهانه هاي دیگر.

خواننده ي عزیز، وقتی به مهمانی می روید و می بینید مردم دور میز نشسته اند و خوراك هاي "لذیذ "تناول می کنند شما که حقیقت را شناخته اید کمی اراده داشته باشید، در جلوي مردم خود را چون یکنمونه قرار دهید و به آ نها بفهمانید که اشتباه می کنند. آ نها غذا نمی خورند بلکه بیماري می خورند، برايخود مرگ درست می کنند و ندانسته خودکشی می کنند.

خیلی دیده شده که اشخاص چاق و چله و
      ظاهراً سالم جلوي میز مهمانی معده ي خود را پر کرده اند، همان جا به زمین افتاده و فوت کرده اند .
      شما
      خام خوار بی اراده اگر خود را عاجز نشان دهید و جلوي مردم شروع به خوردن غذاي پخته کنید هم بهخود ضرر رسانده اید و هم براي تبلیغ خام خواري حرف هاي شما بی اثر خواهد شد.

اگر شما مسافرت
      می روید یک کیف پر از خشکبار و میوه همراه داشته باشید.
      اگر با ماشین خودتان می روید یک یخچال
      یخی بخرید و با میوه و سالاد آن را پر کنید. در اداره اگر یخ چال دارید همه چیز می توانید در آن
      بگذارید، اگر در بیابان کار می کنید یک مشت خشکبار در جیب خود بریزید و راه بیفتید . دیگر بهانهلازم نیست.

اگر شما به غذاي طبیعی دسترسی پیدا نکنید آیا می توانید با تریاك خود را سیر کنید؟ وقتی وارد یکرستوران می شوید و یک پرس چلوکباب می خورید در حقیقت همین کار را مرتکب می شوید . اینچلوکباب نه فقط به ارگان هاي شما غذا نرسانده و نه فقط بدن شما را سیر نکرده بلکه گرسنه تر همکرده چرا که اگر دیروز یک سیب خورده بودید اکنون نصف آن را هم نفله کرده اید، یعنی نصف انرژي سیب باید صرف خنثی کردن ضرر چلوکباب و از بیرون راندن آن از بدن شود.

اگر قبول کنیم که غذاي
      پخته ارزش غذایی ندارد پس همه ي پخته خوارها که غذا می خورند همین نصف میوه و سبزي خام است که گاهی براي تفریح می خورند.

ببینید غذاي طبیعی چه اندازه کامل و ارزنده است که این مقدار
      کمش هم می تواند مردم را روي پا نگاه بدارد، البته نصف زنده با ارگا نهاي گرسنه و مسموم شده.

چرا می گوییم خام خواري مطلق واجب است؟ این هم دلیل دارد. وقتی غذاي پخته وارد بدن می شود یک قسمت از آن می سوزد و حرارت زائد تولید می کند که پخته خوارها با آب و کولاها یا چاي و غیرهآن را خاموش می کنند. یک قسمت از آن هم سلول هاي زائد می سازد و آن ها را تغذیه می کند.
      از طرف
      دیگر غذاي پخته سموم مختلف در بدن تولید نموده و به بدن پخش می کند. اگر این سم که هر روز باغذاي پخته وارد بدن می شود در بدن باقی بماند مردم را مسموم نموده و در عرض چند ماه به هلاکت می رساند ولی بدن همیشه در حال دفاع است، قسمت عمده ي این سم را هر روز توسط ادرار، مدفوع،عرق و غیره از بدن دور می سازد. فقط دو سه درصد آن در بدن باقی می ماند که بین مفاصل، در رگ ها
      و غیره مخفی شده و دائماً روي هم جمع می شود. وقتی خام خوار قلابی هفته اي یک دفعه غذاي پخته بخورد، این دفعه دیگر دو سه درصد آن نیست که در بدن می ماند بلکه تمام صد درصد آن در بدن باقیمی ماند و سمی که در بدن حل شده و آماده ي دفع شدن بود بار دیگر به جاي خود بر می گردد وسلول هاي زائد که گرسنه مانده و در حال مردن هستند دوباره جان می گیرند.

کسانی که کتاب خام خواري را خوب مطالعه می کنند و سخت تحت تأثیر قرار م ی گیرند تصمیم می گیرند خام خوار شوند، شروع می کنند، کارت عضویت می گیرند، چند ماه خام خواري می کنند ونتیجه ي خوب می گیرند، به همه تعریف می کنند که چطور از همه ي ناراحتی ها نجات پیدا کردند، گاهیبه کارهاي جمعیت نیز کمک می کنند، حق عضویت را مرتباً می پردازند و زود به زود به باشگاه رفت و آمد می کنند.

مدتی می گذرد ملتفت می شویم دیگر پیدایشان نیست، لابد دستورات کتاب را فراموش
      کرده و دوباره پخته خوار شده اند. دائماً کهنه ها می روند و تازه ها می آیند. نزدیک به نهصد نفر عضو شدندولی از آ نها فقط چهل پنجاه نفر روزي ده ریال به باشگاه کمک می کنند.

بعضی ها که سخت بیمارند و جانشان در خطر است خام خوار می شوند . از بیماري که خلاص
      می شوند خیال می کنند حالا که خوب شدند می توانند دوباره پخته خواري کنند، مثل این که خام خواريیک دارو است.

در این مورد یک نمونه ي تأسف آور داریم. حال خانم مریم نشان برجان که عکسش
      همراه با بیوگرافی او در صفحه ي آخر کتاب خام خواري چاپ شده در عرض دو سال خام خواري روزبه روز بهتر می شد، در اداره کار می کرد ولی مدتی دیدم پیدایش نیست. او که هر روز از اداره به باشگاهمی آمد و حتی به ما کمک می کرد و از فعالیت ما فیلم می گرفت، معلوم شد که رفته پخته خواري کرده،حالش به هم خورده و به بیمارستان رفته است. معلوم است که کار بیمارستان چیست، آنجا مردم رامی کُشند. این خانم بیچاره را نیز با عمل غلط کشتند و از بین بردند.

همین اشتباه را خود من نیز مرتکب
      شدم. دختر بیچاره ي من در ده سالگی در یک بیمارستان در هامبورگ زیر دست یک پزشک جلاد به
      آستانه ي مرگ رسیده بود. او را از بیمارستان بیرون کشیدم، با خام خواري به طور معجزه آسایی نجاتدادم و به ایران آوردم. خیال کردم که او دیگر معالجه شده است و می تواند مثل سایرین همه چیز بخوردو فقط کمی میوه زیادتر بخورد. این اشتباه من باعث شد که دخترم را از دست بدهم .

بیرخر بنر در
      کتاب هاي خود هیچ وقت دستور خام خواري مطلق نداده است. اکنون نمی خواهم دیگران این اشتباه رابکنند. بعضی پزشکان که خام خوار می شوند عقیده دارند که مردم باید خام خواري را کم کم شروع کنندتا عادت کنند و می گویند آوانسیان نیز همین عقیده را دارد. من هیچ وقت چنین چیزي نگفتم. کسی کهمی خواهد کم کم خام خواري را شروع کند یا خام خواري را فقط امتحان کند او باید خام و پخته را قاطینکند، بلکه در هفته چند روز پخته بخورد و چند روز را خام خواري کند و مقایسه کند که چطور درروزهاي پخته خواري احساسسنگینی می کند و ناراحت است ولی برعکس در روزهاي خام خوار يسبکی و راحتی احساس می کند. البته این امتحان را فقط براي دو سه هفته می شود انجام داد.

مردم عادي به حرف علم علاقه ي زیادي دارند. آن ها مایلند راجع به خام خواري از دهان پزشکانحرفی بشنوند. دوست دارند خام خواري با حرف هاي علمی ثابت شود. هیئت مدیره نیز عقیده دارد کهاگر راجع به فلسفه ي خام خواري پزشکان سخنرانی بکنند مردم بیشتر علاقه نشان داده و بیشتر جمعمی شوند، مخصوصاً کسانی که تازه می خواهند خام خوار بشوند. ما همین کار را هم کردیم.

آقاي دکتر
      محمد کار را آوردیم و رئیس هیئت مدیره هم کردیم ولی به زودي معلوم شد که این آقایان پزشکان هرقدر هم به غذاي طبیعی علاقه داشته باشند باز هم از حساب هاي علمی و آزمایشگاهی راجع به ترکیباتغذایی و خاصیت هاي مختلف میوه جات یک مرتبه نمی توانند دست بکشند. اگر آن ها راجع به اینغذاي پخته و حیوانی نخورید و غذاهاي » : حساب هاي پوچ و بی ارزش صحبت نکنند و فقط بگوینداگر این دستور دو کلمه اي را بگویند « گیاهی را هر کدام و هر وقت و هر قدر دوست دارید بخوریددیگر هیچ حرفی ندارند که بزنند و هر قدر هم حرف بزنند بی خود، بی ارزش و حتی مضر است.

2. 13 کاربر، ارسال خوشبختی را لایک کرده اند:

MAHROO (21 شهریور 1393),Mitakjoon (16 بهمن 1397),Nehestan (07 تیر 1395),nicebody (24 اردیبهشت 1393),parchami7 (18 اردیبهشت 1393),pari87 (26 شهریور 1393),raha32 (25 اردیبهشت 1393),rara (27 اردیبهشت 1393),مامان سارینا (24 خرداد 1393),نورا (18 اردیبهشت 1393),ویولت (03 خرداد 1393),یونیک (18 اردیبهشت 1393),الینا1 (07 خرداد 1393)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

sana90 آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      80
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.02
      قد
      163
      وزن شروع
      78
      وزن هدف
      60
      وزن فعلی
      69.5
      حالت من
      Delvapas
      سلام دوستان مطالب بسیار خوبی درمورد خامگیاه خواری گذاشتین من یه مشکل که دارم بخاطر حذف برنج و نان دچار ریزش مو شدم با اینکه هرروز مولتی ویتامین و روی استفاده میکنم میخوام یه 5 روزی خامگیاه خواری رو تجربه کنم شما که تجربه دارین ریزش موهام بیشتر نخواهد شد؟
      کمکم میکنین این 5 روز رو تجربه کنم

خوشبختی آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      26
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.34
      قد
      160
      وزن شروع
      72
      وزن هدف
      ۵۳
      حالت من
      Asabani
      سنا جان توی خامگیاهخواری ریزش مو تا 3 ماه هم طبیعیهذ ولی بعد از اون رشد موها عالی میشه . جواب سوالات رو دقیق تر می تونی اینجا ببینی
      وبگاه پرسش و پاسخ با دکتر زرین آذر - پوست و مو

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط 3pideh نمایش پست ها

من دیروز این رو قیمت کردم 123000 تومان بود

نمی دونم یعنی گرون شده یا این گرون میداد؟

تو از کجا خریدی؟
      سپیده جون من از امین حضور توی پاساژ محمد ار نمایندگی خود پارس خزر خریدم. اونجا از همه ارزون تر بود . 115000ت خریدم.

sachly آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      159
      وزن شروع
      60
      وزن هدف
      47
      وزن فعلی
      58
      حالت من
      Khoshhal
      گه قصد کاهش وزن دارید از خرما-توت-انجیرو کشمش استفاده نکنید
      ولی خود انجیر باعث لاغری میشه.
      راهی شیرین برای کاهش وزن
      انجیر

منبع بسیار خوبی از فیبر غذایی است. شاید بدانید که مواد غذایی حاوی فیبر نقش موثر و مفیدی در مدیریت و کنترل وزن ایفا می‌کنند. فیبر، گرسنگی را به تأخیر می‌اندازد و از این‌ رو در رژیم‌های کاهش وزن جایگاه ویژه‌ای دارد. البته به آن شرط که در خوردن آن و سایر مواد غذایی نیز از حد تعادل خارج نشویم.

MAHROO آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.04
      قد
      158
      وزن شروع
      74
      وزن هدف
      54
      وزن فعلی
      67
      حالت من
      ShadOsarhal
      سلام به همگی
      صفحات این تاپیک رو نتونستم کامل بخونم سرم درد می گیره زیاد به مانیتور نگاه می کنم پس معذرت می خوام اگه سوال تکراری می پرسم
      می خواستم بدونم تو این رژیم می شه ویتامین استفاده کرد؟من بیشتر جنبه لاغریش برام مهمه تا پاکسازیش مصرف ویتامین به کاهش وزنش لطمه وارد می کنه؟
      سوال دومم اینه که تقریبا چندکیلو تو این رژیم 20 روزه کاهش وزن هست؟
      و سوال سوم ینکه پروتین که یکی از مواد لارم واسه بدن تو این رژیم چطوری تامین می شه ؟
      سوال اخرم اینکه به نظرتون اگه یه دوره 20 روزه این رژیم رو بگیرم و بعد ازین رزیم دوره 21 روزه رژیم هندونه طالبی خربزه رو بگیرم خوبه ؟؟یعنی دوره 40 روزه خام گیا خواری می شه از همگی ممنونم
      :balloons:

• صفحه 24 از 24
  • نخستنخست
  • ... 14222324