انتخاب رنگ آبی انتخاب رنگ سبز انتخاب رنگ قرمز انتخاب رنگ نارنجی
خوراک آر اس اس زیباتن در فیس بوک

شاخه گلی برای زیباتن فروشگاه زیباتن تولبار زیباتن آموزش یادگاری راهنمای تازه کاران
زیباتن  میخوای برای کاهش وزن با دوستای زیباتنیت همراه بشی؟

دفترچه کاهش وزن بساز پیکان نوار کاهش وزن بساز پیکان در گروهبندی ها شرکت کن پیکان در مسابقات زیباتن شرکت کن پیکان سوالاتت رو از سایرین بپرس و بطور مستمر در هر بخش از زیباتن فعالیت کن. ( آموزش کامل)

سیبیتا تبلیغ شما کامبوجا سی دی ورزشی بادی رپ ایروبیک

فیلم های ورزشی جیلیان
صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 53
Like Tree44Likes

موضوع: رژیم لاغری میوه

1. Top | #1
    زیباتنزیباتن

عنوان کاربر
    راهنمای روش های رژیم
    میانگین پست در روز
    9.24
    قد
    172
    وزن شروع
    101
    وزن هدف
    بدنسازي
    گروه وزنی
    گروه وزنی
    آدرس دفترچه
    کلیک کنید
    امتیاز زیباتنی
    20
    حالت من
    Khoshhal

رژیم لاغری میوه

من این رژیم رو خودم خیلی دوست دارم گفتم بزارم هم داشته باشیمش هم تا قبل ماه رمضان موافق باشید یکبار گروهی بگیریمش رژیم میوه برای افراد گیاهخوار که قصد لاغری دارن هم گزینه خوبی هست با این رژیم مواد شیمیایی و سمی از بدن شما حارج می شوند.

زیباتن

غذاهای مجاز:

سیب , پرتقال , توت ها , طالبی , هندوانه , کیوی , آناناس , انار , نارنگی , شکلات تلخ , کلا کلیه میوه ها آزاد هستن

نمونه رژیم:

صبحانه : هندوانه
    میان وعده : خربزه
    نهار: انگور
    عصرانه: انبه
    شام: موز

ورزش و پیاده روی هم در این رژیم آزاد هست
    از مزایای این رژیم این است مصرف زیاد میوه در روز خطر ابتلا به سرطان را کاهش می دهد. تهیه میوه آسان است و نیاز به پخت و پز نیست . هضم میوه ها آسان است.

کالری در آخر روز نباید از 1200 کالری بیشتر بشه

ترجمه:شهرزاد
    اختصاصی زیباتن
    ویرایش توسط شهرزاد : دوشنبه ۱۰ تیر ۹۲ در ساعت ۰۴:۰۷ بعد از ظهر

2. 54 کاربر اعلام کرده اند که ارسال شهرزاد را خوانده اند:

*aida* (یکشنبه ۰۹ تیر ۹۲),*Star* (پنجشنبه ۱۴ فروردین ۹۳),afsaneh.b (دوشنبه ۰۲ تیر ۹۳),anahita (چهارشنبه ۲۰ شهریور ۹۲),ati.m (شنبه ۲۳ آذر ۹۲),azi1 (چهارشنبه ۱۷ مهر ۹۲),banooo58 (دوشنبه ۱۰ تیر ۹۲),dani (جمعه ۱۰ آبان ۹۲),fatemeh_m (سه شنبه ۲۷ خرداد ۹۳),fereshteh89 (چهارشنبه ۱۶ بهمن ۹۲),leili (پنجشنبه ۱۳ تیر ۹۲),mahdieh67 (دوشنبه ۱۱ فروردین ۹۳),mahrokh (یکشنبه ۱۱ خرداد ۹۳),Mahshid68 (شنبه ۱۶ فروردین ۹۳),mamanradin (سه شنبه ۱۱ تیر ۹۲),nassim (دوشنبه ۱۹ خرداد ۹۳),parchami7 (پنجشنبه ۱۷ مرداد ۹۲),parla (یکشنبه ۱۱ خرداد ۹۳),Parmis (یکشنبه ۰۹ تیر ۹۲), rara (دوشنبه ۰۸ اردیبهشت ۹۳),sara (دوشنبه ۱۰ تیر ۹۲),setaree (یکشنبه ۱۱ خرداد ۹۳),sheiida (دوشنبه ۱۸ آذر ۹۲),shine (یکشنبه ۲۴ شهریور ۹۲),soniya (دوشنبه ۱۰ تیر ۹۲),themis (دوشنبه ۱۸ آذر ۹۲),topolak (سه شنبه ۲۷ خرداد ۹۳),فاطمه (دوشنبه ۱۰ تیر ۹۲),فروزان بانو (پنجشنبه ۲۹ خرداد ۹۳),مملي شيطون (یکشنبه ۰۹ تیر ۹۲),مژگان* (دوشنبه ۱۱ فروردین ۹۳),مامی مرضیه (یکشنبه ۲۳ تیر ۹۲),مامان مهسا (پنجشنبه ۲۱ شهریور ۹۲),مامان خانومی (سه شنبه ۳۰ مهر ۹۲),مامان سارینا (چهارشنبه ۲۱ خرداد ۹۳),نیک اهنگ (جمعه ۱۷ آبان ۹۲),نازنين (دوشنبه ۱۰ تیر ۹۲),ندا میناوند (یکشنبه ۱۶ تیر ۹۲),هستی.a (یکشنبه ۱۳ مرداد ۹۲),یونیک (چهارشنبه ۰۲ مرداد ۹۲),کیجا (دوشنبه ۱۰ تیر ۹۲),گندم1360 (دوشنبه ۲۵ شهریور ۹۲),z.s (چهارشنبه ۲۱ خرداد ۹۳),zeinab.m (شنبه ۲۴ خرداد ۹۳), Zenith (سه شنبه ۱۸ تیر ۹۲),آهو (پنجشنبه ۰۸ اسفند ۹۲),آوا65 (دوشنبه ۱۱ آذر ۹۲),اایدا (شنبه ۱۱ آبان ۹۲),باربی اینده (یکشنبه ۰۳ شهریور ۹۲),جمیل (دوشنبه ۰۶ آبان ۹۲),خوشبختی (چهارشنبه ۲۰ شهریور ۹۲),روبينا (دوشنبه ۳۱ تیر ۹۲),شنیکا (جمعه ۱۴ تیر ۹۲),شهره (چهارشنبه ۲۲ آبان ۹۲)

3.  

4. Top | #2
    زیباتن

عنوان کاربر
    مدیر پیشین انجمن
    میانگین پست در روز
    11.83
    قد
    163
    وزن شروع
    95
    وزن هدف
    هدف اصلی65 تا اخر ماه رمضان
    وزن فعلی
    71/50
    گروه وزنی
    گروه وزنی
    آدرس دفترچه
    کلیک کنید
    امتیاز زیباتنی
    10
    حالت من
    Ashegh
    شهرزاد جان لاغريش چقدره ؟؟؟؟؟؟؟يعني چقدر مي تونيم تو يه هفته لاغر بشيم ؟؟؟

- - - Updated - - -

شکلات تلخ چقدر مي تونيم بخوريم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به من خبر بده وقتي اين رژيم گروهي رو ميگيرين

5. 9 کاربر اعلام کرده اند که ارسال مملي شيطون را خوانده اند:

*aida* (یکشنبه ۰۹ تیر ۹۲),banooo58 (دوشنبه ۱۰ تیر ۹۲),mamanradin (سه شنبه ۱۱ تیر ۹۲),parchami7 (پنجشنبه ۱۷ مرداد ۹۲),sara (دوشنبه ۱۰ تیر ۹۲),shine (یکشنبه ۲۴ شهریور ۹۲),ندا میناوند (یکشنبه ۱۶ تیر ۹۲),کیجا (دوشنبه ۱۰ تیر ۹۲), Zenith (دوشنبه ۱۴ بهمن ۹۲)

6. Top | #3
    زیباتنزیباتن

عنوان کاربر
    راهنمای روش های رژیم
    میانگین پست در روز
    9.24
    قد
    172
    وزن شروع
    101
    وزن هدف
    بدنسازي
    گروه وزنی
    گروه وزنی
    آدرس دفترچه
    کلیک کنید
    امتیاز زیباتنی
    20
    حالت من
    Khoshhal
    مدتش مملی جون به میل رژیم گیرنده هست رژیم های میوه رژیم های پاکسازی هم هستن از 1 روزه هستن تا 40 روزه گفته می شه اگر تا حالا این کار رو نکردید 1 روزه اگر تجربش رو دارید 3 روزه و در بهترین حالت 7 روزه هست کاهش وزن خوبی می ده البته به میوه هایی که انتخاب می کنید هم بستگی داره چون موز هم در این رژیم مجاز هست اگر کسی لاغر هست و قضد پاکسازی داره می تونه میوه های پرکالری زیاد بخوره اگر کسی قصد لاغری داره متعادل تر بخوره رمز لاغری ذر رژیم های میوه انتخاب 1یا 2 نوع میوه هست .

درباره شکلات تلخ خیلی تاثیر خوبی تو لاغری داره ضمن اینکه شکلات حس شادی خوبی به آدم می ده ولی باز برای فرد چاق و لاغر فرق داره با اینکه تلخ هست ولی کالری داره ولی من در گذشته که لاغر بودم امتحانش زیاد کردم و به کاهش وزن خیلی کمک می کنه می تونید شکلات تلخ 85 درصد به بالا انتخاب کنید بهترم هست مارک های غیر ایرانی باشه lindt بهترین مارک هست شکلات تلخ تخته ایش 100 گرمیش هست قیماش یکم بالاست 12 تومان هست ولی بهترین شکلاته و چون قرار نیست زیاد ازش خورده بشه طولانی داریدش هر روز برای میان وعده صبح و عصر یکی از مربع هاش رو به 2 نیم کنید با چای بخورید اگر به تلخ عادت ندارید از 85 درصد شروع کنید چون 99 درصدش بی نهایت تلخ هست ولی خیلی برخاصیت هست.
    eli123, تیرمه, z.s and 2 others like this.

7. 15 کاربر اعلام کرده اند که ارسال شهرزاد را خوانده اند:

ati.m (سه شنبه ۱۱ تیر ۹۲),azi1 (چهارشنبه ۱۷ مهر ۹۲),banooo58 (دوشنبه ۱۰ تیر ۹۲),leili (دوشنبه ۱۰ تیر ۹۲),mamanradin (سه شنبه ۱۱ تیر ۹۲),parchami7 (پنجشنبه ۱۷ مرداد ۹۲),parla (پنجشنبه ۲۲ خرداد ۹۳),sara (دوشنبه ۱۰ تیر ۹۲),shine (یکشنبه ۲۴ شهریور ۹۲),مملي شيطون (دوشنبه ۱۰ تیر ۹۲),نازنين (دوشنبه ۱۰ تیر ۹۲),ندا میناوند (یکشنبه ۱۶ تیر ۹۲),کیجا (دوشنبه ۱۰ تیر ۹۲),z.s (چهارشنبه ۲۱ خرداد ۹۳), Zenith (سه شنبه ۱۲ آذر ۹۲)

8. Top | #4
    زیباتن

عنوان کاربر
    مدیر پیشین انجمن
    میانگین پست در روز
    11.83
    قد
    163
    وزن شروع
    95
    وزن هدف
    وزن فعلی
    71/50
    گروه وزنی
    گروه وزنی
    آدرس دفترچه
    کلیک کنید
    امتیاز زیباتنی
    10
    حالت من
    Ashegh
    من دو روزه رژيم ميوه هستم فردا خودم رو وزن مي کنم ببينم کم کردم يا نه سعي مي کنم دو نوع ميوه بخورم بيشتر شليل و خربزه و زرد الو خوردم م تونيم خرما هم بخوريم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خرما جزو ميوه است حداقل با چاي ؟؟؟
    دوستان عزیز لطفا سوالات رژیمی رو تو دفترچه ها نپرسید

تو تاپیک خودش بپرسید تا بقیه هم استفاده بکنن !

9. 7 کاربر اعلام کرده اند که ارسال مملي شيطون را خوانده اند:

azi1 (چهارشنبه ۱۷ مهر ۹۲),banooo58 (دوشنبه ۱۰ تیر ۹۲),mamanradin (سه شنبه ۱۱ تیر ۹۲),sara (سه شنبه ۱۱ تیر ۹۲),shine (یکشنبه ۲۴ شهریور ۹۲),zeinab.m (شنبه ۲۴ خرداد ۹۳), Zenith (دوشنبه ۱۴ بهمن ۹۲)

10. Top | #5
    زیباتنزیباتن

عنوان کاربر
    راهنمای روش های رژیم
    میانگین پست در روز
    9.24
    قد
    172
    وزن شروع
    101
    وزن هدف
    بدنسازي
    گروه وزنی
    گروه وزنی
    آدرس دفترچه
    کلیک کنید
    امتیاز زیباتنی
    20
    حالت من
    Khoshhal
    نقل قول نوشته اصلی توسط مملي شيطون نمایش پست ها
    من دو روزه رژيم ميوه هستم فردا خودم رو وزن مي کنم ببينم کم کردم يا نه سعي مي کنم دو نوع ميوه بخورم بيشتر شليل و خربزه و زرد الو خوردم م تونيم خرما هم بخوريم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خرما جزو ميوه است حداقل با چاي ؟؟؟
    خرما هم هست همه میوه ها هستن نارگیلم هست ولی تا 1200 کالری

11. 6 کاربر اعلام کرده اند که ارسال شهرزاد را خوانده اند:

banooo58 (دوشنبه ۱۷ تیر ۹۲),mamanradin (سه شنبه ۱۱ تیر ۹۲),sara (سه شنبه ۱۱ تیر ۹۲),shine (یکشنبه ۲۴ شهریور ۹۲),مملي شيطون (دوشنبه ۱۰ تیر ۹۲), Zenith (دوشنبه ۱۴ بهمن ۹۲)

12. Top | #6
    زیباتن

عنوان کاربر
    مدیر پیشین انجمن
    میانگین پست در روز
    11.83
    قد
    163
    وزن شروع
    95
    وزن هدف
    وزن فعلی
    71/50
    گروه وزنی
    گروه وزنی
    آدرس دفترچه
    کلیک کنید
    امتیاز زیباتنی
    10
    حالت من
    Ashegh
    شهرزاد جون پس لطف کن مقدار کالري رو توي پست اول بنويس تا همه بفهمن بايد پس کالري هم حساب کنم زیباتن
    دوستان عزیز لطفا سوالات رژیمی رو تو دفترچه ها نپرسید

تو تاپیک خودش بپرسید تا بقیه هم استفاده بکنن !

13. 5 کاربر اعلام کرده اند که ارسال مملي شيطون را خوانده اند:

banooo58 (دوشنبه ۱۷ تیر ۹۲),mamanradin (سه شنبه ۱۱ تیر ۹۲),sara (سه شنبه ۱۱ تیر ۹۲),shine (یکشنبه ۲۴ شهریور ۹۲), Zenith (دوشنبه ۱۴ بهمن ۹۲)

14. Top | #7
    تو باغ سبز زیباتن 1 شاخه گل دارهزیباتن

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.04
    قد
    159
    وزن شروع
    67
    وزن هدف
    49
    وزن فعلی
    65.500
    گروه وزنی
    گروه وزنی
    آدرس دفترچه
    کلیک کنید
    حالت من
    Khoshhal

رزیم میوه

بچه ها کسی با رزیم میوه ضعف نداره .منظورم ضعف بیش اندازه است

15. 6 کاربر اعلام کرده اند که ارسال اذر را خوانده اند:

banooo58 (دوشنبه ۱۷ تیر ۹۲),mamanradin (سه شنبه ۱۱ تیر ۹۲),sara (سه شنبه ۱۱ تیر ۹۲),shine (یکشنبه ۲۴ شهریور ۹۲), Zenith (سه شنبه ۱۲ آذر ۹۲),شنیکا (جمعه ۱۴ تیر ۹۲)

16. Top | #8
    تو باغ سبز زیباتن 2 تا شاخه گل دارهزیباتن

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.05
    قد
    162
    وزن شروع
    75
    وزن هدف
    65
    وزن فعلی
    75
    گروه وزنی
    گروه وزنی
    آدرس دفترچه
    کلیک کنید
    حالت من
    Ashegh
    سلام عزیزم من رژیم میوه را از 2 روز پیش شروع کردم خدارا شکر مشکلی نداشتم فقط یکمی ضعف دارم. میخواستم بپرسم تا چند روز فقط باید میوه خورد بعدش باید چکار کرد؟

17. 4 کاربر اعلام کرده اند که ارسال رزی را خوانده اند:

banooo58 (دوشنبه ۱۷ تیر ۹۲),mamanradin (شنبه ۱۱ آبان ۹۲),shine (یکشنبه ۲۴ شهریور ۹۲),شهره (چهارشنبه ۱۹ تیر ۹۲)

18. Top | #9
    زیباتنزیباتن

عنوان کاربر
    راهنمای روش های رژیم
    میانگین پست در روز
    9.24
    قد
    172
    وزن شروع
    101
    وزن هدف
    بدنسازي
    گروه وزنی
    گروه وزنی
    آدرس دفترچه
    کلیک کنید
    امتیاز زیباتنی
    20
    حالت من
    Khoshhal
    نقل قول نوشته اصلی توسط رزی نمایش پست ها
    سلام عزیزم من رژیم میوه را از 2 روز پیش شروع کردم خدارا شکر مشکلی نداشتم فقط یکمی ضعف دارم. میخواستم بپرسم تا چند روز فقط باید میوه خورد بعدش باید چکار کرد؟
    عزیزم از 1 روز 3 روز 7 روز 30 روز 60 روز این رژیم می تونه طول بکشه چون علاوه بر رژیم سم زدایی هم هست تا زمانیکه مشکلی نداری خوبی باهاش ادامه بده این مدت پوست صورتت رو هم بخور بده با دستمال هر چی بیرون می یاد پاک کن بعد با آب سرد بشور و کرم های مناسب بزن بعد 1 هفته ببین چه پوستی پیدا کردی 100 تا لوازم آرایش و ماسک های بیرون نمی تونن همچین پوستی برات بسازن من خیلی جوش می زدم پوستم هم کدر شده بود این میوه خوری و بخور برام معجزه بود 1 دونه جوش دیگه ندارم پوستم هم شفاف شده
    WinterGirl این را میپسندد.

19. 8 کاربر اعلام کرده اند که ارسال شهرزاد را خوانده اند:

azi1 (چهارشنبه ۱۷ مهر ۹۲),banooo58 (دوشنبه ۱۷ تیر ۹۲),mamanradin (شنبه ۱۱ آبان ۹۲),shine (یکشنبه ۲۴ شهریور ۹۲),مملي شيطون (شنبه ۱۵ تیر ۹۲),ندا میناوند (یکشنبه ۱۶ تیر ۹۲), Zenith (سه شنبه ۱۲ آذر ۹۲),شهره (چهارشنبه ۱۹ تیر ۹۲)

20. Top | #10

تو باغ سبز زیباتن 11 تا شاخه گل داره

زیباتن

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    1.43
    قد
    163
    وزن شروع
    85
    وزن هدف
    62
    وزن فعلی
    68.200 ادوازده ابان - بیست وهفت ابان66.100
    گروه وزنی
    گروه وزنی
    آدرس دفترچه
    کلیک کنید
    امتیاز زیباتنی
    10
    حالت من
    Ashegh
    بچه ها این رژیم خوبیه من 24 روزه دارم انجام میدم البته خام گیاهخواری نه فقط میوه خواری وحدود 5 کیلو کم کردم تا حالا

21. 6 کاربر اعلام کرده اند که ارسال bahar6847 را خوانده اند:

*aida* (دوشنبه ۲۴ تیر ۹۲),mamanradin (شنبه ۱۱ آبان ۹۲),shine (یکشنبه ۲۴ شهریور ۹۲),مملي شيطون (سه شنبه ۰۱ مرداد ۹۲), Zenith (دوشنبه ۱۴ بهمن ۹۲),شهره (یکشنبه ۳۰ تیر ۹۲)

صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع

com، content، fatemeh، http، img، mahtab، nejati، the، url، فقط، فکر، فردا، فعالیت، قلب، قبل، قبلا، قرار، لینک، لاغر، لاغری، من، منفی، منم، مواد، موز، مي، ميوه، می، میوه، میان، میاد، میتونه، میخوام، میدم، میدانید، میشه، ماه، مجاز، مدت، مزایای، مشکلی، مصرف، مطمئن، مطالعه، معدنی، چقدره، نمونه، نمی، چند، چه، چون، نوشته، نوع، چي، چی، نیم، نیاز، نیز، نیست، نتیجه، نخور، نداره، نداشتم، چرا، چربی، نسخه، نظر، هفته، هم، همه، همون، همین، همراه، همزمان، هنوز، هندوانه، هويج، هویج، ها، های، هر، هزینه، هست، هستم، وقتی، ولی، واقعا، واسه، وحشتناک، ورزش، وزن، وعده، يه، یه، یک، یکم، یا، یاد، یعنی، کل، کلیه، کلیپ، کم، کمر، کن، کنم، کنن، کنند، کنه، کنی، کنیم؟، کنید، که، کی، کیلو، کالری، کانادایی، کاهو، کاهش، کاهش وزن، کتاب، کجا، کرم، کردم، کرده، کسی، گیاهخواری، گرفتم، گرفتن، گروهی، پوست، پوستم، پوستی، پیاده، پیشنهاد، پایه، پاکسازی، پخت، پر، پرتقال، پرخوری، پزشک، پس، you، آخ، آسان، افراد، الان، البته، اما، امتحان، امروز، انها، انگور، انار، اين، ای، این، اینه، اینو، اینکه، ایا، اید، ایرانی، اگه، اگر، ابان، اختصاصی، اراده، از، است، استفاده، استرس، اشکال، اضافه، بچه، به، بهم، بهتره، بهترین، بيشتر، بین، بیا، بیش، بیشتر، بگم، بگو، بگیرم، بگیریم، با، باید، بار، باشم، باشه، باشی، باشین، باشید، بخوريم، بدن، بده، بدون، برم، بریم، برای، برجسته، بشه، بعد، تلخ، تهیه، تو، تونی، توجه، تورو، تکخوری، تا، تابستون، تجربه، تصمیم، تغذیه، ثابت، جهت، جون، جونم، جواب، جوش، جان، جای، جدی، حل، حالا، حتما، حداقل، حسابی، خوام، خوان، خواهی، خواد، خواري، خوب، خوبی، خودم، خوری، خیلی، خیار، خام، خاک، خدا، خرما، دم، دو، دونم، دوست، دوستان، دانلود، داده، دارم، داره، داره؟، دارد، داشت، داشتم، داشته، در، درمان، درباره، درصد، دست، رو، روی، روز، روزه، روزانه، روش، ریزه، رژيم، رژیم، رژیم کانادایی، رژیم غذایی، رژیمی، را، راهنمایی، رابطه، رزیم، زنده، زندگی، زیاد، زیباتن، زیر، زدایی، سلام، سم، سمی، سیب، سالم، سالگی، سایز، سایزم، ساده، سبزیجات، سریع، سراغ، سرطان، شكلات، شما، شنبه، شهرزاد، شوند، شکلات، شکم، شکمم، شام، شده، شروع، صبح، صبحانه، ضعف، طول، عملی، عالی، عاشق، عزیزم، عزیزان، عصرانه، غذاهای، غذایی

نمایش برچسب‌ها

زیباتن مجوز های ارسال و ویرایش