شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 1 از 2
  • 12
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 20

موضوع: روزه کاهش وزن و سم زدایی 3 روزه برنج قهوه ای

شهرزاد آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      20
      گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      1.18
      قد
      172
      وزن شروع
      101
      وزن هدف
      بدنسازي
      حالت من
      Khoshhal

روزه کاهش وزن و سم زدایی 3 روزه برنج قهوه ای

اگر قصد سم زدایی دارید و دوست دارید وزنی هم کم کنید می توانید روزه برنج را امتحان کنید . روزه برنح سابقه طولانی دارد و برای این کار از برنج قهوه ای استفاده می کنند سم زدایی برنج علایمی به سدت سم زدایی های دیگر از جمله روزه آب ندارد و سم زدایی آرام بوده و حس بی حالی و خستگی به شما نمی دهد.

مدت زمان این روزه 3 روز است اگر مایل هستید بیشتر این روزه را بگیرید 4 روز کرده و بعد 1 هفته استراحت کنید و دوباره روزه را تکرار کنید.

این روزه بسیار ساده است باید 3 روز تنها از برنج قهوه ای استفاده کنید برای این کار 3 فنجان برنج ریخته و بپزید .

سعی کنید این مقدار برنج را طوری برنامه ریزی کنید که 4-5 بار در روز با فاصله زمانی از سهمیه بخورید. می توانید برای مزه دار کردن کمی نمک دریا یا فلفل اضافه کنید همچنین به اندازه بسیار کم روغن نارگیل خام یا کره اضافه کنید. این چربی ها به میزان کم کمک می کنند تا سموم راحت تر از بدن دفع شوند.. ولی مطمئن شوید از چربی کم دارید استفاده می کنید برنج شما نباید روغنی و به شدت چرب باشد.

در روز 8 لیوان آب بخورید.

بعد 3 روز اتمام روزه به آرامی به شیوه خوردن گذشته خود برگردید

با این روزه می توانید حدود 4 کیلو وزن کم کنید.

ترجمه :شهرزاد
      اختصاصی زیباتن کپی برداری بدون لینک صفحه مجاز نیست
      به سوالات رژیمی در دفترچم و پیغام های خصوصی جواب نمی دم لطفا سوالات رو در قسمت های مربوط بپرسید . سوال در دفترچه و پیغام خصوصی خلاف قوانین سایت هست و تذکر داده می شه.

2. 16 کاربر، ارسال شهرزاد را لایک کرده اند:

altinay (14 مرداد 1392),banooo58 (27 مرداد 1392),BARBI (23 مرداد 1392),leilaa (14 مرداد 1392),parchami7 (17 مرداد 1392),roya111 (16 مرداد 1392),sara (23 مرداد 1392),shine (16 مرداد 1392),مملي شيطون (14 مرداد 1392),نانوک (16 مرداد 1392),نسرين (08 شهریور 1392),کیجا (04 شهریور 1392),پـــر (16 مرداد 1392),zari 1387 (15 مرداد 1392),رها بانو (03 شهریور 1392),شهره (18 مرداد 1392)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

مملي شيطون آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      10
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      1.65
      قد
      163
      وزن شروع
      95
      وزن هدف
      هدف اصلی65 تا اخر ماه رمضان
      وزن فعلی
      71/50
      حالت من
      Ashegh
      ممنون شهرزاد جون برنج قهوه اي رو از کجا ميشه تهيه کرد ؟؟؟؟؟؟ چه فرقي با برنج سفيد داره ؟؟؟؟؟؟
      دوستان عزیز لطفا سوالات رژیمی رو تو دفترچه ها نپرسید

تو تاپیک خودش بپرسید تا بقیه هم استفاده بکنن !

5. 5 کاربر، ارسال مملي شيطون را لایک کرده اند:

sara (23 مرداد 1392),shine (16 مرداد 1392),tinkerbell (14 مرداد 1392),پـــر (16 مرداد 1392),شهره (18 مرداد 1392)

شهرزاد آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      20
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      1.18
      قد
      172
      وزن شروع
      101
      وزن هدف
      بدنسازي
      حالت من
      Khoshhal
      نقل قول نوشته اصلی توسط مملي شيطون نمایش پست ها
      ممنون شهرزاد جون برنج قهوه اي رو از کجا ميشه تهيه کرد ؟؟؟؟؟؟ چه فرقي با برنج سفيد داره ؟؟؟؟؟؟

از برنج فروشی ها یا سوپرها :

تفاوت بين برنج قهوه اي و سفيد تنها در رنگ آنها نيست. دانه کامل برنج داراي چندين لايه مي باشد. اگر فقط يک لايه خارجي آن را برداريم، آنچه ناميده مي شود، برنج قهوه اي است. در اثر اين فرايند، مواد مغذي موجود در برنج، به مقدار خيلي کم از بين مي روند.
      حال اگر برنج قهوه اي آسياب شود، مقدار زيادي از لايه هاي دانه برنج به همراه سبوس و مواد مغذي آن از بين مي روند و آن چه باقي مي ماند، همان برنج سفيد است.
      در طي آسياب کردن برنج قهوه اي و تبديل آن به برنج سفيد،67 درصد ويتامين ب3، 80 درصد ويتامين ب1 ، 90 درصد ويتامين B6 ، نصف منگنز، نصف فسفر، 60 درصد آهن و تمامي فيبرهاي محلول و اسيدهاي چرب ضروري موجود در آن از بين مي روند.

خواص برنج قهوه اي

برنج قهوه اي منبع خوبي از منگنز، سلنيوم و منيزيم مي باشد.يک فنجان برنج قهوه اي، 80 درصد از نياز روزانه بدن به منگنز را تامين مي کند. منگنز به توليد انرژي از پروتئين و کربوهيدرات کمک مي کند و همچنين در ساخت اسيدهاي چرب نيز وارد عمل مي شود. منگنز براي سلامت سيستم اعصاب و براي توليد هورمون هاي جنسي بسيار مهم است. منگنز جزء مهم آنتي اکسيدان مي باشد که جلوي تخريب سلول را مي گيرد. منگنز جلوي رعشه، ضعف روحي، جوش هاي پوستي و آسيب هاي لوزالمعده را مي گيرد.يک فنجان برنج قهوه اي پخته شده در حدود 3/27 درصد از نياز روزانه بدن به سلنيوم را تامين مي کند. سلنيوم يکي از اجزاي اساسي سوخت و ساز بدن مي باشد، براي مثال در سوخت و ساز هورمون هاي تيروئيدي شرکت مي کند، نوعي آنتي اکسيدان مي باشد و وظيفه ايمن سازي بدن را بر عهده دارد. سلنيوم با کمک ويتامين E نقش آنتي اکسيداني خود را کامل مي کند. سلنيوم نه تنها براي مقابله با سرطان مهم است، بلکه براي بيماري هاي قلبي، کاهش علامت هاي تنگي نفس و درد و همچنين تسکين ورم و التهاب مفاصل بسيار مفيد مي باشد.برنج قهوه اي از آنجا که داراي مقدار زيادي فيبر و سلنيوم مي باشد، براي بيماران مبتلا به سرطان روده بزرگ بسيار مفيد مي باشد.

برنج قهوه اي و تمامي غلات و دانه هاي سبوس دار، منبع بسيار خوبي از منيزيم مي باشند. منيزيم فعال کننده بيش از 300 نوع آنزيم مي باشد. اين آنزيم ها در استفاده بدن از گلوکز و انسولين شرکت مي کنند. بر اساس مطالعات به دست آمده برنج قهوه اي، خطر ابتلا به ديابت نوع 2 را کم مي کند.منيزيم، فشار خون را کم مي کند، سردردهاي ميگرني را از بين مي برد، کاهش دهنده تنگي نفس مي باشد، از گرفتگي عضلاني جلوگيري مي کند، جلوي خستگي را مي گيرد و ابتلا به سکته قلبي و بيماري هاي قلبي را کم مي کند. همچنين منيزيم توسط کلسيم، حرکات اعصاب و عضلات را کنترل مي کند.منيزيم هم مانند کلسيم براي سلامت استخوان مفيد است. دو سوم منيزيم بدن، در استخوان ها جاي دارد.برنج قهوه اي، 3 برابر برنج سفيد داراي فيبر مي باشد. فيبر باعث پايين آمدن کلسترول، کنترل قند خون و ديابت، از بين برنده سرطان روده بزرگ و يبوست مي باشد.مقدار فيبر موجود در تعدادي از ميوه ها و غلات در جدول زير آمده است:

وغن برنج قهوه اي(يا روغن سبوس برنج)، داراي مقدار کمي کلسترول LDL(کلسترول بد) مي باشد.باسماتي جزوي از برنج هاي قهوه اي مي باشد. باسماتي و ديگر برنج هاي قهوه اي، شاخص گليسمي کمتريي دارند.برنج قهوه اي را مي توان تا 6 ماه نگهداري کرد.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط مملي شيطون نمایش پست ها

از برنج فروشی ها یا سوپرها :

تفاوت بين برنج قهوه اي و سفيد تنها در رنگ آنها نيست. دانه کامل برنج داراي چندين لايه مي باشد. اگر فقط يک لايه خارجي آن را برداريم، آنچه ناميده مي شود، برنج قهوه اي است. در اثر اين فرايند، مواد مغذي موجود در برنج، به مقدار خيلي کم از بين مي روند.
      حال اگر برنج قهوه اي آسياب شود، مقدار زيادي از لايه هاي دانه برنج به همراه سبوس و مواد مغذي آن از بين مي روند و آن چه باقي مي ماند، همان برنج سفيد است.
      در طي آسياب کردن برنج قهوه اي و تبديل آن به برنج سفيد،67 درصد ويتامين ب3، 80 درصد ويتامين ب1 ، 90 درصد ويتامين B6 ، نصف منگنز، نصف فسفر، 60 درصد آهن و تمامي فيبرهاي محلول و اسيدهاي چرب ضروري موجود در آن از بين مي روند.

خواص برنج قهوه اي

برنج قهوه اي منبع خوبي از منگنز، سلنيوم و منيزيم مي باشد.يک فنجان برنج قهوه اي، 80 درصد از نياز روزانه بدن به منگنز را تامين مي کند. منگنز به توليد انرژي از پروتئين و کربوهيدرات کمک مي کند و همچنين در ساخت اسيدهاي چرب نيز وارد عمل مي شود. منگنز براي سلامت سيستم اعصاب و براي توليد هورمون هاي جنسي بسيار مهم است. منگنز جزء مهم آنتي اکسيدان مي باشد که جلوي تخريب سلول را مي گيرد. منگنز جلوي رعشه، ضعف روحي، جوش هاي پوستي و آسيب هاي لوزالمعده را مي گيرد.يک فنجان برنج قهوه اي پخته شده در حدود 3/27 درصد از نياز روزانه بدن به سلنيوم را تامين مي کند. سلنيوم يکي از اجزاي اساسي سوخت و ساز بدن مي باشد، براي مثال در سوخت و ساز هورمون هاي تيروئيدي شرکت مي کند، نوعي آنتي اکسيدان مي باشد و وظيفه ايمن سازي بدن را بر عهده دارد. سلنيوم با کمک ويتامين E نقش آنتي اکسيداني خود را کامل مي کند. سلنيوم نه تنها براي مقابله با سرطان مهم است، بلکه براي بيماري هاي قلبي، کاهش علامت هاي تنگي نفس و درد و همچنين تسکين ورم و التهاب مفاصل بسيار مفيد مي باشد.برنج قهوه اي از آنجا که داراي مقدار زيادي فيبر و سلنيوم مي باشد، براي بيماران مبتلا به سرطان روده بزرگ بسيار مفيد مي باشد.

برنج قهوه اي و تمامي غلات و دانه هاي سبوس دار، منبع بسيار خوبي از منيزيم مي باشند. منيزيم فعال کننده بيش از 300 نوع آنزيم مي باشد. اين آنزيم ها در استفاده بدن از گلوکز و انسولين شرکت مي کنند. بر اساس مطالعات به دست آمده برنج قهوه اي، خطر ابتلا به ديابت نوع 2 را کم مي کند.منيزيم، فشار خون را کم مي کند، سردردهاي ميگرني را از بين مي برد، کاهش دهنده تنگي نفس مي باشد، از گرفتگي عضلاني جلوگيري مي کند، جلوي خستگي را مي گيرد و ابتلا به سکته قلبي و بيماري هاي قلبي را کم مي کند. همچنين منيزيم توسط کلسيم، حرکات اعصاب و عضلات را کنترل مي کند.منيزيم هم مانند کلسيم براي سلامت استخوان مفيد است. دو سوم منيزيم بدن، در استخوان ها جاي دارد.برنج قهوه اي، 3 برابر برنج سفيد داراي فيبر مي باشد. فيبر باعث پايين آمدن کلسترول، کنترل قند خون و ديابت، از بين برنده سرطان روده بزرگ و يبوست مي باشد.مقدار فيبر موجود در تعدادي از ميوه ها و غلات در جدول زير آمده است:

وغن برنج قهوه اي(يا روغن سبوس برنج)، داراي مقدار کمي کلسترول LDL(کلسترول بد) مي باشد.باسماتي جزوي از برنج هاي قهوه اي مي باشد. باسماتي و ديگر برنج هاي قهوه اي، شاخص گليسمي کمتريي دارند.برنج قهوه اي را مي توان تا 6 ماه نگهداري کرد.
      به سوالات رژیمی در دفترچم و پیغام های خصوصی جواب نمی دم لطفا سوالات رو در قسمت های مربوط بپرسید . سوال در دفترچه و پیغام خصوصی خلاف قوانین سایت هست و تذکر داده می شه.

7. 5 کاربر، ارسال شهرزاد را لایک کرده اند:

parchami7 (17 مرداد 1392),sara (23 مرداد 1392),shine (16 مرداد 1392),مملي شيطون (15 مرداد 1392),zari 1387 (15 مرداد 1392)

Roxi آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      25
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.18
      قد
      162
      وزن شروع
      94
      وزن هدف
      67
      وزن فعلی
      79
      حالت من
      Gerye
      جدی 4 کیلو کم میکنهههه؟؟؟؟
      من برنج دوست دارم.
      میترسم ولیییییی،
      بدتر بالا نره وزنم؟؟؟؟؟
      Someday I can say I used to be FAT

9. 4 کاربر، ارسال Roxi را لایک کرده اند:

sara (23 مرداد 1392),shine (16 مرداد 1392),مملي شيطون (15 مرداد 1392),پـــر (16 مرداد 1392)

شهرزاد آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      20
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      1.18
      قد
      172
      وزن شروع
      101
      وزن هدف
      بدنسازي
      حالت من
      Khoshhal
      نقل قول نوشته اصلی توسط Roxi نمایش پست ها
      جدی 4 کیلو کم میکنهههه؟؟؟؟
      من برنج دوست دارم.
      میترسم ولیییییی،
      بدتر بالا نره وزنم؟؟؟؟؟

کم می کنه ولی برنج قهوه ای و فقط برنج یک نکه مرغ و خورشت کنارش نباشه 4 کیلو هم کم نکنه 2 کیلو کم کنه به نظرم خوبه چون برنج آدم رو عصبی نمی کنه اتفاقا به نظرم برای کسایی که طولانی رژیم های دیگه مثل پروتیین و میوه داشتن از ریزش مو می ترسن رژیم عالی باشه

11. 6 کاربر، ارسال شهرزاد را لایک کرده اند:

parchami7 (17 مرداد 1392),sara (23 مرداد 1392),shine (16 مرداد 1392),مملي شيطون (15 مرداد 1392),پـــر (16 مرداد 1392),شهره (18 مرداد 1392)

Roxi آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      25
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.18
      قد
      162
      وزن شروع
      94
      وزن هدف
      67
      وزن فعلی
      79
      حالت من
      Gerye
      نقل قول نوشته اصلی توسط شهرزاد نمایش پست ها
      کم می کنه ولی برنج قهوه ای و فقط برنج یک نکه مرغ و خورشت کنارش نباشه 4 کیلو هم کم نکنه 2 کیلو کم کنه به نظرم خوبه چون برنج آدم رو عصبی نمی کنه اتفاقا به نظرم برای کسایی که طولانی رژیم های دیگه مثل پروتیین و میوه داشتن از ریزش مو می ترسن رژیم عالی باشه

شهرزاد جون من همیشه برنج قهوه ای رو با یه دونه گالینابلانکا و یه ذره رب کته میکنم. خیلی هم خوشمزه میشه!
      ولی هیچ وقت فکر نمیکردم لاغر کنه.
      من به زودی امتحان میکنم اینو.
      Someday I can say I used to be FAT

13. 5 کاربر، ارسال Roxi را لایک کرده اند:

parchami7 (17 مرداد 1392),sara (23 مرداد 1392),مملي شيطون (15 مرداد 1392),پـــر (16 مرداد 1392),شهره (18 مرداد 1392)

شهرزاد آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      20
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      1.18
      قد
      172
      وزن شروع
      101
      وزن هدف
      بدنسازي
      حالت من
      Khoshhal
      نقل قول نوشته اصلی توسط Roxi نمایش پست ها
      شهرزاد جون من همیشه برنج قهوه ای رو با یه دونه گالینابلانکا و یه ذره رب کته میکنم. خیلی هم خوشمزه میشه!
      ولی هیچ وقت فکر نمیکردم لاغر کنه.
      من به زودی امتحان میکنم اینو.

نوش جونت ولی اینبار ساده بپز گلم من سادشم خوردم خوشمزست

15. 3 کاربر، ارسال شهرزاد را لایک کرده اند:

sara (23 مرداد 1392),پـــر (16 مرداد 1392),شهره (18 مرداد 1392)

*ava* آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      100
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      1.06
      قد
      167
      وزن شروع
      وزن شروع بارداري ٧٠
      وزن هدف
      نهايت ٨٠
      وزن فعلی
      شروع ماه چهارم ٧٤
      حالت من
      Sepasgozar
      بچه ها برنج قهوه ای خوشمزه است ؟
      من تا حالا امتحانش نکردم

17. 2 کاربر، ارسال *ava* را لایک کرده اند:

sara (23 مرداد 1392),shine (16 مرداد 1392)

پـــر آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      160
      وزن شروع
      92
      وزن هدف
      70
      وزن فعلی
      85.300
      حالت من
      Mehraboon
      ممنون شهرزاد جون ولی مگر برنج کالریش یکسان نیست یعنی اینکه فرقی نمیکنه قهوه ای باشه یا سفید سه تا پیمانه برنج کالریش خیلی زیاد میشه ...من موندم چه جوری در عرض 3 روز میشه باهاش 4 کیلو کم کرد..اگر ممکنه یه توضیحاتی درباره بده لطفا

19. 2 کاربر، ارسال پـــر را لایک کرده اند:

parchami7 (17 مرداد 1392),sara (23 مرداد 1392)

شهرزاد آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      20
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      1.18
      قد
      172
      وزن شروع
      101
      وزن هدف
      بدنسازي
      حالت من
      Khoshhal
      نقل قول نوشته اصلی توسط پـــر نمایش پست ها
      ممنون شهرزاد جون ولی مگر برنج کالریش یکسان نیست یعنی اینکه فرقی نمیکنه قهوه ای باشه یا سفید سه تا پیمانه برنج کالریش خیلی زیاد میشه ...من موندم چه جوری در عرض 3 روز میشه باهاش 4 کیلو کم کرد..اگر ممکنه یه توضیحاتی درباره بده لطفا

3 پیمانه نیست 3 تا فنجان هست فنجون کوچولوها برای چایی خوری هست این رژیم کالری نیست تو رژیم های لاغری خوراکی هایی که آرد سفید دارن رو نمی دن برنج قهوه ای مثل ساقه طلایی هست تو رژیم لاغری ساقه طلایی رو می دون ولی پتی بور رو نمی دن شاید کالری ساقه بیشترم باشه ولی روند لاغری رو شکر و آرد سفید و نمک زیاد کند می کنن این رژیم یک نوع سم زدایی هم هست خوب لازمه برنجش قهوه ای باشه

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط *ava* نمایش پست ها
      بچه ها برنج قهوه ای خوشمزه است ؟
      من تا حالا امتحانش نکردم
      مثل نون های قهوه ای می مونه اونها رو می پسندی این رو هم می پسندی قیمتش بالاست برای همین بهتره کم بخرید ولی من دوست دارم به نظر من خوشمزست

21. کاربر زیر پست شهرزاد را لایک کرده است:

sara (23 مرداد 1392)

• صفحه 1 از 2
  • 12
  • آخرینآخرین