شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 2 از 3
  • نخستنخست
  • 123
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 11 به 20 از 27

موضوع: لیلی خوشگله درونم زیر ی مقدار چربی قایم شده!!!دیگه وقتشه خودشو نشون بده.

leily آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      163
      وزن شروع
      78.5
      وزن هدف
      60
      وزن فعلی
      75.5

Red face لیلی خوشگله درونم زیر ی مقدار چربی قایم شده!!!دیگه وقتشه خودشو نشون بده.

سلام
      میخوام ی بسم الله بگم و شروع کنم.
      الان که دارم این متنو مینویسم 78.5 کیلو وزن دارم.قدم 163 هست.حسه خوبی به اندامم ندارم.ولی مهمتر از اون توی شرایطه بد روحی هستم که همین باعث شده تو 4 ماهه اخیر 5 کیلو اضافه کنم.میخوام تو زندگیم ی انگیزه درست کنم.از فکرای منفیم درام.
      من میتونم.اراده خوبی دارم.چندین بار به خودم اینو ثابت کردم.اینم میتونم.میدونم اگه اضافه وزنمو کم کنم خیلی میتونه به روحیه داغونم کمک کنه.خدایا خودت کمکم کن

-----------------------------------------------------------------------------------
      خواستم ی جدول درست کنم از کاهش وزنم ولی متاسفانه بلد نیستم.......دوستان اگه بلدید واسم ی توضیحی بدید!!!

امروز 6 بهمن هست.و ترازو 75.5 رو نشون میده.و این یعنی غیب شدن 3 کیلو وزن
      .دوست دارم خیلی زود اون 7 جایه خودشو به ی 6 خوشگل بده.زوده زود.من اماده برای نبرد با کیلوهایه اضافیم هستم!!!!:boxing:..........خدا جون کمکم کن

-----------------------------------------------------------

20 بهمن 74.800

----------------------------------------------------------

ی استاپ وزنی داشتم.ولی خدا رو شکر داره باز این ماشین کاهش وزن هرچند اروم ولی حرکت میکنه.امروز 23 بهمن 74.300 ......خدایا شکرت
      ------------------------------------------
      امروز 24 بهمن.صبح تا بیدار شدم رفتم رو ترازو.و عدد 73.700 دیدم.کلی حال کردم!!مرسی خدا جون

2. 7 کاربر، ارسال leily را لایک کرده اند:

azi1 (23 دی 1392),delaram25 (04 آذر 1393),nassim (04 آذر 1393),parchami7 (23 دی 1392),pariya (23 دی 1392),نارگل (24 دی 1392),دلنواز (23 دی 1392)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

leily آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      163
      وزن شروع
      78.5
      وزن هدف
      60
      وزن فعلی
      75.5
      دوستان من قدیم چنتا فیلم از یو تو ب گرفته بودم در مورد کاهش وزن...بیشترشون چون خانومها پوشش نامناسب داشتن....خخخخخ رو نمیدونم بشه فایل اپ لودشون رو گذاشت یا خیر
      ولی این یکی خدارو شکر مشکل ارشادی نداره.واس همین میزارمش!!!

حدود 14 مگ هست و کاهش وزن 52 کیلوگرمی ی خانومو نشون میده!!!از وزن118 به وزن 66

دوتا عکس از قبل و بعد میزارم که اگه دوست داشتید دانلود کنید و تغییرات به مرورو ببینید.

راستی دوستان اگه همین عکس و فیلمه به نظرتون مشکل ارشادی داره بگید که زودی برش دارم....به نظره خودم که مناسب هست و مشکلی نداره.

اینم لینک فیلم!!داشت یادم میرفت خخخخ
      http://s5.picofile.com/file/81103587...ck_28.flv.html

5. 2 کاربر، ارسال leily را لایک کرده اند:

parchami7 (03 بهمن 1392),دلنواز (04 بهمن 1392)

دلنواز آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      54
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.27
      قد
      163
      وزن شروع
      62
      وزن هدف
      55
      وزن فعلی
      57
      حالت من
      Movafagh
      وبلاگ زیباتنی من
      3

دوستای عزیزم همونطور که به فکر سلامت جسمتون هستین به فکر سلامت روحتون و فکرتون هم باشین...از خدا و قرآن دور نشین ... برای منم دعا کنین بتونم توی این راه سخت و شیرین قدم بردارم!
      از شنیدن سخنرانی های استادها رائفی پور وفرهنگ و عباسی و... غافل نشین و از صحبتهاشون استفاده کنین!
      دوستتون دارم زیاد ... ایشالله که خدای مهربون هرچیزی که میخواین به خیر و خوشی بهتون بده!

7. کاربر زیر پست دلنواز را لایک کرده است:

leily (04 بهمن 1392)

leily آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      163
      وزن شروع
      78.5
      وزن هدف
      60
      وزن فعلی
      75.5
      کاهش وزن 117 کیلوگرمی جوان سنندجی

مهرزاد فتحی جوان 24 ساله‌ای است که از دوم مهرماه پارسال در حالی که باسکول میدان تره‌بار عدد 196 را برای وزنش ثبت کرده بود، تصمیم به کاهش وزن یا به عبارتی لاغرشدن گرفت.
      مهرزاد در شرح وضعیت جسمی و روحی خود در آن زمان به ایسنا می‌گوید: زمانی که متولد شدم حدود شش کیلوگرم وزن داشتم و پس از آن تا زمانی که تصمیم به لاغرشدن گرفتم همواره اضافه وزن داشتم تا اینکه این اواخر ترازو نیز وزنم را نمی‌کشید و برای اطلاع از وزنم به میدان میوه و تره‌بار سنندج می‌رفتم و آخرین باری که خودم را وزن کردم، 196 کیلوگرم بود.

این جوان سنندجی درباره مشکلات و فشارهای ناشی از وزن زیادش نیز می‌گوید: وضع روحی خوبی نداشتم و کاملا منزوی شده بودم، به طوری که حتی چند بار هم فکر خودکشی به سرم زد، چرا که به دلیل اضافه وزن زیاد، بازخوردهای خوبی از جامعه دریافت نمی‌کردم و علاوه بر این که همواره مورد تمسخر برخی در اماکن عمومی قرار می‌گرفتم، حتی برای تاکسی سوارشدن، خرید لباس و انجام کارهای روزمره هم مشکل داشتم تاجایی‌که علی‌رغم علاقه‌ زیادی که به درس خواندن داشتم، انگیزه حضورم در دانشگاه را هم از دست داده بودم.

مشکلات روانی و منزوی‌شدن،‌ تنها مشکل مهرزاد نبود و وی علاوه بر آن دچار مشکلات جسمی و پزشکی نیز شده بود تا جایی که به خاطر فشارخون بالا که خودش عدد آن را 20 اعلام می‌کند از سربازی معاف شده و چند روزی را هم در بیمارستان سپری کرد.

مشکلات روانی و منزوی‌شدن،‌ تنها مشکل مهرزاد نبود و وی علاوه بر آن دچار مشکلات جسمی و پزشکی نیز شده بود تا جایی که به خاطر فشارخون بالا که خودش عدد آن را 20 اعلام می‌کند از سربازی معاف شده و چند روزی را هم در بیمارستان سپری کرد

کبد چرب گرید2 ، هم بیماری دیگریست که مهرزاد در ایام چاقی که خود آن را سرطان می‌نامد به آن مبتلا بوده و درباره آن به ایسنا می‌گوید: به تشخیص پزشک متوجه شدم که به بیماری کبدچرب هم مبتلا شده‌ام و واقعیت آن‌ است که چون احساس می‌کردم ممکن است به بیماری‌های دیگری نیز به علت چاقی مبتلا شده باشم، از انجام چکاب و مراجعه به پزشک واهمه داشتم.

وی که سرانجام پس از کش و قوس‌های فراوان در رشته مهندسی مکانیک سیالات فارغ‌التحصیل شده، درباره تصمیمی که برای کاهش وزنش گرفته، توضیح می‌دهد: دوم مهرماه سال 91، به کارشناس تغذیه مراجعه کرده و مشکلم را با او در میان گذاشتم و پس از آن بود که برنامه‌های من برای لاغرشدن آغاز شد.

مهرزاد ادامه داد: پس از آن گرچه امید چندانی به کاهش وزن نداشتم اما رژیم غذایی‌ام را در کنار پیاده‌روی ادامه دادم تا این که پس از 2.5 ماه حدود 30 کیلوگرم وزن کم کردم اما همچنان با ترازوی معمولی نمی‌توانستم وزنم را بکشم و پس از آن بود که تمرینات ورزشی‌ام را با تردمیل در سه نوبت روزانه ادامه دادم و هر چهل روز هم برنامه‌ام را تغییر می‌دادم.

مهرزاد، حدود 6 ماه پس از آغاز تمرین و رژیم

این جوان سنندجی با بیان اینکه رژیم‌غذایی و ورزشی با تردمیل را تا وزن 140 کیلوگرم ادامه داده و پس از آن کوهنوردی را نیز به برنامه‌اش اضافه کرده است، می‌افزاید: کوهنوردی را از کوه‌های «آبیدر» و هفته‌ای دو بار آغاز کردم و از فروردین‌ماه که وزنم به 130 رسید، هر روز به کوهنوردی می‌رفتم و ارتفاع 2300 متری قله آبیدر را می‌پیمودم و همزمان با آن نیز روزانه 14 کیلومتر تردمیل می‌رفتم و هر شب هم پیاده‌روی می‌کردم.

مهرزاد با بیان اینکه سرانجام پس از هشت ماه و 20 روز به وزن 81 کیلوگرم رسیدم به ایسنا می‌گوید: در حال حاضر نیز با گذشت حدود 10 ماه از آغاز رژیم غذایی و تمرینات ورزشی با 187 سانتی‌متر قد، به وزن 78 کیلوگرم رسیدم و تحت نظر کارشناس تغذیه و برنامه‌های ورزشی که از یکی از اقوام می‌گیرم، فعالیتم را ادامه می‌دهم.

وی، چاقی را نوعی سرطان می‌داند و معتقد است که پس از کاهش وزنش، علاوه بر رفع مشکلات روحی، بیماری‌ فشار خون و کبد چربش هم بهبود پیدا کرد.

مهرزاد خطاب به افرادی ناراضی از اضافه وزن که برای رفع آن به روش‌های عجیب دست می‌زنند نیز می‌گوید: از هیچ دارویی جز مواردی که کارشناس تغذیه تجویز می‌کند، نباید استفاده کرد، همان‌طور که من هم تنها رژیم‌غذایی‌ام را رعایت و ویتامین‌های مختلف را با نظر کارشناس تغذیه‌ام مصرف کردم.

وی ادامه داد: عده‌ای هم ممکن است گمان کنند با نخوردن غذا می‌توانند لاغر شوند، اما آنان باید توجه کنند که در این صورت تنها آب بدنشان را از دست داده‌اند و لاغری بدون ورزش و تحرک فایده‌ای هم برایشان نخواهد داشت

مهنوش آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      115
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.12
      قد
      160
      وزن شروع
      82
      وزن هدف
      70
      وزن فعلی
      83
      حالت من
      Khoshhal
      سلام ليلي جون خيلي خوش اومدي ناراحت نباش عزيزم با كمك دوستان خوبي كه اينجا هستند و شركت تو مسابقات بزودي به وزن دلخواهت ميرسي
      همه اب هاي دريا هم نميتوانند يك كشتي را غرق كنند مكر اينكه در داخل كشتي نفوذ كنند بس نكذاريم نكات منفي دنيا رويمان تاثير بكذارد.

tuti آواتار ها
      کاربر اخراجی

امتیاز زیباتنی
      124
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر محروم
      میانگین پست در روز
      1.42
      قد
      151
      وزن شروع
      97
      وزن هدف
      80 ( تا آخر 92)
      وزن فعلی
      83
      حالت من
      Ghamgin
      نقل قول نوشته اصلی توسط leily نمایش پست ها
      هنوز هم اسم من تو لیست نیست!!!!!

با این حال این رو واسه دله خودم مینویسم.....
      :boredsmiley:

امروز 7 بهمن 70 دقیقه پیاده روی+ رقص

و البته بازم واسه دله خودم حاضر

دوست عزیز براتون نوشتم که اسم شما شماره 28 هست. پست های صفحات قبلی برای شما دوستان هست! کمی دقت کنید لطفا.
      دلیل اخراج کاربر: توهین به کاربران و مدیر زیباتن علی رغم هشدارهای مکرر

tuti آواتار ها
      کاربر اخراجی

امتیاز زیباتنی
      124
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر محروم
      میانگین پست در روز
      1.42
      قد
      151
      وزن شروع
      97
      وزن هدف
      80 ( تا آخر 92)
      وزن فعلی
      83
      حالت من
      Ghamgin
      نقل قول نوشته اصلی توسط leily نمایش پست ها
      هنوز هم اسم من تو لیست نیست!!!!!

با این حال این رو واسه دله خودم مینویسم.....
      :boredsmiley:

امروز 7 بهمن 70 دقیقه پیاده روی+ رقص

و البته بازم واسه دله خودم حاضر
      عزیزم اسم شما همون شماره 28 هست. عذر خواهی میکنم که املای اسمت رو اشتباه زده بودم. تصحیحش کردم خانومی. تا حالام همه امتیازات رو همونجا ثبت کرده بودم. اصلا متوجه جابجا بودنه حروف y و i نشده بودم.
      دلیل اخراج کاربر: توهین به کاربران و مدیر زیباتن علی رغم هشدارهای مکرر

leily آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      163
      وزن شروع
      78.5
      وزن هدف
      60
      وزن فعلی
      75.5
      سلام.چند وقت به نت دسترسی نداشتم و سخت به عنوان :chef_002:سرآشپز 3 تا مهمونی خواهرم...خخخخخ مشغول به انجام وظیفه بودم. خیلی سخت بود اون همه کیک و غذا هایه مختلفو ببینی و نخوری:cheesecakesmile1:.حتی واسه تست طعم غذا با مشکل برخورده بودم.به هر حال این وسط ی ناپرهیزیایه کوچیکی موقع پخت غذا شد.توقع داشتم بیام خونه بعده این یک هفته که میرم رو ترازو اضافه وزن پیدا کرده باشم.(نمیدونم خونه خواهرم چه داستانیه که هر بار برم و کلی هم خوردنمو رعایت میکنم میام خونه میرم رو ترازو اضافه وزنهایه یک کیلویی پیدا میکنم)ولی خدارو شکر این اتفاق نیافتاد و حدود 300 گرم هم کم کردم. فقط ی مشکلی که پیش اومده اینه که این چند وقت ورزش نکردم و الان به شدت زورم میاد بخوام برم پیاده روی.... نمیدونم چیه بدنمم کم شده که فوقالعاده گرفتگی عضلات و درد دارم. بچه ها به احتماله زیاد من اردیبهشت به بعد مراسم بله برون و این داستانامه..دعا کنید تا اون موقع به ی اندامه ایدال برسم که این قوم الظالمین شوهر هی به آقایی من تیکه نندازن که خانومت تپله.

13. کاربر زیر پست leily را لایک کرده است:

sara (20 بهمن 1392)

sara آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      20
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.65
      قد
      163
      وزن شروع
      68
      وزن هدف
      64
      وزن فعلی
      68
      حالت من
      Mehraboon
      سلام دختر بااراده
      جهان چيزي شبيه موهاي توست ...
      سياه و سركش و پيچيده ،
      خيال كن چه بي بختم من !
      كه به نسيمي جهانم آشوب ميشود ...

مملي شيطون آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      10
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      1.65
      قد
      163
      وزن شروع
      95
      وزن هدف
      هدف اصلی65 تا اخر ماه رمضان
      وزن فعلی
      71/50
      حالت من
      Ashegh
      عزیزم تا اردیبهشت خیلی فرصت داری می تونی تا اون وقت مانکن بشی تا قوم شوهرت بهت تکه نندازن
      دوستان عزیز لطفا سوالات رژیمی رو تو دفترچه ها نپرسید

تو تاپیک خودش بپرسید تا بقیه هم استفاده بکنن !

leily آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      163
      وزن شروع
      78.5
      وزن هدف
      60
      وزن فعلی
      75.5
      امروز 21 بهمن هست و رازو 74.800 نشونم داد .تو 2 هفته اخیر من فقط 700 گرم کم کردم.از جهاتی ناراحتم.ولی در کل خدا رو شکر که وزن زیاد نکردم.ارادم هنوز هم آهنینه. پیش یسوی دهه وزنی 60 ماشالله بچه هایه اینجا خوب وزن کم میکنن. البته من چندین ساله که رژیم میگیرم و تو خوراکی ها خودمو محدود میکردم.ی جورایی سوخت و ساز بدنم کم شده و بدنم نسبت به نخوردن مقاوم شده. ولی من با انرژی با این حالت بدنم مقابله میکنم و تندی وزنمو از 70 پاییین تر میارم.من به خودم ایمان دارم.

• صفحه 2 از 3
  • نخستنخست
  • 123
  • آخرینآخرین