شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 11 از 15
  • نخستنخست
  • ... 910111213 ...
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 101 به 110 از 145

موضوع: لاغری سریع و سالم با جو دوسر و سبوس جو دو سر

شهرزاد آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      20
      گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      1.19
      قد
      172
      وزن شروع
      101
      وزن هدف
      بدنسازي
      حالت من
      Khoshhal

لاغری سریع و سالم با جو دوسر و سبوس جو دو سر

بچه ها این سبوس جو دو سر و جو دو سر یک رژیم عالی می دن یعنی استاپ شدید هم داشته باشید مثل جت از استاپ در می یایید رژیمشون سالم هم هست یبوست رو هم برطرف می کنه مدت رژیم هیچ قرص و ملینی نیاز ندارید حتما پیشنهاد می کنم تا سرد هست و این رژیم پختنیه و گرم استفاده کنید و کلی وزن کم کنید داشتم درباره سبوس جو دو سر می خوندم پوست رو شفاف می کنه خاصیت ارتجاعی پوست رو حفظ می کنه کلسترول رو می یاره پایین و کلی خاصیت دیگه که همش برای یک رژیم لاغری معجزه هست یکم ورزش سبک هم بکنید هولاهوپی پیاده روی حسابی از شر اضافه وزنتون راحت بشید.

من چند تا دستور تهیه غذاها با این سبوس جو و جو پرک رو می زارم خودتون هر کدوم رو دوست داشتید برای 1 هفته اجراش کنید ببینید از نتیجه راضی هستید یا نه .

حریره جو دو سر :

مواد لازم : شیر کم چرب
      دارچین
      جو دو سر 40 گرم

عسل 1 قاشق مربا خوری

دانه های مغز خورد شده : 1 قاشق سوپ خوری

جو دو سر رو با 1 لیوان شیر می زارید بپزه یا اگز از جوهای oab استفاده می کنید همینجوری جو و شیر رو تو ظرف بریزید سیب رنده شده رو هم بریزید بزارید بپزه 10 دقیقه تا 15 دقیقه کافیه بعد دارچین و مغزها رو اضافه کنید یکم خنک تر شد 1 قاشق مربا خوری عسل اضافه کنید با چایی میل کنید.

می شه جای سیب موز هم زد که تنوع بشه دیگه اون موقع مغزها رو نزنید که کالری نره بالا یا کشمش اضافه کنید این دستور رو با سبوس جو دو سر هم می شه درست کرد که این سبوس تو لاغر شدن معجزه می کنه من امتحانش کردم شکم رو تخت تخت می کنه و حسابیم سیر کن هست.

این دستورای دیگه هست برای اندازه مقدار جو دو سر هر بار اندازه 1 مشت پر یا 1 فنجون بریزید این که اینجا هست و مقدار کالریش رو گفته برای 100 گرم هست که خیلی زیاد هست برای 1 نفر نمی تونید بخورید

جو دو سر با دارچین

مواد لازم

آب یا شیر و یا شیر سویا ......... 1 و نیم لیوان - 300 میلی لیتر
      (شیر کم چرب : 133 کالری ، شیر سویا : 114 کالری)
      جودوسر پرک خردشده یا سبوس جودوسر ..... نصف لیوان – 100 گرم
      (جودوسر پرک خردشده : 379 کالری ، سبوس جودوسر : 246 کالری)
      شکر ................................... 2 قاشق چای خوری (19 کالری)
      پودر دارچین ................... یک چهارم قاشق چای خوری (1.5 کالری)
      انواع آجیل خرد شده ................. 1 مشت (نصف لیوان : 100 گرم) (594 کالری)

طرز تهیه

کلیه مواد فوق را با یکدیگر مخلوط کرده و در قابلمه کوچکی ریخته و به مدت 5 دقیقه به آرامی بپزید . در زمان پخت به آرامی مواد را با قاشق هم بزنید.

توجه فرمایید که می توانید به دلخواه از آجیل مورد علاقه ای که مناسب گروه خونیتان می باشد استفاده فرمایید.

توجه : مصرف دارچین برای دارندگان گروه خون B مضر است.

کالری این معجون با آب و جو دو سر ........................ 993.5
      کالری این معجون با آب و سبوس جو دو سر .............. 860.5
      کالری این معجون با شیر و جو دو سر ..................... 1126.5
      کالری این معجون با شیر و سبوس جو دو سر ........... 1106.5
      کالری این معجون با شیر سویا و جو دو سر .............. 1107.5
      کالری این معجون با شیر سویا و سبوس جو دو سر ..... 974.5

اینم یکی دیگه:

جو دو سر با آناناس و گردو

مواد لازم

جو دو سر........................... 60 گرم (228 کالری)
      آناناس .............................. 2 اسلایس 114 گرم (56 کالری)
      گردوی خرد شده ................. 40 گرم (262 کالری)
      عسل................................. 4 قاشق غذا خوری (255 کالری)

طرز تهیه

جو دو سر را با مقداری آب به مدت 1 الی 2 دقیقه در ماکروویو ، و یا 3 الی 4 دقیقه روی اجاق بپزید تا خوب خیس بخورد (میزان غلظت آن را می توانید با کم و زیاد کردن آب بنا بر ذایقه خود تنظیم نمایید) ، سپس تمام مواد را به آن اضافه کرده و میل کنید. این صبحانه خوشمزه را به صورت سرد نیز می توانید مصرف کنید .

این صبحانه خوشمزه برای افراد با هر چهار گروه خونی مناسب بوده و برای دو نفر کافی است .

کالری این صبحانه ............. 801

به جای همه این دستورا می تونید سبوس جو دو سر رو بریزید که خیلی بهتره بعد برای میان وعده صبح آب یک گریپ فروت رو بخورید برای میان وعده عصر 1 پرتقال البته اگه گشنه بودید.

این محصول هم عالیه تو مایکروفر بزارید 2 دقیقه با شیر یا آب حاضر هست

این مطلب اختصاصی زیباتن بوده و کپی آن در سایر منابع صرفا با ذکر لینک به این صفحه امکان پذیر است

با اعجاز سبوس جو دوسر آشنا شوید

این ماده‌ی غذایی به لاغری کمک می‌کند، ضد دیابت است، کلسترول را پایین می‌آورد و غیره.

سبوس جو دوسر خواص زیادی دارد که باورتان نمی‌شود. این ماده‌ی غذایی به لاغری کمک می‌کند، ضد دیابت است، کلسترول را پایین می‌آورد و غیره.در این مطلب شما را با گلچینی از خواص این ماده‌ی غذایی مفید آشنا می‌کنیم. با ما همراه باشید.سبوس جو دوسر همیار لاغری

به عقیده‌ی متخصصان تغذیه مصرف منظم سبوس جو دوسر به لاغری کمک می‌کند. اگر می‌پرسید چرا باید بگوییم که این ماده‌ی غذایی جلوی اشتها را می‌گیرد و باعث سیری طولانی مدتی می‌شود. سبوس جو دوسر سرشار از فیبرهای محلول در آب و فیبر پکتین است و می‌دانید که فیبرها به لاغری کمک زیادی می‌کنند. اگر در طول صرف غذا از این ماده‌ی غذایی میل کنید و آب کافی بنوشید فیبرهای موجود در آن داخل معده حجیم شده و به سرعت احساس سیری ایجاد می‌کنند.از این‌ها گذشته سبوس جو دوسر اجازه‌ی انباشته شدن کالری‌ها در روده را نمی‌دهد. سبوس خاصیت چسبندگی بالایی دارد و برای همین به مواد مغذی و کالری‌های اطراف خود می‌چسبد. در نتیجه اجازه نمی‌دهد که کالری‌ها وارد خون بشوند و آن‌ها را از طریق مدفوع از بدن خارج می‌کند.سبوس جو دوسر میزان کلسترول خون را پایین می‌آورد

اگر به طور مرتب و کافی از فیبرهای موجود در سبوس جو دوسر بهره‌مند شوید میزان کلسترول خونتان به میزان 15 درصد کاهش می‌یابد. نتایج پژوهشی که در سال 2002 در استرالیا انجام شد نشان می‌دهد که میزان بالای فیبرهای محلول در آب باعث دفع کلسترول از طریق مدفوع شده و میزان تولید آن از طریق کبد را کاهش می‌دهد.متخصصان توصیه می‌کنند این افراد هر روز قبل از هر وعده‌ی غذایی 3 قاشق غذاخوری سبوس جو دوسر را در یک لیوان آب ریخته و میل کنند. باید توجه داشته باشید که سبوس جو دوسر نمی‌تواند جایگزینی برای دارو باشد اما از افزایش کلسترول جلوگیری کرده و به درمان آن کمک می‌کند.
      سبوس جو دوسر منبع فوق‌العاده‌ی املاح معدنی و ویتامین‌هایی مانند ویتامین B، E، زینک (روی)، منگنز و غیره است که محافظ خاصیت ارتجاعی پوست می‌باشند
      سبوس جو دوسر از ابتلا به سرطان کلون پیشگیری می‌کند

همه ساله 36000 مورد جدید ابتلا به سرطان کلون شناسایی می‌شود. اگر سبوس جو دوسر به طور مرتب مصرف شود نقش مهمی در جهت پیشگیری از این بیماری ایفا می‌کند. افراد حساس فیبرهای موجود در این ماده غذایی راحت‌تر از فیبرهای موجود در سبوس گندم تحمل می‌کنند.برای توضیح مکانیسم پیشگیرانه‌ی این ماده‌ی غذایی باید بگوییم زمانی که فیبرهای سبوس جو دوسر پُر از آب می‌شود یک لایه‌ی محافظتی بین ضایعات و توکسین های سرطان‌زای حاصل از مواد غذایی صنعتی (فلزات سنگین، آفت کش‌ها، رنگ‌های خوراکی، افزودنی‌ها، چربی‌های مضر) و جداره‌ی کلون تشکیل می‌دهد. در نتیجه از رشد سلول‌های سرطان‌زا جلوگیری می‌کند.توصیه می‌کنیم هر روز عصر 3 تا 4 قاشق غذا خوری سبوس جو دوسر را با یک لیوان آب میل کنید.سبوس جو دوسر، یبوست را از بین می‌برد

از هر سه زن یک زن از یبوست رنج می‌برد و نصف این افراد دچار یبوست مزمن هستند. سبوس جو دوسر یک روش ساده برای مقابله با این مشکل محسوب می‌شود. اگر دنبال دلیلش می‌گردید باید بگوییم که این ماده‌ی غذایی می‌تواند تا 30 برابر حجم خود، آب جذب کند و باعث حجیم شدن مدفوع در روده ها شود. به همین دلیل روده ها مدفوع را راحت‌تر دفع می‌کنند.توصیه می‌کنیم روزانه و قبل از غذا 3 قاشق غذاخوری سبوس جو دوسر را با یک لیوان آب میل کنید. اگر چه ممکن است مشکل به سرعت رفع نشود اما مصرف منظم آن به مرور یبوست را از بین می‌برد.
      سبوس جو دوسر باعث شفافیت پوست می‌شود

سبوس جو دوسر منبع فوق‌العاده‌ی املاح معدنی و ویتامین‌هایی مانند ویتامین B، E، زینک (روی)، منگنز و غیره است که محافظ خاصیت ارتجاعی پوست می‌باشند. این ماده‌ی غذایی به ویژه بهترین منبع ویتامین B2 محسوب می‌شود که تأثیر زیادی روی محافظت از پوست، مو و ناخن‌ها دارد. توصیه می‌کنیم برای داشتن پوستی شفاف و زیبا هر روز صبح‌ها و برای صبحانه 2 قاشق غذاخوری سبوس جو دو سر را یک لیوان مایعات میل کنید.سبوس جو دوسر از ابتلا به دیابت پیشگیری می‌کند

با وجود این که برای پیشگیری از دیابت هیچ چیز مانند کاهش مصرف قند و ورزش موثر نیست اما با این حال سبوس جو دو سر سرعت جذب قندها را کاهش می‌دهد. نتایج یک پژوهش کانادایی که در سال 2002 انجام شد نشان می‌دهد بتاگلوکان که یک فیبر محلول در آب است و به میزان زیادی در این ماده‌ی غذایی وجود دارد سرعت جذب قندها را کاهش می‌دهد و قند خون و نیاز به انسولین را پایین می‌آورد. افرادی که مستعد ابتلا به دیابت هستند می‌توانند روزانه قبل از دو وعده‌ی اصلی 2 قاشق غذاخوری سبوس جو دو سر را با یک لیوان آب میل کنند. توجه داشته باشید که سبوس جو دوسر نمی‌تواند جایگزین دارو شود اما می‌تواند از ابتلا به این بیماری پیشگیری کرده و در درمان آن موثر باشد.سبوس جو دو سر را با بلغور جو دو سر اشتباه نگیرید

بلغور از دانه‌ی جو دو سر درست می‌شود و سرشار از کالری و گلوسیدها بوده و فیبر کمی دارد. سبوس از پوشش فیبردار جو دوسر حاصل می‌شود که سرشار از بتا گلوکان است و این فیبر اصلی‌ترین و مهم‌ترین فیبر موجود در آن است.تمام خواصی که در این مطلب ذکر شد متعلق به سبوس جو دوسر می‌باشد نه بلغور جو دو سر. علاوه بر این سبوس جو دو سر سرشار از پروتئین است. می‌توانید از این ماده‌ی غذایی در تهیه‌ی کیک، بیسکویت، مافین، خمیر پیتزا و غیره استفاده کنید.
      فاطمه مهدی پور

بخش تغذیه و آشپزی تبیان

رژیم های گروهی برگزار شده با این روش در زیباتن:

رژیم گروهی لاغری جو

ویرایش توسط باربی اینده : 10 مرداد 1394 در ساعت 02:17
      به سوالات رژیمی در دفترچم و پیغام های خصوصی جواب نمی دم لطفا سوالات رو در قسمت های مربوط بپرسید . سوال در دفترچه و پیغام خصوصی خلاف قوانین سایت هست و تذکر داده می شه.

2. 39 کاربر، ارسال شهرزاد را لایک کرده اند:

**mahsa** (06 دی 1392),afsaneh.b (11 تیر 1393),azi1 (17 دی 1392),banooo58 (07 دی 1392),eliha (08 دی 1392),esieee (04 اسفند 1392),farideh32 (14 دی 1392),foroozan90 (22 خرداد 1395),Lady Mahsa (06 دی 1392),mahbobe (24 دی 1392),Maryam.mkh (12 مرداد 1396),maryam60k (07 دی 1392),nedayi (11 دی 1392),parchami7 (07 دی 1392),parla (15 خرداد 1393),raha32 (27 بهمن 1392),razi69 (18 شهریور 1394),shamim2 (07 دی 1392),somy (21 بهمن 1392),tanya (12 دی 1392),tinkerbell (19 بهمن 1392),فاطمه ثنا (04 شهریور 1394),لیلا خانمی (10 اسفند 1393),میناوی (30 دی 1392),مامان خانومی (08 دی 1392),نیلو (06 دی 1392),نرگس مامان (23 بهمن 1392),گلی خانومی (19 خرداد 1394),گيلدا (04 شهریور 1394),پینکی70 (13 شهریور 1394), Zenith (23 دی 1392),الی-21 (06 دی 1392),الینا1 (08 تیر 1393),اکرم 61 (07 دی 1392),بوتک (05 دی 1393),دادا (27 دی 1392),سلام سلیم (12 شهریور 1394),سمن نیک (20 خرداد 1395),سیب قرمز (03 شهریور 1394)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

siawayne آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      سلام دوستان خسته نباشید

شرمنده سوالم تکراریه ولی چوابشو نتونستم تو پست ها پیدا کنم

من 1 مدل جو دو سر پرک شرکت oabb رو گرفتم یه مدل هم جو پرک خالی فله ای ...

1 - این 2 مدل فرقی میکنن با همدیگه ؟! منظور از دو سر چیه
      2 - مشکلی نداره این 2 مدل رو به صورت خام با شیر مصرف کنم ؟!
      3 - خام بودن با جوشوندنش تاثیری از نظر ارزش غذایی میزاره ؟؟

مامان شایان آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      قد
      162
      وزن شروع
      64
      وزن هدف
      52
      وزن فعلی
      64
      سلام شهرزاد جون.من تازه عضو شدم زیاد وارد نیستم. من این رژیمو تازه شروع کردم.منتها مشکلم اینه که من با شیر زیاد نمیسازه معدم خب..اما به جاش اومدم جودوسر با دوغ میخورم..خیلی هم خوشمزه هست..بعد من کلا چون عاشق آش هستم این خیلی مزه آش میده..یعنی یه هفته که خوبه میتونم یه عمر فقط اینو بخورم..حالا سوالم اینه باز م کاهش وزن دارم یا حتما باید با شیر باشه...؟ بعد یه سوال دیگه این که جودوسر چاق نمیکنه چون من هرچقدر گشتم سبوسشو پیدا نکردم. قربونت ..مرسی به سوالم جواب میدی.

- - - Updated - - -

وزنمم 64 کیلو و162 قدم

fofoli آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      88
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      1.05
      قد
      165
      وزن شروع
      101
      وزن هدف
      اخر دی 85
      وزن فعلی
      بماند
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      [QUOTE=مامان شایان;422352]سلام شهرزاد جون.من تازه عضو شدم زیاد وارد نیستم. من این رژیمو تازه شروع کردم.منتها مشکلم اینه که من با شیر زیاد نمیسازه معدم خب..اما به جاش اومدم جودوسر با دوغ میخورم..خیلی هم خوشمزه هست..بعد من کلا چون عاشق آش هستم این خیلی مزه آش میده..یعنی یه هفته که خوبه میتونم یه عمر فقط اینو بخورم..حالا سوالم اینه باز م کاهش وزن دارم یا حتما باید با شیر باشه...؟ بعد یه سوال دیگه این که جودوسر چاق نمیکنه چون من هرچقدر گشتم سبوسشو پیدا نکردم. قربونت ..مرسی به سوالم جواب میدی.

- - - Updated - - -
      دوست عزیز کلا جو وجو دوسر خیلی به ادم احساس سیری میده برای همین این جا استفاده میشه ومشگلی نیست که با دوغ به صورت اش بخوری
      من میتونم لاغر بشم
      موضوع: پست تکراری ممنوع!

7. کاربر زیر پست fofoli را لایک کرده است:

Zenith (28 خرداد 1394)

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.37
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      نقل قول نوشته اصلی توسط siawayne نمایش پست ها
      سلام دوستان خسته نباشید

شرمنده سوالم تکراریه ولی چوابشو نتونستم تو پست ها پیدا کنم

من 1 مدل جو دو سر پرک شرکت oabb رو گرفتم یه مدل هم جو پرک خالی فله ای ...

1 - این 2 مدل فرقی میکنن با همدیگه ؟! منظور از دو سر چیه
      2 - مشکلی نداره این 2 مدل رو به صورت خام با شیر مصرف کنم ؟!
      3 - خام بودن با جوشوندنش تاثیری از نظر ارزش غذایی میزاره ؟؟
      1- بله کاملا متفاوتن. اصلا جو دو سر یه چیزه و جو یه چیز دیگه. پرک رو هم برای جوی دو سر داریم و هم برای جوی معمولی. شما به فروشنده ها که بگید جوی دو سر میخوام نه جوی پوست کنده ی معمولی، خودشون میشناسن. روی بسته های محصول هم دقیقا اصطلاح جوی دو سر نوشته شده. اگر فقط نوشته بود جو، مورد مد نظر این تاپیک نیست.
      2- البته پرکش رو منظورتونه. درسته؟ چون خودشون خیلی سفتن و باید حتما پخته بشن. مشکلی که نداره. اما جوابدهی جوی معمولی مث جوی دو سر نیست.
      3- نه تاثیر خاصی ندارن.
      پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

proxy آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      قد
      166
      وزن شروع
      94500
      وزن هدف
      70
      وزن فعلی
      76200
      حالت من
      Ghamgin
      من این رژیم رو با جو پرک گرفتم 700گرم اضاف وزن داشتم جو پرک معمولی بود حالا چکارکنمممم کم نمیشمممم

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.37
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      نقل قول نوشته اصلی توسط proxy نمایش پست ها
      من این رژیم رو با جو پرک گرفتم 700گرم اضاف وزن داشتم جو پرک معمولی بود حالا چکارکنمممم کم نمیشمممم
      عزیزم اولا که خب همونطور که میبینی اشتباه از خودت بوده. اینکه رژیم جو پرک گرفتی. در صورتیکه این رژیم جودوسر هست. البته جوپرک معمولی استفاده کردی یا جوی دو سرپرک؟
      در مورد اضافه وزن بد نیست یکی دو روز بعد از رژیم وزن کنی. چون ممکنه به دلیل وجود اب زیاد در رژیم سوپ، موقتا میزان آب بدنت بالا رفته باشه و همین باعث بالا نشون دادن وزنت شده باشه.

proxy آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      قد
      166
      وزن شروع
      94500
      وزن هدف
      70
      وزن فعلی
      76200
      حالت من
      Ghamgin
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zenith نمایش پست ها
      عزیزم اولا که خب همونطور که میبینی اشتباه از خودت بوده. اینکه رژیم جو پرک گرفتی. در صورتیکه این رژیم جودوسر هست. البته جوپرک معمولی استفاده کردی یا جوی دو سرپرک؟
      در مورد اضافه وزن بد نیست یکی دو روز بعد از رژیم وزن کنی. چون ممکنه به دلیل وجود اب زیاد در رژیم سوپ، موقتا میزان آب بدنت بالا رفته باشه و همین باعث بالا نشون دادن وزنت شده باشه.
      بعله اشتباه از من بود اما جایی خوندم که جو پرک معمولی هم میشه که فکر میکنم راهنماییشون اشتباه بود
      به هر حال الان رژیم شیرو خرما گرفتن داره وزنم برمیگرده

12. کاربر زیر پست proxy را لایک کرده است:

Zenith (03 تیر 1394)

سیب قرمز آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      177
      وزن شروع
      98
      وزن هدف
      اول90 دوم85سوم80 چهارم 75
      وزن فعلی
      77.5
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      17
      سلام من جودوسر رو دیروز گرفتم خیلی خوب بود مرسی از معرفیتون فقط 3تا سوال داستم
      1.من از همون فوریاش گرفتم 2 دقیقه تو مایکروویو گذاشتم فقط یه کم جودوسرش زیر دندون جالب نبود برام اگه بخوام مثل فرنی کاملا یکدست شه اول آسیاب کنم بعد درست کنم یا بعد از اینکه درست کردم میکس کنم؟
      2.دونوع دومی نسبت به جودوسر و سبوسش چه فرقی دارن ؟
      3.اگر نپزیمشو تو شیر سرد بریزیم بد میشه؟
      من میدونم که میتونم...

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.37
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      نقل قول نوشته اصلی توسط سیب قرمز نمایش پست ها
      سلام من جودوسر رو دیروز گرفتم خیلی خوب بود مرسی از معرفیتون فقط 3تا سوال داستم
      1.من از همون فوریاش گرفتم 2 دقیقه تو مایکروویو گذاشتم فقط یه کم جودوسرش زیر دندون جالب نبود برام اگه بخوام مثل فرنی کاملا یکدست شه اول آسیاب کنم بعد درست کنم یا بعد از اینکه درست کردم میکس کنم؟
      2.دونوع دومی نسبت به جودوسر و سبوسش چه فرقی دارن ؟
      3.اگر نپزیمشو تو شیر سرد بریزیم بد میشه؟
      1- اول آسیاب کنی بهتره. کلا جو دوسر یه کم زیر دندون اذیت میکنه
      2- کدوم دو نوع دومی عزیزم؟ عکس ها چون تبلیغاتی بودن حذف شدن. لطفا اسم نوعش رو بگو
      3- نه بد نمیشه ولی فقط پرکش رو میتونی تو شیر بریزی و بخوری. کلا چون خود جو دو سر زیر دندون سبوسش اذیت میکنه، تو شیر خوردنش سخته. باید حتما بپزه یه ذره

گيلدا آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00