انتخاب رنگ آبی انتخاب رنگ سبز انتخاب رنگ قرمز انتخاب رنگ نارنجی
خوراک آر اس اس زیباتن در فیس بوک

شاخه گلی برای زیباتن فروشگاه زیباتن تولبار زیباتن آموزش یادگاری راهنمای تازه کاران قوانین زیباتن
زیباتن  میخوای برای کاهش وزن با دوستای زیباتنیت همراه بشی؟

دفترچه کاهش وزن بساز پیکان نوار کاهش وزن بساز پیکان در گروهبندی ها شرکت کن پیکان در مسابقات زیباتن شرکت کن پیکان سوالاتت رو از سایرین بپرس و بطور مستمر در هر بخش از زیباتن فعالیت کن. ( آموزش کامل)

سیبیتا تبلیغ شما کامبوجا سی دی ورزشی بادی رپ ایروبیک

فیلم های ورزشی جیلیان
صفحه 15 از 15 نخستنخست ... 5131415
نمایش نتایج: از 141 به 147 از 147
Like Tree72Likes

موضوع: رژیم دکتر خضری

1. Top | #1
    زیباتن

عنوان کاربر
    مدیر پیشین انجمن
    میانگین پست در روز
    1.11
    قد
    164
    وزن شروع
    66.100
    وزن هدف
    62
    وزن فعلی
    63
    حالت من
    Ghamgin

رژیم دکتر خضری

سلام دوستاي خوبم.
    اين يك نمونه از رژيم دكتر خضري هستش كه معمولا براي بيشتر آدما مشابهه:

2 روز اول رژيم دکتر خضري اينه:
    يك ليوان و نيم شير كم چربي. در صورت تمايل يك تخم مرغ آّ پز يا عسلي.

در طي روز پروتئين مثل مرغ، ماهي و گوشت گوساله به مقدار آزاد به صورت آب پز يا كبابي. در صورت آبپز كردن آب گوشت يا مرغ مصرف نشود.

مصرف آب به مقدار فراوان توصيه مي شود.

مصرف چاي آزاد است و به جاي قند ميتوان از 5 عدد خرما، يا سي عدد كشمش يا يك قاشق غذا خوري عسل استفاده نمود.

بعد از 2 روز، موارد زير را به رژيم اضافه كرده و مجددا 2 روز ادامه ميدهيد:
    مصرف سالاد به ميزان آزاد شامل كاهو، خيار، گوجه و سبزي خوردن به همراه يك ليوان ماست كم چرب. سالاد را ميتوان در هر ساعت از روز به صورت جدا از غذا هم مصرف كرد.

بعد از چهار روز اول به مدت يك هفته:

هر روز 1 ليوان شير- 1 ليوان ماست كم چرب- پروتئين آزاد- 500 گرم از يك نوع ميوه- سالاد (كاهو، خيار، گوجه، سبزي خوردن، كدو، اسفناج، 3تا هويج)- يك قاشق عسل- 5 عدد خرما- يك قاشق روغن زيتون- يك كف دست نان- يك قوطي كبريت پنير- يك روز در ميان يك بشقاب عدسي.

هفته دوم:
    روز اول: 1 ليوان شير- نان به مقدار آزاد- پنير كم نمك آزاد

روز دوم: 1 ليوان شير- 3تا 4 عدد تخم مرغ- سالاد آزاد

روز سوم: 1 ليوان شير-پروتئين آزاد- 500 گرم ميوه

روز چهارم: 1 ليوان شير- بستني وانيلي يا ميوه اي آزاد- يك وعده پروتئين

روز پنجم: 1 ليوان شير-پروتئين آزاد- 500 گرم ميوه

روز ششم: 1 ليوان شير- يك نوع ميوه آزاد- 2 عدد تخم مرغ

روز هفتم: 2 ليوان شير- پروتئين آزاد هر روز 5 تا خرما يا 30 تا كشمش و يك قاشق عسل مجازه

هفته سوم مثل هفته اول اما به جاي عدسي يك قوطي تن ماهي بدون روغن

هفته چهارم مجددا مثل هفته اول اما به جاي عدسي يك بشقاب خوراك لوبيا سبز بدون سيب زميني

در آخرين روزهفته اول،سوم و چهارم:فقط يك ليوان شير، پروتئين آزاد +5 عدد خرما و يك قشق عسل .
    پس شد 4 روز اول و 4 هفته رژيم.

فقط بخاطر مردم تغییر نکن.
    این جماعت هر روز تورا جور دیگری می خواهند.....

2. 64 کاربر اعلام کرده اند که ارسال yalda را خوانده اند:

*ava* (جمعه ۲۱ تیر ۹۲),*ghazal* (پنجشنبه ۱۵ آبان ۹۳),*shaghayegh* (سه شنبه ۱۲ شهریور ۹۲),*ساره* (پنجشنبه ۲۷ شهریور ۹۳),100af (شنبه ۱۶ شهریور ۹۲),afarin1975 (شنبه ۳۰ شهریور ۹۲),altinay (جمعه ۲۴ خرداد ۹۲),amina (سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۹۲),Atefe (یکشنبه ۲۹ بهمن ۹۱),azi1 (سه شنبه ۲۶ فروردین ۹۳),azinra (شنبه ۲۳ فروردین ۹۳),Bahareh (شنبه ۱۱ خرداد ۹۲),falipour2000 (یکشنبه ۲۸ مهر ۹۲), fofoli (دوشنبه ۲۱ مرداد ۹۲),hamraz (دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۹۲),hoda.64 (یکشنبه ۲۱ مهر ۹۲),Lady Mahsa (سه شنبه ۰۷ آبان ۹۲),lila a (یکشنبه ۲۳ تیر ۹۲),mahbobe (پنجشنبه ۱۲ دی ۹۲),MamaneAdrina (پنجشنبه ۲۸ فروردین ۹۳),mamanradin (چهارشنبه ۰۳ مهر ۹۲),mojtamelibsa (سه شنبه ۲۲ مهر ۹۳),Mona.H (پنجشنبه ۲۶ دی ۹۲),nafisehjoon (چهارشنبه ۰۸ خرداد ۹۲),parchami7 (شنبه ۲۳ شهریور ۹۲),rara (پنجشنبه ۲۱ فروردین ۹۳),S2H (پنجشنبه ۱۳ تیر ۹۲),sara (شنبه ۲۵ آذر ۹۱),sheri (سه شنبه ۰۱ مرداد ۹۲),shine (جمعه ۲۸ تیر ۹۲), simin24 (شنبه ۲۶ بهمن ۹۲),tanya (پنجشنبه ۱۲ دی ۹۲),مملي شيطون (یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۹۲),مامی مرضیه (یکشنبه ۲۳ تیر ۹۲),مامان حامد (دوشنبه ۲۷ مرداد ۹۳),مریم --- (دوشنبه ۱۴ مرداد ۹۲),مرجان320 (شنبه ۲۱ اردیبهشت ۹۲),نیلو (دوشنبه ۱۱ شهریور ۹۲),نیک اهنگ (چهارشنبه ۲۰ آذر ۹۲),نازنين (شنبه ۲۳ شهریور ۹۲),نسرين (پنجشنبه ۰۷ شهریور ۹۲),هستی.a (یکشنبه ۲۳ تیر ۹۲),وقـــــار (سه شنبه ۲۹ مرداد ۹۲),ویولت (جمعه ۲۲ فروردین ۹۳),کیجا (سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۹۲),گندم1360 (سه شنبه ۲۲ مرداد ۹۲),پرنسس دیانا (چهارشنبه ۱۳ فروردین ۹۳),zahra204 (پنجشنبه ۲۸ فروردین ۹۳),zahra85 (یکشنبه ۲۳ تیر ۹۲), Zenith (پنجشنبه ۰۹ خرداد ۹۲),آسا (شنبه ۲۵ آذر ۹۱),بهاره134 (سه شنبه ۲۳ اردیبهشت ۹۳),بی بی خانم (پنجشنبه ۱۱ اردیبهشت ۹۳),بشرا (دوشنبه ۱۱ شهریور ۹۲),ثنا (پنجشنبه ۱۱ اردیبهشت ۹۳),جنیفر (دیروز),حنانه (یکشنبه ۱۲ خرداد ۹۲),سونیا33 (یکشنبه ۲۳ شهریور ۹۳),ساقر (چهارشنبه ۰۸ آبان ۹۲),سحر بانوی زیبا (سه شنبه ۰۹ اردیبهشت ۹۳),سحر شهرکی (شنبه ۲۰ اردیبهشت ۹۳),شهره (جمعه ۱۷ خرداد ۹۲),شیلا (دوشنبه ۲۵ شهریور ۹۲),شایلی (شنبه ۰۴ خرداد ۹۲)

3.  

4. Top | #141
    تو باغ سبز زیباتن 1 شاخه گل دارهزیباتن

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.01
    Salam khaste nabashid soalam in ast ke in do rejimi ke neveshtid hamon rejimi ast ke kheili sari vazn ra pain miavarad.? Man bayad ta 10 rooz az ezafat shekam khalas besham aya emkan pazir ast? Pishapish tashakor mikonam. Tulip

5. کاربر زیر اعلام کرد که ارسال Tulip را خوانده است:

Zenith (یکشنبه ۲۳ شهریور ۹۳)

6. Top | #142

تو باغ سبز زیباتن 8 تا شاخه گل داره

زیباتن

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.54
    قد
    163
    وزن شروع
    78
    وزن هدف
    58
    وزن فعلی
    65/500
    گروه وزنی
    گروه وزنی
    آدرس دفترچه
    کلیک کنید
    حالت من
    Khoshhal
    میشه از هفته دوم شروع کرد؟؟

7. کاربر زیر اعلام کرد که ارسال zari 1387 را خوانده است:

8. Top | #143

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.01
    گروه وزنی
    گروه وزنی
    سلام
    ببخشيد با اين رژيم چقدر وزي کم مي شه؟

9. کاربر زیر اعلام کرد که ارسال coralmk را خوانده است:

10. Top | #144
    زیباتنزیباتنزیباتنزیباتنزیباتنزیباتنزیباتن

عنوان کاربر
    مدير کل سایت
    میانگین پست در روز
    5.82
    وزن فعلی
    محدوده 49
    گروه وزنی
    گروه وزنی
    حالت من
    Sepasgozar
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط Tulip نمایش پست ها
    Salam khaste nabashid soalam in ast ke in do rejimi ke neveshtid hamon rejimi ast ke kheili sari vazn ra pain miavarad.? Man bayad ta 10 rooz az ezafat shekam khalas besham aya emkan pazir ast? Pishapish tashakor mikonam. Tulip
    اولا فارسی تایپ کنید. ثانیا ما چه میدونیم شما کجا شنیدید یه رژیم سریع هست که حالا بگیم منظورمون همونه یا نه. این سایت پر از رژیم های سریعه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط zari 1387 نمایش پست ها
    میشه از هفته دوم شروع کرد؟؟
    نه عزیزم از ابتدا باید شروع کنی. البته از هفته دوم هم که شروع کنی کاهش خواهی داشت ولی نه به حد قابل قبول
    نقل قول نوشته اصلی توسط coralmk نمایش پست ها
    سلام
    ببخشيد با اين رژيم چقدر وزي کم مي شه؟
    عزیزم تو هیچ رژیمی نمیشه قطعی گفت روزانه چقدر کم میشه. بخصوص این رژیم ها که فرمول های دوره ای دارن. در پایان دوره باید گفت چقدر کم میکنه
    همیشه جوان خواهم ماند...

-----------------------------------------------------------------------
    پرسش و پاسخ های رژیمی در دفترچه ها و پیام خصوصی ممنوعه
    بیایم وقتی دوستانمون در پیام خصوصی ازمون سوال رژیمی میپرسن، برای احترام به حقوق سایر دوستانمون که در تاپیک ها به دنبال تجربه ها میگردن، ازشون خواهش کنیم سوالات رو تو تاپیک ها بپرسن

11. Top | #145

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.49
    گروه وزنی
    گروه وزنی
    آدرس دفترچه
    کلیک کنید
    سلام من این رژِیمو خوندم به نظرم اولی که آزاد بود برام بهتره فقط اينکه برای هر وزنی همينه؟من 84 کیلوام با قد164 ميخوام 20 کيلو کم کنم

12. Top | #146

تو باغ سبز زیباتن 7 تا شاخه گل داره

زیباتن

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    1.27
    قد
    171
    وزن شروع
    68
    وزن هدف
    59
    وزن فعلی
    65
    گروه وزنی
    گروه وزنی
    آدرس دفترچه
    کلیک کنید
    امتیاز زیباتنی
    45
    حالت من
    Ghati
    سلام اون روزایی که عدسی یا لوبیا سبز داره دیگه پروتیین نداره؟؟؟ممنون میشم جواب بدید

13. Top | #147

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.02
    قد
    167
    وزن شروع
    75
    وزن هدف
    65
    وزن فعلی
    70
    گروه وزنی
    گروه وزنی
    حالت من
    Relax
    نقل قول نوشته اصلی توسط ana138811 نمایش پست ها
    سلام اون روزایی که عدسی یا لوبیا سبز داره دیگه پروتیین نداره؟؟؟ممنون میشم جواب بدید
    نوشته که پروتئین آزاد.و عدسی هم هست.
    هفته بعد بجای عدسی تن ماهی و هفته بعد به جای تن ماهی خوراک لوبیا سبز

- - - Updated - - -

بچه ها من 5 کیلو کاهش وزن داشتم با همین رژیم...بدون ورزش.

کامل هم رعایت نکردم...دوباره میگیرمش

صفحه 15 از 15 نخستنخست ... 5131415

کلمات کلیدی این موضوع

fofoli، forum، http، url، فقط، فلفل، فکر، فرم، فروردین، فردا، فعاليت، فعالیت، قند، قهوه، قارچ، قاشق، قبل، قبلا، قدم، قطره، كم، كه، ليوان، لیبود، لاغر، لاغری، لطفا، مفید، مقدار، ملین، مملی، ممنون، ممنوع، من، من میتونم، منم، موفق، موقع، مورد، ميتوان، می، میل، میوه، میکنم، میکنه، میگیرم، میاد، میتونم، میتونی، میتونیم، میتوانید، میخوام، میخورم، میدونه، میزنم، میزان، میشم، میشه، ما، ماه، ماهه، ماهی، مایع، مارک، ماست، مدت، مرحله، مردم، مرسی، مرغ، مصرف، مطمئن، چقدر، نمونه، نمي، نمی، نمیدونم، نمک، چند، چه، چهار، چهارم، چون، نوع، چی، نیم، چیه، چیه؟، نیاز، چیزی، نیست، نکنم، نکنید، نان، ناهار، چای، ناخن، نارنجی، نباید، نباشی، نتیجه، چرا، چرب، چربی، چربی‌، نزدیکه، نسکافه، نشون، چطور، نظر، هفته، هفتگی، هله، هم، همه، همین، همراه، هوله، هویج، هیچ، ها، هامون، های، هدف، هدفم، هر، هست، وقت، وقتی، ولی، ویتامین، واقعا، وارد، واسه، ورزش، ورزشی، وزن، وزنم، وعده، يك، يكم، يه، يا، یه، یک، یا، یعنی، کلی، کم، کمک، کمتر، کن، کنم، کنم؟، کنن، کنون، کنی، کنیم، کنید، کنار، که، کیلو، کالری، کامل، کاهش، کاهش وزن، کار، کدو، کرد، کردم، کردن، کرده، کسی، گل، گلم، گوجه، گوشت، گپ، گرفتم، گرفتن، گرفته، گرم، گروه، گروهم، گروهی، گزارش، پنیر، پیوسته، پیاده، پیاده‌روی، پیاز، پیش، پیشنهاد، پایه، پایین، پاک، پروتیین، پرخوری، پس، پست، www، zahra، ziba، zibatan، آلو، آینده، آب، آبمیوه، آخه، آخر، آرام، آزاد، افزایش، الان، ام، امید، امیدوارم، اما، امروز، انگیزه، انار، انجام، اول، اولین، اومدم، اون، ای، این، اینقدر، اینو، اینکه، اگه، اگر، احساس، ادامه، ادرس، اراده، ارزش، از، اسپم، است، استفاده، استاپ، استرس، اش، اضافه، بقیه، بچه، به، بهم، بهتره، بود، بودم، بودن، بيشتر، بیا، بیام، بیاد، بیرون، بیشتر، بگم، بگین، بگیرین، با، بالا، بايد، باید، بادمجان، بادام، بار، باز، باش، باشم، باشه، باشی، باعث، بتونم، بخورم، بخوریم، بد، بدنم، بده، بدون، بر، برنامه، برنج، بره، بریم، برا، براي، برای، برسم، بسیار، بستنی، بشم، بشه، بشه؟، بشیم، بعد، بعضی، تقلب، تقریبا، تموم، تمام، تن، تنها، تو، تونم، توجه، توصیه، توضیح، تا، تاپیک، تاثیری، تازه، تبدیل، تجربه، تحرک، تخم، تغییر، ثابت، ثبت، جو، جون، جونم، جواب، جان، جای، حال، حالا، حتما، حتی، حداقل، حذف، خوام، خوب، خوبم، خوبیه، خود، خودم، خودمو، خودتو، خوردن، خورشت، خوش، خوشحالم، خيلي، خیلی، خانم، خدا، خرما، خشک، خضری، دفترچه، دقیقه، دكتر، دلخواه، دهید، دو، دوم، دوچرخه، دوباره، دوره، دوست، دوستم، دوستان، دوستای، دیگه، دیگری، دیدم، دیر، دکتر، داد، دادن، دار، دارم، داره، داره؟، داریم، داشت، داشتم، داشته، در، درد، درست، درصد، دست، دستمال، دستت، رو، روی، روز، روزها، روزی، روزای، روش، روغن، ریزش، رژيم، رژیم، رژیمهای، رژیمی، رژِیم، راحت، راضی، رزیم، رسیدم، رشته، رعایت، زمینی، زمستون، زنده، زندگی، زود، زودی، زياد، زيتون، زیاد، زیبایی، زیتون، زدن، سلام، سمت، سه، سوم، سویا، سوپ، سوال، سوزی، سي، سیب، سیر، ساقه، سال، سالاد، سایت، سایز، ساده، ساعت، سبوس، سبز، سبزی، سبزیجات، سر، سرما، سریع، سس، سعی، شما، شماری، شو، شود، شیر، شیشه، شیطون، شکر، شام، شاید، شد، شدم، شدن، شده، شروع، شرایط، صورت، صبح، صبحانه، طلایی، عنوان، عوض، عین، عید، عالی، عادت، عدد، عرض، عزيز، عزیز، عزیزم، عسل، عسلي، عصبی، عضو، غیر، غذا، غذاهای

نمایش برچسب‌ها

زیباتن مجوز های ارسال و ویرایش