شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 1 از 8
  • 123 ...
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 75

موضوع: پوست و مشاوره پاکسازی پوست در منزل (هر سوالی که دارید بفرمائید)

نانوک آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      25
      گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.42
      قد
      174
      وزن شروع
      121
      وزن هدف
      68
      وزن فعلی
      118.9
      حالت من
      Relax

Red face پوست و مشاوره پاکسازی پوست در منزل (هر سوالی که دارید بفرمائید)

اینجا و در این تاپیک میخوایم در مورد پاکسازی صورت صحبت کنیم.
      کاری که برای سالم و زیبا بودن هر پوستی باید انجام بشه و روشهای متفاوتی داره که اگر اشتباه انجام بشه به جای اینکه به زیبایی پوست شما کمک کنه , باعت آسیبهای جدی میشه.
      با توجه به وضعیت اقتصادی جامعه ما و پر هزینه بودن این کار در مراکز زیبایی و مهم تر از این متخصص نبودن برخی اشخاص که اینکار رو انجام میدن بهتره که خومون در منزل بتونم پوستمون رو پاکسازی کنیم.
      درسته که پاکسازی که در منزل و بدون دستگاههای میکرودرم انجام میشه , زیاد تخصصی نیست اما همین کارهای ساده میتونه نقش بزرگی در زیبایی و سلامت پوست صورت شما داشته باشه.
      پس پیش بسوی داشتن پوستی سالم . شفاف و زیبا

- - - Updated - - -

اهمیت پاکسازی پوست :

پوست
      شما زمانی سالم و شاداب است که کاملاً تمیز باشد همانطور که می دانید تمیزی پوست نقش مهمی در جوان ماندن پوست دارد.تمیز کردن پوست با روش های مناسب باعث صافتر و شفاف تر شدن آن می شود.
      کسانی که پوست چرب یا معمولی دارند هفته ای یک یا دو بار و کسانی که پوست خشک دارند هر دو هفته یکبار باید پوستشان را به شیوه ی علمی پاکسازی کنند.پوست های چرب باید بیشتر و اصولی تر تمیز شود،زیرا پوست های چرب آمادگی بیشتری برای ابتلا به مشکلات و آسیب های پوستی نظیر لک،چین و چروک و جوش دارد.

پروردگارا
      خود را تقدیم تو میدارم با من کن و از من ساز آنچه خود اراده کنی
      از اسارت نفس رهایم کن تا انجام اراده ات را بهتر توانم
      مشکلاتم را بگیر تا پیروزی بر آنها شاهدی باشد برای کسانی که با قدرت تو
      عشق تو و راه تو یاریشان خواهم داد باشد که ،همیشه بر اراده تو گردن نهم

2. 19 کاربر، ارسال نانوک را لایک کرده اند:

**سپیده** (09 مرداد 1392),altinay (07 مرداد 1392),elnaz_1991 (08 مهر 1392),fereshteh (08 مرداد 1392),fofoli (05 مرداد 1392),god_reward (10 مرداد 1392),hasti 84 (08 مرداد 1392),leilaa (09 مرداد 1392),leili (05 مرداد 1392),malihe1 (11 مرداد 1392),nani (12 مرداد 1392),مملي شيطون (05 مرداد 1392),هستی.a (15 مرداد 1392),کیجا (05 مرداد 1392),گندم1360 (02 شهریور 1392),zarijooooon (16 مرداد 1392), Zenith (07 مرداد 1392),اایدا (17 مرداد 1392),خاتون (27 مرداد 1392)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

leili آواتار ها
      کاربر محبوب

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.51
      قد
      171
      وزن شروع
      82
      وزن هدف
      70
      وزن فعلی
      75
      حالت من
      Movafagh
      سلام نانوک جونم

من پوستم چربه و دارای جوشهای سر سیاه هستش

بدتر از همه اینه که روزنه های پوستم بخاطر جوشهای که در گذشته میزد باز شده و این خیلی بده

چیکار کنم؟؟؟؟این موضوع روی روحیه من تاثیر بدی داره
      زمان نمی ایستد و لحظه ها میروند قدر زندگی و باهم بودن را بیشتر بدانیم

5. 3 کاربر، ارسال leili را لایک کرده اند:

leilaa (09 مرداد 1392),مملي شيطون (05 مرداد 1392), Zenith (07 مرداد 1392)

نانوک آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      25
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.42
      قد
      174
      وزن شروع
      121
      وزن هدف
      68
      وزن فعلی
      118.9
      حالت من
      Relax
      مراحل پاکسازی یا پلینگ پوست

1. بخور دادن

2. اسکراب کردن

3. خارج کردن دانه های سر سیاه و جوشهای سر سفید

4. ضد عفونی کردن پوست

5. قرار دادن ماسک مناسب روی پوست

6. ماساژ

7. بستن منافذ باز پوست

8. استراحت دادن

پروردگارا

7. 12 کاربر، ارسال نانوک را لایک کرده اند:

3pid_girl (07 مرداد 1392),altinay (07 مرداد 1392),elnaz_1991 (08 مهر 1392),hasti 84 (08 مرداد 1392),leili (05 مرداد 1392),malihe1 (11 مرداد 1392),Sara15 (04 شهریور 1392),tinkerbell (05 مرداد 1392),مامان خانومی (16 خرداد 1393),zarijooooon (16 مرداد 1392), Zenith (07 مرداد 1392),اایدا (17 مرداد 1392)

leili آواتار ها
      کاربر محبوب

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.51
      قد
      171
      وزن شروع
      82
      وزن هدف
      70
      وزن فعلی
      75
      حالت من
      Movafagh
      بستن منافذ باز پوست را چطوری انجام بدم؟
      زمان نمی ایستد و لحظه ها میروند قدر زندگی و باهم بودن را بیشتر بدانیم

9. 3 کاربر، ارسال leili را لایک کرده اند:

malihe1 (11 مرداد 1392), Zenith (07 مرداد 1392),اایدا (17 مرداد 1392)

نانوک آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      25
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.42
      قد
      174
      وزن شروع
      121
      وزن هدف
      68
      وزن فعلی
      118.9
      حالت من
      Relax
      بخار دادن به صورت از مزایای فراوانی برخوردار است:

▪ منافذ پوست را باز می کند
      ▪ سلول های مرده ی پوست را از روی آن پاک می کند
      ▪ جریان خون را تسریع می کند
      ▪ پاک کنندگی عمقی را مقدور می سازد
      ▪ برای بهبود آکنه و جوش های سر سیاه مفید است

برای این کار میتونید از دستگاه بخورهای خانگی استفاده کنید یا صورت خود را روی ظرف آبی که در حال جوشیدن است با فاصله ی 20-30 سانتیمتر قرار دهید. نشستن در حمام مملو از بخار و یا سونا هم همین کار رو انجام میده.
      جدیدا به جای بخور در سالنهای آرایش از الکترد استفاده میشه که البته در طولانی مدت باعث ایجاد لکه های تیره روی پوست میشه.

- - - Updated - - -

اسکراب کردن :

اسکراب یا همان لایه برداری،پوست شامل از بین بردن سلول های مرده روی پوست و پینه ها و سختی های ایجاد شده بر پوست و از بین بردن خطوط سطحی است.معمولاً پوست های چرب دچار سختی و تجمع سلول های مرده می شوند.تجمع سلول های مرده روی پوست معمولاً به سیاه شدن و سخت شدن پوست می انجامد.بعد از انجام اسکراب،اغلب جوش های سطحی و سختی پوست و پینه های سطحی برطرف می شود و پوست احساس سبکی می کند.معمولاً افرادی که اسکراب انجام می دهند،بعد از انجام آن احساس خنکی و تازگی را روی پوست صورتشان احساس می کنند.

*چه موقع و چه مقدار باید از اسکراب استفاده کنیم؟

معمولاً استفاده از اسکراب صورت با توجه به میزان چربی پوست یک هفته یا دو هفته در میان توصیه می شود.پوست های چرب به دلیل چربی زیاد که دارند،ممکن است در فواصل نزدیک تر به اسکراب در فصول مختلف نیز متفتوت است.مثلاً در فصل تابستان با وجود هوای گرم و تعرق زیاد معمولاٌ سلول ها بیشتر مرده و در پوست جمع می شوند.به علاوه استفاده از کرم های ضد آفتاب نیز به تجمع بیشتر سلول های مرده می افزاید.در فصل زمستان حتی پوست های چرب نیز کمتر به اسکراب پوست نیاز خواهند داشت.استفاده مرتب و به موقع از اسکراب ها باعث از بین رفتن چین های سطحی نیز خواهد شد.بنابراین اگر قصد استفاده از اسکراب را دارید،حتما در فواصل زمانی منظم از آن استفاده کنید تا تاثیر مناسب را بر پوست صورت تان بگذارد.

انواع مختلفی از اسکراب ها در بازار موجود است.در خرید اسکراب صورت باید به نکاتی توجه کرد.
      اول این که هنگام خرید دقت کنید اسکرابی را تهیه کنید که از مارک های معتبر باشد و حتی الامکان دارای دانه های درشت نباشد.دانه های درشت باعث تخریب سلول های شاخی می شود که معمولاً خراش های روی پوست ایجاد می کند که باعث ایجاد زخم روی پوست می شوند.دانه های مایع درون اسکرب نباید به گونه ای باشد که باعث زخم شود،بلکه تنها باید سطح نازکی و سخت پوست را بردارد و به سلول های شاخی آسیب نزند.معمولاً پس از اسکراب بهتر است از یک کرم مرطوب کننده استفاده کرد تا رطوبت لازم به پوست تازه و جوان برساند.

*در چه نقاطی باید اسکراب استفاده شود.

هنگامی که می خواهید از اسکراب برای صورتان استفاده کیند،موهای تان را به کمک یک کش یا تل به عقب ببرید تا کاملاً صورت تان نمایان باشد و مواد اسکراب به تمام صورت تان برسد.
      قبل از استفاده از مواد اسکراب معمولاً صورت باید کمی مرطوب باشد تا مواد اسکراب که تقریباً با شکل جامد است،روی پوست صورت پخش شود برای این منظور از نوک انگشتان خود استفاده کنید.
      از قسمت پایین چانه شروع کنید و به حالت دورانی مواد را روی تمام صورت بمالید سعی کنید هنگامی که به نواحی بالایی لب و زیر چشم رسیدید بسیار با احتیاط عمل کنید هرگز مواد را به پلک های تان نزنید در قسمت های پیشانی و چانه بیشتر از مالش های دورانی استفاده کنید.در این قسمت ها،بیشتر از بقیه قسمت های صورت،سلول های مرده جمع می شوند.
      لازم نیست برای مالیدن اسکراب روی صورت از اسفنج یا کاردک برای مالش مواد استفاده کنید.چون این ابزار مواد اسکراب را به خود جذب می کند و نمی گذارد پوست از مواد معدنی استفاده کند.
      هنگام شست و شوی اسکراب از روی صورت دقت کنید مواد هرگز وارد چشم نشود.پس اشستن کامل مواد از وری پوست صورت تان با یک کرم مرطوب کننده سبک از پوست صورت تان که حالا جوان و تازه است مراقبت کنید.
      همیشه لازم نیست برای اسکراب صورت یا بدن تان از اسکراب های موجود در بازار استقاده کنید برخی از انواع اسکراب را می توان با مواد موجود در خانه ساخت و لذت برد.

*طرز تهیه اسکراب عسل و شکر

این اسکراب به دلیل داشتن عسل،پوست شما را نرم و لطیف می سازد.
      برای این منظور،سه چهرم فنجان عسل را با یک فنجان شکر مخلوط کیند به این مواد باید یک فنجان کوچک نمک دریایی بیفزایید و خوب مخلوط کنید در مرحله آخر،یک دوم قاشق چایخوری روغن زیتون به مواد بیفزاید و خوب هم بزنید.خمیر به دست آمده را به صورت تان بمالید و بگذارید 10 الی 15 دقیقه روی صورت تان بماند.سپس با کمک آب ولرم بشویید.

*اسکراب صورت با شکر قهوه ای و لیمو

این اسکراب صورت به دلیل داشتن لیمو،پوست شما را بسیار تازه می کند برای تهیه این اسکراب یک چهرم فنجان شکر قهوه ای را با یک دوم فنجان نمک تصفیه شده مخلوط کنید به این مواد یک قاشق سوپخوری آبلیمو تازه،یک قاشق روغن نارگیل و یک قاشق عسل اضافه کنید.این اسکراب نیز قابل استفاده برای بدن است.

*اسکراب صورت و بدن با جوش شیرین

برای درست کردن اسکراب صورت و بدن مواد مختلفی را می توان به کار برد باید این مواد خاصیت از بین برندگی سلول های مرده را داشته باشد.از جمله می توان به جوش شیرین اشاره کرد.
      برای ساختن این اسکراب،یک قاشق سوپ خوری جوش شیرین کافی است. مقداری آب به آن اضافه می کنیم؛تا حدی که خمیر نسبتا سفتی مانند خمیر دندان به دست آید.سپس خمیر را به صورت دورانی و با کمک نوک انگشتان به صورت خود بمالید.هر چه بیشتر خمیر روی صورت تان
      مالش دهید،سلول های مرده بیشتری از بین می رود سعی کنید بسیار آرام ملش خمیر روی صورت تان ادامه دهید،زیرا در غیر این صورت،پوست صورت تان آسب خواهد دید.پس از 10 الی 15 دقیقه خمیر را از روی صورت تان بشویید از این اسکراب می توان برای بدن نیز استفاده کرد.اگر در پشت یا سینه خود جوش دارید،می توان از این خمیر استفاده کرد.

*طرز تهیه اسکراب با جوی دوسر و شکر قهوه ای

یکی از خاصیت های جوی دوسر،نرم کنندگی و خاصیت از بین برندگی سلول های مرده است.برای تهیه اسکراب صورت،جوی دو سر را به کمک مخلوط کن،کاملاً خرد کرده.سپس یک فنجان جوی دوسر خرد شده را با یک فنجان شکر قهوه ای و یک چهارم فنجان عسل مخلوط کنید.
      سپس 2 قاشق سوپخوری روغن جوجویا یا روغن هسته انگور یا روغن بادام یا زیتون، هر کدام که در دسترس است به مخلوط اضافه کنید و هم بزنید می توانید یک چهارم قاشق رایحه خوشبو کننده نیز به مخلوط اضافه کنید.این رایحه خوش می تواند .انیل باشد.برای ای ن که بتوانید این خمیر را به مدت طولانی تر ی نگهداری کنید،حتماً ظرفی را که خمیر را در آن ریخته اید،کاملاً بپوشانید تا هوا نکشد.در غیر این صورت اسکراب شما فاسد خواهد شد.

*طرز تهیه اسکراب شکر

اگر مواد ذکر شده در منزل نبود،کمی شکر را با کمی روغن زیتون و چند قطره عصاره وانیل مخلوط کنید. سپس به صورت بمالید و پس 10 الی 15 دقیقه آن را بشویید.
      هنگامی که می خواهید صورت تان را بشویید،چشمان تان حتماً بسته باشد و روی ابروهای تان را نیز به آرامی پاک کنید.اسکراب را به ابرو ها نزنید.
      پروردگارا

11. 6 کاربر، ارسال نانوک را لایک کرده اند:

altinay (07 مرداد 1392),malihe1 (11 مرداد 1392),Sara15 (04 شهریور 1392),مملي شيطون (05 مرداد 1392),zarijooooon (16 مرداد 1392), Zenith (07 مرداد 1392)

نانوک آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      25
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.42
      قد
      174
      وزن شروع
      121
      وزن هدف
      68
      وزن فعلی
      118.9
      حالت من
      Relax
      خارج کردن دانه های سر سیاه و جوشهای سر سفید:

اگه مرحله ی قبل رو خوب انجام داده باشید خیلی از دانه های سر سیاه شما خارج میشن یا به قدر نرم میشن که به راحتی میتونید خارجشون کنید.
      اما دانه های بسیار ریز تر و کوچکتر را با وسیله ای که مخصو ص پلینگ است ودر فروشگا ههای لوازم آرایشی یافت می شود، خارج سازید .این وسیله به شکل میله ای است که سر آن حلقه ای شکل بوده وشما می توانید پس از ضد عفونی کردن آن با الکل سفید با کشیدن این حلقه بر روی پوست از پایین به بالا چه ناحیه ی بینی و چه بقیه ی قسمتهای دیگر صورت ،تمام جوشها ی ریز سر سیاه را که توسط بخور برای بیرون آمدن آماده شده اند را خارج سازید .هر بار که این وسیله ی حلقه ای شکل را روی پوست می کشید حتما با یک پنبه ی آغشته به الکل سفید آن را ضد غفونی کرده و دوباره کار را ادامه دهید.

- - - Updated - - -

ضد عفونی کردن پوست:

در این مرحله کل صورتتون رو با پنبه یا پد آغشته به الکل طبی کامل ضدعفونی کنید و با آب سرد صورتتون رو بشوئید.

- - - Updated - - -

قرار دادن ماسک مناسب روی پوست:

ماسکهای تجاری که با مارکهای معتبر در بازار موجود هست رو میتونید تهیه کنید. البته با توجه به نوع پوستتون.
      البته من خودم ماسکهای طبیعی رو ترجیح میدم. در این تاپیک انواع و اقسام ماسکهای طبیعی رو برای هر نوع پوستی به تدریج آموزش میدم.
      پروردگارا

13. 5 کاربر، ارسال نانوک را لایک کرده اند:

altinay (07 مرداد 1392),malihe1 (11 مرداد 1392),مملي شيطون (05 مرداد 1392),zarijooooon (16 مرداد 1392), Zenith (07 مرداد 1392)

نانوک آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      25
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.42
      قد
      174
      وزن شروع
      121
      وزن هدف
      68
      وزن فعلی
      118.9
      حالت من
      Relax
      ماساژ صورت :

فواید ماساژ صورت
      باعث بهبود حالت عضلات و پوست صورت شده، پوست نرمتر و با قوام تر می شود.
      ماساژ باعث ریلکس شدن عضلات صورت وچشمها میشود.
      ماساژ سبب تسکین سر درد ها و دردهای ناحیه صورت میشود.
      ماساژصورت همچنین باعث کاهش چین وچروک ریز و کم عمق پوست میشود.
      تحریک جریان خون.
      کاهش استرس و تنش.

نکته:پیش از ماساژ صورت دستهای خود را با آب و صابون کاملا بشویید.
      نکته:پیش از اقدام به ماساژ آرایش صورت خود را کاملا پاک کنید.
      نکته:چنانچه پوست صورت شما دچار آکنه زیاد و یا زخم است از ماساژ دادن صورت خودداری کنید.
      نکته:میتوانید در ماساژ صورت از روغنهای مخصوص نیز استفاده کنید. کف دستهای خود را به روغن آغشته کرده و به آرامی به صورت خود بمالید. (البته بغیر از ماساژ چشمها)

جهت کلی ماساژهای صورت میبایست مطابق روش زیر باشد:
      1 چـشمـان خـود را ببـنـدید و کف دستها را روی چشمها قرار دهید. به روی چشم هـا فشـار ملایمی وارد کرده و به آهستگی دستها را بردارید.
      2جهت ماساژ چانه، شـست خـود را در وسـط چـانه قـرار دهـیـد و با حرکات چرخشی آن را ماساژ دهید.
      3برای ماساژ پیشانی با کـف دستـها، یـکی بدنبال دیگری، روی پیشانی را از راس بینی تا خط رویش موها بکشید.
      4از راس بیـنـی شـروع کرده، و از ابتدا تا انتهای ابروها را با انگشتان شست و اشاره نیشگون وار بکشید.
      5زیـر استـخوانهای گـونه را با ملایمت با سوی بالا فشار دهید و بمدت ۳۰ ثانیه نگه دارید.
      6انگشت اشاره و انـگشت میانی را دو طرف سوراخهای بینی قرار داده و در جهت زیر استخوان هــای گونه، سپس بالاتر تا گوشها بکشید و در انتها در ناحیه شقـیــقه ها یک حرکت دایره وار انجام دهید.
      7نـوک سـه انـگشـت خود را بروی بخش فوقانی پیشانی قـرار داده و بـا کـمـی فشـار بـه سـمــت شقیقه ها و پایین بکشید.
      8انگشتان را روی نقطه شروع ابروها گذاشته و به سمت شقیقه ها بکشید.
      9انـگشـت اشـاره را از وسط لبـها به سمت گوشه لبها و بالا بکشید و ۳۰ ثانیه نگه دارید.
      10از چـانه شروع کنید و کف دستانتان روی استخوانهای گونه و خط فـک بـه سـمت شقیقه ها و گوش مالش دهید.
      11برای ماساژ چانه نوک انگشتان سبابه را روی چانه قرار داده و به سمت بـالا تـا پـایـین استخوانهای گونه بالا بکشید و ۳۰ ثانیه نگه دارید.

ماساژ چشمها:
      1کف دست خود را به روی چشم هـا گـذاشـته و با اعمال فشاری ملایم بصورت چرخشی آنـرا ماساژ دهید.
      2شـست و انـگشت اشـاره خـود را روی پلکهای پایین و بالا قرار داده و با ملایمت به مدت ۳۰ ثانیه ماساژ دهید. دراین ماساژ باید کره چشمها را نیز احساس کنید.
      3دو انـگشـت خـود را در دو طرف کره چشم قرار داده و با حـرکات ملایم رو به بالا و پایین بدون اعمال فشار چشمها را ماساژ دهید.
      4با چشمان کاملا باز و یا نیمه بسته، انگشت اشاره را در قسمت راست چشم(راست) قرار داده و سپس چشم را بسمت راست بچرخانید و در مقابل فشار انگشت روی کره چشم اندکی مقاومت کنید. برای چشم چپ نیز عکس بالا عمل کنید. این تمرین را سمت گوشه های داخلی چشم نیز انجام دهید

آموزش تصویری : http://www.zibasho.com/archives/4204

- - - Updated - - -

بستن منافذ باز پوست:

برای اینکار بعد از پاکسازی اگه دستگاه بخور خانگی دارید از بخور آب سرد استفاده کنید و اگه این دستگاه رو ندارید با آب سرد و کیسه یخ که درون یه دستمال گذاشتید استفاده کنید.
      اگه منافذ پوستتون باز شده و حالت سوراخ سوراخ شده داره بهترین درمان براش استفاده از محلولهاییه که در داروخونه ها برای همین کار موجوده.
      اما خود من درمانهای طبیعی رو ترجیح میدم. بهترین ماده ی طبیعی که باعث جمع شدن و بسته شدن منافذ باز پوست میشه گلابه.
      گلاب رو مثل شیرپاکن به پوستتون بزنید . هر روز اینکار رو انجام بدید. گلاب قابض پوسته. باعث بسته شدن منافذ باز پوست میشه.

- - - Updated - - -

بستن منافذ باز پوست:
      برای اینکار بعد از پاکسازی اگه دستگاه بخور خانگی دارید از بخور آب سرد استفاده کنید و اگه این دستگاه رو ندارید با آب سرد و کیسه یخ که درون یه دستمال گذاشتید استفاده کنید.
      اگه منافذ پوستتون باز شده و حالت سوراخ سوراخ شده داره بهترین درمان براش استفاده از محلولهاییه که در داروخونه ها برای همین کار موجوده.
      اما خود من درمانهای طبیعی رو ترجیح میدم. بهترین ماده ی طبیعی که باعث جمع شدن و بسته شدن منافذ باز پوست میشه گلابه.
      گلاب رو مثل شیرپاکن به پوستتون بزنید . هر روز اینکار رو انجام بدید. گلاب قابض پوسته. باعث بسته شدن منافذ باز پوست میشه.
      پروردگارا

15. 5 کاربر، ارسال نانوک را لایک کرده اند:

leilaa (09 مرداد 1392),malihe1 (11 مرداد 1392),مملي شيطون (05 مرداد 1392),مامان خانومی (16 خرداد 1393), Zenith (07 مرداد 1392)

نانوک آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      25
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.42
      قد
      174
      وزن شروع
      121
      وزن هدف
      68
      وزن فعلی
      118.9
      حالت من
      Relax
      استراحت دادن:
      زمانی پاکسازی رو انجام بدید که خونه هستید و قصد بیرون رفتن رو ندارید.
      سعی کنید تا 24 ساعت از مواد بهداشتی و آرایشی استفاده نکنید.
      صورتتون رو با مواد بهداشتی نشوئید.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط leili نمایش پست ها
      سلام نانوک جونم

بدتر از همه اینه که روزنه های پوستم بخاطر جوشهای که در گذشته میزد باز شده و این خیلی بده

سلام لیلی جان.
      پاکساری رو هر 2 هفته یکبار انجام بده. یه ماسک طبیعی برات مینوسم که با حنای بدون رنگه. خیلی کمکت میکنه.
      برای منافذ باز پوستت از داروخونه تونیک بگیر. کمک میکنه منافذ پوستت بسته بشه.
      از گلاب هم بصورت مداوم استفاده کن.
      یه مدت اینکار رو انجام بده. اگه بهتر نشدی بهم بگو تا راههای دیگه رو برات بگم عزیزم.
      موفق باشی عزیزم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط leili نمایش پست ها
      سلام نانوک جونم

سلام لیلی جان.
      پاکساری رو هر 2 هفته یکبار انجام بده. یه ماسک طبیعی برات مینوسم که با حنای بدون رنگه. خیلی کمکت میکنه.
      برای منافذ باز پوستت از داروخونه تونیک بگیر. کمک میکنه منافذ پوستت بسته بشه.
      از گلاب هم بصورت مداوم استفاده کن.
      یه مدت اینکار رو انجام بده. اگه بهتر نشدی بهم بگو تا راههای دیگه رو برات بگم عزیزم.
      موفق باشی عزیزم
      پروردگارا

17. 6 کاربر، ارسال نانوک را لایک کرده اند:

altinay (07 مرداد 1392),leilaa (09 مرداد 1392),malihe1 (11 مرداد 1392),مملي شيطون (05 مرداد 1392),zarijooooon (16 مرداد 1392), Zenith (07 مرداد 1392)

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.36
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      نانوک جان من یه آفتاب سوختگی کوچیک رو صورتم دارم که علی رغم گذشت 5 ماه از زمان این افتاب سوختگی هنوز از بین نرفته. لایه برداری سراغ نداری که اینو از بین ببره؟ با جوش شیرین به نظرت ممکنه از بین بره؟
      پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

19. 3 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

leilaa (09 مرداد 1392),مملي شيطون (07 مرداد 1392),اایدا (17 مرداد 1392)

altinay آواتار ها
      کاربر فعال

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.20
      قد
      159
      وزن شروع
      62
      وزن هدف
      52
      وزن فعلی
      62
      حالت من
      Movafagh
      دستت درد نکنه نانوک جون منم بعضی از قسمت های صورتم جوش سرسیاه دارم الان من باید همه ی این کارا رو باید یه روزانجام بدم؟ پوست من کدره واسه اون چی کار کنم؟

21. 2 کاربر، ارسال altinay را لایک کرده اند:

leilaa (09 مرداد 1392),اایدا (17 مرداد 1392)

• صفحه 1 از 8
  • 123 ...
  • آخرینآخرین