شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 1 از 3
  • 123
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 22

موضوع: روشهای مختلف پاکسازی و جوان سازی پوست

mariami آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.41
      قد
      164
      وزن شروع
      62
      وزن هدف
      54
      وزن فعلی
      59.4

روشهای مختلف پاکسازی و جوان سازی پوست

سلام دوستان عزیز در این بخش میخواستم نظراتتون رو راجع به روشهای مختلف پاکسازی و جوان سازی پوست که امروزه در آرایشگاه ها و کلینیک ها و مطبهای پزشکی انجام میشه بگین.
      اگر خودتون تجربه ی خوب یا ناخوبی داشتین یا مثلن کسی رو میشناسن که تجربه ای داشته در این خصوص حتمن برامون بگین.
      چند روشی که من این روزها میشناسم و تبلیغاتش رو حتمن خیلی از شما جاهای مختلف دیدین رو در زیر میارم . لطفن اگر راجع به هر کدومش تجربه یا اطلاعات قابل اعتمادی دارین بگین تا همه ازش استفاده کنن.

روش اول
      rf پوست صورت و بدن (در مرکز پوست و مو)

با گذر زمان پوست کل بدن شروع به افتادگی و شل شدن می‌کند. علت این شلی و افتادگی، کند شدن تولید کلاژن و الاستین می‌باشد. کلاژن و الاستین توسط سلولهای فیبروبلاست تولید می‌شوند و با گذشت زمان فعالیت این سلول‌ها کم شده و بدنبال آن روند پیری شکل می‌گیرد. علاوه بر این مطلب عضلات بدن هم به مرور زمان شل شده و این شل شدگی در صورت باعث ایجاد تغییراتی از جمله: ایجاد لاین خنده، افتدگی گوشه لب‌ها و شکل شدن زیر گلو و ایجاد غبغب، باریک شدن لب‌ها، گود رفتن چشم‌ها و... می‌شود.
      تغییراتی که با این دستگاه در صورت و بدن شخص ایجاد می‌شود: (کلا روی کل پوست بدن)
      ۱. روشن شدن پوست (بصورت عمقی و ماندگاری دراز مدت)
      ۲. بستن منافذ باز صورت
      ۳. برطرف کردن افتادگی پلک‌ها
      ۴. برطرف کردن لاین خنده (خط خنده)
      ۵. باز شدن و برطرف شدن چین و چروک‌ها
      ۶. از بین بردن تدریجی لک‌ها و چربیهای برجسته روی صورت
      ۷. رفع شلی پوست صورت، گردن و بدن
      ۸. از بین بردن تیرگی دور چشم
      ۹. بهبود آکنه و از بین بردن جای جوش
      ۱۰. از بین بردن جای زخم
      ۱۱. از بین بردن ترک‌های ناشی از چاق و لاغری و حاملگی
      ۱۲. از بین بردن کوپروز

روش دوم
      میکرودرم (در کلینیک تخصصی پوست و مو)

در این روش کل پوست را در معرض تماس با یک ماده معدنی بی‌ضرر که‌‌ همان پودر اکسید آلومینیوم می‌باشد قرار می‌دهیم که این پودر با داشتن کریستالهای ریز خود باعث می‌شود که پوست ساییده شده و بافتهای مرده از بین رفته و ترمیم پوست فعال گردد.
      از بین بردن ضخامت پوست منجر به بهتر شدن تبادلات فیزیولوژی پوست و همچنین تحریک کلاژن سازی برای تقویت قوام پوست با تحریک فیبروبلاست‌ها وشکستن مقاومت پوستی برای همکاری با سایر درمان‌ها ی دارویی پوستی و موثر‌تر شدن دارو‌ها می‌شود. این عمل نیز هیچگونه درد و ناراحتی برای شما نداشته و عارضه خاصی ندارد تنها ممکن است تا یک روز مختصری قرمزی روی پوست صورت دیده شود و بعد از آن رفع می‌شود، مدت انجام عمل میکرودرم حدوداً ۲۰-۱۵ دقیقه می‌باشد، می‌توان آن را هر دوهفته – هر هفته یا هر ماه یک بار (بسته به بیمار) انجام داد.
      موارد استفاده از میکرودرم: جوان سازی پوست، لک‌های پیری، لکهای حاملگی، درمان جوشهای (اسکار) آکنه و آبله مرغان، کوچک کردن منافذ پوستی، تمیز کردن پوست واز بین بردن کومدونهای سر سیاه، درمان ترکهای پوستی
      بعد از هر جلسه میکرو درم ابریژن مراقبت‌های زیر الزامی می‌باشد:
      حتی المقدور در مجاورت آفتاب قرار نگیرید و در صورت نیاز از ضد افتاب به میزان کافی استفاده نمایید.
      ماساژ صورت و لیف کشیدن ممنوع می‌باشد.
      استفاده منظم از مرطوب کننده مناسب در روز.

روش سوم
      هیدرودرم (کلینیک تخصصی پوست و مو)

هیدرو به معنی آب و درم به معنی پوست است، که این کلمه در مجموع به معنی آب رسانی پوست می باشد.
      هیدرودرمی روشی برای آبرسانی به پوست و پیشگیری و درمان خشکی پوست است.
      همان طور که جسم شما به تغذیه مواد سالم و ویتامین های ضروری نیاز دارد، پوست نیز به مراقبت خاص و تغذیه با املاح ضروری و ویتامین های مفید نیاز دارد. آلودگی هوا، مواد آرایشی و بهداشتی، نور افتاب و باکتری های مضر روی سطح پوست باعث خشکی و تخریب پوست می شوند. پوست های خشک مستعد آسیب پذیری بیشتر بوده و علاوه بر احساس ناخوشایند کشیدگی پوست، باعث پیری زودرس می شوند. در این روش مواد مغذی، املاح مورد نیاز و ویتامین های مفید از طریق دستگاه هیدرودرمی و برقرار کردن جریان الکتریکی خاص از منافذ پوست عبور داده می شود و سبب طراوات، شادابی و جوانی پوست می شوند.
      دستگاه اولتراویوله (فرابنفش):
      قدرت نفوذ بالا در این دستگاه سبب ایجاد گرما در بافت ها، تسریع جریان خون، و القای آرامش می شود.
      مهمترین خاصیت این دستگاه، القای جریان ماورای بنفش در سطح پوست و میکروب کشی آن است که به این ترتیب باعث رفع جوش های فعال پوستی می شود

روش چهارم
      پاکسازی با جلبک (در سالن زیبایی)
      استفاده از ماسک جلبک یه روش درمان دریایی واقعی برای صورته... آلودگی ها رو از عمق پوست بیرون میکشه و مواد معدنی و ویتامین ها رو به پوست منتقل میکنه. در این روش پوست شاداب و درخشان میشه...

فواید پاکسازی پوست با جلبک دریایی تالگوی فرانسه:

• افزایش مواد معدنی پوست
      • برقراری تعادل پوست
      • نرم کردن پوست
      • بیرون کشیدن آلودگی ها از عمق پوست

البته اگه روشهای دیگه ای رو هم میشناسین حتمن معرفی کنین
      ویرایش توسط mariami : 21 فروردین 1392 در ساعت 14:47

زندگی را تو بساز…
      نه بدان ساز که سازند و پذیری بی حرف!
      زندگی یعنی جنگ ، تو بجنگ...
      زندگی یعنی عشق
      تو بدان عشق بورز…

2. 3 کاربر، ارسال mariami را لایک کرده اند:

marmary (21 فروردین 1392),yalda (21 فروردین 1392), Zenith (21 فروردین 1392)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.36
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      مریم جان من سالی سه چهار بار صورتم رو با این جلبک پاکسازی میکنم. روش خیلی خوبیه. واقعا صورت رو پاکسازی میکنه. میشه گفت یه لایه برداری سطحی نزدیک به متوسط! میکنه. بعدش پوست به شدت نازک میشه و باید در مقابل آفتاب ازش مراقبت کنیم. آرایشگرم تاکید داره که بیشتر از سالی 4 بار انجام ندم. چون باعث افتادگی و چروک پوست میشه.
      بعضی ها این روش رو با اصلاح با شمع یکسان میدونن. ولی به نظر من مواد بکار رفته اش تفاوت میکنه. نه؟
      پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

5. 2 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

mariami (20 فروردین 1392),yalda (21 فروردین 1392)

yasssmina63 آواتار ها
      کاربر فعال

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.10
      قد
      166
      وزن شروع
      69.9
      وزن هدف
      60
      وزن فعلی
      69.9
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      من از میکرودرم چندین بار استفاده کردم
      البته برای از بین بردن جای جوشهام و از خاصیتهای دیگه اش زیاد نمیدونستم
      ولی برای جای جوشهام زیاد فایده نداشت چون باید ماهی یک بار میرفتم و از اونجا که من حوصله درمان طولانی مدت رو ندارم دیگه ادامه ندادم
      ولی بعد از اون هم سالی یکی دوبار میکرودرم میکم برای از بین بردم پوست مرده صورتم و شفاف شدن
      من میخوام تا عید دور کمرم کمتر از 70 و وزنم 60 بشه

7. 3 کاربر، ارسال yasssmina63 را لایک کرده اند:

mariami (21 فروردین 1392),yalda (21 فروردین 1392), Zenith (21 فروردین 1392)

mariami آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.41
      قد
      164
      وزن شروع
      62
      وزن هدف
      54
      وزن فعلی
      59.4
      مرسی از توضیحت مینا جان. راستش من خودم هر کدوم از اینها رو که میبینم انقدر از خواص مثبتشون نوشتن تشویق میشم که برم امتحان کنم اما راستش هیچ کدوم رو امتحان نکردم . حالا امیدوارم دوستان بیان توضیحات بیشتری از تجربیاتشون بدن که ببینم اگه هر کدوم مناسبه امتحان کنم. مثلن اون مورد آر اف به نظر خیلی مفید میاد اما واقعن نمیدونم همه ی مزایایی که گفته رو داره یا نه و آیا معایبی هم داره یا نه

زندگی را تو بساز…
      زندگی یعنی عشق
      تو بدان عشق بورز…

9. 2 کاربر، ارسال mariami را لایک کرده اند:

yalda (21 فروردین 1392), Zenith (21 فروردین 1392)

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.36
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      مریم جان من دقیقا نمیفهمم اون مورد اول یعنی rfm همون عمل های زیبایی مثل عمل پلک رو هم شامل میشه یا نه؟ اگر شامل میشه باید بگم من دو تا از همکارام که البته رده ی سنیشون حوالی 45 سال هست عمل پلک و چروک زیر چشم انجام دادن. یکیشون 4 سال پیش انجام داده و نتیجه اش واقعا عالیه. اون یکی دو هفته قبل عید انجام داد و هنوز پف و ورم چشمش تموم نشده تا بدونیم چطوری شده. از نحوه انجام عمل مورد اول اطلاع زیادی ندارم. اما مورد دوم بصورت بیهوشی موضعی اینکارو انجام داده. موقع عمل درد زیاد اما قابل تحملی داشته. بعدش و حتی الان ورم و پف چشم هاش خیلی اذیتش میکنن. اوایل چشم هاش درد و سوزش زیادی داشته. ضمنا هزینه ی عملش 1 میلیون و 600 شده. به نظر من برای چنین عمل مهمی هزینه ی مناسبیه.

و اما در مورد جوان سازی پوست با روش های ساده و در واقع آرایشگاهی! چند وقته هر کی منو میبینه میگه چیکار کردی پوستت اینقدر خوبه. من واقعا تو این مدت جز این سه تا هیچ کارخاصی برا پوستم نکردم. برای عید امسال خیلی برنامه ها برا زیباییم داشتم ولی خب مامانم که بیمارستان بستری شد به هیچکار نرسیدم ودر واقع دل و دماغش رو نداشتم
      1- دو روز مونده به عید صورتم رو با شمع برداشتم(سالی سه بار شمع میکنم کلا) و بعدش مرتب آب رسان استفاده میکردم.
      2- یک هفته دوم عید با دستور کرم ویتامینه ای که عسل عزیز داد صورتم رو مرتب چرب! میکردم.(بیس این کرم یعنی مرطوب کننده ی خودم خیلی چربه)
      3-آب زیادی خوردم. خییییییلی زیاد!
      پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

11. 4 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

hamraz (21 فروردین 1392),mariami (21 فروردین 1392),marmary (21 فروردین 1392),yalda (21 فروردین 1392)

mariami آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.41
      قد
      164
      وزن شروع
      62
      وزن هدف
      54
      وزن فعلی
      59.4
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zenith نمایش پست ها
      مریم جان من دقیقا نمیفهمم اون مورد اول یعنی rfm همون عمل های زیبایی مثل عمل پلک رو هم شامل میشه یا نه؟ اگر شامل میشه باید بگم من دو تا از همکارام که البته رده ی سنیشون حوالی 45 سال هست عمل پلک و چروک زیر چشم انجام دادن. یکیشون 4 سال پیش انجام داده و نتیجه اش واقعا عالیه. اون یکی دو هفته قبل عید انجام داد و هنوز پف و ورم چشمش تموم نشده تا بدونیم چطوری شده. از نحوه انجام عمل مورد اول اطلاع زیادی ندارم. اما مورد دوم بصورت بیهوشی موضعی اینکارو انجام داده. موقع عمل درد زیاد اما قابل تحملی داشته. بعدش و حتی الان ورم و پف چشم هاش خیلی اذیتش میکنن. اوایل چشم هاش درد و سوزش زیادی داشته. ضمنا هزینه ی عملش 1 میلیون و 600 شده. به نظر من برای چنین عمل مهمی هزینه ی مناسبیه.

و اما در مورد جوان سازی پوست با روش های ساده و در واقع آرایشگاهی! چند وقته هر کی منو میبینه میگه چیکار کردی پوستت اینقدر خوبه. من واقعا تو این مدت جز این سه تا هیچ کارخاصی برا پوستم نکردم. برای عید امسال خیلی برنامه ها برا زیباییم داشتم ولی خب مامانم که بیمارستان بستری شد به هیچکار نرسیدم ودر واقع دل و دماغش رو نداشتم
      1- دو روز مونده به عید صورتم رو با شمع برداشتم(سالی سه بار شمع میکنم کلا) و بعدش مرتب آب رسان استفاده میکردم.
      2- یک هفته دوم عید با دستور کرم ویتامینه ای که عسل عزیز داد صورتم رو مرتب چرب! میکردم.(بیس این کرم یعنی مرطوب کننده ی خودم خیلی چربه)
      3-آب زیادی خوردم. خییییییلی زیاد!
      زنیت جان اون rf که نوشتم عمل چراحی نیست. الان یه عکس که ازش توی تبلیغش گذاشته بودن رو اینجا گذاشتم . ظاهرن هم rf و هم هیدرودرمی با دستگاه های خاصی انجام میشن و توی زمان حدود 30 دقیقه تقریبن برای صورت
      ویرایش توسط mariami : 21 فروردین 1392 در ساعت 12:42

زندگی را تو بساز…
      زندگی یعنی عشق
      تو بدان عشق بورز…

13. 3 کاربر، ارسال mariami را لایک کرده اند:

mariami آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.41
      قد
      164
      وزن شروع
      62
      وزن هدف
      54
      وزن فعلی
      59.4
      دوستان خواستم بهتون بگم اگر هر کدوم از موارد بالا رو تجربه کردین یا دوست دارین تجربه کنین الان چند جا هستن که اینها رو با قیمت پایینتر (به عنوان تخفیف) ارائه میکنن. البته اینو به حساب تبلیغ نذارین ها این فقط اطلاع رسانیه. چون من خودم هم هیچ کدوم رو انجام ندادم و با هیچ کدوم از این مراکز هم آشنا نیستم و مسولیتی هم البته در قبال خوب یا نبودنش نمیتونم بپذیرم فقط گفتم اگر کسی میخواد بهم بگه تا آدرسشون رو بدم بهش. فقط اگر خواستین زودتر اعلام کنین چون همه اشون زمان دارن و باید ظرف 2-3 روز بهشون اعلام کنین تخفیفشون رو میخواین و بعد البته تا آخر اردیبهشت میتونین مراجعه کنین برای انجامش.

زندگی را تو بساز…
      زندگی یعنی عشق
      تو بدان عشق بورز…

15. 3 کاربر، ارسال mariami را لایک کرده اند:

mariami آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.41
      قد
      164
      وزن شروع
      62
      وزن هدف
      54
      وزن فعلی
      59.4
      دوستان من الان در مورد هیدرودرمی با یه کلینیک تماس گرفتم. خیلی تعریف کردن ازش و گفتن فوق العاده در زیباسازی و جوان سازی پوست موثره و میگفتن هر بار که انجام بشه اثرش تا حدود 2 ماه میمونه. به نظرم انتخاب خیلی خوبیه برای زمانهای نزدیک یه مهمونی و البته اگر شروع کردین به مراقبت از پوستتون میتونین این رو هم به عنوان گزینه تکمیلی انجام بدین چون باعث میشه داروها و کرمها و ماسکهایی که استفاده میکنن بهتر روی پوستتون جواب بده

زندگی را تو بساز…
      زندگی یعنی عشق
      تو بدان عشق بورز…

17. 3 کاربر، ارسال mariami را لایک کرده اند:

marmary (21 فروردین 1392),yalda (22 فروردین 1392), Zenith (21 فروردین 1392)

shamim2 آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      20
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      1.07
      قد
      169
      وزن شروع
      71.400
      وزن هدف
      64
      وزن فعلی
      ٦٥
      حالت من
      Ashegh
      من دوساله از rf دم عید استفاده کردم پارسال که اتفاقی اینکارو کردم بعد وقتی نظرهای دیگرانو شنیدم تشویق شدم امسالم برم از 25 به بالا پوست شروع بع افت میکنه من صورتم چروک عمیق نداره ولی چروکهای سطحی رم از بین میبره و جوانسازی میکنه خیلی عالیه فردا هم آخرین جلسمه هم بی ضرر هم سالی یه بار 5 جلسه تاثیر واقعیش بعد سه ماه مغلوم میشه ولی اگه از خودتو یه عکس قبل مداوا بگیرین یکیم بعد تاثیرشو میبینین

19. 4 کاربر، ارسال shamim2 را لایک کرده اند:

mariami (21 فروردین 1392),marmary (21 فروردین 1392),yalda (22 فروردین 1392), Zenith (22 فروردین 1392)

mariami آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.41
      قد
      164
      وزن شروع
      62
      وزن هدف
      54
      وزن فعلی
      59.4
      نقل قول نوشته اصلی توسط shamim2 نمایش پست ها
      من دوساله از rf دم عید استفاده کردم پارسال که اتفاقی اینکارو کردم بعد وقتی نظرهای دیگرانو شنیدم تشویق شدم امسالم برم از 25 به بالا پوست شروع بع افت میکنه من صورتم چروک عمیق نداره ولی چروکهای سطحی رم از بین میبره و جوانسازی میکنه خیلی عالیه فردا هم آخرین جلسمه هم بی ضرر هم سالی یه بار 5 جلسه تاثیر واقعیش بعد سه ماه مغلوم میشه ولی اگه از خودتو یه عکس قبل مداوا بگیرین یکیم بعد تاثیرشو میبینین
      شمیم جان عوارضی هم تا به حال دیدی که داشته باشه؟
      راستی جایی که من تماس گرفتم گفتن دوره کاملش 6 جلسه هست. ولی یک یا دو جلسه هم خوبه و تاثیر داره. به نظر شما هم همینطوره؟ یعنی برای کسی که چروک عمیق روی پوستش نداره مثلن یک یا دو جلسه بره خوبه؟ و اصلن تاثیری داره؟

زندگی را تو بساز…
      زندگی یعنی عشق
      تو بدان عشق بورز…

21. 3 کاربر، ارسال mariami را لایک کرده اند:

marmary (21 فروردین 1392),yalda (22 فروردین 1392), Zenith (22 فروردین 1392)

• صفحه 1 از 3
  • 123
  • آخرینآخرین