شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 3 از 3
  • نخستنخست
  • 123
    نمایش نتایج: از 21 به 21 از 21

موضوع: انواع ماسک "صورت" خانگی

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.36
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5

انواع ماسک "صورت" خانگی

ابتدا مختصری راجع به ماسک های پوست بدانیم

ماسکهابرای هرنوع پوستی قابل استفاده اندچون اثر آنها درفاصله زمان کوتاهی قابل رویت است وموردتوجه بسیارخانمها است برای هرپوستی و هر اشکالی ماسک مخصوص وجود دارد. ازاینرو تعداد آنها بسیار زیاد است

ماسک پودری
      ماسک کرمی
      ماسک خمیری
      ماسک جامد
      ماسک ژله ای
      ماسک میوه ای و طبیعی

طرزمصرف ماسکها
      همه ماسکها بایدبصورت لایه ای یکنواخت بر روی تمامی نواحی صورت از محل رویش مو در پیشانی مالیده شود

ماسکها معمولا باید به مدت 20 دقیقه برروی پوست باقی بماند سپس ماسک را به آرامی ازروی پوست پاک کرده وصورت را با آب ولرم بشویید

انواع ماسکهایی که ذکر شد میتوان به صورت آماده تهیه کرد ولی ماسکهای میوه ای را در منزل ودر هر فصل خود ما می توانیم تهیه واستفاده کنیم
      پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

2. 5 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

asal (04 اسفند 1391),fereshteh (01 اسفند 1391),mariami (21 بهمن 1391),sara (06 اسفند 1391),yalda (03 اسفند 1391)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

neda آواتار ها
      کاربر تازه وارد

امتیاز زیباتنی
      5

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      قد
      167
      ماسک انار انتخاب مناسبی برای پوست‌های چرب است زیرا انار دارای خاصیت سفیدکنندگی است و برای درمان آکنه‎‌ها بسیار مفید است.
      به گفته متخصصان، آنتی‌اکسیدان‌های موجود در بعضی از میوه‌ها باعث شادابی و نشاط پوست می‌شوند؛ بنابراین باید مصرف میوه و سبزیجات تازه را حتما در برنامه غذایی روزانه‌تان بگنجانید. از سوی دیگر ماسک‌های میوه‌ای طبیعی پوست نیز اگر درست مورد استفاده قرار بگیرند می‌توانند باعث شادابی و سلامت پوست و مو شوند. در این شماره قصد داریم شش ماسک خانگی انار را برای پوست معرفی کنیم که می‌توانید آنها را در منزل و با کمترین هزینه تهیه کنید؛ با ما همراه شوید.

انواع ماسک انار ماسک انار انتخاب مناسبی برای پوست‌های چرب است زیرا انار دارای خاصیت سفیدکنندگی است و برای درمان آکنه‎‌ها بسیار مفید است. هسته این میوه نیز در تهیه لایه‌بردارهای طبیعی استفاده می‌شود. همچنین استفاده از آب انار در شب، با زدودن آلودگی‌های پوست، به‌خصوص پوست‌های چرب موجب پاکیزگی، روشنی و تقویت آن می‌شود.

ماسک خانگی مناسب پوست‌های چرب پوست انار را به خوبی ریز ریز کنید. یک قاشق غذاخوری آب انار و یک سفیده تخم‌مرغ را به آن اضافه کنید. مواد را به خوبی مخلوط کنید و به مدت 15 دقیقه روی صورتتان قرار دهید و در پایان با آب سرد آبکشی کنید.

ماسک شوینده و لایه‌بردار دانه انار هسته دانه‌های انار را خشک و آسیاب کنید؛ دقت کنید این کار را تا حدی انجام دهید که به صورت آرد در نیاید. سپس یک قاشق غذاخوری هسته آسیاب شده را با نصف قاشق چایخوری نمک ساییده شده و دو قاشق غذاخوری ژل یا فوم شست‌و‌شوی صورت خوب مخلوط کنید. در انتها مواد را به مدت دو دقیقه به آرامی روی صورت ماساژ دهید و با آب سرد بشویید.

ماسک خانگی مناسب پوست‌های خشک دانه انار برای پوست‌های خشک توصیه نمی‌شود ‌اما به علت دارا بودن ویتامین‌های فراوان می‌توانید ماسک زیر را‌ امتحان کنید. یک قاشق غذاخوری آب انار را با همان میزان خامه ترش و یک قاشق چایخوری روغن گیاهی مخلوط کنید. ماسک به دست‌ آمده را روی صورت بمالید و پس از 15 دقیقه با آب گرم بشویید.

ماسک برای تمیزی پوست‌های خشک یک قاشق غذاخوری آب انار را به مخلوطی از یک زرده تخم‌مرغ، یک دوم قاشق غذاخوری خامه و یک قاشق غذاخوری شیر اضافه کنید. ماسک به دست ‌آمده را به مدت 15 دقیقه روی پوست قرار داده؛ سپس با آب گرم آبکشی کنید.

ماسک برای تمیزی پوست‌های‌ چرب دو عدد پسته را با پوست آسیاب کنید. دو قاشق غذاخوری آب انار و یک قاشق چایخوری آبلیمو را به آن اضافه کنید. مواد را به خوبی مخلوط کنید و روی صورت خیس به مدت یک الی دو دقیقه بمالید. در پایان با آب سرد آبکشی کنید.

ماسک خانگی روشن کننده دو قاشق غذاخوری آب انار را با مقدار مشابه خامه ترش کم چرب و آبلیمو مخلوط کنید. مواد را روی صورت قرار داده و پس از 15 دقیقه با آب سرد آبکشی کنید.

منبع:http://www.zibaearayesh.blogfa.com
      به من حق بده
      که میل به خوردن نداشته باشم
      این بغض‌ها که
      تو به خورد من می‌دهی
      سیر سیرم می‌کند …

http://avayeshgh.blogfa.com/

5. 2 کاربر، ارسال neda را لایک کرده اند:

mariami (23 فروردین 1392),sara (31 اردیبهشت 1392)

• صفحه 3 از 3
  • نخستنخست
  • 123