شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 2 از 2
  • نخستنخست
  • 12
    نمایش نتایج: از 11 به 11 از 11

موضوع: کمکم کنید .لطفا

تبسم... آواتار ها
      کاربر تازه وارد

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      قد
      165
      وزن شروع
      76
      وزن هدف
      64
      وزن فعلی
      76

کمکم کنید .لطفا

سلام دوستان خوبم

من یه مشکل خیلی بزرگ دارم .انگیزه و اراده م رو از دست دادم.

2 سال پیش عضو سایتی شدم که رژیم دسته جمعی داشت و یه سر گروه واقعا ماه و دلسوز اونجا تونستم وزنم رو از 90 به 65 برسونم

خیلی خوب داشتم پیش میرفتم که با فوت برادر م همه چیز بهم ریخت یه مدت مشکلات روحی و جسمی شدید پیدا کردم
      و همش داروی ارامبخش و اعصاب مصرف کردم این روزها خدا رو شکر بهترم یعنی مجبور شدم بخاطر بچه هام تحملم رو بیشتر کنم.

خواستم دوباره رژیمم رو شروع کنم که متاسفانه اون سایت مشکل داشت نتونستم دوباره برم .دوستان وبلاگیم زیباتن رو پیشنهاد دادن

که خیلی خوشحال شدم دیدم اینجا هم کادر دلسوز و مسئولیت پذیر و مهربونی داره ..مشکل من اینه که از 65 به 70 رسیدم رژیم رو رعایت میکنم

و دم غروب که میشه دلم میگیره و ناراحت میشم یا وقتی ناراحتم
      انگیزه و اراده م رو از دست میدم .مخصوصا وقتی یاد برادرم هستم دیگه از همه چیز خسته میشم و بقیه ش رو خودتون حدس بزنید ببینید چی میشه..................

خواهش میکنم کمکم کنید .خیلی بهتون احتیاج دارم .

نمی تونم درست توضیح بدم ....ببخشید .

2. 7 کاربر، ارسال تبسم... را لایک کرده اند:

fereshteh (25 اسفند 1391),hamraz (25 اسفند 1391),mariami (25 اسفند 1391),marmary (26 اسفند 1391),مملي شيطون (26 اسفند 1391),مریم --- (13 شهریور 1392), Zenith (26 اسفند 1391)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.36
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      تبسم جان کاملا متوجه شدم خانوم مهربونی هستی. اتفاقا آدمای مهربون و پراحساس همیشه ضربه پذیرتر هم هستند. در مورد فوت داداشت خب طبیعتا اتفاق غم انگیزی بوده و حق داشتی اینهمه ناراحتت کنه. از اون طرف دقیقا درست حال خودت رو تشخیص دادی. در مواقع ناراحتی و بخصوص دم غروب که یادش میفتی این پرخوری میاد سراغت. این پرخوری کاملا جنبه ی عصبی داره و خیلی هم طبیعیه. یعنی تقریبا تمام کسانیکه در شرایط عصبی قرار میگیرن اولین حسشون روی آوردن به سمت خوراکی هاست. بنابراین ایراد از تو انگیزه ات نیست. بلکه باید با کمک هم مساله ی عصبی شدن یا همون دل گرفته شدنت در اثر این موضوع و در این ساعات روز رو حل کنیم. پیشنهاد میکنم این لینک رو بخون: http://www.forum.zibatan.ir/%D9%86%D...%A8%DB%8C-440/

و اما در مورد این حالات و این لحظه ها که ناراحتی. اولا فکر نکن تو این لحظات نباید دیگه هیچی بخوری. به نظر من با اولویت این دو راه رو امتحان کن: 1- یک یا دو تا خوراکی خاص، کم کالری ولی خوشمزه برا خودت و برای این زمان ها تعریف کن. مثلا هویج. و چنین ذهنیتی رو در مورد اون ها با خودت تمرین کن: مواقعی که ناراحتم و دلم میخواد یه چیز بخورم، "هویچ" میخورم تا آرامش و زلال بودن رو در درونم جاری کنم.
      باور کن اگر چند بار یه هویچ رو بگیری دستت و زیر لب جمله ی بالا رو تکرار کنی خیلی زود برات روال میشه. هویج یه مثال بود. خودت با یه سرچ ساده تو زیباتن(کادر جستجو اون بالای صفحه است) میتونی خوراکی های چربی سوز رو پیدا کنی و هرکدومش رو که دوست داشتی بذاری تو این برنامه تمرینی
      یکی از خوراکی های خوب دیگه برای این مواقع آبه. آب واقعا ارامش رو در رگ های ما تزریق میکنه
      2- سعی کن به جای دیدن جای خالی داداشت، به داشتن عزیزانی که اطرافت هستند فکر کنی. به اینکه چقدر اون ها خوب هستند و چقدر خوبه که کنارت هستند. در واقع من فکر میکنم باید از تکنیک توقف فکر و جایگزین کردنش با یه فکر دیگه استفاده کنی.
      3- تو اینجور مواقع برا کسی حرف بزن. مثلا بیا همینجا تو زیباتن تو یه تاپیک یا دفترچه ات دردودل کن. بذار دستت به تایپ کردن وخوندن بند بشه تا فکرت به سمت خوردن کمتر بره
      پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

5. 2 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

mariami (26 اسفند 1391),marmary (26 اسفند 1391)

• صفحه 2 از 2
  • نخستنخست
  • 12