شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 31 از 31
  • نخستنخست
  • ... 21293031
    نمایش نتایج: از 301 به 304 از 304

موضوع: من خوش تیپ میشم ..حالا میبینی - حورا

حورا آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      45
      گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.05
      قد
      164
      وزن شروع
      93
      وزن هدف
      64
      وزن فعلی
      76
      حالت من
      Narahat

من خوش تیپ میشم ..حالا میبینی - حورا

سلام

من یه دوقلوی جیگردارم که متولد 3 تیر90 هستند که بعداز زایمان اونا دچاراضافه وزن شدید شدم وتبدیل

شدم به یه تپل.....با چربی خون بالاوقندخون بالا....درواقع به گفته دکترم دچاریه چاقی خطرناک شدم تا

جاییکه وزنم رسید به 93 کیلو اما از9 اردیبشت 91 زیرنظر یه کارشناس ارشد تغذیه شروع به رژیم

گرفتن کردم تا تاریخ 10 دی ماه خداروشکر 22.9 کیلو کم کردم و به وزن 70.1 رسیدم وقند وچربی ام

هم خیلی پایین اومده اما هنوز باید وزنم کمتر بشه فعلا هدفم 64 کیلو هست امیدوارم تا با کمک همه شما

دوستای خوبم و همراهیتون هممون به وزن ایده آلمون برسیم تاهم سالم باشیم هم خوش تیپ...

راستی من از اول دی 91 هیپنوتراپی رو هم برای لاغری شروع کردم

تا حالا که بد نبوده....دوره اش 60 روزه است ایشالله که نتیجه خوبی بده

این تیکر کاهش وزن منه

اینم نمودار کاهش وزن من

اینم تیکر دوقلوهای جیگر مامانی

2. 21 کاربر، ارسال حورا را لایک کرده اند:

*الهام* (14 دی 1391),alis (13 دی 1391),asal (29 دی 1391),Asalica (16 دی 1391),fahimeh akbari (16 مهر 1392),hamraz (28 دی 1391),Kiki (08 اردیبهشت 1392),mariami (14 دی 1391),marmary (24 بهمن 1391),sara (27 دی 1391),soniya (16 دی 1391),مملي شيطون (13 دی 1391),مامی مرضیه (09 مرداد 1392),yalda (16 دی 1391), Zenith (13 دی 1391),آسا (13 دی 1391),بهار (19 دی 1391),تبسم... (25 اسفند 1391),ساینا (24 اسفند 1391),سرود (13 دی 1391),عاطفه 1986 (08 اردیبهشت 1392)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

باربی اینده آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      140
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.34
      وزن شروع
      61
      وزن هدف
      تثبیت-پیکراشی
      وزن فعلی
      49
      حالت من
      Sepasgozar
      وبلاگ زیباتنی من
      120
      شاد باشید-سالم باشید-زیبا باشید تا بدرخشید و بخندید وخودتونو باور کنید تا محکم تر به جلو قدم بردارید خدا کنارتونه حواسش بهتونه بدون اونکه بفهمید بغلتون میکنه و از موانع سر راهتتون ردتون میکنه.بخندید نا امیدی معنایی نداره وقتی سرچشمه امید کنارتون تو وجودتونه وقتی فقط برای یک لحظه به این فکر کنیم که یه خالق زیبا و مهربون که هیچ منفی تو وجودش نیست رو داریم داره نگامون میکنه و بهمون لبخند میزنه و میگه از چی میترسی تو اراده کن بهت هر انچه بخوای میدم اونوقته که برای هدفمون بدون هیچ باکی محکم قدم برمیداریم چون میدونیم به هدفمون میرسیم یکی قولشو بهمون داده که قولش قوله.هدف همه ما تو این سایت تناسب اندام سلامتیه دیر یا زود بهش میرسیم اما یه چیزی هست اونم اینه که شیطون حسودیش میشه که ما خدارو داریم یه حامی بزرگ و مهربون میخواد بینمون تفرقه بندازه تا نا امید شیم کاری میکنه وزنمون تا چند مدت کم نشه یا وسط راه به هر دلیلی کم بیاریم و بگیم نه نمی تونم اونوقت اگه این کارش به ثمر برسه میگه ایول اخر تونستم این بنده امیدوارو گمراه کنم.نزارید شیطون موفق شه.خدا زیباست و زیبایی هارو دوست داره
      خدایا دلم قرصه تا مسکنم شمایید
      لطفا تو قسمت رژیم ها فقط نتایج و سوالات در مورد رژیم پرسیده شود و گزارش های غذایی را در داخل وبلاگ های شخصی بنویسید و از گذاشتن اسپم خودداری فرمایید.

lili721 آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.03
      قد
      159
      وزن شروع
      54
      وزن هدف
      48
      وزن فعلی
      54
      حالت من
      Delvapas
      گلم تا هدفت چیزی نمونده هااااا

حورا آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      45
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.05
      قد
      164
      وزن شروع
      93
      وزن هدف
      64
      وزن فعلی
      76
      حالت من
      Narahat
      سلام وای اینجا چقدر عوض شده....چقدر عالی شده...
      الان رفتم تو دفترچه ام نگاه کردم از آخرین باری که اینجا اومدم هفت هشت ماهی میگذره ....واااااااااااااای خدای من
      زنیث جون خوبی ؟ منو یادت میاد؟ دوقلو داشتم!!!
      یادته اون اوایل که سایت رو راه انداخته بودی ما حتی نمیدونستیم تو خانم هستی یا آقا؟؟یادته من هی غر میزدم بابا این تاریخ سایت رو از میلادی به شمسی تبدیل کن و تو میگفتی نمیشه؟؟؟
      و یه عالمه یادته های دیگه.....ای روزگار چقدر زود میگذره
      از بچه های قدیم کسی هست که منو یادش بیاد؟؟؟
      ای بابا....راستش بعد از اون همه تلاش که انجام دادم واز 93 کیلو به 67 کیلو رسیدم ...تقریبا همه چیز خوب بود الا صورتم که خیلی داغون بود دکترم گفت وزن سلامتم 70 هست...همسرم واطرافیانم همش میگفتن که خیلی ضایع شدم برای همین یه خورده به خودم راحتی دادم و تا 70 رفتم بالا...دیگه اوضاع تقریبا خوب بود....اما به خاطر اسباب کشی یه خورده توی ورزش کردن شل شدم یعنی درواقع میشه گفت کامل ولش کردم یهو تا اومدم به خودم بیام یه مریضی قدیمی دوباره اومد سراغم ...راستش من قبلا آندومتریوز داشتم ویه بارعمل باز انجام دادم و درش آوردم اما بعد از تقریبا 4 سال دوباره این بیماری عود کرده وقتی فهمیدم خیلی حالم بد شد اصلا روحیه ام رو باختم این بیماری خیلی دردهای وحشتناکی داره واز همه بدتر اون عملش بود که 100 برار سزارین دردناک بود ...خلاصه که ایدفعه دکترم یه دارو بهم داد که بعد مدتی که مصرفش کردم دیدم وزنم خیلی وحشتاک داره میره بالا...مثلا هردو روز یک کیلو یا نیم کیلو وزنم میره بالا به دکترم گفتم گفت چاره ای نیست این از عوارض دارو هست واگه میخوام درمان بشم باید مصرفشو ادامه بدم ...یعنی دارم دیوونه میشم اساسی...آخه اون همه زحمتم داره یه دفه برباد میره ...بعضی موقع ها اینقدر اعصابم خورد میشه که شیطونه میگه برم انقدر بخورم تا بترکم ....خیلی خودمو باختم....اما الان یه چند روزی هست که به اصرار همسرم ورزش رو شروع کردم گرچه واقعا انگیزه ندارم وقتی هر روز میرم رو ترازو ومیبنم چاق تر شدم میخوام بمیرم
      یهو یاد اینجا افتادم گفتم بیام تا مثل اون وقتا مدیرمهربون و بچه های خوب اینجا کمکم کنن و بهم دلداری بدن....باورتون میشه من الان 76 کیلو هستم یعنی حدود 9 کیلو از آخرین وزنی که اینجا ثبت کردم اضافه کردم....وای خدایا باورم نمیشه.....کمممممممممممممممم ممممکسلام وای اینجا چقدر عوض شده..
      الان رفتم تو دفترچه ام نگاه کردم از آخرین باری که اینجا اومدم هفت هشت ماهی میگذره ....واااااااااااااای خدای من
      زنیث جون خوبی ؟ منو یادت میاد؟ دوقلو داشتم!!!
      یادته اون اوایل که سایت رو راه انداخته بودی ما حتی نمیدونستیم تو خانم هستی یا آقا؟؟یادته من هی غر میزدم بابا این تاریخ سایت رو از میلادی به شمسی تبدیل کن و تو میگفتی نمیشه؟؟؟
      و یه عالمه یادته های دیگه.....ای روزگار چقدر زود میگذره
      از بچه های قدیم کسی هست که منو یادش بیاد؟؟؟
      ای بابا....راستش بعد از اون همه تلاش که انجام دادم واز 93 کیلو به 67 کیلو رسیدم ...تقریبا همه چیز خوب بود الا صورتم که خیلی داغون بود دکترم گفت وزن سلامتم 70 هست...همسرم واطرافیانم همش میگفتن که خیلی ضایع شدم برای همین یه خورده به خودم راحتی دادم و تا 70 رفتم بالا...دیگه اوضاع تقریبا خوب بود....اما به خاطر اسباب کشی یه خورده توی ورزش کردن شل شدم یعنی درواقع میشه گفت کامل ولش کردم یهو تا اومدم به خودم بیام یه مریضی قدیمی دوباره اومد سراغم ...راستش من قبلا آندومتریوز داشتم ویه بارعمل باز انجام دادم و درش آوردم اما بعد از تقریبا 4 سال دوباره این بیماری عود کرده وقتی فهمیدم خیلی حالم بد شد اصلا روحیه ام رو باختم این بیماری خیلی دردهای وحشتناکی داره واز همه بدتر اون عملش بود که 100 برار سزارین دردناک بود ...خلاصه که ایدفعه دکترم یه دارو بهم داد که بعد مدتی که مصرفش کردم دیدم وزنم خیلی وحشتاک داره میره بالا...مثلا هردو روز یک کیلو یا نیم کیلو وزنم میره بالا به دکترم گفتم گفت چاره ای نیست این از عوارض دارو هست واگه میخوام درمان بشم باید مصرفشو ادامه بدم ...یعنی دارم دیوونه میشم اساسی...آخه اون همه زحمتم داره یه دفه برباد میره ...بعضی موقع ها اینقدر اعصابم خورد میشه که شیطونه میگه برم انقدر بخورم تا بترکم ....خیلی خودمو باختم....اما الان یه چند روزی هست که به اصرار همسرم ورزش رو شروع کردم گرچه واقعا انگیزه ندارم وقتی هر روز میرم رو ترازو ومیبنم چاق تر شدم میخوام بمیرم
      یهو یاد اینجا افتادم گفتم بیام تا مثل اون وقتا مدیرمهربون و بچه های خوب اینجا کمکم کنن و بهم دلداری بدن....باورتون میشه من الان 76 کیلو هستم یعنی حدود 9 کیلو از آخرین وزنی که اینجا ثبت کردم اضافه کردم....وای خدایا باورم نمیشه.....کمممممممممممممممم ممممک...

چرا پست قبلی من نشون داده نمیشه...ولی وقتی دگمه ویرایش رو میزنم تمام متن رومیبینم اما اینجوری چیزی معلوم نیست؟؟؟
      ویرایش توسط حورا : 27 دی 1392 در ساعت 03:19 دلیل: نشان ندادن متن
      خدواندبهترین چیزهارابه کسانی میبخشد
      که انتخابها را به او واگذار میکنند
      ماشاءاللّه لاحـول و لاقـوة الابـاللّه

eliha آواتار ها
      کاربر فعال

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.12
      قد
      164
      وزن شروع
      77
      وزن هدف
      ....
      وزن فعلی
      70
      حالت من
      Ghafelgir
      حورا جان میخوای سؤالتو تو بخش پاسخ به سؤالات کاربران مطرح کن، ببین مشکل چیه که پستات تو دفترچت دیده نمیشن، فکر میکنم قبلنم برای کاربرای دیگه پیش اومده بود اما بعدشم خود به خود رفع شده بود این مشکل
      خدایا،
      راضیم ازت!!!

• صفحه 31 از 31
  • نخستنخست
  • ... 21293031