شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 3 از 4
  • نخستنخست
  • 1234
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 21 به 30 از 31

موضوع: خام گیاهخواری ...

رامین58 آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      قد
      178
      وزن شروع
      70 تا 72
      وزن هدف
      همراهی با دوستان
      وزن فعلی
      70 تا 72

خام گیاهخواری ...

با درود.دوستان عزیزی که علاقه دارن وزنشون رو کم کنند.ایا در باره ی خام گیاهخواری چیزی میدونید؟شنیده اید که روش صحیح تغذیه س. و همه ی بیماری ها حتی سرطان رو از بدن خارج میکنه؟اگر مایلید تا با این روش آشنا بشید و اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید ؟ از طلاعات خانوم ( فاطمه ) استفاد کنید.ایشان با نوع تغذیه ی این روش اشنائی کامل دارن.در ضمن میدونید برای صبحانه میتونید میوه هارو جایگزین کنید؟آیا میدونید انگور اگر ناشتا خورده بشه خاصیت لاغر کنندگی داره؟آیا میدونید اگر انگور رو روی غذا یا قبل از غذا میل کنید چاق کننده س؟روش خامیگاهخواری همراه با ورزش نه تنها شمارو به تناسب اندام دلخواه میرسونه بلکه سموم رو از بدن خارج میکنه ... برای جلسه ی اول تا همین حد کافیه ... خواهشآ از اطلاعات و تجربه ی فاطمه حداکثر استفاده رو ببرید ... موفق و پیروز باشید

2. 6 کاربر، ارسال رامین58 را لایک کرده اند:

*aida* (24 تیر 1392),Parmis (24 تیر 1392),somy (27 شهریور 1392),فاطمه (24 تیر 1392), Zenith (24 تیر 1392),روح زیبا (24 فروردین 1393)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

zari 1387 آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.06
      قد
      163
      وزن شروع
      78
      وزن هدف
      58
      وزن فعلی
      63/500
      حالت من
      Khoshhal
      سیب زمینی آبپز چطور؟
      عزیزم در مورد اینایی که فقط گیاهخوارن اطلاعاتی داری؟

خوشبختی آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      26
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.34
      قد
      160
      وزن شروع
      72
      وزن هدف
      ۵۳
      حالت من
      Asabani
      زری جان من در مورد خام گیاه خواری بیشتر مطالعه کردم. آخه با پختن تمام مواد مفید و ضروری از بین می ره عزیزم. تفاله اش می مونه. سیب زمینی آب پز هم یعنی پخته دیگه. من دیروز نخود فرنگی خام خوردم. بد نبود! ولی خام خوارها 85% تغذیه اشون میوه و 10% سبزیجات و 5% مغزها هست. حالا از همین اول کاری نباید بریم کدو و بادمجون و نخود و ... بخوریم. من که دیروز خیلی کیف کردم. تو دفترچه ام توضیح دادم.این کتاب هم خوندنشو توصیه می کنمhttp://www.forum.zibatan.ir/%D8%AF%D...A7%D9%86-3107/

6. 2 کاربر، ارسال خوشبختی را لایک کرده اند:

parchami7 (13 شهریور 1392),اایدا (13 شهریور 1392)

zari 1387 آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.06
      قد
      163
      وزن شروع
      78
      وزن هدف
      58
      وزن فعلی
      63/500
      حالت من
      Khoshhal
      نقل قول نوشته اصلی توسط خوشبختی نمایش پست ها
      زری جان من در مورد خام گیاه خواری بیشتر مطالعه کردم. آخه با پختن تمام مواد مفید و ضروری از بین می ره عزیزم. تفاله اش می مونه. سیب زمینی آب پز هم یعنی پخته دیگه. من دیروز نخود فرنگی خام خوردم. بد نبود! ولی خام خوارها 85% تغذیه اشون میوه و 10% سبزیجات و 5% مغزها هست. حالا از همین اول کاری نباید بریم کدو و بادمجون و نخود و ... بخوریم. من که دیروز خیلی کیف کردم. تو دفترچه ام توضیح دادم.این کتاب هم خوندنشو توصیه می کنمhttp://www.forum.zibatan.ir/%D8%AF%D...A7%D9%86-3107/
      مرسی عزیزممم.من خیلی به گیاه خواری علاقمندم.چندتا از دوستام گیاهخوارن البته ایران نیستند ولی تخم مرغ ولبنیات مصرف میکنند.

8. 2 کاربر، ارسال zari 1387 را لایک کرده اند:

اایدا (13 شهریور 1392),خوشبختی (13 شهریور 1392)

خوشبختی آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      26
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.34
      قد
      160
      وزن شروع
      72
      وزن هدف
      ۵۳
      حالت من
      Asabani
      كباب گیاهی ،یك لیوان جوانه گندم ، ماش و عدس را چرخ كنید سپس آنرا با یك قاشق گنجد و كمی پودر بادام و گردو به همراه دو قاشق زرشك و یك پیاز رنده شده مخلوط كیند بعد مقداری روغن زیتون بو دار خام و بكر را با كمی آبلیموی تازه و نمك كاملا خمیر نموده و به شكل مناسب و دلخواه خود درآورید و سپس مقداری سماق قرمز روی آن بپاشید و آنرا به همراه سبزیجات تازه و نان و سالاد گیاهی بعنوان غذای كامل میل كنید .
      - سالاد گیاهی ، مخلوطی از انواع سبزیجات ( گشنیز ، تره ، جعفری ،پیازچه ، خیار ، كاهو ، كدو سبز ، كرفس ، هویچ ، فلفل سبز ، تربچه ، كلم سفید و قرمز،

گل كلم و سایر سبزیجات موجود در بازار ) چند حبه سیر له شده ، مقداری گنجد و چند قاشق جوانه گندم ، عدس و ماش را با كمی ابلیمو یا آب نارنج طبیعی با چندقاشق روغن زیتون خام و غیر تصفیه بو دار را با قدری مغز گردو ، بادام ، بادام زمینی كاملا مخلوط كنید . حالا این سالاد كامل و مقوی آماده مصرف می باشد كه میتوانید آنرا بعنوان یك وعده غذایی خود میل كیند یا آنرا با كباب و نان گیاهی مصرف كنید . با توجه به مواد مغذی موجود در این سالاد ، سالاد گیاهی یكی از مهم ترین غذاها در تغذیه گیاهی محسوب میشود و بسیاری از نیاز های غذایی انسان را بتنهایی تامین میكند . همچنین سبزیجات به علت دارا بودن فیبر حركات معده وروده را تسهیل نموده و عمل گوارش بخوبی صورت میگیرد و از یبوست نیز كه عامل بسیاری از بیماریهاست جلوگیری میكند .

- خوراك جوانه ها ( سوپ گیاهی ) ، مقداری جوانه گندم ، ماش و عدس را بكوبید سپس سه عدد گوجه فرنگی و شش حبه سیر رنده كنید بعد این مواد را با دو قاشق پودر گردو ، كمی آبلیمو و زوغن زیتون خام مخلوط نموده و بعنوان یك غذای كامل میل بفرمائید.

- خوراك جوانه ها ( حلیم گیاهی ) ، یك لیوان جوانه گندم ، ماش و عدس را بكوبید و آنرا با قدری پودر بادام و گردو ، دو قاشق گلاب ، سه قاشق عسل مخلوط كنید بعد كمی دارچین روی آن بریزید . غذای شما آماده مصرف میباشد .

- بورانی اسفناج ، دو لیوان اسفناج خرد شده رابادو قاشق روغن زیتون كمی آبلیمو و چند حبه سیر له شده و قدری گردو و بادام نرم شده را با یكدیگر مخلوط كرده و حالا بورانی اسفناج را میتوانید بعنوان یك غذای سبك میل بفرمائید .

- - - Updated - - -

بحث در مورد پرو تئین و ویتامین ها در اوائل سالهای 1900 تقریبا جدید بود. عموم مردم در حقیقت در این مورد چیزی نمیدانستند. بنابراین صنایع تولید گوشت و لبنیات از این فرصت استفاده کرده و مسئولیت آموزش توده مردم را در این مورد بعهده گرفتند. بعد از اینکه معلوم شد که گوشت و لبنیات دارای پروتئین زیادی هستند، تصمیم گرفته شد که فروش گوشت و لبنیات منافع زیادی خواهد داشت. از آن موقع 4 گروه و یا 4 تقسیم بندی غذائی توسط وزارت کشاورزی ایالات متحده آمریکا پایه گزاری شد. گوشت و لبنیات توانست بوسیله فشار صنایع تولید آن 2 عدد از آن 4 تقسیم بندی غذایی را بخود اختصاص دهد. آموزش های لازم در مورد آن 4 تقسیم بندی غذایی برای مدارس بطور رایگان تهیه و در برنامه های درسی گنجانده شد. البته مقدار پروتئین لازم برای بدن انسان نسبتا در سطح بالائی تائین گردید تا مصرف زیاد پروتئین و لبنیات بوسیله مردم حتمی و بخصوص منافع صاحبان صنایع گوشت و لبنیات بطور یقین تامین گردد. امروزه اگرچه بیشتر مردم مطمئن نیستند که دقیقا پروتئین چیست و عملکرد آن در بدن چگونه میباشد، اما شستشوی مغزی توسط صنایع تولید گوشت و لبنیات بسیار موثر و نتیجه بخش بوده است. به این ترتیب که توده مردم واقعا می ترسند از اینکه پروتئین لازم به بدن آنها نرسد و تصور میکنند که کاملترین نوع پروتئین در گوشت و لبنیات موجود میباشد

حیوانات گیاه خوار از کجا پروتئین لازم بدن خود را تامین میکنند؟

حیوانات بزرگ و دارای ماهیچه زیاد مثل گوریل ها، فیل ها و گاو ها. باید از یک انسان گوشتخوار پرسید که این حیوانات پروتئین بدن خود را از کجا تامین میکنند: در مورد گوریل، آنها پروتئین لازم بدن خود را با خوردن میوه ها تامین میکنند. فیل پروتئین لازم را با خوردن برگهای درختان تامین میکنند، درست مثل اسب و گاو که آنها هم بهمچنین. اگر این حیوانات درشت هیکل پروتئین لازم بدن خود را با خوردن علف و برگ تامین میکنند، چرا انسان نتواند بدون مصرف گوشت و تولیدات حیوانی همین کار را انجام دهد؟ اگر واقعا مصرف گوشت فقط تنها منبع پروتئین بود، پس تمام حیوانات هم باید برای زنده ماندند یکدیگر را میخوردند. حتی گیاه خوارانی که ادعا میکنند در این مورد آگاهی دارند نیز با خوردن مقدار زیاد از حد تولیدات سویا و پودر های پروتئینی مثلا سعی میکنند که پروتئین لازم بدن خود را تامین کنند. البته صاحبان تولید مواد پروتئین های گیاهی هم تبلیغات لازم را برای شستشوی مغزی گیاه خواران بکار میبرند تا با استفاده از ترس کمبود پروتئین آنها بتوانند محصولات خود را به فروش برسانند. متاسفانه این تبلیغات و آموزش غلط در مورد پروتئین هنوز هم ادامه دارد

یک موضوع جالب دیگر در مورد پروتئین لازم، دوران شیردادن مادر به نوزاد میباشد. سریع ترین رشد انسان در دوران نوزادی میباشد. دلیل این رشد سریع پروتئین میباشد. بنابرین منطقی است اگر بگوئیم که نیاز بدن به پروتئین در دوران شیرخوارگی بیشتر از هر زمان دیگریست. طبیعت مقدار لازم پروتئین برای بدن نوزاد را در شیر مادر گنجانده است. اما فقط 5% از کالری شیرمادر پروتئین است. شیر مادر در ابتدا پروتئین بیشتری دارد و بتدریج پروتئین موجود در آن با رشد نوزاد کمتر میشود. بنابراین میتوان نتیجه گرفت که وقتی دوران نوزادی سپری شد، بدن انسان چندان نیازی به مواد پروتئینی ندارد. لذا همان مقدار پروتئنی که در میوه جات موجود است برای بدن انسان کافی است. تمام میوه ها کم و بیش دارای مقداری پروتئین میباشند. بنابراین به جای این سئوال که چطور میتوانیم پروتئین بیشتری به بدن خود برسانیم، باید از خود سئوال کنیم که چطور میتوانیم پروتئین کمتری استفاده کنیم. خوردن پروتئین زیادی باعث بروز بسیاری از بیماریها میشود

عملکرد پروتئین در بدن

بسیاری از مردم از عملکرد پروتئین در بدن ناآگاه هستند. پروتئین برای رشد بدن لازم است. در اولین 20 سال زندگی انسان، پروتئین سبب رشد میشود. بعد که انسان به سن بلوغ میرسد، نقش پروتئین به ترمیم بافت های بدن و جابجا شدن سلولهای از کار افتاده با سلولهای تازه، تغییر می یابد. البته اگر کسی سعی داشته باشد که ماهیچه های خودش را بطرز غیر طبیعی بزرگ بنماید، آنوقت برای این کار به پروتئین بیشتری نیاز دارد. اما اصولا عملکرد پروتئین در بدن برای تولید انرژی نمیباشد. فقط زمانی که پروتئین زیاد از حد نیاز وارد بدن میگردد و یا اینکه هیدروکربن به اندازه کافی به بدن نرسد، بدن پروتئین را برای انرژی استفاده میکند. مواقعی می شنویم که اگر کسی احساس خستگی و کمبود انرژی میکند، میگوید که "شاید پروتئین بدنش کم باشد". که بسیار حرف نادرستی میباشد. بسیاری از آنهائی که به استطلاح در مورد تغذیه آگاهی دارند نیز موضوع پروتئین کامل و پروتئین غیرکامل را مطرح میکنند. میگویند که پروتئین کامل دارای تمام آمینواسیدهای ضروری میباشد و آن فقط در گوشت یافت میشود. این موضوع اصلا حقیقت ندارد، زیرا بیشتر میوه ها دارای پروتئین کامل میباشند. دیگر اینکه تمام آمینواسیدهای ضروری لزومی ندارد که در یک جا خورده شود. بلکه در مدت روز با خوردن چند نوع میوه، تمام آمینواسیدها به بدن خواهد رسید. پیشنهاد من این است که بطور کلی موضوع پروتئین را فراموش کنید و با خوردن میوه و سبزیجات زیاد، مطمئن باشید که پروتئین کامل با تمام آمینواسیدهای ضروری به بدن شما خواهد رسید. بنابراین در جواب آنهائی که مرتب از من میپرسند که پروتئین بدن خود را از کجا تامین میکنم، خواهم گفت که من اصلا نگران پروتئین نیستم

- - - Updated - - -

بحث در مورد پرو تئین و ویتامین ها در اوائل سالهای 1900 تقریبا جدید بود. عموم مردم در حقیقت در این مورد چیزی نمیدانستند. بنابراین صنایع تولید گوشت و لبنیات از این فرصت استفاده کرده و مسئولیت آموزش توده مردم را در این مورد بعهده گرفتند. بعد از اینکه معلوم شد که گوشت و لبنیات دارای پروتئین زیادی هستند، تصمیم گرفته شد که فروش گوشت و لبنیات منافع زیادی خواهد داشت. از آن موقع 4 گروه و یا 4 تقسیم بندی غذائی توسط وزارت کشاورزی ایالات متحده آمریکا پایه گزاری شد. گوشت و لبنیات توانست بوسیله فشار صنایع تولید آن 2 عدد از آن 4 تقسیم بندی غذایی را بخود اختصاص دهد. آموزش های لازم در مورد آن 4 تقسیم بندی غذایی برای مدارس بطور رایگان تهیه و در برنامه های درسی گنجانده شد. البته مقدار پروتئین لازم برای بدن انسان نسبتا در سطح بالائی تائین گردید تا مصرف زیاد پروتئین و لبنیات بوسیله مردم حتمی و بخصوص منافع صاحبان صنایع گوشت و لبنیات بطور یقین تامین گردد. امروزه اگرچه بیشتر مردم مطمئن نیستند که دقیقا پروتئین چیست و عملکرد آن در بدن چگونه میباشد، اما شستشوی مغزی توسط صنایع تولید گوشت و لبنیات بسیار موثر و نتیجه بخش بوده است. به این ترتیب که توده مردم واقعا می ترسند از اینکه پروتئین لازم به بدن آنها نرسد و تصور میکنند که کاملترین نوع پروتئین در گوشت و لبنیات موجود میباشد

حیوانات گیاه خوار از کجا پروتئین لازم بدن خود را تامین میکنند؟

حیوانات بزرگ و دارای ماهیچه زیاد مثل گوریل ها، فیل ها و گاو ها. باید از یک انسان گوشتخوار پرسید که این حیوانات پروتئین بدن خود را از کجا تامین میکنند: در مورد گوریل، آنها پروتئین لازم بدن خود را با خوردن میوه ها تامین میکنند. فیل پروتئین لازم را با خوردن برگهای درختان تامین میکنند، درست مثل اسب و گاو که آنها هم بهمچنین. اگر این حیوانات درشت هیکل پروتئین لازم بدن خود را با خوردن علف و برگ تامین میکنند، چرا انسان نتواند بدون مصرف گوشت و تولیدات حیوانی همین کار را انجام دهد؟ اگر واقعا مصرف گوشت فقط تنها منبع پروتئین بود، پس تمام حیوانات هم باید برای زنده ماندند یکدیگر را میخوردند. حتی گیاه خوارانی که ادعا میکنند در این مورد آگاهی دارند نیز با خوردن مقدار زیاد از حد تولیدات سویا و پودر های پروتئینی مثلا سعی میکنند که پروتئین لازم بدن خود را تامین کنند. البته صاحبان تولید مواد پروتئین های گیاهی هم تبلیغات لازم را برای شستشوی مغزی گیاه خواران بکار میبرند تا با استفاده از ترس کمبود پروتئین آنها بتوانند محصولات خود را به فروش برسانند. متاسفانه این تبلیغات و آموزش غلط در مورد پروتئین هنوز هم ادامه دارد

یک موضوع جالب دیگر در مورد پروتئین لازم، دوران شیردادن مادر به نوزاد میباشد. سریع ترین رشد انسان در دوران نوزادی میباشد. دلیل این رشد سریع پروتئین میباشد. بنابرین منطقی است اگر بگوئیم که نیاز بدن به پروتئین در دوران شیرخوارگی بیشتر از هر زمان دیگریست. طبیعت مقدار لازم پروتئین برای بدن نوزاد را در شیر مادر گنجانده است. اما فقط 5% از کالری شیرمادر پروتئین است. شیر مادر در ابتدا پروتئین بیشتری دارد و بتدریج پروتئین موجود در آن با رشد نوزاد کمتر میشود. بنابراین میتوان نتیجه گرفت که وقتی دوران نوزادی سپری شد، بدن انسان چندان نیازی به مواد پروتئینی ندارد. لذا همان مقدار پروتئنی که در میوه جات موجود است برای بدن انسان کافی است. تمام میوه ها کم و بیش دارای مقداری پروتئین میباشند. بنابراین به جای این سئوال که چطور میتوانیم پروتئین بیشتری به بدن خود برسانیم، باید از خود سئوال کنیم که چطور میتوانیم پروتئین کمتری استفاده کنیم. خوردن پروتئین زیادی باعث بروز بسیاری از بیماریها میشود

عملکرد پروتئین در بدن

بسیاری از مردم از عملکرد پروتئین در بدن ناآگاه هستند. پروتئین برای رشد بدن لازم است. در اولین 20 سال زندگی انسان، پروتئین سبب رشد میشود. بعد که انسان به سن بلوغ میرسد، نقش پروتئین به ترمیم بافت های بدن و جابجا شدن سلولهای از کار افتاده با سلولهای تازه، تغییر می یابد. البته اگر کسی سعی داشته باشد که ماهیچه های خودش را بطرز غیر طبیعی بزرگ بنماید، آنوقت برای این کار به پروتئین بیشتری نیاز دارد. اما اصولا عملکرد پروتئین در بدن برای تولید انرژی نمیباشد. فقط زمانی که پروتئین زیاد از حد نیاز وارد بدن میگردد و یا اینکه هیدروکربن به اندازه کافی به بدن نرسد، بدن پروتئین را برای انرژی استفاده میکند. مواقعی می شنویم که اگر کسی احساس خستگی و کمبود انرژی میکند، میگوید که "شاید پروتئین بدنش کم باشد". که بسیار حرف نادرستی میباشد. بسیاری از آنهائی که به استطلاح در مورد تغذیه آگاهی دارند نیز موضوع پروتئین کامل و پروتئین غیرکامل را مطرح میکنند. میگویند که پروتئین کامل دارای تمام آمینواسیدهای ضروری میباشد و آن فقط در گوشت یافت میشود. این موضوع اصلا حقیقت ندارد، زیرا بیشتر میوه ها دارای پروتئین کامل میباشند. دیگر اینکه تمام آمینواسیدهای ضروری لزومی ندارد که در یک جا خورده شود. بلکه در مدت روز با خوردن چند نوع میوه، تمام آمینواسیدها به بدن خواهد رسید. پیشنهاد من این است که بطور کلی موضوع پروتئین را فراموش کنید و با خوردن میوه و سبزیجات زیاد، مطمئن باشید که پروتئین کامل با تمام آمینواسیدهای ضروری به بدن شما خواهد رسید. بنابراین در جواب آنهائی که مرتب از من میپرسند که پروتئین بدن خود را از کجا تامین میکنم، خواهم گفت که من اصلا نگران پروتئین نیستم

- - - Updated - - -

منبع : http://persianvegan.com

- - - Updated - - -

دوستان این سایت هم پر از خوراکی های خوشمزه خام گیاهخوار هاست. دلم آب افتاد حسابی!!!!! http://sofrehkhune.com/portal/%D8%AE...A7%D8%B1%DB%8C

10. 4 کاربر، ارسال خوشبختی را لایک کرده اند:

نیلو (14 شهریور 1392),نانوک (16 شهریور 1392),خاتون (13 شهریور 1392),روح زیبا (24 فروردین 1393)

خوشبختی آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      26
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.34
      قد
      160
      وزن شروع
      72
      وزن هدف
      ۵۳
      حالت من
      Asabani
      اینم لینک دانلود یک کتاب عالیه دیگه در مورد خامخواریhttp://www.vegankind.ir/u-files/pdf/...Mohamd_Kar.pdf

12. 2 کاربر، ارسال خوشبختی را لایک کرده اند:

نانوک (16 شهریور 1392),شهره (19 شهریور 1392)

نانوک آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      25
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.42
      قد
      174
      وزن شروع
      121
      وزن هدف
      68
      وزن فعلی
      118.9
      حالت من
      Relax
      نقل قول نوشته اصلی توسط anahita نمایش پست ها
      وای نانوک من اگه این همه چیز میز بخورم که میترکم
      من تنها خلاف سنگینم این که روزی 10 تا رطب تازه میخورم ...مغز که اصلا لب نمیزنم ... روغن هم همینطور ... فقط هندونه + هلو + کاهو مخصوصا از نوع چینی + گوجه + خیار + کلم و گاهی هویج
      :91:
      عزیزم این برنامیه که یه دکتر طب سنتی دادن و توو 10 روز حداقل 2 کیلو کم میشه و همه ی گروههای لازم برای بدن رو هم داره.
      منم الان برنامه م این نیست اما باید اینطوری باشه
      پروردگارا
      خود را تقدیم تو میدارم با من کن و از من ساز آنچه خود اراده کنی
      از اسارت نفس رهایم کن تا انجام اراده ات را بهتر توانم
      مشکلاتم را بگیر تا پیروزی بر آنها شاهدی باشد برای کسانی که با قدرت تو
      عشق تو و راه تو یاریشان خواهم داد باشد که ،همیشه بر اراده تو گردن نهم

یونیک آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      143
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.18
      قد
      165
      وزن شروع
      73 (92/3/23)
      وزن هدف
      بین 55 تا 50 کیلویی...تا رسیدن به هیکل رویاهام ادامه میدم
      وزن فعلی
      59.1 (94.8.21)
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      4
      سلام به دوستای خام خوارم
      منم سعی میکنم زودتر بهتون ملحق شم
      New Year , New Me :) In The All Aspects Of My Life

خوشبختی آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      26
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.34
      قد
      160
      وزن شروع
      72
      وزن هدف
      ۵۳
      حالت من
      Asabani
      یونیک جون عالیع. چیزهای مفید و مقوی ای رو می خورم که ماهی یکبار هم نمی خوردم. ذهنم و جسممو هم آزاد و رها و سبک شده حتما شر.ع کن عزیزم.

16. کاربر زیر پست خوشبختی را لایک کرده است:

یونیک (23 شهریور 1392)

zari 1387 آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.06
      قد
      163
      وزن شروع
      78
      وزن هدف
      58
      وزن فعلی
      63/500
      حالت من
      Khoshhal
      نقل قول نوشته اصلی توسط خوشبختی نمایش پست ها
      اینم لینک دانلود یک کتاب عالیه دیگه در مورد خامخواریhttp://www.vegankind.ir/u-files/pdf/...Mohamd_Kar.pdf
      عزیزم منون.خیلی کتاب عالییه.

خوشبختی آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      26
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.34