شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد

مکالمه بین مملي شيطون و hoda1377

5 پیغام بازدید کنندگان

1. من مدتیه شامو تعطیل کردم فقط سرفای ساعت 8 و 9 میوه ای چیزی میخورم بنظرت کارم درسته یا شامو بخورم ؟؟ متابولیسمم که خراب نمیشه نه ؟!!
  2. سلااااام مملییییی دستت درد نکنه باشه حتما! فعلا که از استاپ خبری نیست خدا رو شکر راستی این رژیمایی انگور و لبنیات رو گرفتی تا حالا ؟!! وزن برنمیگرده واقعا کم میکنین ؟؟!! بدون بازگشت ؟!! عوارض نداره ؟!! مثلا بدن به رژیم عادت نمیکنه یا وزن برنمیگرده یا استاپ نمیشه ؟!!
  3. سلام ... همین جا... فک کنم نرسیده برات! ولی من که خودم می بینمش... حالا بگذریم راجب رژیم میخواستم ازت سوال کنم! تو الان حدود 30 کیلو کاهشو داشتی! منم تقریبا همینو میخوام یعنی 30 کیلو که نه! ولی لااقل 20 تا رو باید کم کنم الان 73-4 هستم میخوام حداقل 55 بشم اگه هم بتونم تا 45-46 حاضرم برم ولی میدونی که نمیخوام بالاتنه م آب شه و پایین تنه م چاق بمونه! گفتم شاید بتونی کمکم کنی و مهم تر از اون استاپ وزنی و کاهش کالریم طی رژیمه منم راه طولانی در پیش دارم به نظرت الان با 1400 شروع کنم تا 65 کیلو بعد از با 1200 واسه 55 اقدام کنم و بعدش با 1000 تا برای 50 یا 45 جواب میده ؟؟! راستی میخوام تا عید 56 تا 59 شم این برام خیلی مهمه بعد از روندم کند شه مهم نیست (البته نه اینکه قطع شه!) تو استاپ وزنی داشتی ؟!!! من اصلا نمیخوام استاپ شم تغییر رژیم کمکی میکنه که بدن به رژیم عادت نکنه و متابولیسم کند نشه ؟!!
  4. سلاممممممم! چرا ج منو نمیدی ؟؟
  5. سلام میتونم ازت یه سوال بپرسم ؟؟! درباره ی رژیمه اگه آنلاینی!
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 5 تا 5
عکس تاپیک

افزایش چربی سوزی در ورزش و بدنسازی با 12 روش

افزایش چربی سوزی
برای مشاهده کلیک کنید
عکس تاپیک

کوچک کردن شکم در یک ماه با ۵فرمول

کوچک کردن شکم
برای مشاهده کلیک کنید
عکس تاپیک

رژیم خروج از استاپ وزن یک روزه و کاملا رایگان

رژیم خروج از استاپ وزن