شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد

نظرات وبلاگ

1. barbie 72 آواتار ها
    خوشبحالتون چیکار میکردی واسه کاهش سایز؟
  2. یکتا اذری آواتار ها
    سلام نگار جون
    چه خبر
    همه چی روبراههه؟
  3. Lilinaz آواتار ها
    خوش بحالت نگار جون..من كه مدتهاست اصلا سراغ شلوار هاي سايزدار نميرم و مجبورم از اين فري سايزهاي كشي بگيرم..دعا كن واسه من و همه تپليا كه بتونيم تو اتاق پرو ك رفتيم اولين لباسي كه پرو ميكنيم يا گشاد باشه يا اندازه..وقتايي كه تو پرو هستم شوهرم مجبوره به مغازه دار بگه آقاكوچيكه سايزبزرگتر بديد و انقد اين تكرار ميشه تا فروشنده بگه بالاترين سايزش بود ديگه بزرگتر نداره و دست از پا درازتر از مغازه بريم بيرون واسم مثل يه كابوس عذاب آور شده
  4. somaye_joon آواتار ها
    نگار جان واقعاً مسیرت خیای خوشگله. حست دقیقاً همون حسی بوده که من داشتم. از بودن در کنار دوستایی مثل شما انگیزه می گیرم. انگیزه برای سفری مهیج و پر از ماجراجویی برای رسیدن به سلامتی و تناسب اندام...
  5. گلی خانومی آواتار ها
    سلام نگار جونم بالاخره دخترم راضی شد زیباتن ثبت نام کنه وقتی راضی شد مطالب وبلاگا رو بخونه خیلی خوشش اومد ولی یه مشگل پیش اومده فک کنم ایمیلش ایراد داره میشه با ایمیل من و اسم راضی ثبت نام کنه لطفا اگه میشه جوابمو زودتر بده تا پشیمون نشده فک کنم عجز منو دیده راضی شده بیاد زیباتن با تشویق دوست جونیام حتما ادامه میده مرسیییییییییییییییی گلم
  6. یکتا اذری آواتار ها
    حس قشنگی ست ...
    بودن انسان هایی که به یک چشم بر هم زدن
    دلت را پر از حس زیبای به پرواز در آمدن ، میکنند ...
  7. گلناز خانم آواتار ها
    نگار جونم منم امروز این تجربه لذت بخش رو داشتم بعد از 12 کیلو کاهش کلی از لباسای قدیمی اندازه ام شده و سایزم از 52 رسیده به 46
    برات آرزوی موفقیت دارم به امید روزی که بری تو مغازه و رو هر لباسی دست بزاری سایزتو داشته باشه
  8. norouzi آواتار ها
    عزیزم نوشته هات خیلی ادم رو سرحال میاره
  9. یکتا اذری آواتار ها

دوست من
    سلااااااااااااااااام

10. *Negar* آواتار ها
    شک نکنید خانم توکلی عزیز
    من یه شلوار داشتم بابا از فرانسه برام اورده بود
    15 سالم بود و تپل هم بودم درنتیجه تنم نشد ولی دلم نمیومد بدم به کسی این همه سال نگهش داشتم
    الان اندازه ام شده
  11. توکلی آواتار ها
    نگار جون منم ی شلوار خیلی خوشگل خریدم البته پارسال.به امید اینکه سایزم میشه ،نشد که نشد ولی امسال که با شما آشنا شدم تصمیم قطعی گرفتم که انشالله بتونم بپوشمش و میدونم که میتونم.
  12. توکلی آواتار ها
    سلام .با اجازتون منم دراین راه سبز دارم به جلو میرم.

انتخاب مسیر من بخاطر انرژی هائیه که شما دادین.

بینهایت سپاس.
  13. azi110 آواتار ها
    همه آبهای دریا هم نمی توانند یک کشتی را غرق کنندمگر اینکه در داخل کشتی نفوذ کنندبنابراینتمام نکات منفی دنیا روی شما تاثیر نخواهد داشتمگر اینکه شما اجازه بدهید..
  14. Naffas آواتار ها
    خیلی خوب کاری کردی شروع کردی عزیزم

خوندن حرفای دوستان در قالب وبلاگ لذت بیشتری داره
  15. Naffas آواتار ها
    سلام عزیزم

آفرین آفرین از عکست و از حرفات خیلی خوشم اومد

آدم انگیزه میگیره با این حرفا
عکس تاپیک

افزایش چربی سوزی در ورزش و بدنسازی با 12 روش

افزایش چربی سوزی
برای مشاهده کلیک کنید
عکس تاپیک