شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد

نظرات وبلاگ

1. arsheda آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط omberto
    افرین ارشیدا جان . موفق باشی .
    با ورزش کردن وزن کم کردن عالیه چون متابولیسم بالا میمونه بعد که به وزن هدف رسیدی و رژیم اسونتر شد . دیگه برگشت وزن سریع نخواهی داشت
    س
    لام عزیزم مرسی اره اصلا به جز راحت تر شدن کاهش وزن من بیشتر تراش خوردن بدنم برام مهمه چون توی سن من یه دختر اصلا نباید هیکلش از ریخت افتاده باشه و روی فرم نباشه خب همین ها توی اعتماد به نفس و روحیه خیلی تاثیر داره دیگه عزیزم امیدوارم شما هم به زودی به هدفت برسی
  2. omberto آواتار ها
    افرین ارشیدا جان . موفق باشی .
    با ورزش کردن وزن کم کردن عالیه چون متابولیسم بالا میمونه بعد که به وزن هدف رسیدی و رژیم اسونتر شد . دیگه برگشت وزن سریع نخواهی داشت
  3. arsheda آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط azera
    ارشیدا جان شما ورزش نمیکنی جگر
    عزیزم اگه منظورت انقسمتیه که از بازوهام که فرم ندارن گله کردم هست که تاریخ ان یادداشت مال بهمن سال قبل هست و از ان روز به بعد شروع کردم به ورزش که الان خدا را شکر بدنم در حال فرم گرفتنه و دیگه از ان بازوهای شل و پر از چربی خبری نیست اما من هنوز تا هدفم خیلی راه مونده و با انگیزه جلو میروم
  4. arsheda آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط azera
    سلام چرا عزیزم توی سه تا رشته فعالیت دارم=ایروبیک با استپ که کالری سوزی خیلی بالایی داره شنا به صورت حرفه ای و والیبال به صورت تفریحی و روزانه حداقل روزی نیم ساعت ورزش می کنم برای چی پرسیدی عزیزم
  5. azera آواتار ها
  6. _mthr_ آواتار ها
    موفق باشی عزیزم !:balloons:
  7. arsheda آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط mj123
    این همه ناامیدی و توهین برای چیه ؟ اینا چیزی رو درست نمی کنه . مطمئن باش اگه بخای به راحتی این کار امکان پذیره . هیچ وقت تسلیم نشو و هیچ وقت خودتو دست کم نگیر
    ممنونم اون موقع واقعا حالم بد بود اما بعد فهمیدم که باید به مرور زمان وزن کم کنم
  8. mj123 آواتار ها
    این همه ناامیدی و توهین برای چیه ؟ اینا چیزی رو درست نمی کنه . مطمئن باش اگه بخای به راحتی این کار امکان پذیره . هیچ وقت تسلیم نشو و هیچ وقت خودتو دست کم نگیر
  9. Narmin آواتار ها
    موفق باشی
  10. حوراء آواتار ها
    موفق باشی دوستم.
  11. arsheda آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط shima69
    خوش اومدی عزیزم انشالله همینطور خواهد بود و موفق میشی
    تا شما دوستای با انگیزه را دارم حتما به هدفم می رسم
  12. shima69 آواتار ها
    خوش اومدی عزیزم انشالله همینطور خواهد بود و موفق میشی
  13. neginnegin آواتار ها
    خوش اومدی منم تازه واردم