شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد

نظرات وبلاگ

1. شکیلا123 آواتار ها
    دوست خوبم موفق باشید
  2. linda1 آواتار ها
    قربونت برم وظیفه ام بود
  3. فاطمه ثنا آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط linda1
    سلام خوبی عزیزم اگه خدای نکرده برات سخته همه روز 1300 کالری بخوری رژیم کالری شمارتو به روش 5:2 پیاده سازی کن 5 روز در هفته 1600 کالری بخور و دو روز در هفته دو شنبه و پنج شنبه فستینگ داشته باش 500 کالری بخور میتونی اصلا روزه بگیری .رژیم 5:2 باحاله من بعد امتحانم میرم سمتش
    ممنون عزیزم از اظهار نظرت خوب کردی گفتی روش خوبیه لاغر بشمو خوب پیش برم دعات میکنم
  4. فاطمه ثنا آواتار ها
    ممنون عزیزم از اعلام نظراتت.خوش حالم میکنی با نظراتت .بله حق با شماس خیلی عقب افتادم باید روندمو با تلاش وانگیزه بیشتر پیش ببرم
  5. always آواتار ها
    بجنب عزیزم، منم تقریبا مثل تو هست قدو وزنم
    قد 163 وزن 82.700
    الان دارم دوباره شروع میکنم اینبار حتما میتونم
    از سال قبل تا حالا در یک روند لاکپشتی 10 کیلو کم کردم.... خخخخخ
    منتظر خبرای خوبیم...
  6. یکتا اذری آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط فاطمه ثنا
    سلام عزیزم ممنون که به وبلاگم سر میزنی .عزیزم حلقه دارم امابلد نیسم بزنم خیلی تمرین کردم اما نمیتونم نگه دارمش.نمیدونم چیکار کنم
    دوست من اگه حلقت از این باریکا باشه سخته زدنش چون خودمم یکیشو داشتم و گذاشتمش کنار
    یه حلقه دیگه خریدم از تن زیپ خیلی سنگینه و فشار زیادی میاره به پهلو و شکم که عااالیه ، ولی حسنی که داره اینه که راحت یاد میگیری و افتادنش در حد حلقه های معمولی نیست یعنی میتونی کنترلش کنی به نظرم مشکل از حلقته عزیزمممم ، بتونی از این سنگینا بخری دیگه لذت حلقه زدنو از دست نمیدی خخخخخخ
    من که خیلی راااضیم
    تونستی حتما بخر
  7. linda1 آواتار ها
    سلام خوبی عزیزم اگه خدای نکرده برات سخته همه روز 1300 کالری بخوری رژیم کالری شمارتو به روش 5:2 پیاده سازی کن 5 روز در هفته 1600 کالری بخور و دو روز در هفته دو شنبه و پنج شنبه فستینگ داشته باش 500 کالری بخور میتونی اصلا روزه بگیری .رژیم 5:2 باحاله من بعد امتحانم میرم سمتش
  8. یکتا اذری آواتار ها
    سلام عزیزم
    خووش اومدددددی
    امیدوارم به هر چی دوست داری برسی
    و سال جدیدد پر بااشه از اتفاقات ناب و دوست داشتنی؛ سرشاز از عشق و برکت و خوووشی
  9. یکتا اذری آواتار ها
    سلام عزیز
    خووووووووبی
    ممنون میشم ادرس کامل
    کانال فیتمیسو
    رو برام بذاری چون سرچ کردم چیزی پیدا نشد.
  10. حوراء آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط فاطمه ثنا
    سلام حورا جون خوبی گلم .
    خوش حالم که دوباره انگیزت برگشته عالیه:84: .دختر بجنب تا عید زمانی دیگه نمونده .ممنونم که اسم منم اون ته مه ها اوردی گلم . دوشت دارم بای

سلام فاطمه ثنا جونم.ببخش ک با تاخیر جوابتو میدم.
    عزیزم اختیار داری! شما چش مایی!! رو سر ما جا داری آبجی گلم.
    فدات بشم.منم دوست دارم.

موفق باشی رفیق.
  11. یکتا اذری آواتار ها
    افرین
    موفق بااشی
  12. نگاتیو آواتار ها
    آفرین به این همت و اراده.......
    موفق باشی عزیز
  13. هانیمیس آواتار ها
    موفق باشی فاطمه جون :bliss:
  14. نگاتیو آواتار ها
    سلامممممممم
    مبارکاااااااااا خانمی
    خیلی خوشحال شدم، ان شاء الله به همین نحو تا نوروز پیش بریم عالیه ........

و البته بتونیم بعد نوروز هم نگهش داریم........

مرسی که بهم سر زدی و تشویقم کردی...
  15. فاطمه ثنا آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط حوراء
    فاطمه ثنا جانم خیلی بهت تبریک میگم گلم.منم این هفته فقط 400 گرم کم کردم اما خدا رو شکر میکنم.واقعا همین قدرم بهتر از هیچیه.بهتر از اضافه وزنه.
    ممنن از اظهار نظرت عزیزم تبریک برا اون 400 گرم عالیه عزیزم
  16. حوراء آواتار ها
    فاطمه ثنا جانم خیلی بهت تبریک میگم گلم.منم این هفته فقط 400 گرم کم کردم اما خدا رو شکر میکنم.واقعا همین قدرم بهتر از هیچیه.بهتر از اضافه وزنه.
  17. always آواتار ها
    ایول حوراا جان عالیه خانمی, ایشاله دفعات بعد بیشتر راضی باشی
    موفق باشی عزیزم
  18. linda1 آواتار ها
    تبریک می گم
  19. فاطمه ثنا آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط حوراء
    راستی یه چیز دیگه چرا برا کاهش سایز دور کمرت حلقه نمیزنی؟
    عزیزم حلقه خیلی تو کاهش سایز موثره.من تجربه کردم.
    اون اوایل ک تازه حلقه گرفته بودم.خیلی ذوق و شوق داشتم و روزی نیم ساعت حلقه میزدم باور کن با یه رژیم نصف و نیمه بعد 1 ماه 8 سانت از دور کمرم کم شد.الان متاسفانه زود خسته میشم روزی 10 مین بیشتر نمیتونم بزنم.
    حلقه دو جانبه اس.هم کالری میسوزونی و هم موضعی کار میکنی.حتما بگیر.1 ماه بزن و تاثیرش رو ببین.واقعا قسمت پهلوها رو باریک میکنه.
    تو تاپیک هولاهوپ تو همین سایت برو ببین بچه ها چی گفتن.و نتیجه ها رو ببین.موفق باشی عزیزم.
    سلام عزیزم ممنون که به وبلاگم سر میزنی .عزیزم حلقه دارم امابلد نیسم بزنم خیلی تمرین کردم اما نمیتونم نگه دارمش.نمیدونم چیکار کنم
  20. Zahra1 آواتار ها
    فاطمه جون
    حذف كربوهيدرات يا همون نشاسته ها علاوه بر كاهش وزن كاهش چشميگيري از سايز رو به دنبال داره. واسه همينه كه اشخاصي كه رژيم اتكينز رو ميگيرن ظرف مدت يك هفته وزن خوبي كم ميكنند ولي خيلي بهتر از اون سايز كم ميكنن در حدي كه به نظر مياد خيلي بيشتر از اينا كاهش داشتن
  • صفحه 1 از 7
  • 123 ...
  • آخرینآخرین
    عکس تاپیک

افزایش چربی سوزی در ورزش و بدنسازی با 12 روش

افزایش چربی سوزی
    برای مشاهده کلیک کنید
    عکس تاپیک

کوچک کردن شکم در یک ماه با ۵فرمول

کوچک کردن شکم
    برای مشاهده کلیک کنید
    عکس تاپیک