شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: ایا تغذیه ای با همچین مشخصاتی وجود داره؟

Shadih آواتار ها
    کاربر تازه وارد

گروه وزنی
    گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.00

ایا تغذیه ای با همچین مشخصاتی وجود داره؟

سلام و شب/روزتون بخیر
    یک سوال بسیار مهمی داشتم ک واقعا جوابش برام مث معجزه میمونه
    من گیاه خوارم و مشکل گاستریت (مشکل معده) دارم ۲۳سالمه و روزی ۲ساعت ورزش میکنم اما با این حال چاق میشم! و چاقم
    تاحالا چندتا دکتر رفتم متاسفانه انگار هیچکدوم سواد کافی نداشتن هرچند که خیلی تو اینترنت زبان زد بودن اما واقعا منو تا فاصله مرگ کشوندن مثلا
    رفتم پیش یک دکتری که تا تو نت سرچ میکنی متخصص تغذیه اولین نفر سایت ایشونه که تویه سیدخندانه، من رفتم پیشش و بهش مشکلاتمو توضیح دادم و واسم یک برنامه غذایی سریع چاپ کرد یکی واس من یکی واسه دوستم جالبه ک برنامه غذایی من با دوستم تنها فرقش این بود ک گوشت توش نبود! من رژیمو ۱۵روط گرفتم و ۴کیلو کم کردم! رژیمش ۷۰۰کالری بود با روزی ۲ساعت ورزش وقتی برگشتم پیشش کلی دعوام کرد گفتش من توقع داشتم نیم کیلو کم کنی نه ۴کیلو بعدش کلی نشست نصیحتم کرد گفتش باسد حتما تو با دستگاهی که ما داریم خودتو لاغر کنی وگرنه لاغر نمیشی 😐 کلا از همون جلسه اول خیلی میگفت باید از دستگاه استفاده کنی! منم گفتم باید با خونواده مشورت کنم و دوباره همون رژیم قبلی بهم داد! ۱هفته از رژیم دوم میگذشت که من ۴روز سرگیجه داشتم و حالت تهوع و هیچ انرژی برای انجام کاری نداشتم! ک رفنم بیمارستان و ۲روز بستری شدم بخاطر افت ویتامین! بعدش هرگز پیش این دکتر برنگشتم!
    دکتر بعدی هم که همش میگفت باید با کپسول بالن معده استفاده کنی منم هی میگفتم دکتر من پزشک معده ام گفته نباید حتی ژلوفن استفاده کنی هیچی دیگه مجبور شدم این دکتر هم فراموش کنم البته ناگفته نماند که هر۲تاشون وضعیت معده منو چندبرابر بد تر کردن😐 الان واقعا زجر میشکم درحدی که پزشک گفته باسد دوباره اندوسکپی بدم
    دوستان ببخشید که زیادی و بی ربط نوشتم تنها خواستم که مسئله بازگو کنم که منو راهنمایی کنید
    دوستان من واقعا این خواهش از شما دارم توروخدا یک پزشک که دانشش داشته باشه و بتونه تویه کاهش وزن منو یاری کنه و وقت برای مریضش بزاره بهم معرفس کنید من واقعا نیاز دارم به همچین فردی!
    خیلی خیلی خیلی خیلی ممنونم❤

2. 2 کاربر، ارسال Shadih را لایک کرده اند:

alireza75 (30 خرداد 1396),omberto (27 خرداد 1396)

3. # ADS
    تبلیغات در مدار

omberto آواتار ها
    کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
    30
    گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.10
    قد
    157
    وزن شروع
    71.5
    وزن هدف
    54
    وزن فعلی
    ۶۹
    حالت من
    Khoshhal
    وبلاگ زیباتنی من
    10
    سلام . منم ناراحتی معده دارم. البته رفلاکس. اما باید هر روز ناشتا قرص انتی اسید بخورم مگرنه خیلی اذیت میشم.
    عزیز من نمیدونم قد و وزنت چقدر هست اما نوشتی گروه قرمز جا داری. پس 700 کالری در روز اونم با دو ساعت ورزش که میشه گفت کم کم 600 تاشو میسوزونس خب معلومه که داغونت میکنه.
    بهترین دکتر خودتی عزیزم. هیچ دکتری مثله خودت وضعیت تو رو درک نمیکنه. ببین چه چیزایی معدتو اذیت میکنه کمشون کن .
    مثلا من آب اذیتم میکنه. یعنی وقتی اب میخورم انگار اصلا جذب نمیشه بعد باعث میشه ترش کنم. یا همرا غذا اب خوردن که متاسفانه تشنه میشم و میخورم اما وقتی فاصله اب با غذا رو رعایت میکنم خوب هستم .
    یه کم به معدت بیشتر فکر کن ببین چیا اذیتت میکنه رعایت معدتو بکن و از طریق محاسبه گر های همین سایت میزان کالری لازم برا کاهش وزنتو پیدا کن گلم.
    دمنوش های زنیان و اویشن و بابونه خوبن برا معده از قرار. تو نت هم یه چرخی برا تقویت معدت بزن.
    من در مورد گاستریت تحربه و اطلاعاتی ندارم.
    میبخشی نتونستم کمکی بکنم.
    امیدوارم معدت بهتر شه . خدایی این معده درد . رو اعصابه ادمه.
    موفق باشی

5. کاربر زیر پست omberto را لایک کرده است:

alireza75 (30 خرداد 1396)

alireza75 آواتار ها
    کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
    100
    گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.02
    وزن شروع
    89
    وزن هدف
    68
    وزن فعلی
    67
    حالت من
    Khoonsard
    وبلاگ زیباتنی من
    1
    اگر دنبال دکترین من بهتون پزشک طب سنتی و پیشنهاد میکنم ،البته نه هرپزشکی و!پزشک حاذق طب سنتی !
    برای بدست آوردن چیزی که دیگران بدست نمیاورند، شما باید کاری هایی را کنید که دیگران نمیکنند