شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد

نظرات وبلاگ

1. SepidehJoon آواتار ها
    عزیزم 12 کیلو واقعن فقط کمی دیسیپلین می خواد.
    من 1 ساله کاهش رو شروع کردم و توش هی پیمان شکنی کردم اما باز هم برگشتم. خودتو سرزنش نکن زیاد. مهم اینه که باز برگشتی.

کلی انرژی مثبت واسه تو دوست خوبم
  2. arsheda آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط ساعده
    اینقدر از خودت بد گفته بودی میخواستم دعوات کنم
    دلت میاد منو دعوا کنیییی؟خو مگه دروغ گفتم؟ دیگه ی تنبیه اساسی برا خودم لازم بود لازم بود که این بدیامو یاد خودم بیارم تا روشون کار کنم اصلا بجان خودم بزا من برم زیر شصت اونقدر ازخودم خوب میگم بیای بوسم کنی
  3. افسون11 آواتار ها
    اینقدر از خودت بد گفته بودی میخواستم دعوات کنم
  4. arsheda آواتار ها
    راستی الان رفتم اخرین پستمو تو این وبلاگ دیدم عهههه چه جالب اخرین پستم مرداد 96 بوده و اگر به حرف زنیث جون گوش کرده بودم الان باربی بودم حیف که این هدفمو بین هدفهای رنگرنگ زندگیم گم کرده بودم اشکال نداره ایندفعه میجنگم با خودم برای رسیدن به وزن 54 و باشگاهمو توسختترین شرایط هم کنار نمیزارم و حتی اگر شده از گرسنگی سنگ به شکمم ببندم رزیممو رعایت میکنم من میتونممممممممممممم و برای زیرابی نرفتن هرروز تو وبلاگم پست میزارم مطمینم که میتونم بدنمو و کاینات رو مجبور کنم تا منو به هدفم برسونند خدحافظ تا 3 مرداد روز 1 اول:84:
  5. tinkerbell آواتار ها
    سلام ارشدا جون خوبی؟ خوشحالم از آشناییت ، چه خووووب که وزنت پایینه ماشالااا، انشاالله سریع به ایده آلت برسی گلم
  6. *پوپک* آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط arsheda
    موفق باشی پل مکنا یکی از بهترین روش هاست و امیدوارم که بهترین نتیجه را بگیری دوست جدید زیباتنی:84:
    ممنون آرشدا جان.
    مرسی ک به وبلاگم سر زدی.
    ممنون از دعای خوب و قشنگت برای من.
    همچنین برای شما بهترین ها رو آرزو میکنم.
  7. shima amr آواتار ها
    دوستم به ورزش پیلاتس هم فکر کن
    انقدر خوبه کلی انرژی مثبت میگیری و همزمان انگار بدنت و میتراشن اونجور که باید میشی
    در هر حال ورزش خوبه حتی یه هولاهوپ ساده
    موفق باشی عزیزم:cancan:
  8. Elaher آواتار ها
    منم تازه شروع کردن امیدوارم موفق باشی
  9. arsheda آواتار ها
    سلام ممنونم دوست جونا امروز با دیدن استپ وزنم اعصابم بهم ریخت اما بادیدن پیاماتون انگیزه گرفتم :cheerleader3:
  10. Andia95 آواتار ها
    سلام عزیزم..عزیزم عااااااااااااااااالی داری پیش میری این حس خوب رو همینجور ادامه بده ..مطمعنن به اون چیزی که میخوای حتما میرسی.:balloons:
  11. Sadaf_zv آواتار ها
    همه ورزشکااارااااا :cheerleader3:
  12. omberto آواتار ها
    افرین دوست جونی خودم.
    خیلی خوب داری پیش میری
  13. arsheda آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط omberto
    افرین دوست با اراده .
    مطمئنم تا پاییز میتونی خوشتیپ باشی و اندام دلخواهتو داشته باشی عزیزم
    مرسی دوست جون بله اراده می کنم و می تونمممممممممم
  14. arsheda آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط حوراء
    آرشیدای عزیزم موفق باشی دختر خوب و پر انرژی
    چقدر حرفات آشناست و قابل فهم
    منم خسته ام از کنایه ها و تیکه ها.خیلی خسته
    برات روزهای پر از شادی و نشاط آرزو دارم.
    سلام ممنون گلم از دعای زیبات بله این حرفا برای هممون اشناست اما باید کاری کنیم که تااخر عمرمون دیگه نشنویمشون
  15. arsheda آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peransa
    بله همینه. آرشیدای گلم کاملا مشخصه دغدغه ی کاهش وزن رو داری. دختر با انرژی ای هستی. خلاقی. واقعا حیفه برای کاهش وزنت هی رهاش میکنی و باز دوباره شروع میکنی. اینجوری روح و روانت بیشتر اذیت میشه. همیشه به این فکر کن اگر این تایم هایی که بی خیال رژیم شدی رو با روزهای رژیمیت جمع میزدی تا الان تموم شده بود. مگه نه؟ این مهمونی ها... این خوراکی های خوشمزه... این فصل های خوشگذرونی... همیشه هستن.
    سلام زنیث جون بله واقعااا حرفتون حقه و درست میگید یکی ازهدفای زندگیم هیکل خوبه که قبلا هی ولش میکردم هی دوباره یادش میافتادم اما نمیشه که تا ابد اینجوری باشه باید ایندفعه به هدففم برسم ممنونم که بهم انگیزه می دهید
  16. omberto آواتار ها
    افرین دوست با اراده .
    مطمئنم تا پاییز میتونی خوشتیپ باشی و اندام دلخواهتو داشته باشی عزیزم
  17. حوراء آواتار ها
    آرشیدای عزیزم موفق باشی دختر خوب و پر انرژی
    چقدر حرفات آشناست و قابل فهم
    منم خسته ام از کنایه ها و تیکه ها.خیلی خسته
    برات روزهای پر از شادی و نشاط آرزو دارم.
  18. Zenith آواتار ها
    بله همینه. آرشیدای گلم کاملا مشخصه دغدغه ی کاهش وزن رو داری. دختر با انرژی ای هستی. خلاقی. واقعا حیفه برای کاهش وزنت هی رهاش میکنی و باز دوباره شروع میکنی. اینجوری روح و روانت بیشتر اذیت میشه. همیشه به این فکر کن اگر این تایم هایی که بی خیال رژیم شدی رو با روزهای رژیمیت جمع میزدی تا الان تموم شده بود. مگه نه؟ این مهمونی ها... این خوراکی های خوشمزه... این فصل های خوشگذرونی... همیشه هستن.
  19. arsheda آواتار ها
    [QUOTE=omberto;bt10887]افرین ترشیدا جون پر انرژی
    خوشحالم که باز اومدی زیباتن امیدوارم مثله پارسال خوب

سلام عزیزم مرسی حتما عالی میشیم وموفق
  20. omberto آواتار ها
    افرین ترشیدا جون پر انرژی
    خوشحالم که باز اومدی زیباتن امیدوارم مثله پارسال خوب پیش بریم
عکس تاپیک

افزایش چربی سوزی در ورزش و بدنسازی با 12 روش

افزایش چربی سوزی
برای مشاهده کلیک کنید
عکس تاپیک