شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 2 از 27
  • نخستنخست
  • 123412 ...
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 11 به 20 از 265

موضوع: چالش تلاش شهریور یور

arsheda آواتار ها
      کاربر فعال

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.23
      قد
      156
      وزن شروع
      67
      وزن هدف
      هدف اول=62 هدف دوم=60هدف اخر=55
      وزن فعلی
      67
      حالت من
      Relax
      وبلاگ زیباتنی من
      35

Cool چالش تلاش شهریور یور

سلاااااااام دوستان خوب هستید؟:84:

*خب چالش ایندفعه متفاوته و مسابقه هییچ قانونی نداره جز هرروز و مداوم گزارش دادن و هرکسی با توجه به رزیم و ورزش خودش قوانینی رو برای خودش تایین میکنه و من اونها رو توی پست اول قرار میدم و خودتو وابستهبه قوانینی که خودتون تایین کردید گزارش میدید و به خودتون از 100% امتیاز میدید فقط برای ثبت نام وزن شروع وزن هدف ونوع رزیم و نوع ورزش و شعار انگیزشیتون رو ذکر کنید بااا تشکر:brunluva:

*دوست جونا این سبک خیلی سختتره چون داورش خودمونیم .

*زود تند سریع بیایید تاریخ مسابقه از 5 شهریور الی 5 مهر هست.(مهلت ثبت نام هم مداومه حتی اخرین روز مسابقه)

-------------------

نام کاربر=arsheda*وزن شروع =65.950*وزن هدف=زیر63 کیلو هر چی کمتر بهتر*نوع رزیم=گام به گام دکتر خضری همراه قانون5.2*ورزش=بدنسازی

قوانین اجرایی=

1هرروز باااید رزیم دکتر خضری موبه مو رعایت بشه روزهای فستینگ هم همینطور
      2 ورزش حدااقل روزی2 ساعت بجز جمعه ها
      3روزی 8لیوان اب وحداقل1لیوان چای سبز اجباریست
      4درصورت هرروز رعایت نکردن و یا تقلب برای تنبیه و جریمه فردای اونروز بااید فستینگ باشه
      5هرشبب حتی دربدترین شرایطباید گزارش دقیق بدم

(کاهش یک سایز)

-----------------

نام کاربر=catinca*وزن شروع=75.5*وزن هدف=71*نوع رزیم= فعلا صبحانه بزرگ*نوع ورزش=روزی1ساعت زومبا

قوانین اجرایی=

1.رعایت دقیق رژیم غذایی حالا هر رژیمی ک داشتم
      2.یک ساعت ورزش
      3.یه جمله انگیزشی بنویسم براتون یا کلا یه جمله مثبت خوشحال
      4. ساعت خواب درست ک اهمیت خواب در سلامت معرف حضورتون هست
      5. مصرف 8 لیوان آب

- - - Updated - - -

6.مصرف قهوه و چای سبز برای بالا بردن متابولیسم
      7.حمام ناشتا ک جدیدا خوندم ک اگر هر روز اونم ناشتا دوش بگیرین باعث میشه لاغر بشین
      8. پنج عدد بادام ک این دوستمون هم کمک میکنه به کاهش وزن
      9. تمرین تنفس عمیق ک خیلی خوبیا داره دیگ من نمیگم برید خودتون بخونید
      10.اینکه مواد غذایی رو در وعده های زیاد ولی حجم کم مصرف کنم ک متاسفانه من از سر تنبلی همرو تو ی وعده میخورم و باعث پایین اومدن سوخت و سازه

- - - Updated - - -

هر 40 دقیقه پیاده روی هم ده درصد خودش حساب میشه اینم جهت جبران خراب کاری مثلا یروز ب ی دلیلی ساعت خوابم بهم خورد با پیاده روی بتونم درصدمو جبران کنم البته هر چی سر جای خودش و تا اونجایی ک میتونم از برنامه خارج نمیشم
      راستی جمعه ها هم تعطیلیم
      ------------------------------
      نام کاربر=ساعده*وزن شروع 80/500*وزن هدف:75/500(نارنجی شدن)
      رزیمم فعلا دکتر باقریان هست ،میخوام 3روز رزیم اش ابغوره بگیرم برای پاکسازی ولی کی نمیدونم،وسط کارم ممکنه سر از کالری شماری در بیارم!
      من میخوام یه قانون ورزشی بذارم برای خودم ،روزانه 45دقیقه ورزش کنم ،حتی اگه اسمون به زمین بیاد
      (کاهش چهار کیلوگرم وزن)
      -------------------
      پرچهر82
      ویرایش توسط arsheda : 01 مهر 1397 در ساعت 15:26 دلیل: اضافه کردن شرکت کننده ها
      من می تونم به همه ارزوهام برسم

2. 6 کاربر، ارسال arsheda را لایک کرده اند:

Arezoo66 (20 شهریور 1397),Catinca (04 شهریور 1397),setare20151 (20 شهریور 1397),پریچهر82 (05 شهریور 1397),آلاهیدا (20 شهریور 1397),افسون11 (04 شهریور 1397)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

پریچهر82 آواتار ها
      کاربر فعال

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.19
      قد
      167
      وزن شروع
      83.200
      وزن هدف
      61
      وزن فعلی
      68
      حالت من
      Relax
      وبلاگ زیباتنی من
      4
      سلام وزن شروع 70/500 وزن هدف 69 فعلا رژیم یک هفته ایی بدون گرسنگی قوانین اجرایی هر روز ورزش منظم + تمرین با وزنه سه روز در هفته + حرکت های زمینی چند بار در هفته + آرام و آهسته وبا تمرکز غذا خوردن :cheerleader3::cheerleader3:

- - - Updated - - -

برنامه امروز کالری شماری + 30 دقیقه پیاده روی

5. 2 کاربر، ارسال پریچهر82 را لایک کرده اند:

Catinca (06 شهریور 1397),افسون11 (05 شهریور 1397)

افسون11 آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      66
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.10
      قد
      159
      وزن شروع
      نیمه خرداد۸۴kg😥نیمه مرداد۷۱🔒اخر شهریور۶۵🔒
      وزن هدف
      ۸۰🔓۷۵🔓۷۲🔒۶۹🔒۶۶🔒۶۳🔒۶۰🔒۵۷🔒۵۴🔒
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      50
      نقل قول نوشته اصلی توسط arsheda نمایش پست ها
      خوش اومدییی ای یار همیشگیعزیز لطف کن قوانینت هم مثل اون پستی که من گذاشتم بگو مرسییی

- - - Updated - - -

به بههه سلااام دوست جان خودم خوش اومدییییبلی بلییی خیلی هم قوانین عالیست(خداوکیلی ایده رو حال کردی؟ههه)

- - - Updated - - -

سلاااااام خوش اومدی ساعده جانههه ساعده سعی کن گزارش بدی و دختر خوبی باشیتنها قانونت همینه؟

- - - Updated - - -

فقط دوستان لطف کنید به هیچ وجه بدون خبر مسابقه رو ترک نکنید چون این یه نوع بی احترامی به هممونه(چون درمسابقه قبلی همچین اتفاقی افتاد )

البتهه شماها که دوستامید اگه از زیر مسابقه دربرید همچین پخته میزنمتون حالا ازما گفتن بوداااا
      سلام عزیزم
      مرسی
      والا قانون که زیاد دارم که در این مجال نمیگنجه ولی واقعا بزرگترین دغدغه م ورزش کردنه
      این که میگم ممکنه گزارش ندم ،چون ممکنه یهو مهمون برام بیادو چند روز درگیر شم و نتونم سر بزنم یا بعضی روزا پسرکوچولوم کل وقتم رو میگیره تا حدی که وقتی اون میخوابه من بیهوش میشم ،شاید بتونم بیام نت ولی تمرکز ندارم که بنویسم ،الان ،1و بیست دقیقه شبه و من هنوز نتونستم بخوابم ولی سعی میکنم هر چی شد بی خبر نذارمتون
      بوستون دارم

- - - Updated - - -

گزارش 1شهریور :اخر شب رفتم چند قاشق شوید پلو خوردم،در تاریکی ،وسط اشپزخونه وبا استرس اینکه همسرم بیاد ،چون خیلیبهم ایمان داره که به رزیمم پایبندم و من میتونم،ولی بعد ده روز راحت خوری اخر شب کم اوردم
      2و3و4شهریور پایبندی 100درصد
      البته امشب مهمان بودم وکمتر از حد مجاز خوردم ،چون غذا رزیمی نبود!خطا هم دو حبه قند اجباری
      ورزشم که روووووم سیاااه
      تا وقتی یه انگیزه محکم واسه لاغری نباشه ،دست کشیدن از خوردن و لذتی که داره غیر ممکنه ،انگیزه من‌سلامتیمه ،فقط سلامتی😍

7. 3 کاربر، ارسال افسون11 را لایک کرده اند:

arsheda (05 شهریور 1397),Catinca (06 شهریور 1397),پریچهر82 (06 شهریور 1397)

arsheda آواتار ها
      کاربر فعال

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.23
      قد
      156
      وزن شروع
      67
      وزن هدف
      وزن فعلی
      67
      حالت من
      Relax
      وبلاگ زیباتنی من
      35
      نقل قول نوشته اصلی توسط ساعده نمایش پست ها
      سلام عزیزم
      مرسی
      والا قانون که زیاد دارم که در این مجال نمیگنجه ولی واقعا بزرگترین دغدغه م ورزش کردنه
      این که میگم ممکنه گزارش ندم ،چون ممکنه یهو مهمون برام بیادو چند روز درگیر شم و نتونم سر بزنم یا بعضی روزا پسرکوچولوم کل وقتم رو میگیره تا حدی که وقتی اون میخوابه من بیهوش میشم ،شاید بتونم بیام نت ولی تمرکز ندارم که بنویسم ،الان ،1و بیست دقیقه شبه و من هنوز نتونستم بخوابم ولی سعی میکنم هر چی شد بی خبر نذارمتون
      بوستون دارم

- - - Updated - - -

گزارش 1شهریور :اخر شب رفتم چند قاشق شوید پلو خوردم،در تاریکی ،وسط اشپزخونه وبا استرس اینکه همسرم بیاد ،چون خیلیبهم ایمان داره که به رزیمم پایبندم و من میتونم،ولی بعد ده روز راحت خوری اخر شب کم اوردم
      البته امشب مهمان بودم وکمتر از حد مجاز خوردم ،چون غذا رزیمی نبود!خطا هم دو حبه قند اجباری
      ورزشم که روووووم سیاااه
      باشه عزیز ایرادی نداره
      وااای ساعده حالا مهمونیو هیچی میگم مجبوری بودی غذاشونو بخوری اما دیگه قند چراااااا مگه چایی تلخ چشه؟؟؟اونم برا یه خانم رزیمیدیگه بعد مهمونی غذا خورد نصف شبت چیههه ای کاش همسرت مچتو میگرفت دلم خنک میشددد حیف بنده خدا که اینهمه به اراده زنش ایمان داره اونوقت تواینجوری خودت ارادتو باور نداری گلم؟دختر بدددد تازه اینروکه خوردی هیچ ورزشم ندااااشتی درصد امروزت 0%(ناراحتنشیااا چالشه چالش هرکدوممون خطا کنیم بقیه همه دعواش میکنند تا بخودش بیا بخودت بیااا باربی اینده)

9. 3 کاربر، ارسال arsheda را لایک کرده اند:

Catinca (06 شهریور 1397),پریچهر82 (06 شهریور 1397),افسون11 (05 شهریور 1397)

افسون11 آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      66
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.10
      قد
      159
      وزن شروع
      وزن هدف
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      50
      باشه عزیز ایرادی نداره
      وااای ساعده حالا مهمونیو هیچی میگم مجبوری بودی غذاشونو بخوری اما دیگه قند چراااااا مگه چایی تلخ چشه؟؟؟اونم برا یه خانم رزیمیدیگه بعد مهمونی غذا خورد نصف شبت چیههه ای کاش همسرت مچتو میگرفت دلم خنک میشددد حیف بنده خدا که اینهمه به اراده زنش ایمان داره اونوقت تواینجوری خودت ارادتو باور نداری گلم؟دختر بدددد تازه اینروکه خوردی هیچ ورزشم ندااااشتی درصد امروزت 0%(ناراحتنشیااا چالشه چالش هرکدوممون خطا کنیم بقیه همه دعواش میکنند تا بخودش بیا بخودت بیااا باربی اینده)
      اینجاااا یزده یززززد
      اونقدر تعارفت میکنن و محبت دارن که شرمنده میشی ،من اصلا اهل چای نیستم ولی عمرا بتونم چای تلللخ بخورم ته گلوم میسوزه !ولی غذاشون که رزیمی نبود رو نخوردم که
      اون برنجم مال یک شهریور بووود
      درصد _0_نموخواااامولی ورزشو از فردا حتما تو برنامه م میذارم
      تا وقتی یه انگیزه محکم واسه لاغری نباشه ،دست کشیدن از خوردن و لذتی که داره غیر ممکنه ،انگیزه من‌سلامتیمه ،فقط سلامتی😍

11. 3 کاربر، ارسال افسون11 را لایک کرده اند:

arsheda (05 شهریور 1397),Catinca (06 شهریور 1397),پریچهر82 (06 شهریور 1397)

افسون11 آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      66
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.10
      قد
      159
      وزن شروع
      وزن هدف
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      50
      [ارشدا جون اشکال نداره اینجا عکس غذای رزیمیمون رو بذاریم؟color="#ffa07a"[/color]

13. 2 کاربر، ارسال افسون11 را لایک کرده اند:

Catinca (06 شهریور 1397),پریچهر82 (06 شهریور 1397)

arsheda آواتار ها
      کاربر فعال

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.23
      قد
      156
      وزن شروع
      67
      وزن هدف
      وزن فعلی
      67
      حالت من
      Relax
      وبلاگ زیباتنی من
      35
      [ارشدا جون اشکال نداره اینجا عکس غذای رزیمیمون رو بذاریم؟

color="#ffa07a"[/color]
      سلام نه عزیز اصلاا موردی نداره اتفاقا خیلیهم عالیه و باعث افزایش انگیزه میشه(هرموقع ازین ایده های جذاب داشتید اجراشون کنید تاپیک خودتونه عزیز)

- - - Updated - - -

اینجاااا یزده یززززد
      اونقدر تعارفت میکنن و محبت دارن که شرمنده میشی ،من اصلا اهل چای نیستم ولی عمرا بتونم چای تلللخ بخورم ته گلوم میسوزه !ولی غذاشون که رزیمی نبود رو نخوردم که
      اون برنجم مال یک شهریور بووود
      درصد _0_نموخواااامولی ورزشو از فردا حتما تو برنامه م میذارم
      باااشه فقط همین یه دفعرو از اشتباهت چشم پوشی میشه هاا دیگه تکرار نشهافرییین دختر خوب در ضمن به چایی تلخ هم توهین نکنااا چایی تلخش خوشمزس

- - - Updated - - -

گزارش دوشنبه 5 شهریور(دیگه امروز پنجمه هااا:babygirl:)=درصد رضایت=90%

رزیم=تتقریباا رعایت شد

(500 گرم هندوانه*1ق عسل*0.5لیوان ماست*2 ق املت(البته بدون روغن با یک بندانگشت کره گیاهی فقط تفت دادم)*1لیوان چای سبززیره*1 لیوان شیر*2 تکه مربع کوچک کاکایوتلخ78%(بجای خرما استفاده کردم)*2 کف دست نان سبوسدار(چون ناهار بیرون بودم مجبور شدم)=تقریبااا800 کالری

ورزش=1 ساعت و چهل و پنج دقیقه هوازی+30 دقیقه پیاده روی ارام=2ساعت و ربع:cheerleader3:

قوانین=تقریبااا همه قوانین رعایت شده اما به خاطر نون ظهر گرچه مجبور بودم اما بازم رزیم کامل رعایت نشده پس=4.5از5

پ ن1=امروز از خودم ابداع زدم چای سبزو بازیره دم کرده بنظرتون ایا نتیجه ایی دارد(اما بعدش سرگیجه گرفتم نمیدونم چرااا) باارزوی موفقیت برای همه
      ویرایش توسط arsheda : 05 شهریور 1397 در ساعت 22:21

15. 2 کاربر، ارسال arsheda را لایک کرده اند:

Catinca (06 شهریور 1397),پریچهر82 (06 شهریور 1397)

پریچهر82 آواتار ها
      کاربر فعال

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.19
      قد
      167
      وزن شروع
      83.200
      وزن هدف
      61
      وزن فعلی
      68
      حالت من
      Relax
      وبلاگ زیباتنی من
      4
      سلام وقت بخیر برنامه امروز صبحانه کامل نهار نصف شام حذف +45 دقیقه دوچرخه‌سواری پایبند ی به برنامه امروز صددرصد

17. 2 کاربر، ارسال پریچهر82 را لایک کرده اند:

Catinca (06 شهریور 1397),افسون11 (06 شهریور 1397)

Catinca آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.14
      قد
      160
      وزن شروع
      86
      وزن هدف
      55
      وزن فعلی
      64
      حالت من
      Shokeh
      وبلاگ زیباتنی من
      25
      معذرت میخوام عزیز حواسم نبود تاریخو اشتباه زدم شرمنده.الان درستش میکنم

- - - Updated - - -

دوستان میبخشید من این دوروز حواسم نبوده تاریخو اشتباه زدم لطف کنید مسابقرو از 4 شهریور اگر تونستید گزارش بدید شرمنده
      عزیزم میومدی صادقانه میگفتی میخوای یه روز بیشتر از گزارشات بی نظیر من بهره ببری این کارا چیه؟
      حالا غصه نخورید یه ماهی هستم خدمتتون

- - - Updated - - -

با اجازت من امروزمو گزارش بدم باور کن بعضی وقتها اسمم هم یادم میره دیگ چ برسه به اینکه دیروز چیکارا کردم

- - - Updated - - -

سلام عزیزم
      مرسی
      بوستون دارم

- - - Updated - - -

ورزشم که روووووم سیاااه
      ساعده جونی عب نداره آدم باید یاد بگیره بتونه خودشو ببخشه ولی سعی کن دوباره پیش نیاد
      به خودت وقت بده مثلا بگو باشه شکم جان میخورم فقط یه ساعت دیگ بعد از یه ساعت اون ولع از بین میره
      دیگ دیدم در دعوا کردن دوست گلمون سنگ تمام گذاشت چیزی نگفتم حالا اگ کوتاهی کرد من جبران میکنم
      اصلا نگران نباشید

- - - Updated - - -

باشه عزیز ایرادی نداره
      ینی تو انقدر خوب دعوا میکنی من فقط تصمیم گرفتم دیگ هیچی رعایت نکنم بیای همینجوری پشت سر هم دعوام کنی

- - - Updated - - -

سلام نه عزیز اصلاا موردی نداره اتفاقا خیلیهم عالیه و باعث افزایش انگیزه میشه(هرموقع ازین ایده های جذاب داشتید اجراشون کنید تاپیک خودتونه عزیز)

- - - Updated - - -

باااشه فقط همین یه دفعرو از اشتباهت چشم پوشی میشه هاا دیگه تکرار نشهافرییین دختر خوب در ضمن به چایی تلخ هم توهین نکنااا چایی تلخش خوشمزس

- - - Updated - - -

رزیم=تتقریباا رعایت شد

(500 گرم هندوانه*1ق عسل*0.5لیوان ماست*2 ق املت(البته بدون روغن با یک بندانگشت کره گیاهی فقط تفت دادم)*1لیوان چای سبززیره*1 لیوان شیر*2 تکه مربع کوچک کاکایوتلخ78%(بجای خرما استفاده کردم)*2 کف دست نان سبوسدار(چون ناهار بیرون بودم مجبور شدم)=تقریبااا800 کالری

ورزش=1 ساعت و چهل و پنج دقیقه هوازی+30 دقیقه پیاده روی ارام=2ساعت و ربع:cheerleader3:

قوانین=تقریبااا همه قوانین رعایت شده اما به خاطر نون ظهر گرچه مجبور بودم اما بازم رزیم کامل رعایت نشده پس=4.5از5

پ ن1=امروز از خودم ابداع زدم چای سبزو بازیره دم کرده بنظرتون ایا نتیجه ایی دارد(اما بعدش سرگیجه گرفتم نمیدونم چرااا) باارزوی موفقیت برای همه
      دقیقا کی مجبورت کرده بود به خروج از برنامت؟

- - - Updated - - -

اع راستی سلام
      فک کنم بخاطر گرسنگی و رژیم من همش سلامامومیخورم
      مراقب خودتون باشید این دور و برا رد میشین
      زیادی گشنه بشم دیگ...

- - - Updated - - -

دیگ عرضم به خدمتتون ک نمره روز اول بنده 100 هست
      بسیار راضی هستیم و همه قوانین کامل رعایت شد

- - - Updated - - -

خیلی وقتا هممون احساس سختی میکنیم
      مثلا من امروز تو هر وعده دلم غذای بیشتری میخواست طبق عادت و پرت کردن حواس و گفتن نه خیلی سخت بود
      ولی خیلی خوشحال کنندست
      چی؟ سختی خوشحال کنندست؟من خل شدم؟
      خب بله سختی خوشحال کنندست چون نشون میده که شما دارین به هدفتون نزدیک تر میشین و همیشه ماها با اهداف های مختلفمون زنده ایم
      در مورد پاسخ سوال آخر دیگ اون به عهده خودتون
      Do you remember the time..hahahahaha
      HA!Hahahahahaha
      ?you dont remember

19. کاربر زیر پست Catinca را لایک کرده است:

پریچهر82 (07 شهریور 1397)

افسون11 آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      66
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.10
      قد
      159
      وزن شروع
      وزن هدف
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      50

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

رزیم=تتقریباا رعایت شد

این چه طرز رعایت کردن رزیمه؟؟؟
      کره و شکلات تلخ و نون؟به دکتر خضری بگم؟؟آخیییش دلم خنک شد،دعوات کردممم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Catinca نمایش پست ها
      عزیزم میومدی صادقانه میگفتی میخوای یه روز بیشتر از گزارشات بی نظیر من بهره ببری این کارا چیه؟
      حالا غصه نخورید یه ماهی هستم خدمتتون

- - - Updated - - -

با اجازت من امروزمو گزارش بدم باور کن بعضی وقتها اسمم هم یادم میره دیگ چ برسه به اینکه دیروز چیکارا کردم

- - - Updated - - -

ساعده جونی عب نداره آدم باید یاد بگیره بتونه خودشو ببخشه ولی سعی کن دوباره پیش نیاد
      به خودت وقت بده مثلا بگو باشه شکم جان میخورم فقط یه ساعت دیگ بعد از یه ساعت اون ولع از بین میره
      دیگ دیدم در دعوا کردن دوست گلمون سنگ تمام گذاشت چیزی نگفتم حالا اگ کوتاهی کرد من جبران میکنم
      اصلا نگران نباشید

- - - Updated - - -

ینی تو انقدر خوب دعوا میکنی من فقط تصمیم گرفتم دیگ هیچی رعایت نکنم بیای همینجوری پشت سر هم دعوام کنی

- - - Updated - - -

دقیقا کی مجبورت کرده بود به خروج از برنامت؟

- - - Updated - - -

اع راستی سلام
      فک کنم بخاطر گرسنگی و رژیم من همش سلامامومیخورم
      مراقب خودتون باشید این دور و برا رد میشین
      زیادی گشنه بشم دیگ...

- - - Updated - - -

دیگ عرضم به خدمتتون ک نمره روز اول بنده 100 هست
      بسیار راضی هستیم و همه قوانین کامل رعایت شد

- - - Updated - - -

خیلی وقتا هممون احساس سختی میکنیم
      مثلا من امروز تو هر وعده دلم غذای بیشتری میخواست طبق عادت و پرت کردن حواس و گفتن نه خیلی سخت بود
      ولی خیلی خوشحال کنندست
      چی؟ سختی خوشحال کنندست؟من خل شدم؟
      خب بله سختی خوشحال کنندست چون نشون میده که شما دارین به هدفتون نزدیک تر میشین و همیشه ماها با اهداف های مختلفمون زنده ایم
      در مورد پاسخ سوال آخر دیگ اون به عهده خودتون
      دیدی چجوری دعوام کرددد؟
      من مامانم و موخوااام

- - - Updated - - -

سلام خوشگلا
      گزارش روز پنجم
      پایبندی 100درصد به رزیم
      و از ساعت 3بعدظهر تا 2شب راننده پسرم بودم یا تو بغلم بود و راه میرفتم یا تو کالسکه و هلش میدادم
      فعالیتم از 45 دقیقه ورزش خیلی خیلی بیشتر بووود

21. 2 کاربر، ارسال افسون11 را لایک کرده اند:

Catinca (07 شهریور 1397),پریچهر82 (07 شهریور 1397)

arsheda آواتار ها
      کاربر فعال

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.23
      قد
      156
      وزن شروع
      67
      وزن هدف
      وزن فعلی
      67
      حالت من
      Relax
      وبلاگ زیباتنی من
      35
      ههههه بابا کره که خیلی کم بود املت ته گرفت منم ازروش خوردم که چرب نباشه نونو هم اره واقعا دیگه تکرر نمیشه اما خب خرماناشتم برا اینکه تو باشگاه حالم بدنشه خوردم ونم فقط دویکه کوچولو اونم هشتاد درصد به دکی نگید قول شرفمیدم رعایت کنم همی :899::899:

23. 2 کاربر، ارسال arsheda را لایک کرده اند:

Catinca (07 شهریور 1397),پریچهر82 (07 شهریور 1397)

• صفحه 2 از 27
  • نخستنخست
  • 123412 ...
  • آخرینآخرین