شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 2 از 10
  • نخستنخست
  • 1234 ...
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 11 به 20 از 100

موضوع: تالار گفتگوی زیباتنی ها

حوراء آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      125
      گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.18
      قد
      157
      وزن شروع
      87.200
      وزن هدف
      56
      حالت من
      Ashegh
      وبلاگ زیباتنی من
      40

Cool تالار گفتگوی زیباتنی ها

سلام رفقا.

از تمام کسانی که در حال حاضر عضو زیباتن هستند و کسانی که از این پس به جمع ما می پیوندند دعوت میکنم که در این تایپیک حضور فعال داشته باشند.اینجا رو تبدیل ب خانه پر مهری کنید برای درد و دل کردن و شنیدن حرفای همدیگه، گفتن از برنامه هاتون و احوالاتتون، روحیه دادن و قرارهای دسته جمعی...

فقط یادتون باشه هر سوالی راجع به رژیم خاصی دارید یا نتایجی که از رژیم خاصی میگیرید حتما حتما زیر تاپیک مربوط به اون رژیم بذارید تا استفاده از تجربیات شما ذیل هر رژیمی به راحتی قابل دسترسی برای اعضا باشه.

رفقای گلم من این تاپیک رو با پیشنهاد دوست خوبم tasa برای ارتباط بیشتر همین اعضای کم فعلی زدم تا چراغ این خانه پر مهر زیباتن رو روشن نگه داریم و به مرور زمان بتونیم دوباره با جذب اعضای بیشتر تاپیک های مربوط به رژیم ها و مسابقات گروهی رو فعال کنیم.

پس لطفا همیشه سعی کنید به اینجا سر بزنید و این تاپیک رو بالا نگه دارید و جواب دوستانتون رو بدید.
      منتظر حضور گرمتون هستم.
      :cancan:
      حوراء

2. 8 کاربر، ارسال حوراء را لایک کرده اند:

*~Tahoora~* (30 فروردین 1396),alireza75 (11 اردیبهشت 1396),mahbobe (28 اردیبهشت 1396),mashahir (06 اردیبهشت 1396),narges_khanom (01 اردیبهشت 1396),omberto (31 فروردین 1396),نگاتیو (08 اردیبهشت 1396), Zenith (31 فروردین 1396)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

*~Tahoora~* آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.04
      قد
      163
      وزن شروع
      88
      وزن هدف
      63
      وزن فعلی
      82
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      8
      امروز خونه مامانم مشغول تهیه گیفت های حنابندان برای جشن داداشم بودیم. امشبم که جشن عروسی یکی از بستگان دعوت داریم.
      داشتم به این موضوع فکر می کردم که با توجه به اوضاع و شرایط زندگیم، رژیم زیگزاگی یا رژیم ۲ ۵ برای من بهترین گزینه باشه.
      پس فعلا از رژیم ۲ ۵ ستفاده می کنم.
      به امید موفقیت همه
      از امروز به بعد وقتی به گذشته ام نگاه می کنم، لبخند زده و به خودم خواهم گفت، «هرگز فکرش را نمی کردم که بتوانم از عهده اش برآیم... اما توانستم....»

5. 2 کاربر، ارسال *~Tahoora~* را لایک کرده اند:

alireza75 (31 فروردین 1396),حوراء (31 فروردین 1396)

*~Tahoora~* آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.04
      قد
      163
      وزن شروع
      88
      وزن هدف
      63
      وزن فعلی
      82
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      8
      دوستان برای تغییر نام کاربری باید چه کار کنم؟:89:
      از امروز به بعد وقتی به گذشته ام نگاه می کنم، لبخند زده و به خودم خواهم گفت، «هرگز فکرش را نمی کردم که بتوانم از عهده اش برآیم... اما توانستم....»

7. 2 کاربر، ارسال *~Tahoora~* را لایک کرده اند:

alireza75 (31 فروردین 1396),حوراء (31 فروردین 1396)

حوراء آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      125
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.18
      قد
      157
      وزن شروع
      87.200
      وزن هدف
      56
      حالت من
      Ashegh
      وبلاگ زیباتنی من
      40
      نقل قول نوشته اصلی توسط omberto نمایش پست ها
      من کالری شماری میکنم . و زیر 1400 کالری هم دریافت نمیکنم هیچوقت .
      بیشتر 1800 کالری دریافتی دارم که با ورزش میسوزونم مقداریشو .
      من پیش دیابت دارم برا همین یه مدت قصد دارم بیشتر تمرکزم رو بزارم رو کنترل قند خونم .
      متاسفانه چند وقته رعایت نکردم و وضعیت قندم بد جور بهم ریخته شده . باید یه سر و سامونی به انتخاب های غذاییم بدم.
      ورزش هم سعی میکنم روزی نیم ساعت حد اقل دوچرخه بزنم.
      البته از فردا .
      اخه الان خیلییی وقته که رژیم و ورزش تعطیل بودم و همین اوضاعمو خراب کرده
      ارزوی سلامتی برای همه دارم
      عالیه عزیزم.ان شاء الله سلامتی کاملت رو ب دست بیاری هرچه زودتر دوست خوبم.و همچنین کاهش وزن عالی داشته باشی.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Tasa نمایش پست ها
      سلام حورا جان

راستش از بین رژیم ها تک خوری، سریع چهار روزه و پروتئین رو دوست دارم
      البته خیلی دوست دارم رژیم های دیگه رو امتحان کنم ولی چون دو تا بچه دارم و باید پخت و پز کنم. این شکمو بودن کار دستم میده:91:

اوایل کاهش وزنم با کم خوری بود ولی وقتی حدود ۵ کیلو رو از دست دادم دیگه ثابت موند.
      تا اینکه با راهنمایی آقای مشاهیر گرامی، کالری شمار رو در پیش گرفتم همراه با تردمیل که صبح ناشتا و عصر استفاده می کردم
      باز هم بنا بر توصیه ایشون، زمانی حدود یک ساعت و با سرعت متغیر که ضربان قلب رو بالا ببره
      تا قبل از عید به ۶۴ رسیدم. البته خیلی مشقت کشیدم که وزنم رو ثابت نگه دارم. چون هفته ای چند بار مهمانی میریم و تقریبا هر هفته جشن عروسی دعوت داریم.
      اینجا برنج جزو تمام پذیرایی ها هست و اگه کم بکشی یا نخوری، همه یکجور دیگه نگاهت میکنند و دلم نمیخاد به همه توضیح بدم که رژیم دارم یا برای سلامتی نمی خورم یا چیز دیگه
      امشب هم باید جشن برم. آخر هفته هم جشن عروسی برادرم هست. :brunluva:سه آخر هفته دیگه تا ماه رمضون هم جشن داریم
      خلاصه که نمیتونم از رژیم های بلند مدت پیروی کنم. مگر رژیم های سریع و کوتاه مدت
      قصدم اینه که ماهی یک کیلو کاهش داشته باشم و بیشتر تلاشم روی چربی سوزی باشه
      وای امان از این مهمونی های پی در پی.واقعا میفهمم ک چی میگی.رعایت برنامه ها با وجود این مهمونی ها خ سخت میشه اما بازم آفرین ب تو معلومه اراده خ خوبی داری ک تونستی انقد خوب مقاومت کنی و وزن کم شده ات رو حفظ کنی.
      عروسی داداشت مبارک باشه عزیزم.و امیدوارم بهت خوش بگذره تو عروسی ها و مهمونی ها.و هم اینکه کاهشت رو به افزایش باشه

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Tasa نمایش پست ها
      امروز خونه مامانم مشغول تهیه گیفت های حنابندان برای جشن داداشم بودیم. امشبم که جشن عروسی یکی از بستگان دعوت داریم.
      داشتم به این موضوع فکر می کردم که با توجه به اوضاع و شرایط زندگیم، رژیم زیگزاگی یا رژیم ۲ ۵ برای من بهترین گزینه باشه.
      پس فعلا از رژیم ۲ ۵ ستفاده می کنم.
      به امید موفقیت همه
      آخی چ حس خوبیه این کارای قبل عروسی.بازم خ مبارکه عزیزم.رژیم زیکزاکی رو میدونم اما 5 2 کدوم بود؟ راستی بابت اون تجربه ات هم ممنون واقعا همینطوره منم دقیقا هروقت خواستم ب خودم بگم رژیمم و این حرفا و نباید فلان چیزو بخورم کم میارم بعدش و احتمال شکست رژیم بیشتر میشه.الانم ک گفتم دارم رژیم ماست و خیار و خرما میگیرم ب دو دلیل خوب بوده برام تا حالا.چون اولا از اول با خودم گفتم فقط 3 روز میگیرم تا ببینم کاهشش چقدره هم اینکه خودم ماست و خیار رو خ دوست دارم.و با چایی هم خرما رو.رژیم برا من باید خ کوتاه باشه تهش همون یه هفته مگر نه دووم نمیارم و بد میشکنمش عادت خودمو میدونم.خلاصه موفق باشی عزیزم با رژیمت.

- - - Updated - - -

در مورد عوض کردن نام کاربری من نمیدونم دقیق ولی شاید از طریق تنظیمات پنل کاربری ک اون بالای صفحه ات قسمت پروفایلت یک گزینه اینجوری داره بتونی تغییرش بدی بازم اگر نشد از خود زنیث جون بپرس
      ویرایش توسط حوراء : 31 فروردین 1396 در ساعت 15:52
      حوراء

9. 2 کاربر، ارسال حوراء را لایک کرده اند:

*~Tahoora~* (31 فروردین 1396),alireza75 (01 اردیبهشت 1396)

*~Tahoora~* آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.04
      قد
      163
      وزن شروع
      88
      وزن هدف
      63
      وزن فعلی
      82
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      8
      نقل قول نوشته اصلی توسط حوراء نمایش پست ها
      آخی چ حس خوبیه این کارای قبل عروسی.بازم خ مبارکه عزیزم.رژیم زیکزاکی رو میدونم اما 5 2 کدوم بود؟ راستی بابت اون تجربه ات هم ممنون واقعا همینطوره منم دقیقا هروقت خواستم ب خودم بگم رژیمم و این حرفا و نباید فلان چیزو بخورم کم میارم بعدش و احتمال شکست رژیم بیشتر میشه.الانم ک گفتم دارم رژیم ماست و خیار و خرما میگیرم ب دو دلیل خوب بوده برام تا حالا.چون اولا از اول با خودم گفتم فقط 3 روز میگیرم تا ببینم کاهشش چقدره هم اینکه خودم ماست و خیار رو خ دوست دارم.و با چایی هم خرما رو.رژیم برا من باید خ کوتاه باشه تهش همون یه هفته مگر نه دووم نمیارم و بد میشکنمش عادت خودمو میدونم.خلاصه موفق باشی عزیزم با رژیمت.
      ممنونم عزیزم از تبریکت
      راستش من چون این تاپیک رو خیلی وقت پیش مطالعه کرده بودم، جای روزها رو اشتباه گرفتم یعنی گمان می کردم که دو روز زیاد می خوریم و ۵ روز کم
      رژیم 5:2

با این حساب از رژیم زیگزاگی پیروی می کنم:brunluva:

11. 2 کاربر، ارسال *~Tahoora~* را لایک کرده اند:

alireza75 (01 اردیبهشت 1396),حوراء (31 فروردین 1396)

حوراء آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      125
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.18
      قد
      157
      وزن شروع
      87.200
      وزن هدف
      56
      حالت من
      Ashegh
      وبلاگ زیباتنی من
      40
      هردو رو مطالعه کردم.رژیمای خوبی هستن هم 5 2 هم زیکزاکی در هر حال موفق باشی دوست خوبم.منتظر خبرای خوب از کاهشت هستم.
      حوراء

13. 2 کاربر، ارسال حوراء را لایک کرده اند:

*~Tahoora~* (31 فروردین 1396),alireza75 (01 اردیبهشت 1396)

narges_khanom آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      168
      وزن شروع
      100
      وزن هدف
      دیگه عدد برام مهم نیس . اندام خاص میخام
      وزن فعلی
      84
      حالت من
      Khoshhal
      وبلاگ زیباتنی من
      9
      چقدر خوندن مقالات و تاپیک های این سایت لذت بخشه ...:bokmal:

هرچی میخونم سیر نمیشم ...
      :bollywood1:

دفتر یادداشتم پر از نکات خوب شده . ممنون که هستین

15. 4 کاربر، ارسال narges_khanom را لایک کرده اند:

*~Tahoora~* (31 فروردین 1396),alireza75 (01 اردیبهشت 1396),omberto (01 اردیبهشت 1396),حوراء (31 فروردین 1396)

narges_khanom آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      168
      وزن شروع
      100
      وزن هدف
      دیگه عدد برام مهم نیس . اندام خاص میخام
      وزن فعلی
      84
      حالت من
      Khoshhal
      وبلاگ زیباتنی من
      9
      نقل قول نوشته اصلی توسط حوراء
      نقل قول نوشته اصلی توسط narges_khanom
      نقل قول نوشته اصلی توسط حوراء
      نقل قول نوشته اصلی توسط narges_khanom
      سلام حورا خانوم

خوبین شما ؟

من نرگس هستم . از استان کرمان

یه سوال داشتم . شما تا حالا از رژیم پل مکنا استفاده کردین ؟؟
      سلام عزیزم.خوشبختم از آشناییت.منم حورا از مشهد.بله عزیزم حدود یک سال پیش مدت 2 ماه تقریبا با پل مکنا 4 یا 5 کیلو کم کردم.
      چرا.رهاش.کردین؟
      پل مکنا صبر زیادی میطلبه ب خصوص اوایلش تا یاد بگیری نیازهای بدنت رو بشناسی و ب علایمش توجه کنی و فرق سیری و گرسنگی و گرسنگی کاذب و ... رو بفهمی و ...الان نیاز ب انگیزه دارم دوست داشتم همین هفته اول و دوم ی نتیجه خوب ببینم.البته اینو بگم ک اصل مطلب پل مکنا تو اینه ک نباید خودت رو از غذای خاصی محدود کنی یعنی طوری نباشه ی چیزی دلت بخواد ولی نخوری و بخوای با نفست مبارزه کنی.الان درسته من رژیم دیگه ای هستم ولی خداییش طوری نیس احساس محروم کردن خودم از چیزی رو داشته باشم.تو پست اخیر وبلاگم هم گفتم ک فقط تا وقتی با ی رژیمی راحت باشم و حس خوبی داشته باشم ادامه میدم.اگر باعث ضعف یا سردرد یا بی حالی بشه یا مثلا احساس کنم داره سیستم بدنم رو بهم میزنه ولش میکنم.در ضمن بیس اصلی کارم کالری شماریه.خوبی کالری شماری هم مث پل مکنا تو اینه ک از خوردن هیچ ماده غذایی محروم نمیشی منم چون خودمو میشناسم ک نمیتونم طولانی مدت خودمو از چیزی ک دوست دارم محروم کنم اینه ک همون کالری شماری برام بهتره.البته پل مکنا رو واقعا دوست دارم.اون ی روش بی نظیر برا تمام عمره.و مطمئنم ب زودی دوباره سراغش میرم.راستی نرگس جون چرا اینا رو تو تالار گفتگو نمینویسی اینجوری بهتره بچه های بیشتری میبینن و تو بحثا شرکت میکنن.

این مکالمه من و حورا جان در خصوصی هست

حورا جان پیشنهاد دادن در عمومی به صحبتون ادامه بدیم تا از نظرات بقیه هم استفاده کنیم

به سوال داشتم

اگه کسی واقعا فنون پل مکنا یاد بگیره . میتونه کاهش چشم گیرتری داشته باشه ؟

و چه احساسی توی وجودتون به وجود اورده که ازش با عشق یاد میکنید و برای دوباره انجام دادنش برنامه دارین ؟

و شما که میدونین اگه بدون به رژیم های دیگه عادت کنه . این رژیم برای سخت تر میشه و تا بدنتن به حالت خوب برگرده طولانی تر میشه . ولی بازهم سع کنید از روش رژیم های دیگه استفاده کنید ؟

17. 4 کاربر، ارسال narges_khanom را لایک کرده اند:

*~Tahoora~* (01 اردیبهشت 1396),alireza75 (01 اردیبهشت 1396),omberto (01 اردیبهشت 1396),حوراء (01 اردیبهشت 1396)

حوراء آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      125
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.18
      قد
      157
      وزن شروع
      87.200
      وزن هدف
      56
      حالت من
      Ashegh
      وبلاگ زیباتنی من
      40
      ب نظرم میشه بیشتر هم کاهش داشت.اگر تاپیک خود رژیم پل مکنا رو ببینی بچه هایی بودن ک با پل مکنا خیلی خیلی خوب کم کردن حتی از وزن های بالا تا 20 کیلو و بیشتر با این روش کم کردن.
      مهم ترین احساسی ک با پل مکنا داشتم حس خوب و انرژی زیاد، عدم وجود عذاب وجدان حتی بعد از تقلب از قوانینش بود.
      با پل مکنا احساس قدرت میکنی احساس اینکه روی همه چی کنترل داری و در عین حال آزادی عمل هم داری.و هرگز احساس محدودیت، محرومیت، ناتوانی و بی ارادگی نداری.
      آره عزیزم در مورد رژیم های دیگه درست میگی.اما حقیقت اینه ک شاید من الان هم کم و بیش بعضی اصول پل مکنا رو رعایت میکنم.چون رژیمی انتخاب میکنم ک همه مواد خوراکی اون رژیم رو دوست دارم.پس ب خودم چیزی رو تحمیل نمیکنم یا چیزی ک دوست نداشته باشم رو ب زور نمیخورم و از طرفی حس خوبی دارم و با ی تقلب ساده از ادامه اش دست نمیکشم.یا مثلا اگر تو یک رژیم گفته روزی 20 تا خرما بخور اما من واقعا با 20 تا خرما حالم بد میشه ب زور 20 تا رو نمیخورم.یا اگر برا ی وعده گرسنه ام نیس حتما طبق برنامه ک باید فلان ساعت ناهار خورد یا شام خورد عمل نمیکنم.
      اما در هر حال میدونم ک حق با تویه.و این اجرای صد درصدی روش پل مکنا نیس.و منم فعلا تو مود امتحان رژیم های کوتاه مدت و خوشمزه ام.اما نه جوری ک ب خودم خ سخت بگیرم برا همین فکر میکنم ب زودی بتونم دوباره یه پل مکنایی کامل بشم.

- - - Updated - - -

ببخشید رفقا نمیدونم اندازه فونت نوشته هام اینجا چطوره؟ چون دو روزه ی از خدا بی خبری وای فای منو هک کرده و 20 گیگ حجم بی زبون ازم دزدیده.ک در حال حاضر خونه نت ندارم.و با گوشی میام تو سایت.اینجوری هم خ سخته همینا رم ب زور مینویسم.دیگه نمیتونم اندازه فونت رو درست کنم.اگر نوشته هام خ ریزه ب بزرگی خودتون ببخشید.
      ویرایش توسط حوراء : 01 اردیبهشت 1396 در ساعت 01:06
      حوراء

19. 2 کاربر، ارسال حوراء را لایک کرده اند:

*~Tahoora~* (01 اردیبهشت 1396),narges_khanom (01 اردیبهشت 1396)

*~Tahoora~* آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.04
      قد
      163
      وزن شروع
      88
      وزن هدف
      63
      وزن فعلی
      82
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      8
      نقل قول نوشته اصلی توسط حوراء نمایش پست ها
      ب نظرم میشه بیشتر هم کاهش داشت.اگر تاپیک خود رژیم پل مکنا رو ببینی بچه هایی بودن ک با پل مکنا خیلی خیلی خوب کم کردن حتی از وزن های بالا تا 20 کیلو و بیشتر با این روش کم کردن.
      مهم ترین احساسی ک با پل مکنا داشتم حس خوب و انرژی زیاد، عدم وجود عذاب وجدان حتی بعد از تقلب از قوانینش بود.
      با پل مکنا احساس قدرت میکنی احساس اینکه روی همه چی کنترل داری و در عین حال آزادی عمل هم داری.و هرگز احساس محدودیت، محرومیت، ناتوانی و بی ارادگی نداری.
      آره عزیزم در مورد رژیم های دیگه درست میگی.اما حقیقت اینه ک شاید من الان هم کم و بیش بعضی اصول پل مکنا رو رعایت میکنم.چون رژیمی انتخاب میکنم ک همه مواد خوراکی اون رژیم رو دوست دارم.پس ب خودم چیزی رو تحمیل نمیکنم یا چیزی ک دوست نداشته باشم رو ب زور نمیخورم و از طرفی حس خوبی دارم و با ی تقلب ساده از ادامه اش دست نمیکشم.یا مثلا اگر تو یک رژیم گفته روزی 20 تا خرما بخور اما من واقعا با 20 تا خرما حالم بد میشه ب زور 20 تا رو نمیخورم.یا اگر برا ی وعده گرسنه ام نیس حتما طبق برنامه ک باید فلان ساعت ناهار خورد یا شام خورد عمل نمیکنم.
      اما در هر حال میدونم ک حق با تویه.و این اجرای صد درصدی روش پل مکنا نیس.و منم فعلا تو مود امتحان رژیم های کوتاه مدت و خوشمزه ام.اما نه جوری ک ب خودم خ سخت بگیرم برا همین فکر میکنم ب زودی بتونم دوباره یه پل مکنایی کامل بشم.

- - - Updated - - -

ببخشید رفقا نمیدونم اندازه فونت نوشته هام اینجا چطوره؟ چون دو روزه ی از خدا بی خبری وای فای منو هک کرده و 20 گیگ حجم بی زبون ازم دزدیده.ک در حال حاضر خونه نت ندارم.و با گوشی میام تو سایت.اینجوری هم خ سخته همینا رم ب زور مینویسم.دیگه نمیتونم اندازه فونت رو درست کنم.اگر نوشته هام خ ریزه ب بزرگی خودتون ببخشید.
      من در مورد پل مکنا تجربه ای ندارم.
      چه بد که وای فایت هک شد. همسرم مهندس مخابراته. ازش پرسیدم و گفت که اگه بتونی یکی رو پیدا کنی که وارد تنظیمات مودمت بشه و اسم مودمت رو مخفی کنه, مشکلت حل میشه.
      من با تبلت وارد سایت میشم و با فونتت مشکلی ندارم.
      ویرایش توسط *~Tahoora~* : 01 اردیبهشت 1396 در ساعت 07:27

21. کاربر زیر پست *~Tahoora~* را لایک کرده است:

حوراء (01 اردیبهشت 1396)

*~Tahoora~* آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.04
      قد
      163
      وزن شروع
      88
      وزن هدف
      63
      وزن فعلی
      82
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      8
      ان شاءالله از فردا با جدیت بیشتری رژیم زیگزاگی رو دنبال می کنم. البته تو این هفته از هفت روزش, پنج روزش رو مهمونی دعوت دارم. واقعا خسته شدم از این همه مهمونی.:boredsmiley:
      خداجونم به دادم برس
      تنها دلخوشیم اینه که با شما همراهم. پس همدیگه رو تنها نزاریم و به هم روحیه بدیم
      ویرایش توسط *~Tahoora~* : 01 اردیبهشت 1396 در ساعت 07:25

23. 3 کاربر، ارسال *~Tahoora~* را لایک کرده اند:

narges_khanom (01 اردیبهشت 1396),omberto (01 اردیبهشت 1396),حوراء (01 اردیبهشت 1396)

• صفحه 2 از 10
  • نخستنخست
  • 1234 ...
  • آخرینآخرین