شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: بهترین برنامه پیاده روی هفتگی برای کاهش وزن !

BiBi آواتار ها
    کاربر فعال

گروه وزنی
    گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.03
    قد
    164
    وزن شروع
    100
    وزن هدف
    70
    وزن فعلی
    67
    حالت من
    Movafagh

Exclamation بهترین برنامه پیاده روی هفتگی برای کاهش وزن !

اینجا یک برنامه ریزی عالی برای پیاده روی نوشته ایم که کمک می کند در عرض 12 هفته لاغر و خوش اندام شوید.

1. شروع برنامه ریزی

پیاده روی رایگان و آسان است و همیشه در همه جا و همه حال می توان آن را انجام داد. اگر یک برنامه پیاده روی دایمی در زندگی داشته باشید، بیشتر عمر می کنید. با یک ساعت پیاده روی در هر روز می توانید حدود 125 کالری در هر ساعت بسوزانید.

2. هفته اول و دوم

سعی کنید همیشه در بیرون از خانه پیاده روی کنید. مهم نیست در چه فصلی هستید، مهم این است که در هوای آزاد این ورزش را انجام دهید. اما اگر به هر دلیلی داخل خانه یا باشگاه را برای پیاده روی انتخاب کرده اید، حتما در طول ورزش موسیقی گوش کنید. در هفته نخست، سه تا چهار مرتبه 10 دقیقه پیاده روی تند داشته باشید. در هفته دوم نیز دو دقیقه به آن اضافه کنید.

3. هفته سوم و چهارم

در هفته سوم و چهارم سعی کنید بین 20 تا 30 دقیقه پیاده روی داشته باشید و سرعت گام های خود را بیشتر کنید و به تعداد روزهای پیاده روی نیز بیفزایید. در این دو هفته به شکل پیاده روی خود توجه کنید. کاملا صاف بایستید، شانه ها را عقب و شکم را تو بدهید و سر را بالا بگیرید. سعی کنید به هیچ وجه در طول پیاده روی قوز نکنید و همیشه چانه تان موازی زمین باشد. سرعت و شدت حرکت ها را زیاد کنید تا بدن بیشتر تحرک داشته باشد و از بازوهای خود پیستون بسازید. برای این منظور، آرنج خود را با زاویه 85 درجه خم کنید و از کنار نیمه سینه تا ران و پشت تکان دهید.

4. هفته های 5 و 6

برای اینکه پیاده روی برایتان خسته کننده نشود، موسیقی و مسیر خود را عوض کنید. فاصله پیاده روی را به فاصله های یک تا دوبار در هفته افزایش دهید. 5 دقیقه اول پیاده روی را با قدم های ثابت و یکنواخت آغاز کنید. سپس 90 ثانیه با بیشترین سرعتی که می توانید راه بروید. 90 ثانیه بعدی را گام های آهسته بردارید. اگر بیرون از خانه هستید و ساعت ندارید، از یک تیر چراغ برق سرعت خود را زیاد کنید تا به تیر بعدی برسید. این کار را چهار بار تکرار کنید و سپس 5 دقیقه آرام قدم بزنید تا کمی خنک و آرام شوید. در هفته های آینده، قسمتی که باید با شدت راه بروید را بیشتر کنید یا زمان استراحت خود را هر روز 15 ثانیه کاهش دهید.

5. هفته های 7 و 8

ورزش کردن خود یک پاداش بزرگ برای انسان است. اما اضافه کردن برخی حرکات اضافه همچون ماساژ می تواند باعث مفرح تر شدن برنامه ورزشی شما بشود و باعث شود در این مسیر ثابت قدم باشید.

6. هفته های 9 تا 12

سعی کنید هر دفعه مقداری به مسافت حرکت خود اضافه کنید. اگر برنامه پیاده روی را با روند افزایشی در هر ماه ادامه دهید، پس از سه ماه متوجه تغییرات اساسی در بدن و اندام خود خواهید شد.

حرکات کششی

کمی کشش عضلات باعث می شود درد کمتری در ماهیچه های خود احساس کنید. پس از پیاده روی، ماهیچه هایی که درگیر بوده اند را بکشید و ماساژ دهید. هر کشش را 10 تا 20 ثانیه نگهدارید و سپس طرف دیگر را آغاز کنید.

زردپی پشت زانو: برای کاهش درد ماهیچه پشت زانو، صاف و کشیده روی یک پا بایستید و پای دیگر را روی صندلی کوتاهی قرار دهید. بدن خود را آرام به سمت کپل ها بکشید. در حین انجام این حرکت، کمر خود را صاف نگه دارید.

ماهیچه جلو ران: حرکت فلامینگو را برای کشیده شدن جلوی ران خود تمرین کنید. یک دست را به دیوار تکیه دهید و همزمان روی یک پا بایستید و زانوی دیگر را خم کنید و قوزک خود به سمت عقب نگه دارید. نیم تنه خود را صاف و زانوها را به هم چسبیده نگهدارید.

ماهیچه ساق پا: رو به دیوار بایستید و کف دست ها را به دیوار بچسبانید. یکی از پاها را به پشت خود بکشید. هر دو پا را صاف روی زمین بگذارید. یکی از زانوهای خود را به سمت جلو تا کنید البته از انگشتان پایتان جلوتر نرود. انگشتان پا رابه جلو بکشید. ران ها را موازی دیوار قرار دهید و پشتتان صاف باشد.

2. 24 کاربر، ارسال BiBi را لایک کرده اند:

*aida* (12 تیر 1392),art (16 دی 1393),Aynaz (30 مرداد 1393),delaram25 (21 دی 1393),leeminho (10 شهریور 1394),mahdis (15 تیر 1392),mali66 (11 مرداد 1394),maryam12 (02 شهریور 1393),meshkat (21 مرداد 1392),nassim (12 تیر 1392),Nehestan (25 فروردین 1394),Parmis (13 تیر 1392),poroshat (27 دی 1392),S J (15 مرداد 1394),sahar22 (31 مرداد 1394),sara.saye (21 شهریور 1394),somy (07 بهمن 1392),مژگان* (02 اسفند 1392),مامی مرضیه (12 تیر 1392),مرضیه م (03 مرداد 1393),مستانه س (10 بهمن 1393),z.s (29 اردیبهشت 1393), Zenith (10 شهریور 1394),ستایش88 (07 تیر 1394)

3. # ADS
    تبلیغات در مدار

minea آواتار ها
    کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
    2
    گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.03
    قد
    154
    وزن شروع
    75:00
    وزن هدف
    65
    وزن فعلی
    68:00
    حالت من
    ShadOsarhal
    سلام به همه.

دوستان چون شاغل هستم و بچه شیرخوار در خونه دارم،مجبورم خیلی سریع از محل کارم خارج بشم و برم خونه. محل کارم خ وزرا هستش و تا میدون هفت تیر پیاده میرم. حدود چهل دقیقه با سرعت متوسط، نه خیلی کم و نه خیلی زیاد. ولی نسبتا تند. به نظرتون تاثیری داره؟ چون واقعا مواقع دیگه وقت نمی کنم.
    غصه نخور عزیزم، این نیز می گذرد!

5. کاربر زیر پست minea را لایک کرده است:

alireza75 (10 شهریور 1394)

Zenith آواتار ها
    مدیر کل سایت

گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    مدير کل سایت
    میانگین پست در روز
    1.37
    وزن شروع
    64
    وزن فعلی
    53
    حالت من
    BaAngizeh
    وبلاگ زیباتنی من
    5
    نقل قول نوشته اصلی توسط minea نمایش پست ها
    سلام به همه.

دوستان چون شاغل هستم و بچه شیرخوار در خونه دارم،مجبورم خیلی سریع از محل کارم خارج بشم و برم خونه. محل کارم خ وزرا هستش و تا میدون هفت تیر پیاده میرم. حدود چهل دقیقه با سرعت متوسط، نه خیلی کم و نه خیلی زیاد. ولی نسبتا تند. به نظرتون تاثیری داره؟ چون واقعا مواقع دیگه وقت نمی کنم.
    بله عزیزم. قطعا تاثیر داره. پیاده روی بیشتر از 20 دقیقه و تاکیدا بیشتر از نیم ساعت تاثیرگذاره. آفرین روش خوبی برای پیاده روی در نظر گرفتی. باید از همین فرصت ها برای ورزش استفاده کرد
    پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
    توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
    دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

7. کاربر زیر پست Zenith را لایک کرده است:

alireza75 (10 شهریور 1394)

alireza75 آواتار ها
    کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
    100
    گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.02
    وزن شروع
    89
    وزن هدف
    68
    وزن فعلی
    67
    حالت من
    Khoonsard
    وبلاگ زیباتنی من
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط minea نمایش پست ها
    سلام به همه.

سلام اگه مشکلی ندارید میتونید اون چهل دقیقه رو تقسیم کنید مثا 2دیقه ارا مبرید بعد سرعت کم کم زیاد بشه و مثلا 1 دقیقه بدوید بعد دوباره کم کم بیاید پایین و باز از اول شروع کنید وسرعت و افزایش بدید البته یه مثال بود فقط میتونید بایه سرچ کلی برنامه اینتروال مختلف پیدا کنید
    برای بدست آوردن چیزی که دیگران بدست نمیاورند، شما باید کاری هایی را کنید که دیگران نمیکنند

9. 2 کاربر، ارسال alireza75 را لایک کرده اند:

یکتا اذری (15 شهریور 1394), Zenith (10 شهریور 1394)