شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 2 از 8
  • نخستنخست
  • 1234 ...
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 11 به 20 از 73

موضوع: مشاوره رایگان زیبایی پوست و مو

Jokeman آواتار ها
      مشاور پوست، مو و زیبایی
      کاربر تازه وارد

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      حالت من
      ShadOsarhal

مشاوره رایگان زیبایی پوست و مو

سلام دوستان عزیزم

خیلی وقت بود که دوست داشتم این تاپیک رو در این انجمن ایجاد کنم، و تجربیات خودم رو در اختیار اعضای این انجمن هم قرار بدم. هدف من از ایجاد این تاپیک، تلاش در جهت ارتقاء سطح کیفی بهداشت و سلامت خانواده هاست.

من مشاور و کارشناس پوست و مو هستم. دوستانی که علاقه مند هستند و به سلامت و زیبایی پوست و موی خودشون اهمیت میدن، میتونن در این تاپیک سوالها، موارد و یا مشکلات پوست و مویی خودشون رو مطرح کنن و بپرسن، و منم سعی میکنم در اسرع وقت پاسخ دوستان رو بدهم.

درضمن، اون دسته از دوستانی که تمایل دارند بصورت تخصصی تر و حتی خصوصی تر، مشاوره پوست و مو دریافت کنند، میتونند فرمی که در این آدرس موجود است، دریافت کنند و پس از پر کردن آن، از طریق پیام خصوصی یا ایمیل برای من بفرستن تا در اولین فرصت باهاشون تماس بگیرم و مشاوره تخصصی فرد به فرد و کاملا رایگان بهشون بدم تا بتونن نتیجه بهتری دریافت کنند.

علاوه بر این، سعی میکنم که هرچند وقت یکبار مطالبی تخصصی و مرتبط با پوست و مو، در این تاپیک قرار بدم تا دوستان با مطالعه آنها، سطح اطلاعات پوست و موی خود رو بالا ببرند.

به امید ارتقای سطح سلامت و زیبایی و مراقبت از پوست و موی خانواده های ایرانی...
      ویرایش توسط Zenith : 17 اسفند 1393 در ساعت 08:55 دلیل: حذف ایمیل- دعوت به بحث خارج از انجمن ممنوع است.

2. 19 کاربر، ارسال Jokeman را لایک کرده اند:

B@H@R (29 مرداد 1394),Darya88 (17 مهر 1395),fofoli (17 شهریور 1394),Maah.maah (29 دی 1394),mahbobe (06 اسفند 1393),MAHROO (18 شهریور 1394),maryam12 (02 اسفند 1393),یونیک (14 بهمن 1393),کایسا (29 فروردین 1394),گلی خانومی (05 تیر 1394),پاتريك (02 اسفند 1393), Zenith (19 بهمن 1393),الینا1 (19 بهمن 1393),اویسا۶۳ (15 بهمن 1393),بئاتریس (28 مرداد 1394),باربی اینده (15 بهمن 1393),دلنواز (27 مرداد 1394),رها22 (15 بهمن 1393),سارا 64 (30 شهریور 1394)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

الینا1 آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      50
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      1.02
      قد
      157
      وزن شروع
      ۶۸
      وزن هدف
      ۵۷
      وزن فعلی
      ۶۸
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      ممنون ازاطلاعات مفیدوراهنماییتون اقای دکتر
      میشه لطف کنین نام محصولات وخصوصی واسم بفرستین
      وقتی خوشبخت هستی که وجودت ارامش بخش دیگران باشد

5. 2 کاربر، ارسال الینا1 را لایک کرده اند:

mahbobe (06 اسفند 1393),maryam12 (02 اسفند 1393)

Jokeman آواتار ها
      مشاور پوست، مو و زیبایی
      کاربر تازه وارد

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      حالت من
      ShadOsarhal
      نقل قول نوشته اصلی توسط الینا1 نمایش پست ها
      ممنون ازاطلاعات مفیدوراهنماییتون اقای دکتر
      میشه لطف کنین نام محصولات وخصوصی واسم بفرستین

سلام
      الینا خانم، صندوق پیام های خصوصی تون رو خالی کنید تا پیام من به دستتون برسه :)

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط f.karami1988 نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز
      هستید؟

سلام
      بله هستم، بفرمایید؟ :)

- - - Updated - - -

روشی ساده برای اینکه متوجه شوید ریزش موهایتان طبیعی است یا غیر طبیعی:

" 24 ساعت بعد از اینکه موهایتان را شستید، حدود 100 تار از موهایتان را در دست گرفته و آرام به پایین بکشید. اگر بیشتر از 5 تار مو از سرتان کنده شد، بدانید که ریزش موهایتان غیر طبیعی هست و برای درمان آن حتما باید اقدام کنید."

برای دریافت مشاوره رایگان زیبایی پوست و مو، به بخش "پوست و مو"ی انجمن مراجعه کنید.

7. 3 کاربر، ارسال Jokeman را لایک کرده اند:

mahbobe (06 اسفند 1393),maryam12 (02 اسفند 1393),الینا1 (22 بهمن 1393)

Jokeman آواتار ها
      مشاور پوست، مو و زیبایی
      کاربر تازه وارد

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      حالت من
      ShadOsarhal
      سلام دوستان خوبم
      در این مطلب قصد دارم شما رو با انواع پوست آشنا کنم. بطور کلی 5 نوع پوست وجود دارد:

پوست نرمال:
      نه
      خیلی خشك و نه خیلی چرب است - مــنــافــذ پـوست قابل رويت هستند امـا بـزرگ و يـا مســدود نيستند - پس از شستشو نرم و لطيف مي گردند - به نـدرت صورت جوش مي زند.

پوست چرب: پوست اغلب چرب است - سطح پوست ضخيم و خشن است -منافذ پوست بزرگ و قابل رويت مي باشد - پوست براق است - صورت زياد جوش مي زند - گرد و غبار و آلودگي بيشتري را به خود جذب مي كند - غـدد چـربـي بـيـش از حـد فـعـال مي باشند به همين خاطر منافذ پوست در معرض انسداد است - پـوست كـمـتـر چـروكيده ميشود.

پوست خشك: پوست نازك و كاغذ مانند است - هـنـگـام لـمس آن پـوسـت خـشـك است - منافذ پوست بسيار ريز مي باشند- صورت بندرت جوش مي زند - چون غدد چربي كم كار مي باشند بنابراين پوست خشك و معمولا پوسته پوسته مي گردد - مـستعد چين و چروك مي بـاشد - در زمستان پوست خشك تر شده و خارش پيدا مي كند.

پوست تركيبي: اغلب افراد پوستشان پوست تركيبي مي بـاشد بـديـن مـفهوم كه بخشي از پوستشان چرب و بخشي خشك است - معمولا در نواحي گونه، دور چشم و گردن خشک است، و در نواحي پيشاني، بيني و چانه چرب است.

پوست حساس: بـه آسـانـي تــحريـك مي گردد و ايجاد خارش، سوزش، قـرمــزي و ساييدگي در پوست مي گردد - گهگاهي جوش ميزند.
      برای دریافت مشاوره رایگان زیبایی پوست و مو، به بخش "پوست و مو"ی انجمن مراجعه کنید.

9. کاربر زیر پست Jokeman را لایک کرده است:

الینا1 (23 بهمن 1393)

omberto آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      30
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.09
      قد
      157
      وزن شروع
      71.5
      وزن هدف
      54
      وزن فعلی
      ۶۹
      حالت من
      Khoshhal
      وبلاگ زیباتنی من
      10
      سلام

من می دونم که برای تشخیص نوع پوست میشه از ازمون دستمال کاغذی استفاده کرد . یعنی صورت رو شست و بدون مصرف فراورده ها ( کرم . لوسیون ) چند ساعت صبر کرد بعد دستمال کاغذی رو رو جاهای مختلف گذاشت و بر اساس میزان چربی جذب شده به دستمال کاغذی نوع پوست رو تشخیص داد .
      حالا سوال اینجاست
      چند ساعت صبر کنیم ؟

تو بعضی سایت ها نوشته یک ساعت . بعضی نوشته دو ساعت . من تا چهار ساعت هم دیدم . کدوم درسته ؟

ممنون

البته من بی برو برگرد پوستم چربه
      با این حال چرب بودن پوستم رو دوست دارم ( زمستونا پوستم رو به خشکی میره که بیچاره میشم و بعد شستن پوستم حتی با شامپو بچه احساس کشیدگی میکنم و باید فورا مرطوب کننده بزنم )

تنها مشکلم جوش زدنه که خدا رو شکر ردشون به صورت تو رفتگی باقی نمیمونه ولی تا دو یا سه هفته بعد خوب شدن جوش جاش قرمزه و بعد اون هم به صورت لک های قرمز کمرنگ هست یا قهوه ای کمرنگ ( حتی جوش های دو یا سه سال پیش )

اگه راهکاری برای رفع این حالت هست ممنون میشم بهم بگید

11. کاربر زیر پست omberto را لایک کرده است:

maryam12 (02 اسفند 1393)

Jokeman آواتار ها
      مشاور پوست، مو و زیبایی
      کاربر تازه وارد

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      حالت من
      ShadOsarhal
      نقل قول نوشته اصلی توسط omberto نمایش پست ها
      سلام

من می دونم که برای تشخیص نوع پوست میشه از ازمون دستمال کاغذی استفاده کرد . یعنی صورت رو شست و بدون مصرف فراورده ها ( کرم . لوسیون ) چند ساعت صبر کرد بعد دستمال کاغذی رو رو جاهای مختلف گذاشت و بر اساس میزان چربی جذب شده به دستمال کاغذی نوع پوست رو تشخیص داد .
      حالا سوال اینجاست
      چند ساعت صبر کنیم ؟

تو بعضی سایت ها نوشته یک ساعت . بعضی نوشته دو ساعت . من تا چهار ساعت هم دیدم . کدوم درسته ؟

ممنون

البته من بی برو برگرد پوستم چربه
      با این حال چرب بودن پوستم رو دوست دارم ( زمستونا پوستم رو به خشکی میره که بیچاره میشم و بعد شستن پوستم حتی با شامپو بچه احساس کشیدگی میکنم و باید فورا مرطوب کننده بزنم )

تنها مشکلم جوش زدنه که خدا رو شکر ردشون به صورت تو رفتگی باقی نمیمونه ولی تا دو یا سه هفته بعد خوب شدن جوش جاش قرمزه و بعد اون هم به صورت لک های قرمز کمرنگ هست یا قهوه ای کمرنگ ( حتی جوش های دو یا سه سال پیش )

اگه راهکاری برای رفع این حالت هست ممنون میشم بهم بگید
      سلام دوست عزیز
      ابتدا لازمه ازتون عذرخواهی کنم که به علت مشغله، دیر پاسخ شما رو میدم
      در مورد آزمونی که شما بیان کردید، زمانی در حدود 2 ساعت کافیه. اما خب راه های ساده تری هم برای فهمیدن نوع پوست وجود داره، که با توضیحاتی که در مورد انواع پوست و خصوصیاتشون در پست قبلی ام نوشتم، افراد به راحتی میتونن متوجه بشن چه نوع پوستی دارن (همونطور که خود شما الان میدونید که نوع پوستتون چیه)
      یک راه ساده دیگه هم برای تشخیص چرب بود پوست، اینه که صبح که از خواب بیدار میشید و قبل از هر کاری، پوستتون رو لمس کنید، در صورت احساس چربی، قطعا پوست شما چرب است.

همین نشانه هایی که شما در مورد پوستتون عنوان کردید (احساس خشکی در فصل زمستان و نیاز شدید به مرطوب کننده) ، بیانگر این است که پوست شما در آبرسانی دچار مشکل است و نیاز شدیدی به یک آبرسان مناسب برای درمان مشکلات پوستتون دارید. مرطوب کننده ها، فقط بصورت موقت خشکی پوست شما رو برطرف میکنند و هیچ وقت بصورت دائم نمیتونند مشکل خشکی رو رفع کنن. به همین جهت، شما حتما باید از یک آبرسان خوب استفاده کنید تا ضمن آبرسانی به پوستتون، برای همیشه، مشکل خشکی پوست شما رو برطرف کنه.

در مورد جوش های صورتتون، خب این خیلی خوبه که رد جوش ها بصورت تو رفتگی باقی نمیمونه. برای درمان لکه ها هم، بله خوشبختانه راهکارهای درمانی مناسبی هست. اول اینکه چون پوستتون چرب است، باید از یک محلول پاک کننده مناسب استفاده کنید تا چربی پوست شما رو برطرف کنه و ph پوستتون رو تنظیم کنه. در ادامه، میتونید از یک ماسک تغذیه کننده استفاده کنید، که بصورت جزئی روی پوستتون لایه برداری میکنه و تمامی لک های موجود، بعد از مدتی استفاده برطرف میشه.

همونطور که به همه اطرافیان و مراجعین و حتی دوستان این انجمن سفارش کرده ام، به شما هم سفارش میکنم که حتما از محصولاتی استفاده کنید که کاملا ارگانیک و طبیعی باشند، و در اونها به هیچ وجه از مواد شیمیایی استفاده نشده باشه.
      در این زمینه هایی که عنوان کردم، اگه راهنمایی خواستید که چه محصولی مناسب است، میتونم بصورت پیام خصوصی راهنماییتون کنم.

موفق باشید...

13. 3 کاربر، ارسال Jokeman را لایک کرده اند:

maryam12 (02 اسفند 1393),omberto (02 اسفند 1393),الینا1 (05 اسفند 1393)

الینا1 آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      50
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      1.02
      قد
      157
      وزن شروع
      ۶۸
      وزن هدف
      ۵۷
      وزن فعلی
      ۶۸
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      سلام اقای دکتر خسته نباشید
      چندوقت پیش متوجه یه برامدگی روی پشتم شدم خیلی ترسیدم رفتم پیش متخصص گفت مشکلی نداره یه غده چربی وچون دردی نداره احتیاجی به جراحی نیست اگه جراحی کنی جاش بدتر تابلومیشه
      ایاراهی غیرازجراحی وجود داره میترسم بزرگتر بشه چه راهکاری پیشنهادمیکنین
      وقتی خوشبخت هستی که وجودت ارامش بخش دیگران باشد

باربی اینده آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      140
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.34
      وزن شروع
      61
      وزن هدف
      تثبیت-پیکراشی
      وزن فعلی
      49
      حالت من
      Sepasgozar
      وبلاگ زیباتنی من
      120

سلام و خسته نباشید همچنین ممنون از بابت کمک ها - اطلاعات مفید و وقتی که میزارین.
      من برای شیو از اپلیدی استفاده میکنم این مشکل من فقط برای ناحیه پا و فقط ساق های پا برام ایجاد میشه که بعد از گذشت چند روز از شیو ساق های پام به شدت خارش میگیرن شدت انقدر زیاد که گاهی برای اینکه کمک به رفع خارش کنم زخم میشن و اینکه همزمان با خارش سطح پوستم یک پارچه برامدگی ریز بیرون میریزهکه فقط با دست کشیدن میشه متوجهشون شد و با چشم قابل دید نیست البته قابل ذکر هست که من چه قبل و چه بعد از مصرف اپلیدی دستگاهمو ضد عفونی میکنم و جالب این هست که این مشکل فقط در ساق پا هست و دیگر نواحی همچین مشکلی نیست.میشه لطف کنید راهنماییم کنی که علتش چیه و چه کنم که این مشکل برطرف شه؟ممنون
      خدایا دلم قرصه تا مسکنم شمایید
      لطفا تو قسمت رژیم ها فقط نتایج و سوالات در مورد رژیم پرسیده شود و گزارش های غذایی را در داخل وبلاگ های شخصی بنویسید و از گذاشتن اسپم خودداری فرمایید.

16. 2 کاربر، ارسال باربی اینده را لایک کرده اند:

omberto (06 اسفند 1393),الینا1 (05 اسفند 1393)

Jokeman آواتار ها
      مشاور پوست، مو و زیبایی
      کاربر تازه وارد

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      حالت من
      ShadOsarhal
      نقل قول نوشته اصلی توسط الینا1 نمایش پست ها
      سلام اقای دکتر خسته نباشید
      چندوقت پیش متوجه یه برامدگی روی پشتم شدم خیلی ترسیدم رفتم پیش متخصص گفت مشکلی نداره یه غده چربی وچون دردی نداره احتیاجی به جراحی نیست اگه جراحی کنی جاش بدتر تابلومیشه
      ایاراهی غیرازجراحی وجود داره میترسم بزرگتر بشه چه راهکاری پیشنهادمیکنین
      سلام بر شما :) ممنونم، سلامت باشید
      این چیزی که شما گفتید، قطعا به معاینه نیاز داره، و من اینطوری بدون معاینه نمیتونم نظری بدم. ولی از اینجایی که به پزشک مراجعه کردید و ایشون معاینه کردن و نظرشون رو گفتن، میتونید به نظر ایشون اعتماد و اکتفا کنید، و دیگه نگران نباشید، ان شاالله که مشکلی نیست :)

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط باربی اینده نمایش پست ها

سلام و خسته نباشید همچنین ممنون از بابت کمک ها - اطلاعات مفید و وقتی که میزارین.
      من برای شیو از اپلیدی استفاده میکنم این مشکل من فقط برای ناحیه پا و فقط ساق های پا برام ایجاد میشه که بعد از گذشت چند روز از شیو ساق های پام به شدت خارش میگیرن شدت انقدر زیاد که گاهی برای اینکه کمک به رفع خارش کنم زخم میشن و اینکه همزمان با خارش سطح پوستم یک پارچه برامدگی ریز بیرون میریزهکه فقط با دست کشیدن میشه متوجهشون شد و با چشم قابل دید نیست البته قابل ذکر هست که من چه قبل و چه بعد از مصرف اپلیدی دستگاهمو ضد عفونی میکنم و جالب این هست که این مشکل فقط در ساق پا هست و دیگر نواحی همچین مشکلی نیست.میشه لطف کنید راهنماییم کنی که علتش چیه و چه کنم که این مشکل برطرف شه؟ممنون

سلام. سلامت باشید. خواهش میکنم :)
      خب این مواردی که شما گفتید، دلایل زیادی میتونه داشته باشه، که به نظر من رایج ترین دلیل، میتونه حساس بودن پوست شما باشه.
      پیشنهاد من به شما، اینه که (حداقل در اون قسمت از ساق پاهاتون که دچار حساسیت میشه) از محصولات جدید موبر که با استفاده از تکنولوژی روز دنیا، کاملا ارگانیک و طبیعی هستن استفاده کنید تا دیگه مشکلی نداشته باشید. این محصولات بخاطر ارگانیک بودنشون، پوست شما رو دچار حساسیت هایی نظیر زخم و یا خارش نمیکنه.
      یا مورد بعدی که میتونم بهتون پیشنهاد بدم، استفاده از پمادها یا کرم های کاهش دهنده حساسیت است که خیلی میتونه کمکتون کنه.
      بازم اگر سوالی بود در خدمتم :)

18. کاربر زیر پست Jokeman را لایک کرده است:

الینا1 (06 اسفند 1393)

باربی اینده آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      140
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.34
      وزن شروع
      61
      وزن هدف
      تثبیت-پیکراشی
      وزن فعلی
      49
      حالت من
      Sepasgozar
      وبلاگ زیباتنی من
      120
      واقعا ممنون که وقتتون برام گذاشتید.حتما امتحان خواهم کرد
      خدایا دلم قرصه تا مسکنم شمایید
      لطفا تو قسمت رژیم ها فقط نتایج و سوالات در مورد رژیم پرسیده شود و گزارش های غذایی را در داخل وبلاگ های شخصی بنویسید و از گذاشتن اسپم خودداری فرمایید.

Jokeman آواتار ها
      مشاور پوست، مو و زیبایی
      کاربر تازه وارد

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      حالت من
      ShadOsarhal
      نقل قول نوشته اصلی توسط باربی اینده نمایش پست ها
      واقعا ممنون که وقتتون برام گذاشتید.حتما امتحان خواهم کرد
      خواهش میکنم، وظیفه بود. اگه موردی بود بازم خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم.

21. کاربر زیر پست Jokeman را لایک کرده است:

الینا1 (06 اسفند 1393)

• صفحه 2 از 8
  • نخستنخست
  • 1234 ...
  • آخرینآخرین