شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 2 از 2
  • نخستنخست
  • 12
    نمایش نتایج: از 11 به 11 از 11

موضوع: کمک:((((

scsurgeon آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      175
      وزن شروع
      90
      وزن هدف
      63
      وزن فعلی
      90
      حالت من
      Gerye
      وبلاگ زیباتنی من
      1

کمک:((((

میدونید الان چندین سال هست که با چاقی سرو کله میزنم درواقع میشه گفت که از بچگی چاق بودم تقریبا 7 سال پیش وزن کم کزدم در حدود 12 کیلو اونم طی 1 ماه .علاوه بر اینکه اون 12 کیلو برگشت 12 کیلو دیگه هم علاوه بر اون اضافه شد .خسته شدم از چاق بودن از طرفیم نمیدونم چرا نمیتونم جلوی خوردنمو بگیرم هروقت کسی درباره وزنم حرف میزنه بعدش از ناراحتی به خوردن روی میارم وقتی عصبیم میخورم و.... دیگه بریدم واقعا .کاش یکی راهنماییم کنه :(
      رژیمی میخوام که هر هفته یک کیلو کم کنم نه بیشتر چون تجربه برگشت وزن رو دارم و نمیخوام دوباره تکرار شه و از طرفی نمیخوام خودمو یهو توی قحطی بزارم
      ویرایش توسط scsurgeon : 24 آبان 1397 در ساعت 22:23

2. کاربر زیر پست scsurgeon را لایک کرده است:

افسون11 (16 بهمن 1397)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

افسون11 آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      66
      گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.10
      قد
      159
      وزن شروع
      نیمه خرداد۸۴kg😥نیمه مرداد۷۱🔒اخر شهریور۶۵🔒
      وزن هدف
      ۸۰🔓۷۵🔓۷۲🔒۶۹🔒۶۶🔒۶۳🔒۶۰🔒۵۷🔒۵۴🔒
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      50
      نقل قول نوشته اصلی توسط scsurgeon نمایش پست ها
      میدونید الان چندین سال هست که با چاقی سرو کله میزنم درواقع میشه گفت که از بچگی چاق بودم تقریبا 7 سال پیش وزن کم کزدم در حدود 12 کیلو اونم طی 1 ماه .علاوه بر اینکه اون 12 کیلو برگشت 12 کیلو دیگه هم علاوه بر اون اضافه شد .خسته شدم از چاق بودن از طرفیم نمیدونم چرا نمیتونم جلوی خوردنمو بگیرم هروقت کسی درباره وزنم حرف میزنه بعدش از ناراحتی به خوردن روی میارم وقتی عصبیم میخورم و.... دیگه بریدم واقعا .کاش یکی راهنماییم کنه :(
      رژیمی میخوام که هر هفته یک کیلو کم کنم نه بیشتر چون تجربه برگشت وزن رو دارم و نمیخوام دوباره تکرار شه و از طرفی نمیخوام خودمو یهو توی قحطی بزارم
      سلامـ
      عزیزم رژیم که تو همین سایت خیلی زیاده ،میتونی انتخاب کنی و شروع کنی
      فقط یه مطلب در مورد پرخوری عصبی بهت بگم ،همسر یکی از دوستانم معتاد کارتن خواب بود قبل ازدواجش البته ،و وضعیت اسفباری داشته ،تا اینکه میره و ترک میکنه !بعدم که شد همسر دوست من !یه بار راجع به اینکه چطور پاک مونده و تونسته دیگه سمت مواد نره ازش پرسیدمـ،گفت من از لحاظ فکری به اونجا رسیدم که ،اگر پدرمـ فوت کنه ،یا مادرم رو از دست بدم میدونم استعمال مواد مخدر هیچ دردی رو ازم دوا نمیکنه !پرخوری عصبی هم مثل اعتیاد یه امر روانیه و بهترین راه کمک گرفتن از روان درمانیه ،حتی شنیدم که با یه دوره ۶ماهه دارو درمانی هم قابل رفعه و البته باید به روانپزشک مراجعه بشه
      و گزینه های دیگه همـ اینکه ،یه مشغولیت برای خودت درست کن ،که هر وقت خواستی بی دلیل بری سمت خوردن ،بری سراغ اون ،تغییر محیط هم خیلی کمکـ میکنه

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط scsurgeon نمایش پست ها
      سلامـ
      عزیزم رژیم که تو همین سایت خیلی زیاده ،میتونی انتخاب کنی و شروع کنی
      فقط یه مطلب در مورد پرخوری عصبی بهت بگم ،همسر یکی از دوستانم معتاد کارتن خواب بود قبل ازدواجش البته ،و وضعیت اسفباری داشته ،تا اینکه میره و ترک میکنه !بعدم که شد همسر دوست من !یه بار راجع به اینکه چطور پاک مونده و تونسته دیگه سمت مواد نره ازش پرسیدمـ،گفت من از لحاظ فکری به اونجا رسیدم که ،اگر پدرمـ فوت کنه ،یا مادرم رو از دست بدم میدونم استعمال مواد مخدر هیچ دردی رو ازم دوا نمیکنه !پرخوری عصبی یه امر روانیه و بهترین راه کمک گرفتن از روان درمانیه ،حتی شنیدم که با یه دوره ۶ماهه دارو درمانی هم قابل رفعه و البته باید به روانپزشک مراجعه بشه
      و گزینه های دیگه همـ اینکه ،یه مشغولیت برای خودت درست کن ،که هر وقت خواستی بی دلیل بری سمت خوردن ،بری سراغ اون ،تغییر محیط هم خیلی کمکـ میکنه
      تا وقتی یه انگیزه محکم واسه لاغری نباشه ،دست کشیدن از خوردن و لذتی که داره غیر ممکنه ،انگیزه من‌سلامتیمه ،فقط سلامتی😍

• صفحه 2 از 2
  • نخستنخست
  • 12