شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 2 از 2
  • نخستنخست
  • 12
    نمایش نتایج: از 11 به 12 از 12

موضوع: کمک!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hoda1377 آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.04
      قد
      160
      وزن شروع
      80
      وزن هدف
      فعلاً 58 ، ولی اگه 50 شم عاااالیه
      وزن فعلی
      هر وقت سبز شدم اعلام میکنم!
      حالت من
      Ghamgin

Unhappy کمک!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سلام دوستان من دختری 15 ساله هستم که 5 ماهه که اینجا عضوم ولی از اون موقع تا حالا کارم همینه که 2-3 کیلو کم میکنم (نهایتش 3.5 کیلو) ولی بعدش وزنم بیشتر از قبل میشه من مرداد که اینجا عضو شدم 66 کیلو بودم تا 63 هم رسیدم ولی بعدش شدم 68 کیلو!! در حال حاضرم آخرین بار آبان - آذر با وزن 73 دوباره شروع به رژیم کردم و تا 70.800 رسیدم اما جالا نزدیک 75 کیلو شدم و از جایی که قدم 161 هستش من 77 کیلو بشم میرم تو گروه قرمز‍! خواهش میکنم کمکم کنین روحیه م خیلی داغونه حس میکنم مشکلم نداشتن برنامه ی دقیقه ولی فعلا امتحانات ترمم شروع شده و از جایی که رشتم تجربیه و تا ظهرم تو مدرسه میمونم و خسته و کوفنه تا عصر خوابم وقت دکتر تغذیه و ورزش و باشگاه ندارم یه برنامه رژیمی میخوام تو رو خدا نمیخوام یه ماه دیگه از دست بدمو وزنم باز بره و برم تو گروه قرمز همینجوریشم از گروه سبز به نارنجی اومدم!!! دارم میترکم از چاقی با این دمبه های لعنتییییییییییییییییییییی ییی!!!!
      اگه امکان داره دوستایی که خیلی اطلاعاتشون بالاست بهم یه برنامه ی رژیمی بدن تا من رعایت کنم قبلا طبق مزاج شناسیم از یه رژیم پیروی کردم که اول خوب کم شد اما تو کمتر از یه هفته وزنم به 74-75 رسید و الانم دیگه مطمئن شدم وزن کاذب نیست!!!
      در ضمن خیلی برای کاهش وزن عجله دارم نه اونقدر که انتظار داشته باشم تو یه ماه 7-8 کیلو کم کنم ولی به کمتر از 3-4 کیلو راضی نیستم!!! به هر رژیمی هم راضیم.... هله هوله که کلا قطع قطع غذامم هر چقد که لازمه محدود میکنم ولی به شرطی که بدونم بدنم به غذای کم و قحطی عادت نکنه و وزنم برنگرده!!!
      قبلا با رژیم 500-600 کالری و 1 ساعت پیاده روی تند با تردمیل در روز 17 کیلو کم کردم ولی در نهایت چی به سرم اومد!!! بدنم به اون میزان گالری عادت کرد و استاپ وزنی شدم برای همین فعلا نمیخوام با زیر 1200 کالری رژیمو شروع کنم چون وزنم نزدیک 75 ئه و میخوام به 48 کیلو برسم التبه هدف اولم 58 ئه!
      به نظرتون استفاده از رژیم های تک خوری که تو سایته برای سنم ضرری نداره؟!!! چون تقریبا از همه دوستام قدکوتاه ترم و از 13 سالگی قدم نیم سانت بلند نشده!!! خیلی نگرانم.....

2. 5 کاربر، ارسال hoda1377 را لایک کرده اند:

azi1 (03 دی 1392),mahbobe (12 دی 1392),nzare41 (10 دی 1392),saina (04 دی 1392),yassaman (29 دی 1392)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

مه تا آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      10
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.02
      قد
      170
      وزن شروع
      95
      وزن هدف
      54
      وزن فعلی
      106
      حالت من
      Pakar
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      میدونم من دو سال رژیم داشتم و تو این مدت تا 20 کیلو کم کردم ولی دوباره چاق شدم و به وزن فعلی رسیدم.

واقعا صبوری کردن کار سختیه!
      من به شخصه مجموعه ای از رژیم های کوتاه مدت رو برای عید کنار هم ردیف کردم و حتی یکی از مجموعه های جیلیان مایکو سفارش دادم. تصمیم دارم به جای مولتی ویتامین از کوکتل لاغری استفاده کنم.

ولی حق با توئه بدن به رژیم ها عادت میکنه هم چنین هر چه وژن میاد پایین تر فعالیت هم باید بره بالاتر تا نتیجه بده.

اگه راه حل خوبی پیدا کردی بع منم بگو

5. کاربر زیر پست مه تا را لایک کرده است:

hoda1377 (18 دی 1392)

hoda1377 آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.04
      قد
      160
      وزن شروع
      80
      وزن هدف
      فعلاً 58 ، ولی اگه 50 شم عاااالیه
      وزن فعلی
      هر وقت سبز شدم اعلام میکنم!
      حالت من
      Ghamgin
      نقل قول نوشته اصلی توسط مه تا نمایش پست ها
      میدونم من دو سال رژیم داشتم و تو این مدت تا 20 کیلو کم کردم ولی دوباره چاق شدم و به وزن فعلی رسیدم.

واقعا صبوری کردن کار سختیه!
      من به شخصه مجموعه ای از رژیم های کوتاه مدت رو برای عید کنار هم ردیف کردم و حتی یکی از مجموعه های جیلیان مایکو سفارش دادم. تصمیم دارم به جای مولتی ویتامین از کوکتل لاغری استفاده کنم.

ولی حق با توئه بدن به رژیم ها عادت میکنه هم چنین هر چه وژن میاد پایین تر فعالیت هم باید بره بالاتر تا نتیجه بده.

اگه راه حل خوبی پیدا کردی بع منم بگو

سلام آره دقیقا همینطوره که میگی!!
      من شاید از 20 دی رژیم 90 روزه رو شروع کنم چون واقعا نمیتونم جلوی خودمو بگیرم که با ماهی 2 کیلو کاهش پیش برم! و وقتی هم که مثلا 10 کیلو کم کردم برسه به ماهی 1 کیلو!! فعلا میخوام ماهی 3-4 کیلو رو کم کنم سریعه ولی خب منطقیه!
      موفق باشی....
      باشه حتما!
      خخخخخ راستی این باربیه که عکسش رو پروفایلته همونیه که رو پروفایله منه :))))) البته یه عکس دیگشه :))))

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط مرجون گردو نمایش پست ها

هدی جون پیش خودت کلاهتو قاضی کن ببین از زمستون پارسال تا الان که میگی رژیمی، چه مدتشو وااااااااااااقعا رعایت کردی؟
      دیدی اون چند روزی که نوشتی کالریت حتی به 1300 هم نمیرسید و همش بالا بود؟

من به شـــــــــــــــــدت با آزی موافقم، تو خیلی عجله داری
      همیشه ام بهت گفتم باید صبور باشی تا بتونی به هدفت برسی

خخخخخخخ نا تیر رعایت کردم تا اون موقع که تقریبا هم وزن تو بودم! :D
      صبوری خیلی سختههههههههههه ولی من که اونقدزام عجله ندارم به ماهی 3-4 کیلو کاهش قانعم
      برو تو پورتال zibatan.ir قشنگ گفته هفته ای 1 کیلو کاهشم مجازه!
      منم که الان تو گروه نارنجیم و به گروه قرمز خیلی نزدیکم! پس فک نمیکنم این مقدار زیاد باشه..
      آرههههه ببین تا 19 دی که تولد مامانمه کالریم تا حدود 1600 نگه میدارم ولی قووووول میدم بعدش با یکی از رژیمای سایت شروع کنم! نه یه رژیمی مثل خام گیاه خواری یا آب درمانی و اینجور چیزاااااااااااا یه رژیم اصولی بدرد بخور!

• صفحه 2 از 2
  • نخستنخست
  • 12