شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 2 از 3
  • نخستنخست
  • 123
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 11 به 20 از 22

موضوع: نکات مهم برای تثبیت وزن در نوروز

3pd آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      60
      گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.40
      قد
      164
      وزن شروع
      116
      وزن هدف
      60
      وزن فعلی
      95
      حالت من
      Movafagh

نکات مهم برای تثبیت وزن در نوروز

سلام بچه ها...
      با توجه به اینکه نوروز نزدیکه و تو این ایام تعطیلات پایبند بودن به رژیم های خاص به دلیل مهمانی ها و مسافرت های نوروزی خیلی مشکله...
      تصمیم گرفتم این تایپیک رو ایجاد کنم تا هر کدوم از عزیزان نکات مهمی که میتونه بهمون کمک کنه که تو این ایام دچار اضافه وزن نشیم و زحمتامون به باد نره رو بهمون بگه...
      مثلا مواد غذایی که چربی سوز هستن و در صورت مصرفشون با کمی بی احتیاطی در خوردن مواد غذایی کمک میکنن که وزن بالا نره...عرقیات گیاهی و قرص ها حرکات ورزشی و نکات تغذیه ای که کمک کننده هست...
      امیدوارم همگی سال جدید رو با سلامتی شروع کنیم و به زیبایی و سلامتیمون همچنان توجه داشته باشیم...
      3pd تا 3شهریور تولدش 80 کیلو میشود...
      نارنجی خواهم شد تا تولد 24 سالگیم
      امسال ساله منه...
      من میتونم...

2. 6 کاربر، ارسال 3pd را لایک کرده اند:

ffd (21 اسفند 1392),mahbobe (11 فروردین 1393),maryam60k (20 اسفند 1392),nicebody (20 اسفند 1392),raha32 (20 اسفند 1392),yassaman (21 اسفند 1392)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

parisima آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      204
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.05
      قد
      170
      وزن شروع
      95
      وزن هدف
      85
      وزن فعلی
      89/5
      حالت من
      Delvapas
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      واي منم از الان نگران 5 روز اول عيدم كه تو خونه ام يعني ده ساله عيددارم تصميم ميگيرم نخورم ياكم بخورم ولي وحشيانه خوردم و پشتش افسرده شدم و از تعطيلاتم لذت نبردم چون مهمانها از شهرهاي مختلف ميان با بسته هاي سوغاتي كيك و كلوچه و گز و....نميتونم واقعاجلو خودمو بگيرم واسه همين سالها عيد بهم خوش نميگذره...پارسال عيد 94 كيلو شده بودم داشتم ميتركيدم با زحمت فراوان و پشتكار تونستم خودمو به 78 عرض يكسال برسونم 16 كيلو واسه 12 ماه واقعا كمه ماهها وزنم متوقف ميشد و بارها هفته ها پرخوري كردم ولي از اواخر دي ماه كه اومدم زيباتن خيلي بهترم اقلا فقط 2و3 روز پرخوري داشتم اونم موقعي بود كه تعطيلات بود و به نت دسترسي نداشتم..امسال ميخوام خودمو به خودم ثابت كنم...و وزنم رو ثابت نگه دارم تا بعد از تعطيلات ...سوغاتي از هر كدوم يك دونه مي خورم نه يه جعبه! غذا هم فقط نوع كبابي و كم كالري رو انتخاب مي كنم و حتما پياده روي ميرم توي عيد سالهاي قبل فقط تو خونه بودم و كارخونه ميكردم ولي امسال تصميم دارم هر روز پياده روي برم تا وزنم زياد نشه .
      بعد 5 روز كه ميرم سركار خوبه غذام دسته خودمه رژيم سخت ميگيرم تا 12 ام كه باز تعطيلات شروع ميشه واسه اونم سعي دارم پياده روي زياد داشته باشم ...البته منتظرم ببينم زيباتن چه برنامه اي واسمون داره ...به نظرم توي تعطيلات عيد بيشتر از هر زماني زيباتن و با هم بودنمون حتي توي شلوغي عيد ميتونه مفيد باشه برامون و كمك كنه كمتر بخوريم ...

پس توصيه من شد پياده روي ، به بهونه بازي با بچه پارك بريم و با بچه اينو انور بريم هم لذت برديم هم وزن كم ميكنيم
      من باید یک مامان خوشتیپ و سرحال باشم واسه پسرم

5. 2 کاربر، ارسال parisima را لایک کرده اند:

eli68 (27 اسفند 1392),mahbobe (11 فروردین 1393)

eli68 آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      35
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.05
      قد
      152
      وزن شروع
      75
      وزن هدف
      تا تولدم بشم 50كيلو . تا 8 شهريور فرصت دارم .
      وزن فعلی
      71.500
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      سلام

كاشك يه برنامه يا يه ترفندي بود واسه اضافه وزن تو عيد

چون دست و بالمون بسته ميشه از طرفي مهمون ها از طرفي خوراكي هاي جورواجورررر
      اي خداي مهربان نگاه گرم تو كافي است تا ادم برفي بي انگيزگي در من اب بشود و دشت وجودم بهاري گردد.

7. 3 کاربر، ارسال eli68 را لایک کرده اند:

3pd (29 اسفند 1392),mahbobe (11 فروردین 1393),parisima (27 اسفند 1392)

eri آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      34
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.09
      قد
      166
      وزن شروع
      100
      وزن هدف
      65
      وزن فعلی
      92
      حالت من
      Delvapas
      وبلاگ زیباتنی من
      4
      من که از قبل عید شروع کردم اصلا حالم خوب نیست
      وای تو عید چی کار کنیم
      من میرم شمال و ی عالمه هم همونجا برامون مهمون میاد و هوای شمال و دور هم بودن فقط خوردن میطلبه
      اما میخوام همه سعیمو بکنم که کم بخورم و پیاده روی هم برم
      از الان شوهرم داره مسخرم میکنه که باز عید داره میشه و حتما تو هم میخوای بری پیاده روی چون همیشه قبل از عید همینو میگم و حتی یک روز هم نمیرم بعد هم شب ها وقت خواب میگه صبح رفتی پیاده روی نون یادت نره (هی خدا چرا باید این همه بی اراده باشم؟؟؟؟؟؟؟؟)
      آخه بچه ها پایه نیستن و نمیان باهام منم تنبلی میکنم
      امسال یاید بشه
      عایا میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      من توانستم

9. 2 کاربر، ارسال eri را لایک کرده اند:

3pd (29 اسفند 1392),parisima (27 اسفند 1392)

eli68 آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      35
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.05
      قد
      152
      وزن شروع
      75
      وزن هدف
      تا تولدم بشم 50كيلو . تا 8 شهريور فرصت دارم .
      وزن فعلی
      71.500
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      نقل قول نوشته اصلی توسط eri نمایش پست ها
      من که از قبل عید شروع کردم اصلا حالم خوب نیست
      وای تو عید چی کار کنیم
      من میرم شمال و ی عالمه هم همونجا برامون مهمون میاد و هوای شمال و دور هم بودن فقط خوردن میطلبه
      اما میخوام همه سعیمو بکنم که کم بخورم و پیاده روی هم برم
      از الان شوهرم داره مسخرم میکنه که باز عید داره میشه و حتما تو هم میخوای بری پیاده روی چون همیشه قبل از عید همینو میگم و حتی یک روز هم نمیرم بعد هم شب ها وقت خواب میگه صبح رفتی پیاده روی نون یادت نره (هی خدا چرا باید این همه بی اراده باشم؟؟؟؟؟؟؟؟)
      آخه بچه ها پایه نیستن و نمیان باهام منم تنبلی میکنم
      امسال یاید بشه
      عایا میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      " اگر همان كاری را انجام دهید كه همیشه انجام می دادید، همان نتیجه ای را می گیرید كه همیشه می گرفتید "
      اي خداي مهربان نگاه گرم تو كافي است تا ادم برفي بي انگيزگي در من اب بشود و دشت وجودم بهاري گردد.

11. 3 کاربر، ارسال eli68 را لایک کرده اند:

3pd (29 اسفند 1392),ffd (08 فروردین 1393),parisima (27 اسفند 1392)

ffd آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.02
      قد
      163
      وزن شروع
      63
      وزن هدف
      59
      وزن فعلی
      60
      حالت من
      Mehraboon
      نقل قول نوشته اصلی توسط fereshteh1988 نمایش پست ها
      ابن مطلب رو از مجله ویستا تو دفترچه خودم نوشته بودم تا یادم باشه تو عید حواسم به خودم باشه اینجا هم میزارم امیدوارم به دردتون بخوره:

تعطیلات، فرصتی مناسب برای در کنار هم بودن و جشن گرفتن می باشد. اما برای برخی افراد، زمانی برای افزایش وزن و چاق شدن می باشد. بر طبق انستیتوی سلامتی، غذا خوردن در تعطیلات می تواند باعث افزایش وزن شود.
      در تعطیلات عید، شما و خانواده تان می توانید از رژیم متعادل و سالم استفاده کنید.
      هیچ غذایی خوب یا بد نیست، بلکه عادات غذایی خوب یا بد می باشد. بیایید یک نگاهی به راهنمای هرم غذایی بیاندازیم. غلات، میوه جات، سبزیجات، لبنیات، گوشت بدون چربی، مرغ، ماهی و حبوبات در این هرم وجود دارند.
      رژیم متعادل با استفاده از این هرم غذایی، می تواند انرژی مورد نیاز بدن را تأمین کند، ذخیره و بازسازی بدن را انجام دهد، استرس را دور کند و همچنین تغییرات روحی را کنترل نماید.
      این هرم غذیی نشان می دهد که حتی می توانید غذاهای چرب و شیرین را بخورید، اما به مقدار کافی. میوه و سبزجات که محتوی مقدار بسیار زیادی ویتامین و املاح می باشند را هم مصرف کنید.
      در واقع افزایش وزن در تعطیلات به علت زیاده روی در مصرف چربی و شیرینی جات است.
      ● کنترل کنید!
      قبل از تعطیلات، وعده های غذایی کوچک و به مقدار کم مصرف کنید. غذاهایی که دارای مقدار زیادی پروتئین می باشند، مانند مرغ و پنیر، کمک می کنند تا غذای کمتری در روزهای آینده مصرف کنید. رژیم های سفت و سخت در این ایام می تواند بعدها افزایش وزن قابل توجهی در شما ایجاد کند.
      شمایی که می خواهید اندامی متناسب با وزن و قد خود داشته باشید، این نکته را از یاد نبرید که نباید مقدار زیادی نوشابه بنوشید، زیرا نوشابه ها فاقد ماده مغذی می باشند. نوشابه ها محتوی مقدار زیادی کافئین و شیرین کننده هستند. کافئین و شیرین کننده ها در شیرینی های عید وجود دارند و باعث اختلال بیش فعالی (hyperactivities) در کودکان می گردند.
      اگر در این ایام مهمان دارید، بهتر نیست با غذاهای سالم از قبیل، میوه و سالاد و سبزیجات از مهمان خود پذیرایی کنید؟
      می توانید به جای سس از مخلوط آب لیمو و ماست و روغن زیتون برای سالاد خود استفاده کنید.
      بهتر است قبل از دادن شیرینی به مهمان خود، به او میوه تعارف کنید تا جلوی افزایش وزن خود و مهمانتان را بگیرید.
      به جای شیر پرچرب از شیر کم چرب استفاده کنید. در پخت غذا از روغن کمتری استفاده کنید.
      ● تعادل را حفظ کنید
      اغلب اوقات، افراد بعد از تعطیلات دچار افزایش وزن می شوند. بنابراین برای جلوگیری از چاقی در این ایام، چه باید کرد؟
      برخی از غذاها بسیار خوشمزه هستند و شما را وسوسه می کنند که از آن غذا بخورید. دراین مواقع چه باید کنید؟ بخورید یا نه؟
      می توانید از آن غذا بخورید، اما به مقدار کم. در بشقاب مقدار کمی از آن غذا را بریزید و از خوردن آن لذت ببرید.
      شما باید غذاهایی را مصرف کنید که بدن برای تأمین انرژی و فعالیت، به آن ها نیاز دارد. دسرها و شیرینی ها هر چند خوشمزه می باشند، اما جزو وعده های غذایی نیستند. پس از آنها کم میل کنید!
      شما هنگامی دارای یک رژیم غذایی متعادل هستید که در وعده های غذایی خود میوه و سبزی را جای دهید.
      ● چه نوشیدنی هایی را باید مصرف نمود؟
      بسیاری از آب میوه ها دارای کالری و فاقد فیبر غذایی می باشند. بهتر است از آب و نوشابه های رژیمی استفاده کنید.
      ● در تعطیلات چه کاری باید کرد تا چاق نشویم؟
      ۱) سه وعده غذای اصلی را بخورید و هیچ کدام را حذف نکنید.
      ۲) غذا بخورید، اما به مقدار کم. در مهمانی ها و جشن ها، انواع و اقسام غذاهای خوشمزه وجود دارد. شما یکی از آن غذاها را که خیلی هوس کرده اید، در بشقاب خود به اندازه کم بریزید و از خوردن غذاهای دیگر جداً خودداری کنید.
      ۳) آرام غذا بخورید. غالباً افرادی که سریع غذا سریع می خورند، به معده خود اجازه نمی دهند احساس سیری را اعلام کند! هر لقمه ای که در دهان خود می گذارید، مزه مزه کنید و از غذای خود لذت برید. با این روش معده ی شما فرصت دارد تا غذا را با آرامش هضم کند.
      ۴) بعد از هر وعده غذایی، پیاده روی کنید.
      ۵) حتماً در هر وعده غذایی، سبزیجات را فراموش نکنید.
      ۶) اگر در مهمانی دعوت شدید، به صاحب خانه پیشنهاد دهید که من یک غذای کم کالری درست می کنم و آن را با خود می آورم. با این کار، شما نه تنها میزبان را خوشحال کرده اید، بلکه مهمان هایی که به تناسب اندام خود اهمیت می دهند، از غذای شما می خورند و لذت می برند.
      ۷) و یا اگر به مهمانی دعوت شدید، قبل از رفتن، می توانید یک میان وعده کوچک از سبزیجات و میوه جات میل کنید. با این کار اشتهای خود را کم کرده اید.
      ۸) در محل سرو غذا ننشینید. اگر شما کمی دورتر از آن محل باشید، غذای کمتری می خورید.
      ۹) از غذاهای حاضری و انواع فست فودها پرهیز کنید. این نوع غذاها دارای چربی فوق العاده زیادی می باشند. به سرعت آماده و فریز می شوند و به طور کلی برای بدن خطرناک هستند.
      ۱۰) واقع بین باشید. سعی نکنید رژیم سخت بگیرید، بلکه هدفتان این باشد که بعد از تعطیلات همان وزن قبلی خود را داشته باشید.
      ۱۱) در ذهن خود هرم غذایی را رسم کنید و ببیند چه غذاهایی مفید و سالم هستند.
      ۱۲) اگر قبل از تعطیلات، ورزش می کردید، در طول این مدت نیز به ورزش خود ادامه دهید. اما اگر ورزش نمی کردید، در این دوران حتماً ورزش کنید.
      ورزش، استرس را کم می کند و از اضافه وزن جلوگیری می کند.
      از تعطیلات خود لذت ببرید. برنامه ای برای ورزش کردن خود تنظیم کنید. سعی کنید غذاهایتان سالم باشد. این کارها را انجام دهید، تا بعد از تمام شدن تعطیلات، بدن و ذهنتان از شما تشکر کنند.
      اگر شما در غذا خوردن و ورزش کردن جدی باشید، مطمئن باشید که تعطیلات خوبی را خواهید داشت.

بسیار عالی ..... و ممنون دوست من
      امیدوارم بعد از تعطیلات با یه روحیه خوب و بدون افزایش وزن
      همه با هم ادامه بدیم

13. 2 کاربر، ارسال ffd را لایک کرده اند:

3pd (29 اسفند 1392),parisima (27 اسفند 1392)

topolak آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      40
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.14
      قد
      155
      وزن شروع
      91.300
      وزن هدف
      هدف اول 80....هدف دوم 77...هدف سوم 73...
      وزن فعلی
      86
      حالت من
      Mashghool
      منم که مامان بزرگ بی اراده گروهم قبل عید با کانادایی 4.200 کم کردم و الان حتی جرات نمیکنم برم رو وزنه البته نهارامو 8 قاشق برنج بیشتر نمیخورم اما ریزه خوری بدون اراده تا دلتون بخواد...بی اراده گی همینه دیگه شاخ و دم که نداره....الانم که بهانه ام نزدیک بودن به تعطیلات اخر عیده و همش بخودم دلخوشی میدم شروع از روز 16 عید...تورو خدا سپیده جون ...طیبه جون ....مهرگان جون بچه ها بیایین من یه فصل دعوام کنین.... میدونم که همه اینا به خاطر دور بدون از شماهاست و اونم بخاطر دست رسی نداشتن به اینترنت....از 16 باید چیکار کنم یکی بیاد بگه بهم

15. 2 کاربر، ارسال topolak را لایک کرده اند:

ffd (08 فروردین 1393),parisima (07 فروردین 1393)

parisima آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      204
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.05
      قد
      170
      وزن شروع
      95
      وزن هدف
      85
      وزن فعلی
      89/5
      حالت من
      Delvapas
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      سلام بچه ها سال نو مبارك ..واي نميدونيد چقدر خوشحالممممم...من توي تعطيلات عيد دختر خيلي خوبي بودم و يك كيلو وزن كم كردم.....هوراااا همش مال انگيزه زيباتن بود...پياده روي يادتون نره عالي بود واسه من..بوسسس

17. کاربر زیر پست parisima را لایک کرده است:

ffd (08 فروردین 1393)

ffd آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.02
      قد
      163
      وزن شروع
      63
      وزن هدف
      59
      وزن فعلی
      60
      حالت من
      Mehraboon
      نقل قول نوشته اصلی توسط پريسيما نمایش پست ها
      سلام بچه ها سال نو مبارك ..واي نميدونيد چقدر خوشحالممممم...من توي تعطيلات عيد دختر خيلي خوبي بودم و يك كيلو وزن كم كردم.....هوراااا همش مال انگيزه زيباتن بود...پياده روي يادتون نره عالي بود واسه من..بوسسس
      سلام
      بهت تبریک میگم آفرین بر تو....

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط eli68 نمایش پست ها
      " اگر همان كاری را انجام دهید كه همیشه انجام می دادید، همان نتیجه ای را می گیرید كه همیشه می گرفتید "

سلام عزیزم
      برای کارهای مهم و خوب منتظر پایه نمون..... به خودت عادت بده تنهایی انجامش بدی
      من سه ساله تنهایی ورزش می کنم و خودم تنهایی ازش بهره مند شدم به لطف اراده ام از کاهش وزنم راضی بودم....

19. کاربر زیر پست ffd را لایک کرده است:

parisima (09 فروردین 1393)

parisima آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      204
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.05
      قد
      170
      وزن شروع
      95
      وزن هدف
      85
      وزن فعلی
      89/5
      حالت من
      Delvapas
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      سلام و صد سلام دوست جونيا..چطوريد..پياده روي كه فراموش نكرديد..يه خبر خوب ديگه دالممم ديشب رفتم روي ترازو و وووديدم نيم كيلو ديگه كم كردم هوراااااا اين اولين عيدي كه نه تنها چاق نشدم بلكه كاهش وزنم داشتم...من قوي شدم ..من با اراده شدم...سال اسب سال منه..من بايد بدرخشم....

parisima آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      204
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.05
      قد
      170
      وزن شروع
      95
      وزن هدف
      85
      وزن فعلی
      89/5
      حالت من
      Delvapas
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      سلام صبح بخير:84: ..واي خدا جونم من چقدر خوشبختم..ديروز مجدد رفتم رو وزنه وديدم نيم كيلو ديگه هم كم كردم و شدم 76 كيلو...هورااا:bliss::bliss::bliss:..پياده روي بهترين راه براي خارج شدن از استپ وزنيه يادتون نره ...

• صفحه 2 از 3
  • نخستنخست
  • 123
  • آخرینآخرین