شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 2 از 2
  • نخستنخست
  • 12
    نمایش نتایج: از 11 به 15 از 15

موضوع: من الکی وزن اضافه میکنم ولی حجم چربی بدنم و سایزم عو

hoda1377 آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.04
      قد
      160
      وزن شروع
      80
      وزن هدف
      فعلاً 58 ، ولی اگه 50 شم عاااالیه
      وزن فعلی
      هر وقت سبز شدم اعلام میکنم!
      حالت من
      Ghamgin

Unhappy من الکی وزن اضافه میکنم ولی حجم چربی بدنم و سایزم عو

بچه ها به خدا من دیگه مثل گذشته روزی چند بار رو وزنه نمیرم اما اگه وزنمو تنظیم نکنم شب قبل از خواب چی باشه وزنم میره بالا!
      کم کاری تیروئید ازمایش دادم ندارم!

نه اینکه چاق بشم یا حجم چربیم زیاد بشه نه! اصلا این 10 کیلویی که من طی سه ماه اخیر اضاف کردم بیش از 3 یا 4 کیلوش نمیتونه چربی بوده باشه الکی وزنم زیاد میشه من شب قبل از خواب هر وزنی بشم فردا صبحش به مقدار معینی کمترم قبلا هم بهتون گفتم...

به خدا غذام زیاد نیست به جون خوووووووووووووووووودم

یه مریضی ای دارم به خدا ولی هیچکس حرفمو باور نمیکنه به دکتر هم گفتم ولی فقط میگه انقدر رو وزنه نرو!
      منم دارم همینکارو میکنم ولی هیییییییییییییییییییییی وزنم داره میاد بالاتر!!

درسته چاق نمیشم ولی وزنمم برام مهمه چون من اگه بخوام چربی بسوزونم وزنم باید کم شه
      ولی اینطوری نمیشه خب!!
      به خدا الان لباسام یه ذره هم برام چسبون نشده..

الان من بعنوان نمونه شهریور رفتم خونه ی دختر عمه م مهمونی فرداش 2 کیلو وزنم رفت بالا تو یه روز..
      منم گفتم حجم آب و مایعاته و کاذبه!!

ولی تا مهر ماه رو همون وزن موندم...

من چیکار کنممممممممممممممممممممم؟!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      یعنی اگه یه روز خونه نباشیم و وزنه در دسترسم نباشه تو یه روز یه کیلو دو کیلویی اضاف میشم..

باید یه مریضی ای داشته باشم
      دکتر بهم نمیگه نمیذاره توضیح بدم فقط میگه رو ترازو نرو
      منم حرفشو دارم گوش میکنم

ولی به نسبت هفته ی پیش 3 کیلو چاق شدم
      چیکار کنم؟!

2. 4 کاربر، ارسال hoda1377 را لایک کرده اند:

parchami7 (30 آبان 1392),نیلو (30 آبان 1392),نرگس مامان (02 آذر 1392),یلدا (30 آبان 1392)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

مملي شيطون آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      10
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      1.65
      قد
      163
      وزن شروع
      95
      وزن هدف
      هدف اصلی65 تا اخر ماه رمضان
      وزن فعلی
      71/50
      حالت من
      Ashegh
      عزیزم اینکه وزنت شب بیشتره طبیعیه همه ینجوری هستن ولی معمولا وزن کاذب زود میادپایین همین که شمیم گفت امتحان کن و اب کمتر بخور اصلا اب خیلی زیاد هم بدن رو نابود می کنه
      دوستان عزیز لطفا سوالات رژیمی رو تو دفترچه ها نپرسید

تو تاپیک خودش بپرسید تا بقیه هم استفاده بکنن !

5. 2 کاربر، ارسال مملي شيطون را لایک کرده اند:

hoda1377 (02 آذر 1392),نرگس مامان (02 آذر 1392)

hoda1377 آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.04
      قد
      160
      وزن شروع
      80
      وزن هدف
      فعلاً 58 ، ولی اگه 50 شم عاااالیه
      وزن فعلی
      هر وقت سبز شدم اعلام میکنم!
      حالت من
      Ghamgin
      نقل قول نوشته اصلی توسط مملي شيطون نمایش پست ها
      عزیزم اینکه وزنت شب بیشتره طبیعیه همه ینجوری هستن ولی معمولا وزن کاذب زود میادپایین همین که شمیم گفت امتحان کن و اب کمتر بخور اصلا اب خیلی زیاد هم بدن رو نابود می کنه

سلامممم آره بابا من امتحان کردم مامان و بابام و اینا هم همینطورن اونا هم شبا وزنشون یه کیلویی میره بالا ولی حالا فرداش نه نهایتا تا چند روز بعد برمیگرده البته خونواده م بیش از سه یا چهار روز یه بار وزن میکنن ولی چون من عصبی بودم مقایسه کردیم فقط منم که وزن کاذبم از بین نمیره!! اره دارم مصرف آبو کاهشو میدم پیش از 12 لیوان نخورم مدتیه همش 2-3 کیلو میام پایین عوضش 4 کیلو زیاد میشم!! در نتیجه محاسبه کنیم هر ماه تقریبا 3 کیلو سنگین تر از ماه قبلمم!!

7. کاربر زیر پست hoda1377 را لایک کرده است:

نرگس مامان (02 آذر 1392)

dadgarhaghighi آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      70
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.19
      قد
      168.5
      وزن شروع
      70
      وزن هدف
      58
      وزن فعلی
      66
      حالت من
      Asabani
      خیلی این مسئله واسم عجیبه من فکر می کنم یه مقدار با خودت فکر کن و ببین این مسئله ریشه اعصاب نداره در اثر تلقین اینطوری نمی شه ؟ بدن ما خیلی هوشیاره ..اگه چکاپ کردی و مشکل جسمی نداری و اگه غذات زیاد نیست و فعالیتتم مناسبه به نظر من به یه روانشناس مراجعه کن...من خودم خیلی رو وزنم حساسم ...رفتم مشاوره دکتر گفت وقتی هی به خودت میگی داری چاق میشم 100% چاق میشی حتی اگه غذا هم نخوری

9. 2 کاربر، ارسال dadgarhaghighi را لایک کرده اند:

hoda1377 (21 آذر 1392),نرگس مامان (02 آذر 1392)

نرگس مامان آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      175
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.02
      قد
      160
      وزن شروع
      78البته اول اولش 86 تا بودم
      وزن هدف
      48
      وزن فعلی
      74
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      4
      سلام خوبی؟گلم این مسئله مربوط به تحرکته این که غذا زیاد نمی خوری و وزنت بالا میره به این دلیله که چربی های میان عضلاتت داره زیاد میشه برای جلوگیری از این وضع باید تحرکتو بیشتر کنی بدنت به این روال رژیم و کار های روزانت عادت کرده و چون همش ناراحت اینی که کممتر بخوری بدنت احساس حالت قحطی می کنه و هر چی می خوری رو ذخیره چربی میکنه حتی اگه یه لیوان دوغ باشه بهتره استرستو کم کنی (خودش باعث چاقی میشه)بعدش یه رژیم چربی سوزی بگیری با تحرک بالا

11. کاربر زیر پست نرگس مامان را لایک کرده است:

hoda1377 (21 آذر 1392)

یلدا آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.08
      قد
      160
      وزن شروع
      وزن اولیه 95
      وزن هدف
      سبز شدن
      حالت من
      Movafagh
      نقل قول نوشته اصلی توسط hoda1377 نمایش پست ها
      نتیجه این شد:

مزاج فعلی شما سرد است.
      درجه سردی : 1 از 4
      به لحاظ تری و خشکی متعادل.

مزاج شما غلبه سوداوی حاد دارد.
      توصیه هایی برای شمافقط وقتی که گرسنه اید، غذا میل کنید. مصرف غذا، هنگامی که غذای قبلی هضم نشده، عامل رخت بربستن سلامتی است. پرخوری به دستگاه گوارش صدمه می زند و بدن را از مواد خوب و بد پر می کند و در مجموع، بدن، انبار مواد زاید می شود؛ آن وقت است که خستگی و سنگینی و کسالت خواهد آمد.
      به اندازۀ کافی از مایعات استفاده کنید ولی بدون تمایل به نوشیدنیها از آنها استفاده نکنید.
      حتماً به اندازۀ کافی فعالیت جسمی داشته باشید. پیاده روی و سایر ورزشهای مورد علاقه را فراموش نکنید. البته ورزش های سنگین برای شما توصیه نمی شود.وقت خوب ورزش حدود دو ساعت پس از مصرف غذا است؛ ورزش بلافاصله پس از صرف غذا موجب بروز بیماری می شود.
      به اندازۀ کافی استراحت کنید و خواب به اندازه داشته باشید.
      در هنگام پریود و یک ماه پس از زایمان از قرار گرفتن در محیط سرد و مصرف غذاهای سرد مزاج خودداری کنند.همچنین استراحت کافی داشته باشند و از اضطراب بپرهیزند.
      ادرار و مدفوع خود را نگاه ندارید. این کار زمینه ساز یبوست و همچنین عفونتهای ادراری می شود.تعریق کافی نیز برای سلامتی مفید است.
      ارتباط معنوی صحیح برای انسان – که دارای دو بعد مادی و معنوی است- لازم می باشد.ارتباط صحیح معنوی بر بعد مادی انسان و حفظ سلامتی تأثیر فوق العاده ای دارد. ارتباط معنوی و روشهای مربوطه را نباید از مکاتب نوظهور کسب نمود؛ زیرا آن ها خود عامل بیماری معنوی و مادی خواهند بود.
      عواطف و هیجانات خود را سرکوب نکنید و آنها را با نزدیکان و دوستان شفیق در میان بگذارید. نگرانی، خشم و هیجان بیش از اندازه نیز نداشته باشند.

نقل قول نوشته اصلی توسط hoda1377 نمایش پست ها

خوب عزیزم
      طبق مزاج شناسییت یه مشکلی وجود داره که تا اونو حل نکنی لاغر کردنت سخته
      اون مشکل اینه که مزاج فعلیت سرده و تا این سردی کم نشه یا کلا از بین نره لاغر شدن واست سخته
      برات یه مثال میزنم تا متوجه بشی سردی مزاج یعنی چی
      ببین هدی جان شما فرض کن دو تا دیگ گذاشتی رو دو تا شعله ی گاز و تو هر دوتا دیگ مقداری آب میریزی ولی زیر دیگ اولی شعلرو زیاد زیاد میکنی و زیر دیگ دومی رو شعله خیلی خیلی کم
      بعد از چند ساعت دیگ اولی آبش تبخیر میشه ولی دیگ دومی هنوز کلی آب توشه
      خوب اینو واست توضیح دادم تا بگم بدن شما الان مثل دیگ دومیه یعنی حرارت بدنت خیلی پایینه و هر چی می خوری با اینکه ساعت ها از خوردنت بگذره ولی هنوز کالری و انرژی اون غذا تو بدنت هست به خاطر همین هر چی می خوری هی چاقتر و چاقتر میشی حتی بدن شما به خاطر سردی بدنت آبی رو که می خوری نمی تونه به طور کامل تبخیر کنه یا بسوزونه
      امیدوارم متوجه وضعیت بدنت شده باشی
      خوب اما قضیه خشکی و تری
      شما میگی مدام تشنت میشه ولی من با این آزمونت متوجه شدم شما مزاجت خشک نیست که مدام بخواد به خاطر خشکی آب طلب کنه بنابر این چیزی از خارج از طبیعت بدنت موجب میشه تو هی تشنت بشه و اون چیزها عبارتند از:خوردن غذا به مقدار زیاد (این خودش منجر به تشنه شدن زیاد میشه بنابر این اولین قدم تو برای لاغری اینه مقدار غذایی که تو هر وعده می خوری خیلی کم باشه) چیز دیگه که باعث تشنگی میشه خوردن غذاهای خشکه و فست فودیه (مثل سوسیس .کالباس . همبرگر .سس مایونز.خیار شور.ماکارونی.چربی ها یعنی روغن و هرچی روغن توشه.لواشک . نمک .شکر و هر چیزی که اینا توشه)بنابر این مصرف این چیزا هم باید محدود بشه . چیز دیگه که باعث تشنگی میشه حمام رفتنه که نباید نیم ساعت بعدش آب بخوری بعد ورزش و فعالیت بدنی هم تا نیم ساعت آب نخور و بعد نیم ساعت اگر تشنه بودی هنوز می تونی فقط به مقدار رفع تشنگی و فقط آب ولرم بخوری
      هدی جان اگر می خوای زودتر لاغر شی هر وقت می خوای آب بخوری یا آب ولرم بخور یا آب گرم که این بیشتر به نفعته
      حالا در مورد برنامه ی غذاییت
      عزیزم من بهت یه دستوری می دم که هر چی پایبندیت به این بیشتر باشه میزان کاهشتم بیشتره
      صبحانه کامل بخور
      اصلا تو صبحانه پنیر نخور چون شما سردی و پنیرم سرده و این سردی سوخت و سازتو بیشتر پایین میاره
      بهترین چیز برای افزایش حرارت بدنت خوردن عسل تو صبحانته گاهی هم میتونی نیمرو بخوری صبحانتو با دو تا کف دست نون بخور یعنیدو تکه نون 10 در 10 سانتی نه بیشتتتتتتتر فقط همین مقدار نون(آرد موجود تو نون و برنج خیلی چاق کنندست)
      خوردن شیر فقط با 1 قاشق غذا خوری عسل برات مجازه اونم فقط شیری که گرمش کرده باشی و عسل رو توش به هم زده باشی در غیر اینصورت مجاز به خوردن شیر نیستی(یعنی به هیچ وجه شیر سرد بدون عسل نباید بخوری)
      خوردن پنیر فقط بعد اذان مغرب و فقط +گردو مجازی بخوری(یعنی پنیر در طول روز و بدون گردو اصلا نباید بخوری)
      خوردن ماست-دوغ - ترشی فعلا کلا قدقن اصلا لب نزن همچنین خوردن خیار -گوجه - کاهو هم فعلا ممنوعه تنها پیزی که می تونی با غذا بخوری فقط سبزی و زیتون هست
      خوب حالا می رسیم به میان وعده
      عزیزم برای میان وعده فقط میوه بخور در روز دوتا میوه به عنوان میان وعده می تونی بخوری و اگر کشنت شد می تونی با پنیر و گردو یه لقمه با یه تکه نون 10 در 10 سانتی + سبزی درست کنس و بخوری
      شام هر غذایی که داشتین فقط فقط فقط به اندازه ی 5 لقمه معمولی می تونی بخوری هدی جان وقتی میگم معمولی یعنی وقتی لقمه رو گذاشتی تو دهنت نباید لقمت به صورت غیر طبیعی بزرگ باشه امیدوارم گرفته باشی چی میگم
      برای ناهار هم به اندازه ی 6 قاشق غذا رو می خوری یعنی یه کم برنج و خورشت تو قاشقت باشه و پروتیینم فراموش
      یادت باشه اگر تو لقمه هایی که می خوری پروتیین بیشتری دریافت کنی گرسنگی کمتری خواهی داشت ولی اگر کربوهیدرات بیشتری باشی زودتر گرسنه میشی
      یعنی چی:یعنی اگر مثلا ناهار مرغ و سیب زمینی سرخ کرده و برنج داشتین هر چی تو لقمه ها مرغ بیشتر باشه و برنج و سیب زمینی کنتر باشه به نفع خودتا چون گرسنگیت کمتر میشه ولی اگر بزنج و سیب زمینی بیشتر باشه به ضرر خودته پس مواظب نوع غذات باش
      مثلا برای شام کوکو داری باید 5 لقمه بگیری و کوکو رو توش بزازی و بخوری
      خوب عزیزم یه نکته ی خیلی مهم اینه که هر چی صبحانت کامل تر باشه تو طول روز گرسنگیت کمتر خواهد شد پس صبحانه ی خوبی بخور حتما
      ببین من هر روز صبحانه اینو می خورم
      زرده تخم مرغ+50 گرم آرد گندم+100 گرم شیر+35 گرم شکر رو با هم مخلوط می کنم و با 15 گرم روغن سرخش می کنم مثل یه کوکو میشه و هر روز اینو می خورم که صبحانه ی خیلی کاملیه حتی ناهارا خیلی میل به غذا ندارم
      تو هم صبحانتو حتما خوب بخور
      خوب هدی جان حتما قبل شروع این رژیم خودتو وزن کن و بعد از دو روز هم خودتو وزن کن و وضعیت وزنتو بگو بهم تا ببینم اوضات چه طوره و اگر لازم باشه تغییر در رژیمت ایجاد کنم
      راستی حتما حتما حتما حتما نیم ساعت قبل غذا و دو ساعت بعد غذا نباید آب بخوری
      و تا گرسنتم نشده لب به غذا نزن
      راستی هدی جان تو نباید اصلا یبوست بگیریها یبوست خودش باعث چاقی میشه چون رطوبت بدنو بالا می بره
      اگر غذا های گرم بخوری و اون چیزایی که گفتم بخور رو رعایت کنی فکر نکنم یبوست بگیری اگر احساس کردی داری میگیری نیم ساعت پیاده روی کن و حتما دمای معدتو با خوردن چیزای با طبع گرم بالا ببر
      در ضمن حتما ورزش کن باشگاه بری خیلی خوبه ولی اگرم نتونستی همون نیم تا 15 دقیقه پیاده روی خیلی برات خوبه
      حمومم حتما حموم گرم بگیر و همیشه خودتو گرم نگه دار حالا چه با لباس چه با خوردن غذا های گرم در ضمن موزم یبوست زاست نخورش
      پست هفتم این جا رو هم ببین(صفحه ی اول پست 7)
      و از غذاهای سرد و خشک و سرد و تر حتما دوری کن
      ولی غدا های گرم و خشک برات خیلی عالیه گرم و ترم خوبه برات
      ارتباط نوع مزاج هر فرد در نوع و روش رژیمش
      چقدر رویایی است وقتی می توانی به رویاهایت دست یابی

از ارسال پستهای مشابه در دفترچه های مختلف بپرهیزید
      از قرار دادن عکس های مخالف با شیونات در آواتارها و پست ها اکیدا خودداری کنید
      ما شما را دوست داریم پس شما هم با احترام به قوانین ما به این علاقه پاسخی مثبت بدهید.

13. کاربر زیر پست یلدا را لایک کرده است:

hoda1377 (21 آذر 1392)

• صفحه 2 از 2
  • نخستنخست
  • 12