شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: دوستان واسه خوش اندام شدن تا عید به کمک نیاز دارم...

mrezaie101991 آواتار ها
    کاربر تازه وارد

گروه وزنی
    گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.00
    قد
    163
    وزن شروع
    54
    وزن فعلی
    48.5
    حالت من
    BaAngizeh

دوستان واسه خوش اندام شدن تا عید به کمک نیاز دارم...

سلام دوستان،این اولین باره که من عضو یه انجمن واسه لاغری میشم....ممنون میشم بهم کمک کنید تا قبل عید اندامم مانکنی بشه. قدم 163. وزن الانم 48.600
    من از آذر ماه شروع کردم به رژیم و پیاده روی تند،البته قبل پیاده روی از ژل لاغری اسپرت فیتنس هم استفاده میکردم...اولش وزنم 54 بود. تا آخر دی ماه به همین منوال گذشت و گاهی اوقاتم یهو به شوع میکردم به کنارگذاشتن رژیم و شیرینی و اسنک خوردن کارشم نمیشد کرد اما بازم وزنم رسید به 51. از 20 بهمن ماه کلا یه رژیم جدید گرفتم که الانم دارم ادامه میدم + هفته ای 3 بار میرم باشگاه واسه ماساژ لاغری و بعدشم کار با تردمیل و دمبل و دوچرخه و رژیمم اینجوریه:
    نیم ساعت قبل صبحانه: 1 عدد موز یا سیب یا گلابی
    صبحانه ساعت 9: یه کف دست نون + پنیر
    فاصله ی صبحانه تا ناهار: 1 عدد گردو + 2 عدد پسته + 3 عدد بادام زمینی
    نیم ساعت قبل ناهار: 1 عدد نارنگی یا پرتقال
    ناهار ساعت 1.5 یا 2: 1 یا 2 قاشق برنج + گوشت یا تن ماهی یا مرغ یا ماهی ( همه ی این گوشت ها رو به اندازه مصرف میکنم ن زیاد)
    2 ساعت بعد ناهار: 1 لیوان چای سبز به همراه 1 انجیر + 4 عدد کشمش + 2 عدد توت خشک
    1 ساعت قبل باشگاه: 4 عدد اناب + 2 عدد بادام
    1 ساعت بعد باشگاه: 1 عدد برگه ی زردآلو
    بعد باشگاه تا شام: یه لیوان شیر + 1 یا 2 عدد خرما
    نیم ساعت قبل شام: 1 عدد هویج یا 1 عدد خیار
    شام: 4-5 قاشق ماست کم چرب + 1-2 برگ کاهو

حالا میخام با توجه به باشگاهم و رژیمم و عکسایی که از اندامم میزارم شما دوستان هم اگه راه حلی واسه مانکن شدن من دارین بهم بگین ممنونم دوستان
    اولی آذر ماهه، دومی هم الانه

2. کاربر زیر پست mrezaie101991 را لایک کرده است:

omidrock (11 اسفند 1394)

3. # ADS
    تبلیغات در مدار

star1368 آواتار ها
    کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
    100
    گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.05
    قد
    155
    وزن شروع
    65
    وزن هدف
    55
    وزن فعلی
    54
    حالت من
    Relax
    وبلاگ زیباتنی من
    2
    سلام عزیزم... من به پشتکار شما افرین می گم و ارزش زحماتی که کشیدید رو می دونم و تحسینتون میکنم به خاطر ارادتون.....جسارت نباشه یه وقت....اما اندامتون به وزنی که زدید نمی خوره و به نظر من باید تمرکزتون رو از روی تغذیه و رژیم ببرید به سمت ورزش و فرم دهی...همه ی بدن که شکم نیست...یکی از اندامهای خیلی مهم در زیبایی بانوان قسمت ران و باسن هست. باید پر و ورزشکاری باشه تا قشنگ بنظر بیاد....رژیمتون خیلی خیلی کم کالری و بی کیفیت هست. نمی دونم پزشک داده یا خودتون طراحی کردید...مهم ترین وعده یعنی شام رو اصلا درست تغذیه نمی کنید. بدن برای رشد و ترمیم و عضله سازی در شب به مواد مغذی احتیاج داره که شما با ماست و کاهویی که می خورید ازش دریغ می کنید. اینجوری به جای عضله سازی و فرم دهی بیشتر عضله سوزی می کنید..تغذیه بعد باشگاه هم فوق العاده مهمه و باید غنی از پروتیین وکربو باشه تا رشد کنید و اندامتون رو شکل بدید..هرچند من هدف شما رو نمی دونم..شاید هدفتون سایز زیر سی و چهار و اندام کاملا استخوانی باشه که کاملا سلیقه ای هست و قابل احترامه...اگه هدفتون اینه من در موردش نمی تونم نظری بدم. من در حوزه مطالعاتی خودم که فیتنس هست نظر دادم. امیدوارم ناراحتتون نکرده باشم و مفید بوده باشه
    یک بار برای همیشه

می خوام به رویاهام پیراهن زیبای حقیقت بپوشونم

اندام ایده آل و تثبیت

5. 2 کاربر، ارسال star1368 را لایک کرده اند:

سانازیم (15 اسفند 1394),شکوفه بهاری (11 اسفند 1394)

mary_m آواتار ها
    کاربر تازه وارد

امتیاز زیباتنی
    50
    گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.01
    قد
    157
    وزن شروع
    69
    وزن هدف
    فعلا 55
    وزن فعلی
    59
    سلام دوست عزیز
    همین الانشم خوش اندامی.تا عید که چیزی نمونده و شما هم تو این مدت خیلی خوب کم کردی
    بیشتر سعی کن همین روندتو ادامه بدی و به خاطر عید عجله نکنی تا خدای نکرده برنامتو به هم نریزی
    یه برنامه ورزشی دارم خودم انجامش دادم و نتیجشو دیدم.اگر بخوای میتونم آپلود کنم تا شما و بقیه دوستان هم استفاده کنید(فقط نمیدونم با توجه به قوانین سایت چجوری باید آپلود کنم.تبلیغ محسوب نشه!!)
    اسم مربی هم kayla Itsines.اگر اسمشو سرچ کنی میتونی عکسای قبل و بعد از برنامشو ببینی

- - - Updated - - -

سلام دوست عزیز
    همین الانشم خوش اندامی.تا عید که چیزی نمونده و شما هم تو این مدت خیلی خوب کم کردی
    بیشتر سعی کن همین روندتو ادامه بدی و به خاطر عید عجله نکنی تا خدای نکرده برنامتو به هم نریزی
    یه برنامه ورزشی دارم خودم انجامش دادم و نتیجشو دیدم.برنامه تغذیه ای هم داره که به هدفی که دارید بیشتر کمک میکنه
    اگر بخوای میتونم آپلود کنم تا شما و بقیه دوستان هم استفاده کنید(فقط نمیدونم با توجه به قوانین سایت چجوری باید آپلود کنم.تبلیغ محسوب نشه!!)
    اسم مربی هم kayla Itsines.اگر اسمشو سرچ کنی میتونی عکسای قبل و بعد از برنامشو ببینی(البته در اینستاگرام)

mrezaie101991 آواتار ها
    کاربر تازه وارد

گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.00
    قد
    163
    وزن شروع
    54
    وزن فعلی
    48.5
    حالت من
    BaAngizeh
    مرسی واسه نظرت دوست عزیزم... راستش من وزنم نسبت به قدم حتی کم هم هست، ولی واسه ی من اونقدرا اهمیت نداره فقط میخام از شر چربی های شکم و پهلو راحت بشم، بقیه ی قسمت های بدنم خیلی خوبه..اندامی که دوسدارم بهش برسم یه اندام کاملا استخونیه...نمیدونم تا کی بهش میرسم... این رژیم رو دکتر تغذیه بهم داد، البته جدیدا حس میکنم موقع ورزش انرژی کم میارم واسه همین یکم کالری دریافتیم رو بیشتر کردم و ی ساعت بعد ورزش حتمن شیر و خرما میخورم...شامم رو هم دوسدارم یه کم عوض کنم اما نمیدونم چه شامی برای من مناسبتره...

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط star1368 نمایش پست ها
    سلام عزیزم... من به پشتکار شما افرین می گم و ارزش زحماتی که کشیدید رو می دونم و تحسینتون میکنم به خاطر ارادتون.....جسارت نباشه یه وقت....اما اندامتون به وزنی که زدید نمی خوره و به نظر من باید تمرکزتون رو از روی تغذیه و رژیم ببرید به سمت ورزش و فرم دهی...همه ی بدن که شکم نیست...یکی از اندامهای خیلی مهم در زیبایی بانوان قسمت ران و باسن هست. باید پر و ورزشکاری باشه تا قشنگ بنظر بیاد....رژیمتون خیلی خیلی کم کالری و بی کیفیت هست. نمی دونم پزشک داده یا خودتون طراحی کردید...مهم ترین وعده یعنی شام رو اصلا درست تغذیه نمی کنید. بدن برای رشد و ترمیم و عضله سازی در شب به مواد مغذی احتیاج داره که شما با ماست و کاهویی که می خورید ازش دریغ می کنید. اینجوری به جای عضله سازی و فرم دهی بیشتر عضله سوزی می کنید..تغذیه بعد باشگاه هم فوق العاده مهمه و باید غنی از پروتیین وکربو باشه تا رشد کنید و اندامتون رو شکل بدید..هرچند من هدف شما رو نمی دونم..شاید هدفتون سایز زیر سی و چهار و اندام کاملا استخوانی باشه که کاملا سلیقه ای هست و قابل احترامه...اگه هدفتون اینه من در موردش نمی تونم نظری بدم. من در حوزه مطالعاتی خودم که فیتنس هست نظر دادم. امیدوارم ناراحتتون نکرده باشم و مفید بوده باشه
    مرسی واسه نظرت دوست عزیزم
    ... راستش من وزنم نسبت به قدم حتی کم هم هست، ولی واسه ی من اونقدرا اهمیت نداره فقط میخام از شر چربی های شکم و پهلو راحت بشم، بقیه ی قسمت های بدنم خیلی خوبه..اندامی که دوسدارم بهش برسم یه اندام کاملا استخونیه...نمیدونم تا کی بهش میرسم... این رژیم رو دکتر تغذیه بهم داد، البته جدیدا حس میکنم موقع ورزش انرژی کم میارم واسه همین یکم کالری دریافتیم رو بیشتر کردم و ی ساعت بعد ورزش حتمن شیر و خرما میخورم...شامم رو هم دوسدارم یه کم عوض کنم اما نمیدونم چه شامی برای من مناسبتره...

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط star1368 نمایش پست ها
    ... راستش من وزنم نسبت به قدم حتی کم هم هست، ولی واسه ی من اونقدرا اهمیت نداره فقط میخام از شر چربی های شکم و پهلو راحت بشم، بقیه ی قسمت های بدنم خیلی خوبه..اندامی که دوسدارم بهش برسم یه اندام کاملا استخونیه...نمیدونم تا کی بهش میرسم... این رژیم رو دکتر تغذیه بهم داد، البته جدیدا حس میکنم موقع ورزش انرژی کم میارم واسه همین یکم کالری دریافتیم رو بیشتر کردم و ی ساعت بعد ورزش حتمن شیر و خرما میخورم...شامم رو هم دوسدارم یه کم عوض کنم اما نمیدونم چه شامی برای من مناسبتره...

- - - Updated - - -

سلام مری جان ممنون نظر لطفته گلم..واقعا؟ممنون میشم اگه زحمتت نیست آپلودش کنی...شاید اینجوری روند لاغریم سریعتر پیش بره

mary_m آواتار ها
    کاربر تازه وارد

امتیاز زیباتنی
    50
    گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.01
    قد
    157
    وزن شروع
    69
    وزن هدف
    فعلا 55
    وزن فعلی
    59

9. کاربر زیر پست mary_m را لایک کرده است:

شکوفه بهاری (12 اسفند 1394)

star1368 آواتار ها
    کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
    100
    گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.05
    قد
    155
    وزن شروع
    65
    وزن هدف
    55
    وزن فعلی
    54
    حالت من
    Relax
    وبلاگ زیباتنی من
    2
    نقل قول نوشته اصلی توسط mrezaie101991 نمایش پست ها
    مرسی واسه نظرت دوست عزیزم... راستش من وزنم نسبت به قدم حتی کم هم هست، ولی واسه ی من اونقدرا اهمیت نداره فقط میخام از شر چربی های شکم و پهلو راحت بشم، بقیه ی قسمت های بدنم خیلی خوبه..اندامی که دوسدارم بهش برسم یه اندام کاملا استخونیه...نمیدونم تا کی بهش میرسم... این رژیم رو دکتر تغذیه بهم داد، البته جدیدا حس میکنم موقع ورزش انرژی کم میارم واسه همین یکم کالری دریافتیم رو بیشتر کردم و ی ساعت بعد ورزش حتمن شیر و خرما میخورم...شامم رو هم دوسدارم یه کم عوض کنم اما نمیدونم چه شامی برای من مناسبتره...

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

سلام مری جان ممنون نظر لطفته گلم..واقعا؟ممنون میشم اگه زحمتت نیست آپلودش کنی...شاید اینجوری روند لاغریم سریعتر پیش بره

عزیزم مفصل جوابت رو دادم
    شامت رو صددرصد عوض کن ....اصلا شک نکن که این شام یکی از بزرگترین ظلم ها به بدنته
    اگه دوست داشتی جواب من رو اینجا هم بذار شاید راهنمایی برای بقیه دوستان هم باشه
    یک بار برای همیشه

می خوام به رویاهام پیراهن زیبای حقیقت بپوشونم

اندام ایده آل و تثبیت