شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 2 از 7
  • نخستنخست
  • 1234 ...
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 11 به 20 از 68

موضوع: براي از بين بردن اشتها چيكار مي كنيد ؟ ( زود بياييد و بگيد )

مهران آواتار ها
      کاربر فعال

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.12
      قد
      188
      وزن شروع
      105
      وزن هدف
      85
      وزن فعلی
      98

براي از بين بردن اشتها چيكار مي كنيد ؟ ( زود بياييد و بگيد )

سلام دوستان
      به نظر من يكي از مشكلات بزرگ در اضافه وزن بحث اشتها هستش كه باعث ميشه حتي وقتي كه به وزن ايده آل برسيم هم دوباره ... برگرديم به روزهاي چاقي .
      اگر در خصوص كم كردن اشتها ايده اي داريد لطف بفرماييد و راهنماييي كنيد يا اينكه تجربه هاتون رو بگيد ممنون.
      ..........

2. 17 کاربر، ارسال مهران را لایک کرده اند:

delaram25 (04 مهر 1393),ffd (06 اسفند 1392),foroozan90 (26 مرداد 1393),mahbobe (27 بهمن 1392),mahsa82 (04 دی 1393),nassim (25 اسفند 1392),nicebody (13 بهمن 1392),parchami7 (08 خرداد 1393),parisima (16 اردیبهشت 1393),raha32 (13 بهمن 1392),sara (13 بهمن 1392),Tina E (04 اسفند 1392),yassaman (14 بهمن 1392), Zenith (13 بهمن 1392),الینا1 (22 اردیبهشت 1393),خوشگل (28 بهمن 1392),شبنم خانم (16 مهر 1393)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

مهران آواتار ها
      کاربر فعال

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.12
      قد
      188
      وزن شروع
      105
      وزن هدف
      85
      وزن فعلی
      98
      نقل قول نوشته اصلی توسط somy نمایش پست ها
      به نظر من يه ليوان شير قبل از غذا كاملا اشتها رو پايين مياره

ممنون از نظرتون اما خوردن يك ليوان شير قبل از غذا باعث نميشه كه كلا سير بشيم و ديگه تا شب چيزي نتونيم بخوريم عايا ...

- - - Updated - - -

ممنون از نظرتون اما خوردن يك ليوان شير قبل از غذا باعث نميشه كه كلا سير بشيم و ديگه تا شب چيزي نتونيم بخوريم عايا ...

- - - Updated - - -

..........

5. 2 کاربر، ارسال مهران را لایک کرده اند:

parisima (16 اردیبهشت 1393),raha32 (13 بهمن 1392)

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.36
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهران نمایش پست ها
      سلام خانوم سارا تمرين فكري و ذهني كه انجام داديد چي بوده اگر امكان داره كمي بيشتر توضيح بدهيد .

- - - Updated - - -

سلام خانوم Zenith
      ممنون از راهنمايي هاي ارزنده تان ، من تجربه مصرف عرق زيره / جوشونده زيره رو دارم خيلي خوب بوده .
      در خصوص تغيير لايف استايل هم كه كلا تغيير سخته ديگه خانومي هزار بار تصميم به تغيير گرفتم اما پس از مدتي باز هم برگشت به روال قبل ... متاسفانه
      هر چیزی رو که آدم بخواد براش بصورت عادت در بیاد باید مدت زیادی انجام بده. روانشناسا میگن 21 روز کامل اگر یه موردی رو بدون حتی یه بار لغزش انجام بدی، برات عادت میشه. ولی من فکر میکنم چون در زمینه رسیدن به لایف استایل ما در میانه ی راه اشتباهات زیادی میکنیم، اگر بتونیم سه چهار ماه روی یه لایف استایل بمونیم و بعدش مدام حس خوبی که از این رعایت کردن و با اراده بودنمون در ما هست رو تقویت کنیم موندگار میشه.
      کتاب پل مکنا رو خوندین؟
      پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

7. 4 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

khatereh58 (10 شهریور 1393),parisima (16 اردیبهشت 1393),raha32 (13 بهمن 1392),مهران (13 بهمن 1392)

tuti آواتار ها
      کاربر اخراجی

امتیاز زیباتنی
      124
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر محروم
      میانگین پست در روز
      1.43
      قد
      151
      وزن شروع
      97
      وزن هدف
      80 ( تا آخر 92)
      وزن فعلی
      83
      حالت من
      Ghamgin
      نقل قول نوشته اصلی توسط ffd نمایش پست ها
      به نظر من خیلی گرسنه نموندن و خوردن میان وعده کم کالری می تونه خیلی به کم خوری کمک کنه...
      کلاً وقتی من خیلی گرسنه می مونم کنترل اشتهام واقعاً سخت می شه....
      موفق باشی.

سلام من هم با دوست عزیزمون موافقم. پل مکنا میگه زمانی که گرسنه هستید غذا بخورید و به نیازتون پاسخ بدید. احساسات مختلف وقتی به سراغ ما میان حالتی شبیه در زدن را دارند. وقتی به در ضربه میزنند اگه در رو باز نکنید محکم تر میکوبند و بازهم اگر باز نکنید در رو می شکنند.
      نکته ی ظریفی هست دوستان. بهترین راه برای جلوگیری از زیاده خوری استفاده از ذهن هوشمند خودمون هست. از خودمون بپرسیم ایا من واقعا گرسنه هستم؟ اگر واقعا گرسنه بودیم غذای دلخواهمون رو بخوریم به حدی که سیر بشیم. طی خوردن مدام داریم خودمون رو انالیز میکنیم و از خودمون می پرسیم سیر شدی؟؟ جایی که جواب مثبت شنیدیم خوردن رو متوقف میکنیم. به همین سادگی بهتون قول میدم غذاتون به یک سوم مقدار قبل کاهش پیدا میکنه.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Zenith نمایش پست ها
      هر چیزی رو که آدم بخواد براش بصورت عادت در بیاد باید مدت زیادی انجام بده. روانشناسا میگن 21 روز کامل اگر یه موردی رو بدون حتی یه بار لغزش انجام بدی، برات عادت میشه. ولی من فکر میکنم چون در زمینه رسیدن به لایف استایل ما در میانه ی راه اشتباهات زیادی میکنیم، اگر بتونیم سه چهار ماه روی یه لایف استایل بمونیم و بعدش مدام حس خوبی که از این رعایت کردن و با اراده بودنمون در ما هست رو تقویت کنیم موندگار میشه.
      کتاب پل مکنا رو خوندین؟
      دقیقا همینطوره زنیث جان. حق به طور کامل با شماست. برای همین هست که برنامه پل مکنا به مرور زمان میتونه زندگی آدم رو متحول کنه.
      دلیل اخراج کاربر: توهین به کاربران و مدیر زیباتن علی رغم هشدارهای مکرر

9. 4 کاربر، ارسال tuti را لایک کرده اند:

khatereh58 (10 شهریور 1393),مهران (13 بهمن 1392),yassaman (14 بهمن 1392), Zenith (13 بهمن 1392)

شهرزاد آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      20
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      1.18
      قد
      172
      وزن شروع
      101
      وزن هدف
      بدنسازي
      حالت من
      Khoshhal
      مهران جان مشکل اشتها نیست مشکل اینه که ما لذت رو تو خوردن پیدا کردیم عصبی می شیم خوشحال می شیم می خواییم بخوریم اونم چیزای پرکالری و چاق کن خوب اگر اشتها هست می شه میوه خورد می شه هویج و کلی سبزیجات خورد که واقعا سیر کن هم هستن کسی هم با میوه و سبزیجات چاق نمی شه ولی خوب چون در واقع اونی که سراغمون امده گشنگی نیست ذهن ماست که هنوز برای لاغری آماده نشده بوده می ریم شیرینی و کیک و چیزایی می خوریم که می دونیم چاق کن هست تازه به نظر من خوردن اینها هم به اندازه هیچ اشکالی نداره خیلی هم طبیعیه خوب خوردن رو همه آدم ها دوست دارن یکی از تفریحات بزرگ دنیاست ما هم مثل بقیه هیچ اشکالی نداره این تفریح رو داشته باشیم ولی نمونش خود من که چاق شدم من زمانی هم که سیر سیر بودم می خوردم نه یک تکه شکلات یک دونه شیرینی انگار فکر می کردم تا همه این شکلات ها رو نخورم نمی شه و مسلما بعدش هم عذاب وجدان زیادی داشتم .

من 19 سالم بود لاغر کردم وزن خیلی زیادی هم کم کردم 7 سالی هم ثابت بودم کمترم می شدم ولی دیگه چاق نشدم متاسفانه مشکلاتی پیش امد و خودم رو ول کردم از اون مشکلات بدتر به فشارهای یکنفر شروع کردم رژیم سخت گرفتن مدت کم 6-7 کیلو لاغر کردم ورزش هم هر روز می رفتم باشگاه ولی چون به خواسته من نبود تحت فشار حرف ها و اصرارهای یکنفر بودم خوب یکهو هم رژیم رو ول کردم هم ورزش و اونجا بود که دور تند تند بالا رفتن وزنم شروع شد .

این بار که باز لاغر شدم کاملا به اراده و خواسته خودم بود چون دیگه انقدر رو دور به خود نرسیدن افتاده بودم دیگه کم کم فکر کنم همه قبول کرده بودن من دیگه همیشه یک آدم چاق می مونم ولی لاغر شدم الان هم یک زمان هایی اشتها دارم اصلا مثل قبل نیست ولی همون رو هم آب زیاد می خورم چایی زیاد می خورم یک وقت ها هم از چیزی که می خوام می خورم ولی کم من شکلات خیلی دوست دارم دیگه مثل قبل فکر نمی کنم نخورم نخورم بعد یکهو 1 جعبه رو تموم کنم می رم سوپر بهترین و خوشمزه ترین شکلات رو هم می خرم می زارمش تو کیفم یا رو میزم دیگه خانوادم هم بهم نمی گن هی نخور چاق می شی هر وقت می خوام می خورم باور کن شکلاته 1 ماه بیشتر می مونه .
      به سوالات رژیمی در دفترچم و پیغام های خصوصی جواب نمی دم لطفا سوالات رو در قسمت های مربوط بپرسید . سوال در دفترچه و پیغام خصوصی خلاف قوانین سایت هست و تذکر داده می شه.

11. 5 کاربر، ارسال شهرزاد را لایک کرده اند:

azi110 (05 اسفند 1392),khatereh58 (10 شهریور 1393),nasrin2 (02 اردیبهشت 1393),مهران (13 بهمن 1392),yassaman (14 بهمن 1392)

Smooth آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      170
      وزن شروع
      65
      وزن هدف
      50
      وزن فعلی
      63
      حالت من
      Badhal
      اگه خیلی کالریتون رو محدود نکنین و از چیز هایی که دوست دارین بخورین اما کم و بیشتر حجم معده رو با غذا های خوشمزه ای مثل سالاد و میوه پر کنین و ارام کاهش وزن داشته باشین به هبچ وجه بر نمیگرده.
      در ضمن کاهش وزن سعی و تلاش نمیخواد..همین که یه شیوه زندگی سالم رو پیش بگیرین و تمرین کنین،نا خود اگاه وزنتون هم متعادل میشه.
      به زندگی سالم برای همه طول عمر فکر کنین نه به محدود کردن کالری و کم خوردن و رژیم و ... .
      نامم را پدرم انتخاب کرد...
      نام خانوادگی ام را یکی از اجدادم...
      دیگر بس است!
      راهم را خودم انتخاب خواهم کرد... .

دفترچه من:http://www.forum.zibatan.ir/showthread.php?t=5435&goto=newpost

13. 4 کاربر، ارسال Smooth را لایک کرده اند:

azi110 (14 بهمن 1392),khatereh58 (10 شهریور 1393),مهران (13 بهمن 1392),yassaman (14 بهمن 1392)

مهران آواتار ها
      کاربر فعال

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.12
      قد
      188
      وزن شروع
      105
      وزن هدف
      85
      وزن فعلی
      98
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zenith نمایش پست ها
      کتاب پل مکنا رو خوندین؟
      ممنون از توضيحات كاملي كه فرموديد Zenith عزيز.
      متاسفانه اين كتاب رو تا بحال نخوندم به نظرتون مي تونه بهم كمك كنه ؟

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرزاد نمایش پست ها
      مهران جان مشکل اشتها نیست مشکل اینه که ما لذت رو تو خوردن پیدا کردیم عصبی می شیم خوشحال می شیم می خواییم بخوریم اونم چیزای پرکالری و چاق کن خوب اگر اشتها هست می شه میوه خورد می شه هویج و کلی سبزیجات خورد که واقعا سیر کن هم هستن کسی هم با میوه و سبزیجات چاق نمی شه ولی خوب چون در واقع اونی که سراغمون امده گشنگی نیست ذهن ماست که هنوز برای لاغری آماده نشده بوده می ریم شیرینی و کیک و چیزایی می خوریم که می دونیم چاق کن هست تازه به نظر من خوردن اینها هم به اندازه هیچ اشکالی نداره خیلی هم طبیعیه خوب خوردن رو همه آدم ها دوست دارن یکی از تفریحات بزرگ دنیاست ما هم مثل بقیه هیچ اشکالی نداره این تفریح رو داشته باشیم ولی نمونش خود من که چاق شدم من زمانی هم که سیر سیر بودم می خوردم نه یک تکه شکلات یک دونه شیرینی انگار فکر می کردم تا همه این شکلات ها رو نخورم نمی شه و مسلما بعدش هم عذاب وجدان زیادی داشتم .

من 19 سالم بود لاغر کردم وزن خیلی زیادی هم کم کردم 7 سالی هم ثابت بودم کمترم می شدم ولی دیگه چاق نشدم متاسفانه مشکلاتی پیش امد و خودم رو ول کردم از اون مشکلات بدتر به فشارهای یکنفر شروع کردم رژیم سخت گرفتن مدت کم 6-7 کیلو لاغر کردم ورزش هم هر روز می رفتم باشگاه ولی چون به خواسته من نبود تحت فشار حرف ها و اصرارهای یکنفر بودم خوب یکهو هم رژیم رو ول کردم هم ورزش و اونجا بود که دور تند تند بالا رفتن وزنم شروع شد .

این بار که باز لاغر شدم کاملا به اراده و خواسته خودم بود چون دیگه انقدر رو دور به خود نرسیدن افتاده بودم دیگه کم کم فکر کنم همه قبول کرده بودن من دیگه همیشه یک آدم چاق می مونم ولی لاغر شدم الان هم یک زمان هایی اشتها دارم اصلا مثل قبل نیست ولی همون رو هم آب زیاد می خورم چایی زیاد می خورم یک وقت ها هم از چیزی که می خوام می خورم ولی کم من شکلات خیلی دوست دارم دیگه مثل قبل فکر نمی کنم نخورم نخورم بعد یکهو 1 جعبه رو تموم کنم می رم سوپر بهترین و خوشمزه ترین شکلات رو هم می خرم می زارمش تو کیفم یا رو میزم دیگه خانوادم هم بهم نمی گن هی نخور چاق می شی هر وقت می خوام می خورم باور کن شکلاته 1 ماه بیشتر می مونه .
      ...

خانم شهرزاد دقيقا درست مي فرماييد متاسفانه من عادت به سريع و زياد خوردن دارم و هنگامي كه غذا مي خورم فقط به فكر تمام كردن تمامي حجم ماده غذايي هستم ، اراده ام خيلي قوي هست ولي يك ماه بيشتر دوام نمي آره بعد از يك ماه اين اراده فولادي ميشه اراده پوشالي ... هييي وااااي من

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرزاد نمایش پست ها

...

خانم شهرزاد دقيقا درست مي فرماييد متاسفانه من عادت به سريع و زياد خوردن دارم و هنگامي كه غذا مي خورم فقط به فكر تمام كردن تمامي حجم ماده غذايي هستم ، اراده ام خيلي قوي هست ولي يك ماه بيشتر دوام نمي آره بعد از يك ماه اين اراده فولادي ميشه اراده پوشالي ... هييي وااااي من
      ..........

15. 2 کاربر، ارسال مهران را لایک کرده اند:

azi110 (13 بهمن 1392),khatereh58 (10 شهریور 1393)

مهران آواتار ها
      کاربر فعال

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.12
      قد
      188
      وزن شروع
      105
      وزن هدف
      85
      وزن فعلی
      98
      دوستان اگر باز هم در اين خصوص نظري دارند ممنون ميشوم مشاركت نماييد.
      ..........

17. کاربر زیر پست مهران را لایک کرده است:

khatereh58 (10 شهریور 1393)

azi110 آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      354
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.26
      قد
      155
      وزن شروع
      100
      وزن هدف
      بشم 68کیلو و شایدم کمتر
      وزن فعلی
      73
      حالت من
      Mehraboon
      وبلاگ زیباتنی من
      19
      با خوردن یک سیب بطور روزانه پیش از شام با کره بادام زمینی احساس سیری می کنیم حدود 14 گرم فیبرداردکه میزان 10 درصد کالری را کاهش میدهد.
      خوردن یک تخم مرغ ابپز درصبحانه باعث میشه حدود 24 ساعت احسا س سیری کنیم.

19. 3 کاربر، ارسال azi110 را لایک کرده اند:

farideh32 (02 خرداد 1393),مهران (14 بهمن 1392),yassaman (14 بهمن 1392)

مهران آواتار ها
      کاربر فعال

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.12
      قد
      188
      وزن شروع
      105
      وزن هدف
      85
      وزن فعلی
      98
      نقل قول نوشته اصلی توسط azi110 نمایش پست ها
      با خوردن یک سیب بطور روزانه پیش از شام با کره بادام زمینی احساس سیری می کنیم حدود 14 گرم فیبرداردکه میزان 10 درصد کالری را کاهش میدهد.
      خوردن یک تخم مرغ ابپز درصبحانه باعث میشه حدود 24 ساعت احسا س سیری کنیم.
      .
      كره بادام زميني خيلي سنگين نيست ؟
      ..........

21. کاربر زیر پست مهران را لایک کرده است:

farideh32 (02 خرداد 1393)

مبینا.ب آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      30
      گروه وزنی
      گروه وزنی