شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 2 از 2
  • نخستنخست
  • 12
    نمایش نتایج: از 11 به 16 از 16

موضوع: از نظر شما رژیم اتکینگز یک روش علمی هستش و ضرری نداره؟

Rozi 52 آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      55
      گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.22
      قد
      168
      وزن شروع
      75.5
      وزن هدف
      65
      وزن فعلی
      75
      حالت من
      ShadOsarhal

از نظر شما رژیم اتکینگز یک روش علمی هستش و ضرری نداره؟

سلام دوستان.تازه رژیم اتکینگز رو شروع کردم ولی نمیدونم چرا همش ناراحتم که مبادا ضرری داشته باشه که بعدا غیر قابل جبران باشه.لطفا از کسایی که این رژیم رو گرفتن از تجربیاتشون به من بگن که آیا مشکلی براشون پیش اومده؟نا چند وقت ادامه دادند؟چقدر کم کردن؟سوسیس و کالباس و پنیر گوداوموزرلا و بلوچیز آیا آزاده یا نه؟
      من میتونم در عین سلامتی و نشاط مانکن بشم البته با ورزش تا بدنم رو فرم باشه.

من به هدفم میرسم به امید خدا

2. 4 کاربر، ارسال Rozi 52 را لایک کرده اند:

dani (01 دی 1392),eliha (02 دی 1392),parchami7 (30 آذر 1392),sara (01 بهمن 1392)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

شهرزاد آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      20
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      1.18
      قد
      172
      وزن شروع
      101
      وزن هدف
      بدنسازي
      حالت من
      Khoshhal
      نقل قول نوشته اصلی توسط shekamoo نمایش پست ها
      سلام دوستان.تازه رژیم اتکینگز رو شروع کردم ولی نمیدونم چرا همش ناراحتم که مبادا ضرری داشته باشه که بعدا غیر قابل جبران باشه.لطفا از کسایی که این رژیم رو گرفتن از تجربیاتشون به من بگن که آیا مشکلی براشون پیش اومده؟نا چند وقت ادامه دادند؟چقدر کم کردن؟سوسیس و کالباس و پنیر گوداوموزرلا و بلوچیز آیا آزاده یا نه؟
      رژیم خوبیه ولی اراده می خواد نخوردن نون و برنج شیرینی شکلات کار سختیه اصلا جای تقلب نداره این رژیم سوسیس کالباس های ایران هم توش گوشت و مرغی نمی ریزن که نشاسته داره ضرری به بدنت نمی زنه وقتی کربوهیدرات مصرف نمی کنی چربی جذب بدنت نمی شه ولی روغن رو نباید قلب قلب سر کشید روغن در این رژیم آزاد هست یعنی یکی از روش های پختن می تونه سرخ کردن باشه یا شما می تونی زرده تخم مرغ رو مصرف کنی می تونی از روغنی مثل روغن زیتون استفاده کنی ولی به اندازه
      به سوالات رژیمی در دفترچم و پیغام های خصوصی جواب نمی دم لطفا سوالات رو در قسمت های مربوط بپرسید . سوال در دفترچه و پیغام خصوصی خلاف قوانین سایت هست و تذکر داده می شه.

5. 4 کاربر، ارسال شهرزاد را لایک کرده اند:

dani (01 دی 1392),eliha (02 دی 1392),nicebody (01 بهمن 1392), Zenith (01 بهمن 1392)

dani آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      25
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.45
      قد
      183
      وزن شروع
      135
      وزن هدف
      99
      وزن فعلی
      133.6
      حالت من
      Relax
      به نام خدا

رژیم اتکینز!!!

در کل هر چیزی که تعادل در اون رعایت نشه... میتونه ضرر به انسان وارد کنه... چه رژیم غذایی باشه... چه پرستش خدا!!!

اما من این رژیم رو 3 ماه گرفتم... 18 کیلو لاغر شدم... شک نکنید آب بدن هم بوده... ولی خوب دنبه هم آب کردم...

یه خانومی از ریشه اتکینز رو مورد عنایت قرار داده بود...

خب درست نیس...

خانوم شما میگی چربی نمیخوردی... ... پس چجوری چربی خونت بالا رفت؟؟؟ اگر هم میخوردی... حتما زیاد روی کردی... بلاخره باید بالا رفتن چربی خون یه منطقی داشته باشه.

اما مصرف زیاد از حد گوشت قرمز که میگن باعث نقرص میشه در طولانی مدت...

من توی این 3 ماه... به سختی 5 کیلو گوشت خوردم... قرار نیس خودم رو خفه کنم!

تخم مرغ امگا3... با روغن زیتون... مرغ و ماهی و تن ماهی... و.....

حتما روزی یک عدد قرص امگا3 و مولتی ویتامین خارجی هم مصرف میکردم...

وزنمم برنگشته... مصرف مایعاتم هم قابل قبوله...

من فکر میکنم خیلی خیلی روی هیکل دکتر های نادان ایرانی حساب کردی... نمیدونی پشت پرده این دکترا هیچ علمی نیس... چند سال به زور درس خونده... هر کدوم یه نظر میدن...

اتکینز گرفتن مرد میخواد!

سخته این همه مدت قید برنج و نون و شیرینی رو زدن...

الکی حرف در نیارید...

اتکینز نه اونقدر بده... نه خیلی خیلی عالی!

برای 2 هفته ، رژیم خوبیه...

یا حق.
      به تو فکر کردن عجب حالی داره...

7. 2 کاربر، ارسال dani را لایک کرده اند:

3pideh (08 دی 1392),eliha (02 دی 1392)

zeeze آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      20
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.03
      وزن فعلی
      60
      حالت من
      Ashegh
      خب تا اينجا فهميدم اين كه ميگن ايراني ها لجاجت خاصي دارن كه بگن حرفشون درسته صحيح بوده
      قبلا هم گفتم وظيفه ام اين بود كه ضرر هاشو بگم حالا شما لج دارين كه رژيم خوبيه يه بحث ديگه است و فردا هم قرار نيست عوارضش رو من تحمل كنم خودتون هستين و خودتون
      آقايي گفته كه اگه چربي مصرف نكني چربيت نميره بالا
      شما يه كم مقاله علمي بخوني بد نيست مصرف پروتئين باعث جذب چربي ميشه يعني همون چربي كمي هم كه ميخوري رو كامل جذب ميكنه و لازم نيست كه چربي زياد بخوري تا چربيت بزنه بالا
      يه سري ها هم قبلا اومدن نوشتن خيلي خوبه و جواب گرفتن يا ميخوان اتكينز بگيرن
      آخرين باري كه من دفترچه شونو نگاه كرده بودم وضعيت بدنيشون قرمز بود الانم قرمزه يعني هيچ فرقي نكردن اگر تاثير داره اين رژيم چرا وزنشون كم نشده اگر واسه دوهفته ميخواين خودتون رو گول بزنين كه لاغر شدين ياعلي بگيرين اين رژيمو ولي يه ماه بعد از تموم شدن اين رژيم وزنتون برميگرده
      آخرين حرفم هم اينه به دنبال وزن كم كردن عاقلانه باشين نه اينكه بگين بكش ولي خشكلم كن
      مرگ بر رژيم هاي بي خود ولي معروف
      فقط ورزش جواب ميده

9. کاربر زیر پست zeeze را لایک کرده است:

Zenith (01 بهمن 1392)

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.36
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      بچه ها دارین یه بحث مفید میکنید. باید از مضرات و معایب آگاه بشید. دیدگاه هر کسی هم محترمه. هم اونی که موافقه و هم اونی که مخالفه. قضاوت در مورد این نظرات هم بر عهده ی هر شخص هست. بنابراین هیچکس در چنین بحث هایی بازنده یا برنده نیست. چون هر کسی حرفی برای گفتن داره.
      بنابراین خواهش میکنم هیچ جای سایت اجازه ندین بر سر یک روش رژیم بحثی انجام بشه. بهتر اینه که تمام نکات گفته بشه و هر کس خودش با دید باز تصمیم بگیره.
      پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

11. 2 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

3pideh (03 بهمن 1392),sara (01 بهمن 1392)

helen آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      15
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.09
      قد
      167
      وزن شروع
      96
      وزن هدف
      هدف اول نارنجی شدن
      وزن فعلی
      وزن نمیکنم تا .......
      حالت من
      Relax
      من امروز روز ۱۱ اتکینز هستم تا به حال وزنم درست و حسابی پائین نیومده درست هم دارم انجام میدم
      این اولین بار هستش که این رژیم را میگیرم به خاطر همین زیاد تو انجمن های اون ور آبی هستم و مطلب هم زیاد در موردش دارم میخونم همین امروز ی مقاله خوندم که خیالم را راحت کرد حوصله ندارم همش را ترجمه کنم والی لینکش را بعد میزارم تا هر کی دوست دشت بخونه تو اون مقاله ۱۰ دلیل علمی آورده بود وثابت میکرد که اتکینز خوبه وا مزایا و میبی هم بیان کرده بود که در مجموع مزایاش از قبیل کنترل دیابت ، پائین آورنده کلسترول بد خون، کاهش بیماریهای قلبی و عروقی وا چند تا دیگه
      / به نظر من ادم باید به بدن خودش نگاه کنه و رژیم مطلوب و مناسب بدن خودش را بگیره به طور مثال خود من وقتی که ی روز صبحانه نون و پنیر چای شیرین میخورم دیگه وا مصیبت از اون روز که تا شب هر چی بخورم سیر نمیشم و مدام دلم میخاد ی چیزی بخورم ولی وقتی رژیمی باشه که بتونه سطح قند خون من را ثابت نگاه داره چه دلیلی داره که من اون رژیم را پیروی نکنم
      در واقع هدف اصلی این رژیم ثابت نگاه داشتن سطح قند خون بدن هم هست وقتی که سطح قند خون بالا میره مغز فرمان خوردن صادر میکنه و فرد احساس گرسنگی میکنه والی وقت شما بتونی از موادی استفاده کنی که سطح قند خونت را ثابت نگاه داره چه اشکال داره حا لا شما اگه با اون قسمت روغنش مشکل داری میتونی همه چیز را آبپز مصرف کنی
      اصلان من الان برام اینجا ی سوال پیش اومده که همین حل پستش میکنم لطفان جواب بدید

13. کاربر زیر پست helen را لایک کرده است:

sara (01 بهمن 1392)

3pd آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      60
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.40
      قد
      164
      وزن شروع
      116
      وزن هدف
      60
      وزن فعلی
      95
      حالت من
      Movafagh
      سلام نظر من به عنوان کسی که 1 ماه این رژیم رو تجربه کرده این هست که این رژیم رژیم خوبیه اما زمان داره...
      من فکر میکنم واسه 1ماه خوب باشه نه بیشتر...البته به این بستگی داره که این شروط رعایت بشه
      1 اینکه تو این رژیم خامه تخم مرغ و چربی و روغن و گوشت ازاده...ولی خامه زیاد چربی رو به شدت بالا میاره...تخم مرغ کلسترول رو بالا میبره چربی بیش از اندازه هم چربی خون رو گوشت قرمز هم زیاده روی درش باعث نقرس میشه...زیاد سالم نیست..
      من خودم تو این رژیم 1 شب درمیون کباب ترکی میخوردم این یعنی بزرگترین اشتباه...یا نهار واسه خودم استیک با سس قارچ و خامه میپختم اینم بگم که یعد از ظهرا واسه اینکه مزه دهنم عوض بشه از 2 ق خامه میخوردم تا 1 بسته به خاطر کتوز حس میکنی خامه شیرینه و حس بستنی بهت میده...که این بزرگترین اشتباه من بود...همینطور اینکه من تخم مرغ خیلی مصرف میکردم و پنیر پیتزا اما همه اینا اندازه داره..
      2 حجم مواد نباید زیاد باشه بعضی ها فکر میکنن که چون میزان گوشت و چربی ازاده دیگه خودشون رو خفه میکنن ولی این اشتباهه اسمش با خودشه رژیم...باید به اندازه سیری خورد حتی به نظر من وقتی که خیلی سیر نشدی دست از کشیدن بکش تو رژیم نباید اون حس سیری کامل باشه...چون تو رژِیم میخوایم معدمون کوچیک بشه تا بتونیم به نتیجه برسیم با این کار فقط نتیجه معکوس میگیری...
      من با این رژیم 1ماه 10 15 کیلو کاهش داشتم و خیلی راضی بودم ولی من صحیح نگرفتم و نتیجش این بود که چربی خون گرفتم و قند و کلسترول در صورتی که من 23 سالمه و قبلش کاملا سالام بودم و همه چیزم نرمال بود...نمیخوام بترسونمت..نه این رژیم عالیه...ولی باید شروطی که گفتم رو انجام بدی تو این رژیم خیلی باید زرنگ باشی تا بتونی هم نتیجه عالی بگیری هم ضرر نکنی...
      حتما روش پختت رو کبابب یا بخار پر یا ابپر یا گریل استفاده کن روش سرخ شده رو بزار واسه 1 روز در هفته یا مواقعی که دیگه خیلی هوس کردی...خامه و پنیر پیتزا محدود بشه به وقتایی که خواستی خیلی به خودت برسی و خوش بگذرونی پیشنهاد من 1 بار در هفتست اخر هفته ها استیک با سس قارچ و خامه کم روغن درست کن و لذت ببر نه اینکه کل هفته...کاهو رو حتما استفاده کن روغن زیتونم روزی 1 ق با کاهو بیشتر نشه...
      تخم مرغم هروز تو برنامت نزار من هروز صبحانه میخوردم کار خیلی اشتباهیه...اگر میخوری سفیدش رو بخور در هفته 2تا تخم مرغ بیشتر نخور...اب زیاد مصرف کن روزانه 8 تا 10 لیوان که خود این رژیم باعث میشه میل به اب خیلی زیاد بشه ...
      درمورد گوشتم سعی کن اولویت اولت ماهی و میگو باشه بعد مرغ و گوشت قرمز...گوشت قرمز 1 2 بار بیشتر در هفته استفاده نکن به نظر من جوجه بهترینه و ماهی کبابی سعی کن بیشتر تو هفته اینارو بخوری...
      و طبق فازهایی که گفته شده پیش برو...اگر میتونی از اول اگر نه از روز 3 4 ورزش هم اضافه کن تا نتیجه بهتر بگیری...
      ضمنا وقتی نخواستی دیگه رو این برنامه باشی نباید 1 دفعه این رژیم رو کنار بگذاری و بری به خوردن زیاد کربوهیدراتها مثل برنج و نان و میوه نه اصلا سریع برمیگرده به نظر من هفته ای 20 تا کربوهیدرات اضافه کن کم کم تا تثبیت کنی و بر نگرده سریع وگرنه همه زحمتات به باد میره...
      موفق باشی دوست من.
      3pd تا 3شهریور تولدش 80 کیلو میشود...
      نارنجی خواهم شد تا تولد 24 سالگیم
      امسال ساله منه...
      من میتونم...

15. 3 کاربر، ارسال 3pd را لایک کرده اند:

3pideh (03 بهمن 1392),helen (04 بهمن 1392),minaieee (25 بهمن 1392)

• صفحه 2 از 2
  • نخستنخست
  • 12