شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 3 از 3
  • نخستنخست
  • 123
    نمایش نتایج: از 21 به 29 از 29

موضوع: از عادات خوب و مثبتي كه داريد بگيد ...

مهران آواتار ها
      کاربر فعال

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.12
      قد
      188
      وزن شروع
      105
      وزن هدف
      85
      وزن فعلی
      98

از عادات خوب و مثبتي كه داريد بگيد ...

سلام دوستان راستش داشتم كتاب پل مكنا رو مي خوندم به اين نتيجه رسيدم كه ايشون بيشتر تاكيدشون روي عادات مثبت هستش تا تبديل به لايف استايل بشه .. اما گذشته از بحث لاغري و رژيم هاي غذايي مي خواستم بدونم شما توي زندگيتون چه عادات و عملكرد هاي مثبتي داريد و چه كرديد كه تونستيد به اين رفتارهاي درست دست پيدا كنيد ؟ حالا اين عادات مي تونه شامل موارد جسماني - روحاني ( معنوي ) - مادي و ... بشه .
      مي خواستم از شما عزيزان تقاضا كنم كه اگر مورد مفيدي به ذهنتون مي رسه بيايد و تجربه ها تون رو بگيد شايد براي ساير دوستان هم مفيد باشه و باعث تغيير مثبت در زندگيشون بشه .
      ..........

2. 13 کاربر، ارسال مهران را لایک کرده اند:

azi110 (26 بهمن 1392),fofoli (26 بهمن 1392),mahbobe (26 بهمن 1392),nassim (19 اسفند 1392),raha32 (26 بهمن 1392),sahar22 (27 بهمن 1392),shine (26 بهمن 1392),somy (26 بهمن 1392),مهربان1389 (26 بهمن 1392),نگین22 (26 بهمن 1392),yassaman (26 بهمن 1392),آلاهیدا (26 بهمن 1392),آوا65 (26 بهمن 1392)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

مهران آواتار ها
      کاربر فعال

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.12
      قد
      188
      وزن شروع
      105
      وزن هدف
      85
      وزن فعلی
      98
      نقل قول نوشته اصلی توسط azi1 نمایش پست ها
      دوستان من یک عادت دیگه ای که دارم اینه که خیلی راحت به همه اعتماد میکنم.بدون لحظه ای شک.اما بارها به خاطر این موضوع متضرر شدم.نمیدونم واقعا این عادت بدیه یا نه.اما هر جور فکر میکنم میبینم مشکل از من نبوده مشکل از اونهاست که از اعتماد طرف مقابلشون سوء استفاده میکنن!بارها دوستانم به من گفتن که من خیلی آرمانی فکر میکنم.در حالیکه دنیای ما اینطور نیست.چه خوب بود که همه ما سعی میکردیم در هر جایی که هستیم بهترین خودمون باشیم.اونوقت دنیامون گلستان میشد.حالا میخواستم ازتون یک راهنمایی بخوام که من باید چه کار کنم؟من که مسلما نمیتونم بقیه را تغییر بدم.اگر میخوام شرایطم تغییر کنه باید این دگرگونی از خودم باشه.شما میتونید بهم بگید که من باید چه کار کنم؟
      سلام دوست عزيزم
      اين كه راحت اعتماد مي كنيد از خوب بودن زياد شخص شماست ولي مي خوام بهتون بگم كه همه مشكلاتي كه در زندگي ما مواجه ميشيم از عدم تعادل در صفاتمون هستش .. يعني همين اعتماد كردن رو هم اگر تعادلش رو رعايت كنيم ديگه مشكلي واسمون پيش نمياد .. ما بايد بپذيريم كه همه افراد مثل هم نيستند يعني مثل هم فكر نمي كنند مثل هم تصميم نمي گيرند و در نهايت مثل هم رفتار نمي كنند اما ما مي تونيم كاري كنيم كه همه رو با يك چشم ببينيم ، و اگر همه رو با يك چشم ببينيم جوري رفتار مي كنيم كه از هر آدمي يك جور خروجي كه مورد انتظار ما هست رو شاهد باشيم ..
      به نظر من بهترين راه براي اينكه آدم تصميمات درستي بگيره و يا به اصطلاح " با سياست " باشه اين هست كه دانشش رو نسبت به محيط ارتقاء بده چون هر چقدر اطلاعات آدم نسبت به محيط و آدمها بيشتر باشه ميشه انتظار اخذ تصميمات بهتر رو داشت و بالعكس.
      يك مورد ديگه هم اين كه زياد به ديگران احترام نزاريم چون واقعا احترام زياد براي آدم چيزي جز خواري به ارمغان نمي آره ... ( متاسفانه )
      ديگه اينكه كم كم ياد بگيريم نه بگيم اين خيلي مهمه شايد اولش برامون سخت باشه ولي كم كم با بالاتر رفتن اعتماد به نفس ميشه راهي پيدا كرد كه محترمانه جواب نه بديم ...

دوست خوبم اميدوارم كه مفيد باشه صحبتام احساس مي كنم پر حرفي كردم.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط azi1 نمایش پست ها
      دوستان من یک عادت دیگه ای که دارم اینه که خیلی راحت به همه اعتماد میکنم.بدون لحظه ای شک.اما بارها به خاطر این موضوع متضرر شدم.نمیدونم واقعا این عادت بدیه یا نه.اما هر جور فکر میکنم میبینم مشکل از من نبوده مشکل از اونهاست که از اعتماد طرف مقابلشون سوء استفاده میکنن!بارها دوستانم به من گفتن که من خیلی آرمانی فکر میکنم.در حالیکه دنیای ما اینطور نیست.چه خوب بود که همه ما سعی میکردیم در هر جایی که هستیم بهترین خودمون باشیم.اونوقت دنیامون گلستان میشد.حالا میخواستم ازتون یک راهنمایی بخوام که من باید چه کار کنم؟من که مسلما نمیتونم بقیه را تغییر بدم.اگر میخوام شرایطم تغییر کنه باید این دگرگونی از خودم باشه.شما میتونید بهم بگید که من باید چه کار کنم؟
      سلام دوست عزيزم
      اين كه راحت اعتماد مي كنيد از خوب بودن زياد شخص شماست ولي مي خوام بهتون بگم كه همه مشكلاتي كه در زندگي ما مواجه ميشيم از عدم تعادل در صفاتمون هستش .. يعني همين اعتماد كردن رو هم اگر تعادلش رو رعايت كنيم ديگه مشكلي واسمون پيش نمياد .. ما بايد بپذيريم كه همه افراد مثل هم نيستند يعني مثل هم فكر نمي كنند مثل هم تصميم نمي گيرند و در نهايت مثل هم رفتار نمي كنند اما ما مي تونيم كاري كنيم كه همه رو با يك چشم ببينيم ، و اگر همه رو با يك چشم ببينيم جوري رفتار مي كنيم كه از هر آدمي يك جور خروجي كه مورد انتظار ما هست رو شاهد باشيم ..
      به نظر من بهترين راه براي اينكه آدم تصميمات درستي بگيره و يا به اصطلاح " با سياست " باشه اين هست كه دانشش رو نسبت به محيط ارتقاء بده چون هر چقدر اطلاعات آدم نسبت به محيط و آدمها بيشتر باشه ميشه انتظار اخذ تصميمات بهتر رو داشت و بالعكس.
      يك مورد ديگه هم اين كه زياد به ديگران احترام نزاريم چون واقعا احترام زياد براي آدم چيزي جز خواري به ارمغان نمي آره ... ( متاسفانه )
      ديگه اينكه كم كم ياد بگيريم نه بگيم اين خيلي مهمه شايد اولش برامون سخت باشه ولي كم كم با بالاتر رفتن اعتماد به نفس ميشه راهي پيدا كرد كه محترمانه جواب نه بديم ...

..........

5. 2 کاربر، ارسال مهران را لایک کرده اند:

azi1 (29 بهمن 1392),azi110 (14 اسفند 1392)

azi1 آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      125
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.21
      قد
      165
      وزن شروع
      74
      وزن هدف
      60
      وزن فعلی
      59
      حالت من
      Ashegh
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهران نمایش پست ها
      سلام دوست عزيزم

- - - Updated - - -

سلام دوست عزيزم

سلام.خیلی ممنون از راهنماییتون.سعی میکنم که به حرفهاتون خوب فکر کنم و بتونم عمل کنم.مرسی!

7. کاربر زیر پست azi1 را لایک کرده است:

مهران (29 بهمن 1392)

Mehregan1986 آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      70
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      1.16
      قد
      170
      وزن شروع
      110
      وزن هدف
      60
      وزن فعلی
      78
      حالت من
      Khoshhal
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      من ازین مبحث عقب موندممممم
      عادات مثبت
      خیلــــــــــی مهربون هستم و ازین عادتم خوشم میاد.شاید بعضیا سو استفاده کنن ولی واسم اصلا مهم نیست.فقط مهم اینه که کاری که درسته انجام بدم
      من حتی با شخصی که مخالفش هستم هم مهربونی میکنم .البته این یه جور سیاسته ها ولی خوبه به نظرم
      دلسوز هستمممممم.تا جاییکه بتونم خیلی ادما رو کمک میکنم
      خود ادما واسم مهم هستن اکثرا نه ظاهرشون
      من دقیقا رفتاری که با استاد دانشگام میکنم با خدمتکار دانشگام هم دارم
      صبرم زیاده..بخششم هم خیلی زیاده
      خلاصه بگم کلا عادات خوب زیاد دارم و از همشون راضی هستم با اینکه شاید بعضی وقتا ازشون ضربه خوردم ولی همین عادات خوبه که منو از لحاظ روحی زنده نگه میداره

اهان اینم بگم .من توی انتخاب دوست شدیدا محتاط هستم.با همه دوست هستم ولی دوست واقعیم رو خیلی خیلییییییییی محتاطانه انتخاب میکنم
      پشتکارم هم زیاده

چقدر عادت خوب داشتمااااااااااااااااااا.
      رسیدن به سایز 36,38 تا اسفند 94

9. 3 کاربر، ارسال Mehregan1986 را لایک کرده اند:

azi1 (29 بهمن 1392),مهران (29 بهمن 1392),خوشبختی (14 اسفند 1392)

azi110 آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      354
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.26
      قد
      155
      وزن شروع
      100
      وزن هدف
      بشم 68کیلو و شایدم کمتر
      وزن فعلی
      73
      حالت من
      Mehraboon
      وبلاگ زیباتنی من
      19
      مهمترین عادت خوبم پشتکارم اگه وا قعا چیزی بخوام مطمئنا بهش میرسم یعنی تا حالا که این طور بوده یکیش قضیه درس خوندنمه تو سن کم ازدواج کردم بعد دو تا بچه شروع کردم به درس خوندن اونم با هزار جور مخالفت اما تونستم با رفتارم همه رو قانع کنم و تحصیلات زیر سیکلم با گرفتن کارشناسی اونم رشته حسابداری با موفقیت به پایان برسونم
      یکی دیگه رو میتونم بگم هیچ وقت نخواستم حقاتیتم با زور و دعوا بگیرم بلکه با رفتارم کاری کردم که خودشون به حقانیتم اعتراف کنن و براش ارزش قایل بشن
      هیچ وقت اشتباه کسی رو به رخش نمیکشم بلکه سعی میکنم با یک روشی که ناراحت نشه متوجه اش کنم توی این ر اه هم تا میتونم صبوری به خرج میدم
      البته اینم بگم چیزهایی که گفتم تعریف از خود نباشه این قضاوتی که دیگران درباره من دارن الله اعلم
      دلی کز معرفت نور و صفا دید

به هر چیزی که دید اول خدا دید

11. 3 کاربر، ارسال azi110 را لایک کرده اند:

azi1 (15 اسفند 1392),مهران (17 اسفند 1392),خوشبختی (14 اسفند 1392)

خوشبختی آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      26
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.34
      قد
      160
      وزن شروع
      72
      وزن هدف
      ۵۳
      حالت من
      Asabani
      من خیلی مهربونم./ اصلا اهل پز و ریا نیستم اصلاااااااااااااااااااااا ! از دورویی و سیاست بازی هم متنفرم. اصا آدم زود باور و ساده لویی نیستم و کسی راحت نمی تونه سرم کلاه بذاره

13. 2 کاربر، ارسال خوشبختی را لایک کرده اند:

azi1 (15 اسفند 1392),مهران (17 اسفند 1392)

tuti آواتار ها
      کاربر اخراجی

امتیاز زیباتنی
      124
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر محروم
      میانگین پست در روز
      1.42
      قد
      151
      وزن شروع
      97
      وزن هدف
      80 ( تا آخر 92)
      وزن فعلی
      83
      حالت من
      Ghamgin
      چه تاپیک جالبی. مرسی مهران جان

من بهترین صفتی که دارم عاقل و منطقی بودنم هست. اینکه به شدت قادر به حل همه چیز با قدرت استدلال و منطق هستم.

خصوصیت دیگه ای که دارم و خیلی دوسش میدارم مدیر بودنم هست. من دختر مسئولیت پذیر و مدیری هستم و از پس اداره ی همه ی امور و جمع های مختلف بر میام.

سومیش هم مهربون بودنم هست که برای انسان های دیگه هر کار از دستم بر بیاد انجام میدم اونم خیلی دوسش میدارم.

بازم مرسی اقا مهران گل
      دلیل اخراج کاربر: توهین به کاربران و مدیر زیباتن علی رغم هشدارهای مکرر

15. 4 کاربر، ارسال tuti را لایک کرده اند:

azi1 (15 اسفند 1392),azi110 (15 اسفند 1392),مهران (17 اسفند 1392),خوشبختی (14 اسفند 1392)

مهران آواتار ها
      کاربر فعال

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.12
      قد
      188
      وزن شروع
      105
      وزن هدف
      85
      وزن فعلی
      98
      نقل قول نوشته اصلی توسط tuti نمایش پست ها
      چه تاپیک جالبی. مرسی مهران جان

من بهترین صفتی که دارم عاقل و منطقی بودنم هست. اینکه به شدت قادر به حل همه چیز با قدرت استدلال و منطق هستم.

خصوصیت دیگه ای که دارم و خیلی دوسش میدارم مدیر بودنم هست. من دختر مسئولیت پذیر و مدیری هستم و از پس اداره ی همه ی امور و جمع های مختلف بر میام.

سومیش هم مهربون بودنم هست که برای انسان های دیگه هر کار از دستم بر بیاد انجام میدم اونم خیلی دوسش میدارم.

بازم مرسی اقا مهران گل
      چقدر خوشحالم كه اينجا و در بين دوستان مهربان هستم
      ..........

azi110 آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      354
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.26
      قد
      155
      وزن شروع
      100
      وزن هدف
      بشم 68کیلو و شایدم کمتر
      وزن فعلی
      73
      حالت من
      Mehraboon
      وبلاگ زیباتنی من
      19
      یکی دیگه از عادتهای خوبم سر زدن به دوستان اونم بدون گرو کشی هیچ وقت دنبال این نیستم چرا بهم سر نزدن بلکه میگم شاید واقعا گرفتارن .تا اونجایی بتونم تولد عزیزام به خاطر میسپارم هر جور شده با تلفن زدن و یا پیامک و یا دیدن در حد یک نیم ساعتم شده و گرفتن هدیه هر چند کوچیک دیگران غافلگیر وخوشحالشون میکنم و از همه مهمتر با دیدن خوشحالی دیگران کلی انرژی میگیرم
      دلی کز معرفت نور و صفا دید

به هر چیزی که دید اول خدا دید

*aida* آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.73
      قد
      163
      وزن شروع
      82
      وزن هدف
      52
      وزن فعلی
      60
      حالت من
      Khoshhal
      چه تاپیک جالبی . یکی از عادتای خوبم خنده رو بودنمه. البته بعضی جاها واسم خوب نبوده چون بعضیا برداشت بد می کنن یا فکر می کنن از رفتارشون خندم گرفته...
      یک عادت خوب دیگه که در نتیجه همین رژیم های غذایی مختلف در من بوجود اومده اینه که خیلی راحت خودمو می بخشم . قبلنا هر اشتباهی که می کردم تا یک مدت ناراحت و افسرده بودم و عذاب وجدان می گرفتم . اما الان از اون جایی که مطمئنم خدا بخشنده و مهربونه من هم سریع خودمو می بخشم و سعی می کنم روحیمو با تفکرات مثبت و کارای خوب ، بهتر کنم . الانم اگه یک وقت تو رژیم شکست بخورم دوباره از اول شروع می کنم چون بالاخره راهش رو پیدا می کنم
      ساعت‌ زندگیم‌

نه‌ به‌ عقب‌ بازمی‌گردد،
      نه‌ می‌ایستد...

هر ساعت‌ و هر روز،
      مرا به‌ سمت آن‌ دم‌ دور ، نزدیک‌ تر می‌کند!

صدای‌ این‌ ساعت‌
      یادآورم‌ می‌شود،
      تا
      در امروز و در لحظه‌
      زندگی‌ کنم‌!

"مارگوت بیکل"

• صفحه 3 از 3
  • نخستنخست
  • 123