شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: بدن شما تحت کنترل مغز فعالیت میکند!

mahbobe آواتار ها
    مدیر مسابقات کاهش وزن
    کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
    395
    گروه وزنی
    گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.12
    قد
    160
    وزن شروع
    119/850
    وزن هدف
    75
    وزن فعلی
    95
    حالت من
    Delvapas
    وبلاگ زیباتنی من
    700

بدن شما تحت کنترل مغز فعالیت میکند!

بدن شما تحت کنترل مغز فعالیت میکند!

چربی که خود را در بدن چاق به نمایش میگذارد، دریک نگاه واقع بینانه و ژرف محصول طرز تفکر گذشته و فعل شماست. حتماً بمنظور زدودن این چربی های مازاد ازبدن که یک تهدید جدی بوده و با بالا رفتن سن برمیزان خطر آن اضافه نیز می شود، تلاش های زیادی بعمل آورده اید؛ چقدر وچند نوع قرص لاغری را مورد آزمایش قرار داده اید و یا هم اکنون شانس خود را به آزمون گذاشته اید؟ چند نوع کمربند لاغری، یا سایر تجهیزات از این دست را برای کاهش وزن آزموده اید؟ چند مورد رژیم غذایی را با قوانین مختلف و سخت گیرانه تجربه کرده و یا درحال حاضر تجربه میکنید؟ چقدر ورزش های هوازی و سنگین برای کاستن از چربی های خود انجام داده اید؟ اما هم اکنون، صادقانه و بدون تعصب و منفی نگری، نسبت به دستاوردهای خود قضاوت کنید.آیا ازآنچه بدست آورده اید، راضی و خرسند هستید؟ آیا از آشنایان و دوستان نزدیک خود که چنین تجربیاتی را از سر گذرانده اند، سئوال فرموده اید چقدر از دستاورد تلاش ها و هزینه های خود، راضی هستند؟ اگر حاصل شما در مقابل مقداری بذری که کاشته اید و آنچه که انتظار می رفت خیلی کم است، بدلیل ناکار آمدی ویا نقص شیوه هایی است که بکار بسته اید. بهترین و کاملترین شیوه ها درنزد خودتان قرار دارد. شما باید طرزتفکر و رابطه خود با بدنتان و تغذیه را تغییر بدهید. براثر عادت ها و آموخته های اشتباه، ضمیرناخودآگاه شما در برابر همه تلاش های چربی زدایی مقاومت میکند، و حتی با ایجاد وسواس های ذهنی نسبت به غذا و شکل اندام و سایر مشغولیت های ذهنی، اجازه نمیدهد شما به راحتی از شر چربی های مازاد خلاص شوید. درنتیجه، من به شما اطمینان میدهم که آدم بی اراده، یا ضعیف النفس، یا نفس پرست وغیره و ذالک نیستید، همه این تعبیرها و خود سرزنش گریها رفتارهای اشتباه هستند. شما فقط عادت های بی حاصلی را کسب کرده اید. که صد البته در اینجا نیز هیچ تقصیری به دوش شما نیست. خوشبختانه وقتی یاد بگیرید که چگونه مغزتان و افکارتان را یک بار دیگر بدرستی برنامه ریزی و ساماندهی کنید، به سهولت میتوانید به طرز تفکر و شیوه عمل و رفتار تازه عادت نمود وموفقیت خود را در کاهش وزن و حفظ آن برای همیشه 100% بسازید.
    شاید شما جزو آندسته افراد باشید که از بس رژیم های سریالی را امتحان کرده و یا سایر شیوه های بی ثمر را انجام داده و هر بار نسبت به قبل چاق تر و فربه تر شده، دیگر نسبت به سایر شیوه ها حتی درست ترین آنها نیز اعتمادی ندارد. من یک ادعا دارم و آن، این است که :
    "سامانه تغذیه هوشمند میتواند با برنامه های خود، اضافه وزن شما را کاهش داده و آنرا برای مابقی عمر حفظ کند"
    وبرای این منظور برنامه های خود را فهرست وار اعلام کرده ام و برای داوطلبین توضیحات تکمیلی را ایمیل نموده و یا بصورت شفاهی توضیح میدهم. تصور کنید شما توضیحات مرا شنیدید و اکنون وقت تصمیم گیری است: مثلاً خیال کنید توضیحات ما را شنیدید و نسبت به کاهش وزن خود در سامانه تغذیه هوشمند رضایت ندادید و همچنان از شیوه های پراکنده دیگر استفاده کردید. و حالا چند سال از این ماجرا سپری شده، سن شما بیشتر شده و بدن تان نیز چربی های بیشتری اندوخته است. خواهش میکنم به این سئوالات خوب فکر کنید:
    • آن تصمیم شما، هم اکنون روی سلامتی تان چه تاثیری گذاشته است؟
    • روی روابط و مناسبات زندگی زناشویی و خانوادگی تان چه تاثیری گذاشته است؟
    • نسبت به اندام و بدن خودتان، به چه احساسی دست یافته اید؟

حالا تصور خود را مثبت سازید و فکر کنید با شنیدن و مطالعه کردن برنامه های توجیهی ما، نسبت به کاهش وزن خود در سامانه تغذیه هوشمند قانع و راضی شدید. و با اجرای برنامه های آن به وزن ایده ال خودتان دست یافتید و اکنون پس از چند سال با وضع ایده ال خود زندگی میکنید، لطفاً نظرتان را راجع به این پرسش ها مشخص فرمائید:
    • آیا میتوانید میزان احساس خوب و مثبت خود را توصیف کنید؟
    • آیا میتوانید میزان انرژی و پتانسیل خود را حدس بزنید؟
    • آیا میتوانید احساس خود را در رابطه با داشتن یک بدن سالم و بدون اضافه وزن توضیح بدهید؟
    • آیا میتوانید میزان و درجه اعتماد بنفس خود را شرح دهید؟

شما عزیزان با این تصویر سازی ذهنی میتوانید ارزش واقعی تصمیم هم اکنون خود را بسنجید و تاثیر آنرا بر آینده جسم و روح خودتان حدس بزنید. هم اکنون انتخاب باشماست. میتوانید پس ازمطالعه این مطالب از سایت خارج شوید و به وب گردی خود بپردازید تا سایت دیگری را پیدا کنید و یا تصمیم میگیرد و قاطعانه به عضویت سامانه تغذیه هوشمند در می آید تا یک بار برای همیشه با چاقی و اضافه وزن خدا حافظی کنید. داشتن کمر باریک و اندام متناسب و ایده ال، آنهم برای تمام عمر نیازمند همتی بلند و تصمیمی استوار است. ومن مطمئن هستم شما ازچنین ویژگی برخوردارید.
    هدر دادن لحظاتِ عمر ، کشتن زندگیست ...
    دوست داشتنِ زندگی، با قدر دانستن لحظاتِ آن معنی پیدا می کند ...
    برنامه ات برای قدر دانستن این لحظات چیست ؟

یک سال بعد، جناب‌عالی حسرت خواهید خورد که کاش از امروز شروع کرده بودید

2. # ADS
    تبلیغات در مدار