شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: چرا كه نه؟؟؟من هم ميتوانم وزن كم كنم

gol andam آواتار ها
    کاربر فعال

گروه وزنی
    گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.09
    قد
    162
    وزن شروع
    77.9
    وزن هدف
    58
    وزن فعلی
    75.7
    حالت من
    Movafagh

چرا كه نه؟؟؟من هم ميتوانم وزن كم كنم

وزن دلخواهتان را روي چند كاغذ با خط درشت بنويسيد و به مكانهايي كه در ديدرستان هستند بچسبانيد تا بواسطه ديدن آن پالس هاي مثبت دريافت كنيد ، به عنوان مثال درب يخچال گزينه بسيار مناسبي است،روي ميز كار،همچنين ديوار اتاق خواب و خلاصه هرجاييكه بيشتر با آن سرو كار داريد.خجالت نكشيد بگذاريد همه بدانند كه شما تصميمتان را گرفته ايد. تصميمي قاطع ، راسخ و متفاوت با دفعات پيش.

عكس زمان خوش انداميتان را نزد خود داشته باشيد چرا كه با نگاه كردن به آن ،اين باور در شما ايجاد ميشود كه من ميتوانم بار ديگر مانند آن دوران باشم. مدام به خود تلقين كنيد كه من مي توانم به اين حالت بر گردم .
    اگر چنين عكسي نداريد يا از ابتدا چاق بوديد عكس يك دوست يا بازيگر خوش اندام را براي خود الگو قرار دهيد و براي رسيدن به آن اندام تلاش كنيد .

به هيچ وجه به كل مسير فكر نكنيد بلكه تنها امروزتان را در نظر داشته باشيد.مثلا اگر قصد كاهش 40 كيلوگرم از وزن خود را داريد تنها به اين فكر كنيد كه من امروز بايد 100 گرم از وزن خودم را كم كنم و نه اينكه من بايد 40 كيلو كاهش وزن داشته باشم.

هر دو هفته اگر وزنتان كاهش يافته بود به خود جايزه بدهيد. لازم نيست زياد خرج كنيد ، يك كتاب، يك گياه زينتي ، يك شيشه عطر و يا هر جايزه ديگر.كافيست به گونه اي باشد كه هرگاه به آن نگاه كنيد خاطره شيرين آن موفقيت را براي شما زنده كند .

چرا كه نه ! ، شما بر فرمان هاي بخور بخور غلبه كرده ايد و در وقت مناسب به رغبت ها و هوسهاي بيجا و فرمانهاي لذت بخش نه گفته-ايد .

راه ديگر اين است كه يك دست لباس جديد نه با سايز امروز بلكه با سايز دلخواهتان تهيه كرده و گهگاهي آنرا پرو نمائيد تا اينكه بدون مشكل بتوانيد آن را به تن كنيد .

هرگز تسليم وسوسه هايي كه حين رژيم براي شما اتفاق ميافتد نشويد.شك نكنيد تن دادن به آنها لذت چند دقيقه اي و عذاب وجدان چند ساعته را براي شما به همراه خواهد داشت.سعي كنيد در اين مواقع خود را بكار ديگري مثل پياده روي ،ورزش ويا هر كاري غير از آن.اگر رغبت زيادي به خوردن داشتيد مسلما بهترين گزينه سبزيجات ميباشند .از كاهو،كلم،خيار،هويج،گوجه و ساير سبزيجات ميتوانيد سالادهاي رنگارنگ تهيه كرده و به گونه اي آنها را تزئين كنيد كه كاملا شما را جذب خود كنند.

در دو هفته اول رژيم وزن نسبتا زيادي كم مي كنيد. بيشتر وزن كاسته شده در حقيقت مربوط به مايعات و آبي است كه اضافه از نياز در بدن شما وجود داشته.ولي در هفته هاي بعد هرچه كم مي كنيد از چربي هاخواهد بود .بنابراين انتظار نداشته باشيد كه به عنوان مثال اگر در دو هفته اول 3.5 كيلوگرم كم كرديد، در دو هفته بعد نيز همان مقدار حاصل شود بلكه شايد كاهش 2 كيلوگرم نيز كاملا راضي كننده باشد.پس اين اختلاف زياد بين دو هفته اول با دو هفته هاي بعد باعث نااميدي شمانشود.

بخاطر داشته باشيداطرافيان شما به سه دسته تقسيم ميشوند:

- گروه اول كساني هستندكه مشوق شما در مسير كاهش وزن خواهند بود.مسلما وجود چنين افرادي نعمت و كمك بسيار بزرگي براي شما خواهد بود.

- گروه دوم افرادي هستند كه غالبا احساسي رفتار ميكنند و دوست دارند شما را سر حال و چاق و چله ببينند مثل خيلي از پدران و مادران.مراقب باشيد فريب دلسوزي هاي نابجاي اين گروه را نخوريد چرا كه هدف بسيار بزرگي را در سر داريدآن هم كسب دوباره سلامتي است.

- گروه سوم دشمن دانا : افرادي هستند كه دوست ندارند شما را خوش اندام ببينند زيرا خود نيز اضافه وزن داشته و در كاهش وزنشان ناكام مانده اند و موفقيت شما به معني ضعف و ناتواني آنان خواهد بود.

نكته آخر اينكه اگر روزي خدايي ناكرده وسوسه شديد و رژيمتان را شكستيد نااميد نشويد.هر اشتباهي قابل جبران است. هر چه سريعتر دوباره بايستيد و اين مرتبه با قدرت بيشتر به كار خود ادامه دهيد.وقفه زياد در انجام رژيم كار شما را دشوارتر خواهد كرد.
    خواستن=توانستن.اين رمز زندگي است.

2. کاربر زیر پست gol andam را لایک کرده است:

asal (02 بهمن 1391)

3. # ADS
    تبلیغات در مدار