شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: با این روش ها در خواب هم کالری می سوزانید!

شهرزاد آواتار ها
    مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
    20
    گروه وزنی
    گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
    مدیر ارزشمند پیشین
    میانگین پست در روز
    1.18
    قد
    172
    وزن شروع
    101
    وزن هدف
    بدنسازي
    حالت من
    Khoshhal

با این روش ها در خواب هم کالری می سوزانید!

چند روش وجود دارد که با استفاده از آنها می توانید در هنگام خواب بیش از حد معمول کالری بسوزانید.

اگر در طول روز سخت تلاش می کنید که کالری بسوزانید پس حتما" دوست دارید در هنگام خواب هم کالری بیشتری بسوزانید تا زودتر لاغر شوید. شاید این حقیقت را ندانید که خواب کافی به شما کمک می کند که هم در شب و هم در طول روز کالری بیشتری بسوزانید ، علاوه براین چند روش وجود دارد که با استفاده از آنها می توانید در هنگام خواب بیش از حد معمول کالری بسوزانید.

دستورالعمل :
    _ اگر در طول روز وزنه بزنید درهنگام خواب هم کالری بیشتری می سوزانید. علاوه براین با توجه به اینکه هر نیم کیلو ماهیچه در طول یک شبانه روز بطور متوسط حدود ۵۰ کالری می سوزاند درحالیکه هر نیم کیلو چربی در طول شبانه روز فقط ۹ کالری می سوزاند ، شما می توانید با وزنه زدن و افزایش توده های ماهیچه در بدن در هنگام خواب هم کالری بیشتری بسوزانید.

_ با کم کردن بخاری و سیستمهای گرمایشی و خنک نگه داشتن اتاق خواب نیز می توان به سوزاندن کالری بیشتر در هنگام خواب کمک کرد زیرا بدن ما برای گرم نگه داشتن خودش هم کالری قابل توجهی می سوزاند . به این ترتیب با خنک نگه داشتن ، سوخت و ساز بدن ما بیشتر می شود و بدن ما به ناچارکالری بیشتری می سوزاند تا خودش را گرم کند.

_ حداقل برای مدت ۶ هفته از مصرف کربوهیدرات قبل از خوابیدن خودداری کنید . بدن ما وقتی کربوهیدرات کم می آورد برای تامین انرژی خود چربیها را می سوزاند . بنابراین اگر قبل از خواب کربوهیدرات نخورید بدن شما در طول شب برای تامین انرژی مورد نیاز خود کالری و چربی بیشتری می سوزاند.

_ قبل از خواب چای سبز بخورید تا در طول خواب کالری بیشتری بسوزانید.چای سبز متابولیسم بدن را بالا می برد و در نتیجه به سوزاندن کالری بیشتر در هنگام خواب کمک می کند.

_ بیشتر از ۷ ساعت بخوابید تا کالری بیشتری بسوزانید. خواب کافی نه تنها باعث می شود که شما در هنگام خواب کالری بیشتری بسوزانید بلکه به بالا بردن متابولیسم بدن و سوزاندن کالری بیشتر در طول روز هم کمک می کند.

منبع : aftabir.com

2. 8 کاربر، ارسال شهرزاد را لایک کرده اند:

*aida* (21 تیر 1392),altinay (21 تیر 1392),Atefe (21 تیر 1392),ati.m (21 تیر 1392),farideh32 (21 تیر 1392),lila a (21 تیر 1392),فاطمه (21 تیر 1392),یونیک (21 تیر 1392)

3. # ADS
    تبلیغات در مدار

Atefe آواتار ها
    کاربر فعال

گروه وزنی
    گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.14
    قد