شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 1 از 2
  • 12
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14

موضوع: آموزش تصویری پیلاتس

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.36
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5

آموزش تصویری پیلاتس

تو این پست میخوایم تصاویر متحرک و گویا از حرکات ورزش پیلاتس براتون بذارم. قبلش برای اینکه بدونید این ورزش چه فوایدی داره این تاپیک رو مطالعه بفرمایید:
      پیلاتس، سریع ترین راه برای آب کردن چربی شکم و پهلوها

( Leg Pull Front Support
      )

تکنیک انجام حرکت :
      * به شکم دراز بکشید و دستها را در زیر شانه ها قرار دهید و بر روی دستها و پنجه ی پاها بلند شوید بنحوی که بدن شما مانند یک چوب خشک صاف قرار گیرد
      * این حرکت را با یک بازدم آغاز کنید و زمانی که بر روی دستها بلند شدید بآرامی تنفس کنید و این وضعیت را ۱۰ ثانیه حفظ کنید سپس با انجام دم به حالت دراز کش باز گردید .
      فواید حرکت :
      تقویت عضلات باسن و پاها و دستها ، شکم .

حرکت شکم

تقویت عضلات شکم ، پهلوها ، عضلات طرفین طناب نخاعی و خم کننده های ران ( Abs, Abs: Side, Core, Hip Flexors )

تکنیک انجام حرکت :

* بر پد بنشینید و زانوها را خم کرده و پاشنه ها را روی زمین بگذارید . شانه ها را انداخته و سر و چانه را به پایین خم کنید . دستها را بآرامی بر روی رانها بگذارید بطوری که فشاری بر ران وارد نکند . حال حالت نیمه دراز کش قرار بگیرید طوری که شانه ها و پشت با زمین فاصله داشته و کمر روی زمین قرار گیرد .
      * توام با بازدم بلند شده و به طرف چپ بروید بنحوی که دستها در سمت چپ زانوی چپ قرار گیرد و با دم به حالت اول بازگردید و مجددا توام با بازدم بلند شده به طرف راست بروید و با دم به حالت اول باز گردید .
      *این تمرین را ۱۵ - ۱۰ بار تکرار کرده سپس اتراحت کنید و مجدد برای انجام آن اقدام کنید .

حرکت شنا ( Swimming)

تکنیک انجام حرکت :
      * به شکم روی پد دراز بکشید و با توام با بازدم پای راست و دست چپ را بلند کنید و با قدری توقف آنها را بکشید و بعد روی زمین بگذارید . سپس توام با انجام دم دست راست و پای چپ را بلند کنید .
      * برای انجام بهتراین تمرین باید سر را از زمین بلند نمایید .
      * در مراحل اولیه ۴ - ۳ بار این حرکت را انجام دهید و در مراحل پیشرفته تا ۲۰ بار تکرار نمایید .

دراز و نشست با یک پای بلند ( The One Leg Teaser )

تکنیک انجام حرکت :
      * به پشت روی زمین دراز بکشید و زانو ها را در کنار هم قرار داده و ۴۵ درجه خم کنید .
      * یک پا را بلندکرده و صاف کنید و دستها را نیز صاف کرده و بالای سر در کنار گوش ها قرار دهید .
      * با انجام بازدم بلند شده و حالت حرف C را بخود بگیرید و با انجام دم به حالت اول باز گردید .
      * این حرکت را ۱۲- ۱۰ بار برای هر پا تکرار کنید .

ضربات پاشنه ( Heel Beats )

تکنیک انجام حرکت :
      * به شکم روی زمین بخوابید و دستها را زیر سر بگذارید .
      * باسن و شکم را منقبض کرده و با پاشنه مطابق شکل به عقب ضربه بزنید .
      * دو نوبت و در هر نوبت حداقل ۱۰ بار انجام دهید .

تقویت عضلات داخلی ران ( Inner Thigh Lifts & Circles )
      تکنیک انجام حرکت :
      * به پهلو دراز بکشید و سرتان را روی دست زیرین قرار دهید تا بلند شود و زانوی بالایی را خم کرده پا را به سمت جلوی شکم بیاورید و با دست ساق و مچ پای جلو امده را بگیدید بنحوی که زانوی این پا به سمت بالا قرار گیرد .
      * همراه با تنفس طبیعی و نرمال پای زیرین را که صاف قرار داده اید بلند کرده ابتدا به سمت جلو بعد بالاو عقب در یک حرکت دایره ای شکل بچرخانید و سپس به محل اول باز گردانبد .
      * در صورتی که نتوانید پای خود را به شکم نزدیک کنید تا جایی که می توانید قرار داده و اگر انجام حرکت چرخشی برای شما دشوار است صرفا به بلند کردن پای زیرین اکنفا کنید .
      * توصیه می کنم این حرکت را ۱۲ - ۱۰ بار انجام داده سپس برای پای دیگر تکرار نمایید .

چرخش کوچک پا ( Small Circles )

تکنیک انجام حرکت :
      * به پهلو دراز بکشید و سرتان را روی دست زیرین قرار دهید تا بلند شود و دست دیگر را در مقابل روی زمین قرار دهید . بدنتان باید کاملا صاف و کشیده باشد . در این حالت شانه بالای شانه قرار دارد و بدن کاملا مانند یک تیغه به پهلو قرار دارد .
      * پای بالایی را ۳۰ درجه جلو آورید و سپس به سمت بالا و عقب و به محل اول در یک حرکت دایره ای و چرخشی حرکت دهید . ۱۵-۱۰ بار این چرخش را انجام داده و به پهلوی دیگر قرار گرفته و همین حرکت را برای پای دیگر تکرار کنید .

لگد زد به بالا و پایین ( The Side Kick Up and Down )

تکنیک انجام حرکت :
      * به پهلو دراز بکشید و سرتان را روی دست زیرین قرار دهید تا بلند شود و دست دیگر را در مقابل روی زمین قرار دهید . بدنتان باید کاملا صاف و کشیده باشد . در این حالت شانه بالای شانه قرار دارد و بدن کاملا مانند یک تیغه به پهلو قرار دارد .
      * برای حفظ تعادل باید دست بالایی در مقابل شکم روی زمین باشد و مچ پای پایینی خم شود و مانع چرخش زمین گردد .
      * برای این حرکت پای بالایی را کاملا از پهلو بالا آورید و سپس بآرامی پایین بیاورید .
      * این حرکت را برای هر طرف ۱۰ بار تکرار کنید .

لگد زد به جلو و عقب ( Front and Back Kick )
      تکنیک انجام حرکت :
      * به پهلو دراز بکشید و سرتان را روی دست زیرین قرار دهید تا بلند شود و دست دیگر را در مقابل روی زمین قرار دهید .
      * پای بالایی را تا زاویه ی ۲۰ درجه به جلو آورید و توجه داشته باشید که شانه ها و لگن در یک امتداد قرار گیرند و نچرخند .
      * در هنگام جلو و عقب بردن پای بالایی ، مچ پای پایینی را خم کرده و پای زیرین به زمین بفشارید .

پل زدن ابتدایی با شانه ( Shoulder Bridge Prep )

تکنیک انجام حرکت :
      * به پشت بر روی یک پد روی زمین دراز بکشید و کف دستها را در کنار بدن روی زمین بگذارید .
      * زانوها را خم کنید و کف پاها را در کنار هم با کمی فاصله روی زمین بگذارید .
      * بدن و پاها باید در امتداد یک خط قرار گیرند .
      * با انجام دم باسن و کمرتان را از روی زمین بلند کنید بنحوی که کمر و باسن و ران ها در امتداد یک خط قرار گیرند .
      * با انجام بازدم به حالت اول بازگردید .
      این تمرین را ۱۰ بار تکرار کنید .

پوزیشن استراحت ( Rest Position )

تکنیک انجام حرکت :
      به حالت دو زانو بنشینید و دستها را در مقابل دراز کنید و به جلو خم شوید و سر را تا زانو پایین آورید و مانند شکل دستها را روی زمین بگذارید .
      حداقل ۳ بار تنفس ملایم و کامل انجام دهید .

مارکبری باچرخش گردن
      تکنیک انجام حرکت :
      در پوزیشن شروع قرار گیرید یعنی به شکم روی زمین دراز بکشید و دستها را از آرنج خم کنید و در زیر شانه در کنار بدن قرار دهید و به بدن بچسبانید و سرتان از پیشانی در مقابل زمین قرار گیرد .

حرکت اره

تکنیک انجام حرکت :
      به روی زمین بنشینید و پاهایتان را صاف کنید و در کنار هم در مقابل خود روی زمین قرار دهید و باید پنجه ها به سمت بالا بوده و دستها کشیده در طرفین بدن در یک خط راست و صاف .
      در حین انجام بازدم دست راست را به انگشتان پای چپ برسانید و سپس با انجام دم برگردید به حالت اول . این حرکت را برای طرف دیگر تکرار کنید .
      این تمرین را 6 – 3 بار انجام دهید .

کشش ستون فقرات به جلو
      ( Spine Stretch Forward)
      تکنیک انجام حرکت :
      * با انجام یک دم به آهستگی بنشینید و پاها را صاف کنید و در مقابل قرار دهید . بدنتان را صاف کنید و سپس دستها را در مقابل خود بکشید .
      * در مرحله ی حرکت به آهستگی با انجام بازدم به جلو خم شوید تا دستانتان در همان راستا به جلو حرکت کند و کاملا در ناحیه ی کمرتان احساس کشش کنید .
      حداقل ۵ بار این حرکت را تکرار کنید .
      * در صورتی که این حرکت برایتان مشکل است .روش ساده تر حرکت را که در آن زانوها کمی خم شده است انجام دهید .
      فواید این حرکت :
      ۱- تناسب اندام در شکم و کمر و چربی سوزی در این ناحیه .
      ۲- کاهش قوس کمری در افرادی که قوس زیادی دارند .
      ۳- رفع کمر دردهای ناشی از اسپاسم عضلات کمر .

حرکت متقاطع ( Criss Cross)

تکنیک انجام حرکت :
      * به پشت دراز بکشید و دستها را زیر سر ببرید و یک زانو را خم کرده و زانوی دیگر را صاف کنید .
      * با انجام دم با دستان سر خود را بلند کنید و آرنج دست راست را به زانوی چپ برسانید و لحظه ای توقف کنید .
      * حال با انجام بازدم آرنج چپ را به زانوی راست برسانید و لحظه ای توقف کنید .

در صورتی که انجام این حرکت برای شما مشکل است شکل ساده تر حرکت را انجام دهید: بشکل زیر یعنی زانوها را خم کنید و روی زمین بگذارید .

حرکت دو پا با هم
      ( Setup for Double Straight Leg Lower Lift )

تکنیک انجام حرکت :
      * به پشت دراز بکشید و دستها را زیر سر گذاشته و آرنج ها را در طرفین قرار دهید .
      * با انجام دم هر دو پا را بهم چسبانده و شکم را بفشارید و به پشت فشار دهید و شانه ها را گرد کنید سپس هر دو پا را بالا آورید تا مفصل ران زاویه ۹۰ درجه تشکیل دهد .
      * با انجام بازدم به حالت اول باز گردید .

کشش یک پای صاف
      ( Single Straight Leg Stretch )

تکنیک انجام حرکت :
      * به پشت دراز بکشید و سرتان را بلند کنید و به شکمتان نگاه کنید .
      * هر دو پا را صاف کرده و بسمت بالا ببرید ( ران را ۹۰ درجه خم کنید ) .
      * شکمتان را بداخل ببرید و باسن تان را گرد کنید و شانه ها را حلقه وار کمی از زمین بلند کنید .
      * یک پا را بسمت سینه بیاورید و با دستانتان از ناحیه ی مچ آن را بگیرید و به سمت سینه بکشید و احازه دهید پای دیگر در نیمه راه زمین قرار گیرد .
      * این تمرین را با پای دیگر تکرار کنید .
      * ۲۰ - ۱۵ بار پاها را تعویض کنید و در هر تعویض یک بار نفس را به داخل ریه ها بکشید .
      در صورتی که گرفتن مچ پا برایتان سخت است بجای مچ پا زیر زانو را بگیرید .

کشش دو پا ( Double Leg Stretch )

تکنیک انجام حرکت :
      * به پشت دراز بکشید .
      * سرتان را بلند کنید و با چشمان به شکمتان نگاه کنید .
      * هر دو زانو را در بغل بگیرید و سر و شانه و باسن را به حالت مدور در آورید .
      * در مواردی که ضعف یا درد عضله ی گردن یک بالش در زیر سر بگذارید .
      * در موارد ضعف عضلات شکم دستها را باز کرده و پاها را به سمت سقف بالا آورید .
      * در صورت درد در ناحیه ی کمر زانوها را خم شده بالا آورید .

کشش یک پا
      ( The Single Leg Stretch )

تکنیک انجام حرکت :
      * به پشت دراز بکشید .
      * سرتان را بلند کنید .
      * پای راست را به سمت سینه خم کنید و با دست مخالف زانو و با دست موافق مچ پا را بگیرید .
      * با انقباض شکم ، شانه و باسن را از زمین بلند کنید .
      * دم انجام دهید و یک پا را در آغوش بگیرید و اجازه دهید پای دیگر صاف شود .
      * با انجام بازدم پا را عوض کنید و این حرکت را برای پای دیگر تکرار کنید .
      * در صورتی که انجام این حرکت برای شما مشکل است مانند تصویر زیر سر بالشی بگذارید .

حرکت چرخش یک پا
      مراحل انجام این حرکت را یاد بگیرید : ۱- مانند شکل به پشت دراز بکشید و با انجام عمل دم پای راست را بالا آورده و به سمت مقابل یعنی شانه ی چپ ببرید .
      ۲- با انجام عمل بازدم پا را با یک چرخش پایین آورده و به حالت اول باز گردانید .
      ۳- این تمرین را ۱۰ - ۶ بار برای هر پا تکرار کنید .
      حال از دو زاویه به مراحل انجام این تمرین توجه فرمایید :

( تمرینات ثبات لگنی و افزایش تحمل پذیری مفصل ران )
      (Pelvic Stability and Hip Endurance )
      الف) تمرین فشردن بالش ( Cushion Squeeze )
      نتیجه ی این تمرین ثبات لگنی و افزایش تحرک مفصل ران و سفت شدن عضلات ران می باشد .
      این تمرین را 5 4 بار انجام دهید .
      1- به پشت دراز بکشید و زانوها را خم کنید و کف پا را روی زمین بگذارید . بالشی بین دو زانوی خود قرار دهید و در حالی که تنفس دم انجام می دهید بر انقباض عضلات شکمی خود تمرکز کنید .
      2- سپس با انجام بازدم با منقبض کردن عضلات ران بدون اینکه لگن حرکت کند بالش را بین دو زانوی خود بفشارید و 5 دقیقه در حال انقباض باقی بمانید .
      3- در حال انجام دم ، عضلات خود را رها و ریلکس کنید و 5 شماره در حال استراحت باقی بمانید . باید در همین حال عضلات شکم به سمت داخل قرار گیرند .
      روش دوم انجام این تمرین :
      این است که بجای اینکه کف پاها را روی زمین قرار دهید مفصل ران را 90 درجه خم کنید و ساق پا را در حالت موازی با زمین قرار دهید . ( شکل پایین ) . این روش ثبات بیشتری را برای لگن و ستون فقرات شما به ارمغان می آورد .

الف) حرکت صدف (The Clam )
      این تمرین نیز دارای اثرات مفید تمرین بالایی است .
      این تمرین را 15 - 10 بار تکرار کنید .
      1- به پهلو دراز بکشید و زانوها را 90 درجه خم کنید پاها باید در راستای ستون فقرات قرار گیرند . سرتان را روی یک بالش قرار دهید .
      2- در حال بازدم ، بدون اینکه لگن خود راجابجا کنید ، در حالی که پاها روی هم قرار دارد زانوها را از هم فاصله دهید و یک قوس یا کمان درست کنید .
      3- در حال دم ، بآرامی پای بالایی را پایین آورید .

حرکت یک صد ( The One Hundred )

سطح تمرین : افراد مبتدی .
      تعداد تکرار : ۱۰۰ حرکت همراه با ۱۰ تنفس عمیق .
      نحوه ی انجام :
      برای انجام این حرکت به پشت دراز کشیده و سر و شانه را بلند کنید و پاها را از زانو و مفصل ران خم کرده به سینه بیاورید و سپس دستها را کشیده در کنار بردن قرار دهید و حرکت بالا و پایین را با دستها بشکلی که کف دستها رو به زمین باشد انجام دهید . توجه داشته باشید که ستون فقرات بدن شما باید در تماس کامل با زمین باشد . در صورتی که امکان انجام این تعداد از حرکت مذکور را ندارید با تعداد کمتری آغاز کنید .

حرکت جمع شدن ( The Rollup )
      تعداد تکرار : ۱۰ - ۸ بار .
      نحوه ی انجام :
      همچنانکه در تصویر می بینید باید به پشت دراز بکشید و کاملا پاها را کنار هم صاف کنید و دستها را کشیده و بالای سر قرار دهید . حال بدون اینکه پاها و دستانتان را خم کنید با انقباض عضلات شکمی سر و گردن و سینه را بالا آورده و به سمت جلو می چرخید تا جاییکه نوک انگشتان دستتان در محازات نوک انگشتان پا قرار گیرد .
      فواید این حرکت :
      ۱- در موارد کمر درد مفید است .
      ۲- کاربرد مهم در ضعیف عضلات خم کننده ران و نیز عضلات شکمی .
      روش ساده تر این حرکت :
      کسانی که در انجام این حرکت مشکل دارند و یا نمی توانند آن را انجام دهند حرکت ساده تر جمع شدن را به شکل زیر معرفی می کنم .

بلند کردن دستها ( Arm Raises )

برای انجام این حرکت به ترتیب زیر عمل کنید :
      ۱- چهار زانو روی زمین بنشینید و دستها را در طرفین بدن باز کنید بنحوی که کف دستها رو به بالا باشد . بازدم عمیق انجام دهید .
      ۲- دم عمیقی انجام دهید و همزمان با آن دستها را در طرفین بدن با کف دستها رو به آسمان بالا آورید .
      ۳- همزمان با اتمام دم ، دستها را بالای سرتان موازی با هم اورده بطوری که کف دستها روبروی هم قرار گیرد .
      ۴- در حالی که بازدم انجام می دهید دستها را پایین بیاورید بنحوی گه کف دستها رو به زمین باشد . سپس به وضعیت اول باز گردید .
      این تمرین را در هر نوبت ۶ بار تکرار کنید .

منبع: kh-pilates.blogfa.com
      پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

2. 27 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

*aida* (20 تیر 1392),altinay (26 تیر 1392),asalbusy (12 مرداد 1392),astareh (05 مرداد 1392),delaram25 (03 آبان 1393),elii (09 مهر 1392),ghezel (05 مرداد 1392),happy_girl (25 آبان 1392),hero (30 مهر 1392),leilaa (29 شهریور 1392),lila a (20 تیر 1392),mahtab.nejati (23 آبان 1392),man (20 تیر 1392),mehrzzz (16 آبان 1392),mohammadrd (22 خرداد 1394),narin (20 تیر 1392),Parmis (02 مرداد 1392),photo.vahid (06 آبان 1392),shine (04 مرداد 1392),somy (09 مهر 1392),soniya (20 تیر 1392),tanya (28 شهریور 1392),tara_s20 (20 مرداد 1392),لیلا خانوم (18 مرداد 1392),مامان خانومی (29 مهر 1392),zahra85 (25 تیر 1392),ساچلی (27 شهریور 1392)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

man آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.03
      قد
      169
      وزن شروع
      86.5
      وزن هدف
      هدف 1: 70 (سبز شدن) هدف 2: 60 (برگشتن به قبل چاقی) هدف 3: 57 (عالی
      وزن فعلی
      84.5
      حالت من
      Ashegh
      مرسی زینت جون
      با اینا تقریبا روزی 30 مین چقدر در ماه کم میشه؟؟

5. 3 کاربر، ارسال man را لایک کرده اند:

leilaa (29 شهریور 1392),shine (26 تیر 1392), Zenith (20 تیر 1392)

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.36
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      نقل قول نوشته اصلی توسط man نمایش پست ها
      مرسی زینت جون
      با اینا تقریبا روزی 30 مین چقدر در ماه کم میشه؟؟
      خواهش میکنم. پیلاتس هم مثل هر حرکت ورزشی، کالری میسوزونه. اما این کالری بستگی به وزن فعلی فردو انتخاب کدوم فعالیت و غیره داره. در نتیجه نمیشه به شکل مشخصی گفت چقدر کالری میسوزونه. اما مهمترین خاصیت پیلاتس که مبادرت به اون در حین رژیم توصیه میشه اینه که به بدن فرم خیلی خوبی میده. بخصوص عضلات ناحیه باسن و ران ها

7. 2 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

hasti 84 (01 مرداد 1392),leilaa (29 شهریور 1392)

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.36
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5

9. 5 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

azera (01 مهر 1392),hasti 84 (01 مرداد 1392),leilaa (29 شهریور 1392),mehrzzz (16 آبان 1392),مامی مرضیه (23 تیر 1392)

shamim2 آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      20
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      1.07
      قد
      169
      وزن شروع
      71.400
      وزن هدف
      64
      وزن فعلی
      ٦٥
      حالت من
      Ashegh
      دوستان این حرکات ورزشی رو کسانی انجام بدن که پیلاتس کار کردن و حرکات استراحتی زانو کمر رو بلدن و همچنین قبل از انجام حرکات میتونن بدنشونو گرم کنن و تنفس صحیح رو بلدن در غیر اینصورت این حرکات نه تنها تاثیری رو بدنتون نداره باعث زانو درد کمر درد و مچ درد میشه

11. 8 کاربر، ارسال shamim2 را لایک کرده اند:

azera (01 مهر 1392),leilaa (29 شهریور 1392),mehrzzz (16 آبان 1392),Parmis (02 مرداد 1392),shine (04 مرداد 1392),مامی مرضیه (23 تیر 1392),هستی.a (09 مرداد 1392), Zenith (20 تیر 1392)

hasti 84 آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.07
      قد
      165
      وزن شروع
      75
      وزن هدف
      65
      وزن فعلی
      75
      ﺷﻤﻴﻢ ﺟﺎﻥ ﻣﻴﺸﻪ ﺍﻳﻨﺎ ﺭﻭ ﻛﻪ ﮔﻔﺘﻴﻦ ﻳﻜﻤﻲ ﺗﻮﺿﻴﺢ ﺑﺪﻱ...ﻳﻌﻨﻲ ﭼﻪ ﺟﻮﺭﻳﻪ ﺍﺳﺘﺮﺍﺣﺖ ﻭﺗﻨﻔﺲ ﺻﺤﻴﺢ ﻭ.. .ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻣﻴﺸﻢ ﻋﺰﻳﺰﻡ

13. 4 کاربر، ارسال hasti 84 را لایک کرده اند:

leilaa (29 شهریور 1392),mehrzzz (16 آبان 1392),tara_s20 (20 مرداد 1392), Zenith (29 مرداد 1392)

چشم عسلی65 آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      160
      وزن شروع
      91
      وزن هدف
      85البته فعلا"
      وزن فعلی
      89/5
      حالت من
      Ashegh
      مرررررسی زینت جون واقعا"اموزش مفیدی بود...حرکاتش خیییلی تاثیر گزارن...من به مدت 3 سال که باشگاه میرفتم عین این حرکات را انجام میدادیم...موفق باشید
      خدایااااااااااااااا این بار دیگه میخوام موفق بشم...عسل جون باااااید موفق بشه.
      :bollywood1:
      میدونین چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چون من یه نینی میخوام اونم با لاغری درست میشه

15. 3 کاربر، ارسال چشم عسلی65 را لایک کرده اند:

leilaa (29 شهریور 1392),mehrzzz (16 آبان 1392), Zenith (29 مرداد 1392)

helia آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      10
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.02
      قد
      160
      وزن شروع
      68
      وزن هدف
      59
      وزن فعلی
      68
      حالت من
      Mehraboon
      ورزش پلاتس باعث میشه که کنترل بیشتری بر روی بدن خودمون داشته باشیم و باعث افزایش قدرت و انعطاف پذیری بدن میشه و از همه مهمتر هرکسی حرکات را با توجه به توانایی که داره انجام میده

17. 3 کاربر، ارسال helia را لایک کرده اند:

azera (01 مهر 1392),leilaa (29 شهریور 1392),mehrzzz (16 آبان 1392)

leilaa آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      60
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.48
      قد
      163
      وزن شروع
      100
      وزن هدف
      نمیدونم
      وزن فعلی
      98
      حالت من
      Badhal
      با اجازه زنیت جون خواستم بگم پیلاتس رو باید خیلی اصولی انجام داد و قبل از شروع بدن رو حتما باید گرم کرد. 5تا حرکت اصلی داره که حتما باید اولش اونا رو انجام بدی تا کمر و گردن آسیب نبینه.وگرنه باعث آسیب جدی به ستون فقرات میشه. و تنفس صحیح هم خیلی مهمه.
      رنگین کمان پاداش کسانی است که تا آخر باران زیر آن بمانند...

19. 3 کاربر، ارسال leilaa را لایک کرده اند:

azera (01 مهر 1392),mehrzzz (16 آبان 1392),parchami7 (29 شهریور 1392)

elii آواتار ها
      کاربر فعال

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.10
      قد
      174
      وزن شروع
      92
      وزن هدف
      65
      وزن فعلی
      88
      حالت من
      Gerye
      مرسییییییییییییییییییی
      هر وقت کم میارم آروم دستم رو میذارم روی قلبم چشمامو میبندم و به خدا میگم این دفعه هم مثل هر بار محکم بغلم کن

• صفحه 1 از 2
  • 12
  • آخرینآخرین