شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: کارهایی که در دوران نامزدی باید انجام دهید

rezaiyan آواتار ها
    مدیر ارزشمند پیشین
    کاربر سایت

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
    مدیر ارزشمند پیشین
    میانگین پست در روز
    0.03

کارهایی که در دوران نامزدی باید انجام دهید

کارهایی که در دوران نامزدی باید انجام دهید

مدت دوران نامزدی به عوامل زیادی از جمله : فرهنگ و آداب و رسوم خانواده ها، وضعیت اقتصادی عروس و داماد، میزان آشنایی عروس و داماد با یکدیگر و... بستگی دارد.
    دوران نامزدی دوران شروع احساس مسئولیت است. اگر به تازگی نامزد کرده اید حتما متوجه شکل گرفتن این احساس درون خود شده اید. دوران نامزدی یکی از زیباترین و رمانتیک ترین مقاطع زندگی شما خواهد بود اگر به درستی از آن استفاده کنید.
    کارهای زیادی در دوران نامزدی باید انجام بدهید. برخی از این امور اولویت بیشتری دارند و می بایست توجه بیشتری به آنها داشته باشید. در اینجا پنج کار مهم که باید در دوران نامزدی انجام بدهید را ذکر می کنیم:

1 - نامزدتان را به همه معرفی کنید
    بگذارید همه نامزد شما را بشناسند و نامزد شما نیز با خلق و خوی خویشاوندان و نزدیکان شما آشنا شود. رفت و آمد با افراد فامیل و نزدیکان، شرکت در مهمانی های فامیلی و... فرصت خوبی برای معرفی و آشنایی بیشتر است. در شبکه های اجتماعی هم نامزدی خود را اعلام کنید. با این کار از طرفی یخ روابط بین نامزد شما و اطرافیانتان زود تر باز می شود و از سوی دیگر کمک می کند که نامزد شما احساس راحتی بیشتری با شما و نزدیکانتان کند و این به نفع همه است.

2 - برای باهم بودن وقت بگذارید
    یکی از ریشه های اختلافات در دوران نامزدی، دور بودن عروس و داماد از یکدیگر است. اجازه ندهید دغدغه هایی که برای برگزاری جشن عروسی خود دارید، فرصت با هم بودن را از شما بگیرد. سعی کنید وقت بیشتری را با یکدیگر بگذرانید. با همسرتان به گردش بروید، سینما، رستوران و... را در برنامه های هفتگی خود جای بدهید و از کنار هم بودن لذت ببرید. حتی زمانی که کنار یکدیگر نیستید به هم تلفن کنید و وقتی را برای صحبت کردن با هم اختصاص دهید. فراموش نکنید که ازدواج یک مسئولیت تمام وقت است. پس اگر وقت کافی برای با هم بودن ندارید، بهتر است اصلا ازدواج نکنید!

3 - زمان عروسی را تعیین کنید
    مدت دوران نامزدی به عوامل زیادی از جمله : فرهنگ و آداب و رسوم خانواده ها، وضعیت اقتصادی عروس و داماد، میزان آشنایی عروس و داماد با یکدیگر و... بستگی دارد. اگر تصمیم دارید ظرف کمتر از یک سال عروسی کنید، سعی کنید ماه عروسی خود را و حتی الامکان روز عروسی را تعیین کنید. این تاریخ خیلی مهم است و تمام برنامه ریزی های شما به این تاریخ بستگی دارد. اگر هم فعلا به این زودی نمی خواهید عروسی کنید، بهتر است مشخص کنید که چند سال می خواهید نامزد بمانید: یک سال؟ دو سال؟ یا بیشتر؟ این هدف گذاری به نوعی شما را از بلاتکلیفی خارج می کند.

4 - بودجه و هزینه عروسی را مشخص کنید
    برای اینکه تصمیمات و برنامه ریزی های شما واقع بینانه تر باشد می بایست بودجه ای که برای عروسی خود در نظر گرفته اید را مشخص کنید. این موضوع خیلی مهمی است که همه تصمیمات و انتظارات عروس و داماد و خانواده ها را تحت الشعاع خود قرار می دهد. بودجه برای رویاهای شما حد و مرز مشخصی را ترسیم می کند و به آن شکل واقعی تری می دهد.

5 - شروع به پس انداز کنید
    خرج و مخارج اضافه را حذف کنید و سعی کنید در هزینه های شخصی خود صرفه جویی کنید. یک حساب بانکی مجزا باز کنید و شروع به پس انداز پولهایتان کنید. یا اینکه پس انداز خود را به صورت کالاهای سرمایه ای مثل : سکه، طلا، ارز و... در آورده و نگهداری نمایید. به هر حال باید دور اندیش باشید و از هم اکنون به فکر مخارج و هزینه های عروسی خود باشید.
    مشکلات اندازه فیل هم که باشند پرندگان کوچک الهی کافیست
    * سوره فیل*

2. 3 کاربر، ارسال rezaiyan را لایک کرده اند:

*aida* (25 فروردین 1392),parisima (23 فروردین 1393), Zenith (11 دی 1391)

3. # ADS
    تبلیغات در مدار

Zenith آواتار ها
    مدیر کل سایت

گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    مدير کل سایت
    میانگین پست در روز
    1.36
    وزن شروع
    64
    وزن فعلی
    53
    حالت من
    BaAngizeh
    وبلاگ زیباتنی من
    5
    ممنون. نکات عالی و برگزیده ای بود. من با مورد 5 شدیدا موافقم. دوستانی که تو این دوره هستید، باور کنید هر چی از هزینه های اضافی کم کنید و برای آینده هاتون پس انداز کنید بعدها شیرینی زندگی بیشتر میشه. البته قطعا این کم کردن هزینه به این معنی که کلا تفریحات دوران نامزدی رو کم کنید نیست. یه سری هزینه های اضافی رو عرض میکنم.
    با اجازه ی روانشناس های سایت من یه مورد دیگه رو هم اضافه میکنم: از ابتدای نامزدی روی بالا بردن احترام همسرتون جلوی خونواده ی خودتون کار کنید. روی جزئیات حساس باشید. مثلا اسمش رو با احترام ادا کنن. جلوی خونوادتون ازش تعریف کنید. مطمئن باشید اینکه دلهره هاتون از بعضی رفتارهای نامزدتون رو بخواین به خونوادتون انتقال بدین هیچی رو حل نمیکنه. تازه بعدها میشه یه مشکل جدید! فقط در مواردی که حس میکنید یه مشکل ممکنه به ریشه های یه زندگی ضربه بزنه اول با یه روانشناس و بعد خونوادتون مطرح کنید.
    پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
    توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
    دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

ساچلی آواتار ها
    کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
    32
    گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.05
    قد
    164
    وزن هدف
    من به هدف رسیدمممممممممم 55
    وزن فعلی
    58
    حالت من
    Badhal
    من اصلا ازدوران نامزدیم راضی نیستم سیاست نداشتم شوهرمو خانوادشو بسیار پررو کردم حتما قب ازدواج سطح اطلاعات واسه زندگی جدید و روابط با خانواده همسر رو یاد بگیرید بچه ها
    خداجون میدونم زیبایی و زیبایی هارو دوست داری پس به من و دوستام زیبایی اندام هم هدیه بده:thankyou:

6. کاربر زیر پست ساچلی را لایک کرده است:

*aida* (21 خرداد 1392)