شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 1 از 7
  • 123 ...
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 68

موضوع: رابطه جنسی قبل از ازدواج، آری یا خیر؟

rezaiyan آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین
      کاربر سایت

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.04

رابطه جنسی قبل از ازدواج، آری یا خیر؟

رابطه جنسی قبل از ازدواج، آری یا خیر؟

محققان این تحقیق دریافتند که زوج‌هایی که تا زمان ازدواجشان برای ایجاد رابطه‌جنسی صبر کرده بودند، ۲۲ درصد ثبات ارتباطی، ۲۰ درصد رضایت ارتباطی، ۱۵ درصد کیفیت ارتباط جنسی و ۱۲ درصد گفتگو و ارتباط کلامی بهتر و بالاتری را گزارش داده بودند.
      یک تحقیق جدید نشان داد که زوج‌هایی که برای برقراری رابطه‌جنسی تا زمان ازدواج خود صبر می‌کنند، بعدها رضایت ارتباطی و جنسی بالاتری نسبت به آنهایی که نزدیکی جنسی را قبل از ازدواجشان تجربه می‌کنند، دارند.

اطلاعات مربوط به این تحقیق که در طول دو سال بر روی ۲۰۳۵ زوج متاهل انجام گرفت در مجله روانشناسی خانوادگی در ایالات متحده امریکا به چاپ رسید.در این تحقیق، شرکت‌کنندگان علاوه بر سوالاتی درمورد سطح رضایت و ارتباط به این سوال نیز پاسخ دادند: «ازچه زمان در این رابطه، ارتباط جنسی را آغاز کردید؟»

محققان این تحقیق دریافتند که زوج‌هایی که تا زمان ازدواجشان برای ایجاد رابطه‌جنسی صبر کرده بودند، ۲۲ درصد ثبات ارتباطی، ۲۰ درصد رضایت ارتباطی، ۱۵ درصد کیفیت ارتباط جنسی و ۱۲ درصد گفتگو و ارتباط کلامی بهتر و بالاتری را گزارش داده بودند.
      یکی از محققین این مطالعه می‌‌گوید، «سعی ما این نیست که بگوییم هر زوجی که قبل از ازدواج نزدیکی جنسی برقرار می‌کنند، رابطه‌شان با شکست مواجه می‌شود. اما کاملاً از نتیجه تحقیقمان مطمئن هستیم و می‌دانیم که این مسئله تغییر زیادی در ارتباط ایجاد می‌کند. کسانیکه می‌خواهند صمیمیتشان را در رابطه بیشتر کنند حتماً باید این را در نظر داشته باشند.»
      البته به گفته این محققان، بسیاری از جوانان تصور می‌کنند بدون داشتن تجربه جنسی با طرف‌مقابل، رسمی کردن رابطه‌شان ریسک بزرگی خواهد بود. یکی از این محققین می‌گوید، «نظرات مختلفی درمورد اینکه چه مدت تا نزدیک کردن رابطه دو طرف باید صبر شود یااینکه اصلاً انجام آن درست است یا نه وجود دارد. به دلیل ما تصمیم گرفتیم در این مورد تحقیق کنیم».

او می‌گوید تحقیق آنها توانسته است اطلاعات لازم درمورد تاثیر زمان و تکرار نزدیکی جنسی بر رابطه‌ها را فراهم آورد. به گفته این محقق، اگر رابطه جنسی قبل از تعهد و رسمی شدن رابطه ایجاد شود، می‌تواند موجب بروز سردرگمی و گرفتار شدن زودرس در رابطه شود. درحالیکه محدود کردن رابطه جنسی در ارتباط شفافیت بیشتری برای دو طرف می‌آورد زیرا عمل جسمی موجب تعهد عمیق‌تر می‌شود.ا

ین تحقیق بحث مذهبی را نیز وارد جریان می‌کند، به این معنا که باوجود سطح مذهبی بودن افراد، فایده صبر کردن برای ایجاد رابطه‌جنسی یکسان خواهد بود.

جامعه‌شناسی که این تحقیق را مطالعه کرده بود، درمورد یافته‌های آن اینطور نظر می‌دهد:
      «زوج‌هایی که ماه‌عسل را زود شروع می‌کنند"یعنی رابطه‌جنسی را قبل از ازدواج با هم تجربه می‌کنند"وقتی نوبت به کیفیاتی که موجب ثبات و قابل‌ اتکا بودن ارتباط می‌شود می‌رسد، متوجه می‌شوند که ارتباطشان رشد نیافته است.»
      اگر زوجی قبل از ازدواج، ارتباط جنسی را شروع کردند، بد نیست که دست نگه داشته و رابطه خود را ارزیابی کنند تا مطمئن شوند همه چیز متعادل و درست است.

یک مسئله که باید حتماً ارزیابی کنند این است که این مسئله"ارتباط جنسی"تا چه میزان بر رابطه آنها غالب و چیره شده است. آیا به ارتباط کلامی و سایر فاکتورهای رابطه هم فضای پیشرفت داده شده است؟ آیا چیزی فراتر از جذابیت جنسی بین دو طرف وجود دارد؟ اگر زوجی واقعاً می‌خواهد ارتباط قوی و باثباتی داشته باشد، باید این سوالات را از خود بپرسند.

رابطه‌جنسی اهمیت زیادی دارد اما دو نفر باید بتوانند با هم حرف بزنند، اهداف مشترکی در زندگی داشته باشند و بتوانند با موانع زندگی در کنار هم مقابله کنند، نه اینکه فقط تفریح و لذت را تجربه کنند.

(متاسفانه در ایران به دلیل مسائل فرهنگی و مذهبی و سایر مسائل ،تحقیق مناسبی در این مورد انجام نشده است و نتایجی که داریم تعمیم تحقیقات سایر کشورهاست)
      مشکلات اندازه فیل هم که باشند پرندگان کوچک الهی کافیست
      * سوره فیل*

2. 14 کاربر، ارسال rezaiyan را لایک کرده اند:

$*~fire~*$ (06 مرداد 1392),3pid_girl (05 مرداد 1392),fatemeh_m (29 خرداد 1393),khatereh58 (15 مرداد 1393),nassim (22 خرداد 1393),parchami7 (24 شهریور 1392),raha32 (29 اردیبهشت 1393),فروزان بانو (31 خرداد 1393),مملي شيطون (05 مرداد 1392),مریم --- (05 شهریور 1392),نانوک (05 مرداد 1392),ویولت (04 خرداد 1393), Zenith (11 دی 1391),الینا1 (22 اردیبهشت 1393)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

نانوک آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      25
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.43
      قد
      174
      وزن شروع
      121
      وزن هدف
      68
      وزن فعلی
      118.9
      حالت من
      Relax
      خب آخه اینم به نطر من خیلی مهمه که اوون دو نفر از نطر مزاجی شبیه هم باشند و خواسته های جنسیشون یکی باشه.
      بعد ازدواج بخوان تازه این رو متوجه بشن سخت نمیشه؟؟؟؟؟؟
      پروردگارا
      خود را تقدیم تو میدارم با من کن و از من ساز آنچه خود اراده کنی
      از اسارت نفس رهایم کن تا انجام اراده ات را بهتر توانم
      مشکلاتم را بگیر تا پیروزی بر آنها شاهدی باشد برای کسانی که با قدرت تو
      عشق تو و راه تو یاریشان خواهم داد باشد که ،همیشه بر اراده تو گردن نهم

5. 8 کاربر، ارسال نانوک را لایک کرده اند:

$*~fire~*$ (06 مرداد 1392),*aida* (05 مرداد 1392),nassim (05 تیر 1393),parchami7 (24 شهریور 1392),parisima (23 فروردین 1393),مریم --- (05 شهریور 1392), Zenith (05 مرداد 1392),الینا1 (22 اردیبهشت 1393)

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.37
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      نقل قول نوشته اصلی توسط نانوک نمایش پست ها
      خب آخه اینم به نطر من خیلی مهمه که اوون دو نفر از نطر مزاجی شبیه هم باشند و خواسته های جنسیشون یکی باشه.
      بعد ازدواج بخوان تازه این رو متوجه بشن سخت نمیشه؟؟؟؟؟؟

به نظر من برای ایجاد این شناخت نیازی به تجربه اش نیست. چون واقعا دونستن جزئیات کمک خاصی نمیکنه. اولا که به نظر من سازگاری و تطابق بین زوجین در این نوع روابط خیلی سریع و راحت انجام میشه و واقعا بعد از شروع زندگی هم طرفین میتونن با هم سازگار بشن. ثانیا میشه این صحبت ها رو در یه جلسه کلی قبل ازدواج با هم بزنن. اهمیت این صحبت قبل از ازدواج بیشتر در مورد کسانی هست که حس میکنن در امیالشون نسبت به دیگران تفاوت های بزرگی وجود داره و شاید شریک زندگیشون باهاشون سازگاری نداشته باشه
      در هر صورت رابطه جنسی قبل از ازدواج از نظر علم روانشناسی، مضرات و تهدیدهاش ثابت شده است و دلزدگی خاصی که حتی میتونه بعدها تو زندگی خودش رو نشون بده ایجاد میکنه
      پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

7. 9 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

$*~fire~*$ (06 مرداد 1392),*aida* (05 مرداد 1392),lila a (05 مرداد 1392),nassim (05 تیر 1393),parchami7 (24 شهریور 1392),raha32 (29 اردیبهشت 1393),مهربان1389 (29 اردیبهشت 1393),مریم --- (05 شهریور 1392),الینا1 (22 اردیبهشت 1393)

نانوک آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      25
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.43
      قد
      174
      وزن شروع
      121
      وزن هدف
      68
      وزن فعلی
      118.9
      حالت من
      Relax
      میدونی توو ایران طبق آمار غیر رسمی بیش از نیمی از طلاقهایی که دلیلش رو عدم تفاوم بیان میکنن بخاطر مشکل در مسائل جنسیه؟؟
      تازه این آمار واقعا خیلی بالاتر از این حرفاست.
      پروردگارا
      خود را تقدیم تو میدارم با من کن و از من ساز آنچه خود اراده کنی
      از اسارت نفس رهایم کن تا انجام اراده ات را بهتر توانم
      مشکلاتم را بگیر تا پیروزی بر آنها شاهدی باشد برای کسانی که با قدرت تو
      عشق تو و راه تو یاریشان خواهم داد باشد که ،همیشه بر اراده تو گردن نهم

9. 9 کاربر، ارسال نانوک را لایک کرده اند:

$*~fire~*$ (06 مرداد 1392),*aida* (05 مرداد 1392),nassim (05 تیر 1393),parchami7 (24 شهریور 1392),raha32 (29 اردیبهشت 1393),مهربان1389 (29 اردیبهشت 1393),مریم --- (05 شهریور 1392), Zenith (05 مرداد 1392),الینا1 (22 اردیبهشت 1393)

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.37
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      د رسته اما مشکل میتونه جای دیگه ای باشه. نه اینکه بخاطر اینکه قبل ازدواج افراد رابطه ندارن باشه
      پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

11. 7 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

$*~fire~*$ (06 مرداد 1392),*aida* (05 مرداد 1392),nassim (05 تیر 1393),parchami7 (24 شهریور 1392),مریم --- (05 شهریور 1392),نانوک (05 مرداد 1392),الینا1 (22 اردیبهشت 1393)

Mehregan1986 آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      70
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      1.17
      قد
      170
      وزن شروع
      110
      وزن هدف
      60
      وزن فعلی
      78
      حالت من
      Khoshhal
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      دوستاي گلم با صحبت هم ميشه فهميد كه طرفتون از نظر جنسي با شما همخوني داره يا نه،ولي واقعا رابطه نداشتن قبل ازدواج عاليههههههه اگه بتونيم صبر كنيم
      ،چون واقعا سخته دو نفر همديگرو ميخوان،قصدشون هم ازدواجه ولي فعلا شرايط جوري نيست كه بخواد اين أمر انجام بشه،و از طرفي دو طرف نياز جنسي هم دارن،نياز يه طرف،اون علاقه اي كه بينشون هست يه جور كشش مياره بينشون
      ،ولي اگه واقعا مردي زني رو واسه ازدواج بخواد حاظر نيست قبل ازدواج بهش دست بزنه،چون توي شرايطش بودم ازين حرفم مطمئن هستم،طرف من اونجوري نيست كه بگم از لحاظ مذهبي توي قيد و بند هست ولي با وجود علاقه اي كه بينمون هست به خودش اجازه ي اينكارو نميده،با اينكه تو حرفا كاملا متوجه ميشم و حتي ميگه كه واقعا سختشه
      ،ولي از طرفي هم ميگه واسه يه هدف نهايي بايد فداكارم كرد و صبر....
      در كل رابطه ي جنسي قبل از ازدواج يه جور تهديده به نظر من
      رسیدن به سایز 36,38 تا اسفند 94

13. 10 کاربر، ارسال Mehregan1986 را لایک کرده اند:

nassim (05 تیر 1393),parchami7 (24 شهریور 1392),parisima (23 فروردین 1393),Parmis (08 مرداد 1392),raha32 (29 اردیبهشت 1393),مهربان1389 (29 اردیبهشت 1393),مریم --- (05 شهریور 1392),نانوک (08 مرداد 1392), Zenith (08 مرداد 1392),الینا1 (22 اردیبهشت 1393)

الینا1 آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      50
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      1.02
      قد
      157
      وزن شروع
      ۶۸
      وزن هدف
      ۵۷
      وزن فعلی
      ۶۸
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      اونایی که قبل از ازدواج باهم رابطه جنسی دارن بعداز ازدواج اون اعتمادی که بایدبینشون باشه نیست وزندگی بدون اعتمادهم زندگی نیست
      وقتی خوشبخت هستی که وجودت ارامش بخش دیگران باشد

15. 3 کاربر، ارسال الینا1 را لایک کرده اند:

nassim (05 تیر 1393),raha32 (29 اردیبهشت 1393), Zenith (24 اردیبهشت 1393)

زوزو آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.03
      قد
      178
      وزن شروع
      71/5
      وزن هدف
      64
      وزن فعلی
      66
      من پیشنهاد نمیکنمم بدون شناخت خوب قبلش چون همه اقایون شاید امادگی نداشته باشن چطور باهاش برخورد کنن.اما حکم کلی نمیشه داد.خیلیا رو میشناسم رابطع داشتن الانم خیلی نرمال و خوشبختن.بر عکسشم دیدم.

17. 5 کاربر، ارسال زوزو را لایک کرده اند:

nassim (05 تیر 1393),raha32 (29 اردیبهشت 1393),ویولت (04 خرداد 1393), Zenith (24 اردیبهشت 1393),الینا1 (22 اردیبهشت 1393)

*الیزابت* آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      109
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.49
      قد
      166
      وزن شروع
      123
      وزن هدف
      81 نارنجی شدن
      وزن فعلی
      101.200
      حالت من
      Movafagh
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      به نظرم اگرفرهنگ و عرف جوامع رو در نظر نگیریم اتفاقا این جور رابطه حتی نیاز هم هست چون واقعا تعداد خیلی خیلی زیادی هستن که بعد از ازدواج میفهمن هیچ تناسبی از لحاظ جنسی ندارن ولی توی جامعه ما مطلقا نمیشه این کارو کرد چون اونیکه ضربه اول و آخرو میخوره زنها هستن و چاره ای هم نیست باید ریسک کرد
      من میتونم .......
      من رویایی بزرگ در سر دارم ........
      به همه ثابت میکنم که میشه .........
      به همه در عمل ثابت میکنم که ..........
      من میتونم ........

19. 4 کاربر، ارسال *الیزابت* را لایک کرده اند:

nassim (05 تیر 1393),nicebody (29 اردیبهشت 1393),raha32 (29 اردیبهشت 1393),الینا1 (28 اردیبهشت 1393)

الینا1 آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      50
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      1.02
      قد
      157
      وزن شروع
      ۶۸
      وزن هدف
      ۵۷
      وزن فعلی
      ۶۸
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      الیزابت جون من اصلاباحرفت موافق نیستم اگه اینطورکه شمامیگی باشه پس چراتوجوامع غربی که ازادی جنسی دارن امارازدواج پایین امارطلاق بالا البته این تنهاحرف من نیست چندوقت پیش تویکی ازشبکه های اونور ابی در مورد همین موضوع بحث بود میگفت تاقبل از ازدواج نبایدرابطه ی جنسی داشته باشی چون بعدهادرصورتی که ازدواج صورت بگیره ممکنه مشکلاتی بوجودبیاد تازه الان که رابطه ی جنسی قبل از ازدواج زیادشده پس امار طلاق باید بیادپایین نه بالا
      وقتی خوشبخت هستی که وجودت ارامش بخش دیگران باشد

21. 2 کاربر، ارسال الینا1 را لایک کرده اند:

nassim (05 تیر 1393),raha32 (29 اردیبهشت 1393)

• صفحه 1 از 7
  • 123 ...
  • آخرینآخرین