شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: استارتی دوباره:)

Sparkl3r آواتار ها
    کاربر سایت

گروه وزنی
    گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.04
    قد
    163
    وزن شروع
    77
    وزن هدف
    50
    وزن فعلی
    73

استارتی دوباره:)

سلام دوستان عزیز،
    از لحاظ روحی و از لحاظ جسمی حالم تو این مدت خیلی بد بود. من کرونا گرفتم، و هزارویک بیماری دیگه رو طی کردم.برای سال نو کلی برنامه داشتم که همه چی خراب شد.از یک طرفی پام از طرفی کرونا،ازطرفی از دست دادن بستگان نزدیکم :(از چاقی واقعا خسته شدم.تو آینه به خودم نگاه میکنم:شکم گنده،ران های گنده، از هر طرف چربی. به هشتاد کیلو رسیدم دوباره و خیلی حس بدی دارم. میخام تا پنج شش ماه دیگه دوباره تلاش کنم و توسط رژیم دکتر مهران چربی از دست بدم. دوستان به یاری تان و حضورتون واقعا نیازمندم.سر از فردا شروع میکنم با این رژیم و اگر خداوند بخواد، تا پنج ماه دیگه همینطوری میخام باهاش ادامه بدم، چون طرز غذاخوردن درست رو نشون میده.هرروز دوبار ورزش میکنم، یکی صبح زود رقص شکم، یکی شب حرکات ورزشی که دانلود کردم برای آب کردن شکم. هرروز هم دوساعت پیاده روی میکنم.هرروز دو تا سه لیتر آب مینوشم و ویتامین دی و بیوتین مصرف میکنم. امیدوارم این پستم مثل پست های دیگه ام همینطوری رها نشه به هر علتی. من مگه چند دفعه زندگی میکنم که آرزوی پوشیدن لباس باسایز 36 کشته شه؟ آرزوی این که به آینه نگاه کنم و اعتماد به نفس داشته باشم؟ آرزوی این که رو ترازو عدد ۵۴ رو ببینم یک روز؟ آرزوی این که یک دفعه توی عمرم کمرم باریک بشه، احساس سبکی کنم، احساس آرامش؟ باید براشون بجنگم..شاید هم تادوسال طول بکشه تا به چیزی که میخام برسم.ولی فعلا هدف الانم شش ماهه.حداقل توی این شش هرکس دوست داشت، میتونه با من همراهی کنه تا باهم وزن کم کنیم. این وب سایت گل نمیدونم چرا انقدر سوت و کوره آخه :( امیدوارم که خوب پیش برم و شرمنده خودم و پستم نشم دوباره.:) شرمنده کسی که هرروز به خودش امیدواری میده تا بلند بشه بعد از هردفعه افتادن.
    رژیم: رژیم فوق العاده دکتر مهران...بدون برگشت وزن کم کنید!!!
    قد:۱۶۳
    وزن شروع:۸۰
    سایز لباس:XL
    تاریخ شروع: ۱۶ خرداد
    ویرایش توسط Sparkl3r : 17 خرداد 1400 در ساعت 20:18

2. # ADS
    تبلیغات در مدار

Sparkl3r آواتار ها
    کاربر سایت

گروه وزنی
    گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.04
    قد
    163
    وزن شروع
    77
    وزن هدف
    50
    وزن فعلی
    73
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sparkl3r نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز،
    از لحاظ روحی و از لحاظ جسمی حالم تو این مدت خیلی بد بود. من کرونا گرفتم، و هزارویک بیماری دیگه رو طی کردم.برای سال نو کلی برنامه داشتم که همه چی خراب شد.از یک طرفی پام از طرفی کرونا،ازطرفی از دست دادن بستگان نزدیکم :(از چاقی واقعا خسته شدم.تو آینه به خودم نگاه میکنم:شکم گنده،ران های گنده، از هر طرف چربی. به هشتاد کیلو رسیدم دوباره و خیلی حس بدی دارم. میخام تا پنج شش ماه دیگه دوباره تلاش کنم و توسط رژیم دکتر مهران چربی از دست بدم. دوستان به یاری تان و حضورتون واقعا نیازمندم.سر از فردا شروع میکنم با این رژیم و اگر خداوند بخواد، تا پنج ماه دیگه همینطوری میخام باهاش ادامه بدم، چون طرز غذاخوردن درست رو نشون میده.هرروز دوبار ورزش میکنم، یکی صبح زود رقص شکم، یکی شب حرکات ورزشی که دانلود کردم برای آب کردن شکم. هرروز هم دوساعت پیاده روی میکنم.هرروز دو تا سه لیتر آب مینوشم و ویتامین دی و بیوتین مصرف میکنم. امیدوارم این پستم مثل پست های دیگه ام همینطوری رها نشه به هر علتی. من مگه چند دفعه زندگی میکنم که آرزوی پوشیدن لباس باسایز 36 کشته شه؟ آرزوی این که به آینه نگاه کنم و اعتماد به نفس داشته باشم؟ آرزوی این که رو ترازو عدد ۵۴ رو ببینم یک روز؟ آرزوی این که یک دفعه توی عمرم کمرم باریک بشه، احساس سبکی کنم، احساس آرامش؟ باید براشون بجنگم..شاید هم تادوسال طول بکشه تا به چیزی که میخام برسم.ولی فعلا هدف الانم شش ماهه.حداقل توی این شش هرکس دوست داشت، میتونه با من همراهی کنه تا باهم وزن کم کنیم. این وب سایت گل نمیدونم چرا انقدر سوت و کوره آخه :( امیدوارم که خوب پیش برم و شرمنده خودم و پستم نشم دوباره.:) شرمنده کسی که هرروز به خودش امیدواری میده تا بلند بشه بعد از هردفعه افتادن.
    رژیم: رژیم فوق العاده دکتر مهران...بدون برگشت وزن کم کنید!!!
    قد:۱۶۳
    وزن شروع:۸۰
    سایز لباس:XL
    تاریخ شروع: ۱۶ خرداد
    سلام دوستان،
    من یک و نیم کیلو کم کردم تا اینجا. میخام از هفته ی دیگه رژیم پروتیین سالم برای دو هفته رو شروع کنم و نتیجه اشو اینجا بنویسم. امیدوارم بتونم به کسی که مطالب من رو میخونه کمک کرده باشم. برای همتون آرزوی موفقیت میکنم.������������

سلام دوستان. ۶۰۰ گرم دیگه هم کم کردم. طریقه ی ورزشمو عوض میکنم. میخام ادامه بدم.:)
    ویرایش توسط Sparkl3r : 19 خرداد 1400 در ساعت 01:26