شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: بهترین مکمل های چربی سوز مخصوص بانوان در سال 2013

saeeeed آواتار ها
    کاربر سایت

گروه وزنی
    گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.03
    قد
    176
    وزن فعلی
    86

بهترین مکمل های چربی سوز مخصوص بانوان در سال 2013

سلام به دوستان عزیزم
    مکمل های چربی سوز در بین ورزشکاران به ویژه زیبایی اندام کاران و حتی فیتنس کاران جایگاه ویژه ای دارن . البته افرادی که به صورت خیلی عادی هم ورزش میکنن ازین مکمل ها گاهی اوقات استفاده میکنن. نکته مهم در این میان استفاده از مکمل های ساخته شده توسط کمپانی های معتبر هستش. برخی ازین چربی سوزها ساخته شده برای استفاده آقایان و بانوان محترم هستن اما برخی شرکت ها چربی سوزهای ویژه بانوان رو تولید میکنن که استفاده اونها برای بانوان مناسب تر هستش و فشار کمتری به اونها میاره . اینکه شرکت ها چه ترکیباتی در مکمل هاشون استفاده میکنن به طور دقیق مشخص نمیشه چون رمز و راز مکمل ها برای هر شرکت به طور سری باقی میمونه اما لیبل روی هر مکمل تاحدودی ترکیبات اون رو مشخص میکنه.
    در این مطلب بهترین مکمل های چربی سوز مخصوص بانوان در سال 2013 به انتخاب سایت مرجع بدنسازی و زیبایی اندام دنیا یعنی bodybuilding.com رو تقدیمتون میکنم تمامی این مکمل ها ساخت کمپانی های معتبر دنیا هستن و در نتیجه گواهی سلامت رو دریافت کردن و از FDA مجوز دارن اما این دلیل مجاز بودن استفاده ازون ها برای هر فردی با هر شرایطی نیست خواهش میکنم بدون مشورت با پزشک اصلا اونها رو استفاده نکنید و اگر مشکلات قلبی یا کبدی کلیوی دارید هرگز اونها رو استفاده نکنید زیرا این مکمل ها متابولیسم رو به شدت بالا میبرن و بیشتر مناسب افراد با تحرک مناسب هستن تا انرژی آزاد شده رو با ورزش مصرف کنن.
    رتبه ها از 10 تا 1 نشان دهنده بهتر بودن مکمل هستش :
    10- ZANTROX-3 ساخت کمپانی ZOLLER بدون افدرین هستش
    9- ADEPIX ساخت کمپانی A-I کاملا طبیعی گرفته شده از هسته انبه آفریقایی
    8- HYDROXYCUT SHAPE ساخت کمپانی معتبر و صاحب نام MUSCLETECH ماسل تچ
    7- LIPO - 6 BLACK HERS ساخت کمپانی معروف و صاحب نام NUTREX
    6- LIPOQUICK ساخت کمپانی به همین نام
    5- SLIM VOX ساخت کمپانی SLIMTECH
    4- DECASLIM ساخت کمپانی به همین نام
    3- PINK MAGIC ساخت کمپانی معروف و صاحب نام USP LABS
    2- OXY SELECT PINK ساخت کمپانی MUSCLECORE LAB
    1- ADIPOVOX ساخت کمپانی به همین نام این مکمل ترکیبی از تمامی مواد طبیعی که خواص کاهش وزن اونها شناخته شده است هستش.
    در پایان عرض کنم در سایت های مختلف ممکنه مکمل های مختلفی رو به عنوان بهترین معرفی کنن که زیاد قابل اعتماد نیست ولی این رتبه ها چون براساس نظر کاربران مختلف از نقاط مختلف دنیاست قابل اعتماد تر هستش
    موفق و شاد باشید در قله سلامتی .

2. 5 کاربر، ارسال saeeeed را لایک کرده اند:

Lady Mahsa (01 دی 1392),tinkerbell (22 مرداد 1392),مملي شيطون (13 مهر 1392), Zenith (22 مرداد 1392),ترانه1 (19 آبان 1392)

3. # ADS
    تبلیغات در مدار

baharmama آواتار ها
    کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
    30
    گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.05
    قد
    173
    وزن شروع
    115
    وزن هدف
    100
    وزن فعلی
    108
    حالت من
    Khoonsard
    هیچ چربی سوزی safe نیست اگه دقت کنید هم تاییدیه fda رو برای فروش خارج از یالات متحده دارن و این به معنای تایید اونها توسط این سازمان نیست وقتی اجازه فروش در کشور خودشون رو نمیدن
    اگه خواستین از این قرصها استفاده کنین خیلی مطالعه کنین که آسیبی به بدن خودتون نزنید
    من هستمممممم....اراده دارم..... پس میتوانمممممم:cheerleader3:

5. 4 کاربر، ارسال baharmama را لایک کرده اند:

falipour2000 (19 شهریور 1392),farideh32 (30 مرداد 1392),parchami7 (07 شهریور 1392), Zenith (22 مرداد 1392)

saeeeed آواتار ها
    کاربر سایت

گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.03
    قد
    176
    وزن فعلی
    86
    نقل قول نوشته اصلی توسط baharmama نمایش پست ها
    هیچ چربی سوزی safe نیست اگه دقت کنید هم تاییدیه fda رو برای فروش خارج از یالات متحده دارن و این به معنای تایید اونها توسط این سازمان نیست وقتی اجازه فروش در کشور خودشون رو نمیدن
    اگه خواستین از این قرصها استفاده کنین خیلی مطالعه کنین که آسیبی به بدن خودتون نزنید
    سلام خدمت دوست عزیزم فرمایش شما خیلی متین هستش اما عرایض بنده بی مطالعه نیست من تقریبا تمام شرکت های مکمل سازی معتبر رو میشناسم و تولیداتشون رو بررسی میکنم و خیلی ازین محصولات رو دوستانم استفاده کردن و میکنن
    این مطلب هم صحیح نیست fda وقتی تائید میکنه چیزی رو برای تمام دنیاست نه فقط جایی خاص حتی داروهای تولید کشور ما باید تایید ازون بگیرن
    اما عرض کردم که هرکس نباید استفاده کنه و کلام شما کاملا درسته
    اما این مکمل ها اکثرا در دوز نرمال برای فرد سالم عارضه خطرناکی ایجاد نمیکنن اما باید کسانی استفاده کنن که کاملا سالم باشن و شرایطش رو داشته باشن
    خیلی ممنونم.

7. 7 کاربر، ارسال saeeeed را لایک کرده اند:

falipour2000 (19 شهریور 1392),farideh32 (30 مرداد 1392),parchami7 (07 شهریور 1392),tinkerbell (22 مرداد 1392),مه رامه (29 شهریور 1392), Zenith (22 مرداد 1392),سمیه60 (12 آبان 1392)