شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: معیار های پیاده روی ایده ال

مبینا.ب آواتار ها
    کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
    30
    گروه وزنی
    گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.02
    قد
    161
    وزن شروع
    76
    وزن هدف
    (تا سبز شدن)64
    وزن فعلی
    73.4
    حالت من
    BaAngizeh
    وبلاگ زیباتنی من
    12

معیار های پیاده روی ایده ال

وضعيت قرارگيري بدنبا قامتي مستقيم و با شانه‌هايي رها گام برداريد. گوش‌ها بايد بالاي مفصل‌ شانه قرار داشته باشند و چانه‌ به موازات زمين باشد. هنگام راه رفتن، نگاه‌تان را به جلو (در فاصله حدود 5 متري) بدوزيد و ستون فقراتتان را قائم نگه‌ داريد و به جلو يا طرفين نچرخانيد.شانهبگذاريد شانه‌هايتان همراه با نوسان بازوهايتان تکان بخورند. سعي نکنيد شانه‌هايتان را به طرفين يا جلو بچرخانيد.لگن و بخش پايين شکمعضلات بخش پاييني شکمتان را اندکي سفت نگه ‌داريد و نگذاريد آويزان باشند. در يک پياده‌روي طبيعي، لگن‌ شما بايد به‌طور طبيعي و بدون حرکات جانبي نوسان داشته باشد. مفصل لگنتان نبايد بچرخد يا احساس درد و فشار داشته باشد.ران‌هاعضلات ران‌ بايد شل باشند. هنگام گام برداشتن اين عضلات را سفت نکنيد.زانوهازانوهاي شما بايد، بدون خم شدن، زير بدنتان قرار گيرند. اگر همه چيز در پياده‌روي شما درست باشد، اين وضعيت به طور طبيعي در زانوهايتان ايجاد خواهد شد.گام‌هابا گام‌هايي کوتاه و سريع، طوري که مسافت بيشتري از گامتان در عقب بدن باشد (نه جلوي آن)، حرکت کنيد. سعي‌‌ نکنيد گام‌هاي بلندي برداريد و بگذاريد پاي جلويي‌تان تقريبا زير بدنتان روي زمين باشد.سرشانهشانه‌هاي شما،‌ به‌خصوص عضلات دراز ميان مفاصل گردن و شانه‌تان، بايد رها و شل باشند.بازوهادر پياده‌روي، هنگام عقب و جلو بردن بازوها‌يتان، آرنج‌هايتان بايد با زاويه 85 درجه خم‌‌شده باشد. بازوهايتان را نزديک بدن نگاه داريد و نگذاريد از بدن فاصله بگيرند.کمرکمرتان را حتي‌المقدور صاف و مستقيم نگه‌داريد. در حال پياده‌روي، پشتتان را به عقب متمايل نكنيد و قوس کمرتان نبايد بيش از حد افزايش يابد.دست‌هاپنجه دست‌هايتان را به آرامي مشت کنيد. مچ‌ها و انگشت‌هايتان نبايد آويزان باشند. دست‌هايتان را با نيرويي مساوي در 2 طرف به موازات ستون فقرات‌تان به عقب و جلو ببريد. دست‌ها نبايد بيش از 5/12 سانتي‌متر در جلو از قفسه سينه فاصله بگيرند.پاهابر غلتيدن پا (از پاشنه تا پنجه) هنگام گام برداشتن، متمرکز شويد. در حالي که بخش جلويي پايتان رو به بالاست،‌ پايتان را از عقب پاشنه روي زمين بگذاريد و بعد، با فشردن انگشتان پا که در حالتي کاملا خم‌شده قرار دارند،‌ قدم برداريد.منبع:salamatiran.ir 
    دوستت دارم هایت را به کسی نگو ...!

همه را نگه دار برای خودم

من جانم را

برای شنیدنشان کنار گذاشته ام ...!

2. کاربر زیر پست مبینا.ب را لایک کرده است:

pooneh62 (11 دی 1393)

3. # ADS
    تبلیغات در مدار