شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: مصاحبه با یه زیباتنی موفق در کاهش وزن (mashahir)

Zenith آواتار ها
    مدیر کل سایت

گروه وزنی
    گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
    مدير کل سایت
    میانگین پست در روز
    1.37
    وزن شروع
    64
    وزن فعلی
    53
    حالت من
    BaAngizeh
    وبلاگ زیباتنی من
    5

مصاحبه با یه زیباتنی موفق در کاهش وزن (mashahir)

کاربر موفق: mashahir

1 با سلام و احترام و تشکر از شما که افتخار دادید در مصاحبه ی زیباتن شرکت کنید. ازتون خواهش میکنم جواب هر سوال رو در زیر همون سوال با رنگ آبی بنویسید. ممنون.لطفا هر جور که دوست دارید یه معرفی از خودتون بفرمایید

سلام محمد هستم . تاریخ 15 مهر سال 95 بعد از اینکه رفته بودم پیراهن بخرم بعد از کلی گشتن یه پیراهن پیدا کردم که اونم سایزم نبود و با برخورد بد فروشنده مواجه شدم تصمیم گرفتم از این وضعیت خارج بشم از زندانی که خودم برای خودم ساختم بیام بیرون و 16 مهر تصمیم گرفتم برم دکتر تغذیه و تا عید حداقل به وزن 2 رقمی برسم.
    2 چند سالتونه؟

32 سال
    3 وزن شروعتون چقدر بوده؟ الان در چه وزنی هستید و تا اینجا چند کیلو کاهش داشتید و از این به بعد چقدر دیگه میخواید کم کنید؟

وزن شروع من 118 کیلو با چربی حدود 42 درصد که در حال حاظر 65 کیلو با چربی درصد 53 کیلو کاهش وزن داشتم. دوره رزیم لاغری من حدود 5 ماه نیم زمان برد بعد از اون به رزیم عضله سازی رفتم . در حال حاظر دارم بدنم از نوع میسازم رزیم عضله سازی دارم میخوام تا 70 کیلو فقط عضله خشک بالا برم
    4 چه رژیم هایی رو گرفتید؟ از این بین چه رژیم هایی رو بیشتر دوست داشتید؟ اگر امکان داره بگید چرا؟

من تو دوره رزیمی که داشتم فقط رزیم کالری شماری داشتم
    5 چی شد که تصمیم گرفتید وزنتون رو کم کنید؟

خسته شده بودم از این وضعی که بودم وزن بالا به راحتی نمی شد لباس بحرم برای خرید یه پیراهن باید کلی میگشتم تا سایزم پیدا بشه من سایز پیراهنم 6 ایکس بود و شلورام 68 به راحتی اصلا پیدا نمی شد اگه پیدا می شد لباسهای ساده من عاشقه تیپ اسپورت بودم که متاسفانه نمی شد جدایه اون گوشه گیر بود از استخر رفتن فرار می کردم برای اینکه یکم لاغر دیده بشم از شکم بند و یا لباسهای زیر بسیار تنگ می پوشیدم که واقعا سخت بود برام . همیشه عرق می کردم تو زمستون سرد تمام بدنم عرق می شد
    6 زمانی که تصمیم گرفتید وزنتون رو کم کنید، فکر میکردید شما هم بتونید یه روز موفق بشید؟

حقیقت بهش فکر نکرده بودم فقط دنبال راهی بودم که ازاد بشم از این زندانی که برای خودم درست کرده بودم چون من تخت نظر پزشک تغذیه بودم هر 5 روز نوبت داشتم اولین 15 روز سخت بود برام وقتی رفتم دیدم 1 کیلو کم کردم امیدوار شدم بعد از اون دیگه روند کاهش وزنم برای شد یه تفریح
    7 مهمترین چیزایی که در روال کاهش وزن بهتون انگیزه میداد چی بود؟

حقیقت رفتن پیش دکترم یه انگیزه بزرگ بود برام دوست نداشتم نوبت بعدی که میرم دکترم بهم بگه موفق نیستی این شده بود یه انگیزه دوست نداشتم پیش دکترم سرم بگیرم پایین بگم نتونستم جدایه اون داشتم احساس سبکی می کردم هر 1 کیلو وزنی که کم می کردم احساس می کردم 100 کیلو بار از رو پاهام برداشته میشه

8 زمانی که میخواستید رژیم رو شروع کنید آیا کسانی مخالف کاهش وزنتون بودن؟ استدلالشون برای مخالفت چی بود؟ الان نظرشون چیه؟

خداشکر همه اطرافیانم من تشویق کردن و با من همکاری می کردن که تو این مسیر راحت بتونم قدم بزارم
    9 آیا پیش اومده بود که بخاطر اضافه وزن، مورد عمل زشت تمسخر یا بی توجهی قرار بگیرید؟ توی اون مواقع چه عکس العملی نشون میدادید؟ چه اثر روحی ای روی شما میذاشت؟

خیلی خیلی انواع اسم ها رو من گذاشته بودن که نمونه بهم بامشاد هم میگفتن حتی یادمه اخرین باری که رفتم پیراهن سایز بزرگ بگیرم فروشنده خیلی بد باهام رفتار کرد که خیلی ناراحت شدم رفته بودم تو اتاق پرو تو اینه خودم نگاه کردم سرم تکون دادم فقط حسرت خوردم
    10 آیا اضافه وزن برای سلامتیتون هم مخاطره ای ایجاد کرده بود؟ مثلا ابتلا به بیماری یا مشکل جسمی خاصی
    بله من کبدم چرب شده بود وقتی راه میرفتم پاهام درد می گرفت به اندک حرکتی تمام بدنم عرق می کرد شبها زمان خواب تمام بدونم می شد کوره اجر پزی و پر عرق می شدم ضربان قلبم همیشه بالا بود در حالت عادی 100 بود ضربان قلبم و فشار خونم 14 بود که به خاطر همین چشمام خونریزی می کرد و فشار به چشمام زیاد می اومد
    11 در طی رژیم پیش اومده بود که ناامید بشید؟ در این مواقع چجوری دوباره به مسیر کاهش وزن بر می گشتید؟

من یک بار تو مسیر حدود 6 ماه رزیم لاغری که داشتم در وزن 88 کیلو به ایست وزنی برخوردم وقتی رفتم پیش دکترم تعجب کرد اونجا یکم نا امید شدم ولی برگشتم خونه و با خودم گفتم این نوبت که برم پیشه دکتر کمر این ایست وزنی به خاک میزنم و حقیقت بعد 15 روز که رفتم از وزن 88 به وزن 82 رسیده بودم
    12 در روال کاهش وزن چه چیزی بیشترین امید و انگیزه رو بهتون میداد؟

ورزش من عاشقه دویدن شده بودم روزی که نتونم بدوم واقعا افسرده میشم من عاشقه تردمیلم هستم همراه همشیگیم هر روز بهش سلام میدم و واقعا باهاش حرف میزنم وقتی که شروع می کنم به تردمیلم میگم امروزم باز باهم هستیم پس هوام داشته باش
    13 مشوق هاتون چه کسانی بودن؟

مشوق اصلیم دکترم بود واقعا انگیزه بهم می داد خانودام که همراهم بودم و تک تک دوشتانم و سایت زیباتن
    14 میونتون با ورزش چطوره؟ آیا در روال کاهش وزن اهل ورزش هم بودید؟ چه ورزش هایی؟ چه تایمی رو در روز به ورزش اختصاص میدادید؟

ورزش همراه همیشگی من بوده و هست و خواهد بود من صبح ها قبل از خوردن صبحانه به مدت یک ساعت از تردمیلم استفاده می کردم بعد از ظهر وقتی از محل کارم بر می گشتم باز یک ساعت تردمیل میرفتم نکته کلیدی کم شدن وزن من استفاده صبح ناشتا از تردمیل بود الان که دکتر من منع دویدن کرده چون جربی بدونم خیلی کم شده ولی عادت کردم روزی تردمل نرم مریض هستم الان روزی 30 دقیقه تردمیل میرم و حدود 80 دقیقه کار با وزنه دارم برای عضله سازی
    15 از تغییرات ظاهریتون در روال کاهش وزن بگید؟ چه تغییرات ظاهری ای خیلی خوشحالتون کرده؟ آیا بیماری یا مشکل جسمی داشتید که با کاهش وزن کم شده باشه؟

تغییرات زیاد بود من دور کمرم 138 بود الان شده 80 پیراهنی که استفاده می کردم سایز 6 ایکس بود الان سایز اسمال هست . کوچیک شدن شکمم این یک قول بود برای من . بیماری بله کبد چرب داشتم که الان کبدم سالم سالم شده فشار خون دیگه ندارم قلبم که معمولی ضربان 100 بود الان ضربان 55 شده تو تست ورزشی که داشتم قلبم مثله به قلب ورزشکار شده بود
    16 از تغییرات روحی کاهش وزن روی خودتون بگید

زمانی که چاق بودم ادم گوشه گیر ساکتی بودم ولی الان یه ادم شوخ اجتماعی وقتی که چاق بودم به سختی صبح از جام بلند می شدم ولی الان مثله یه پرنده شدم زمانی که چاق بودم قدم برداشتن برام سخت بود ولی الان پیاده روی برام لذت بخش شده عاشق دویدن هستم
    17 تصمیم به ادامه ی رژیم دارید یا تثبیت وزن؟ برنامه ی خاصی براش دارید؟

فعلا که رزیم عضله سازی دارم برای از نوع ساختن بدنم و فکر کنم همیشه تو ساختن بدنم باشم فکر اینکه باز چربی بدنم بیاره یا چاق زشت بشم من دیونه می کنه
    18 زیباتن افتخار میکنه که انسان موفقی مثل شما رو در کارنامه ی دوستیش داره. لطفا بگید نقش زیباتن در کاهش وزن شما چقدر و به شکلی بوده؟ چه بخش هایی از زیباتن براتون مفیدتر بوده؟ چه کاربرایی در زیباتن بیشتر تو ذهنتون موندن یا باهاشون دوست هستید؟ چرا؟ نام کاربریشون رو بگید تا همه بشناسیم

من یه دوره تو رزیمی که داشتم سرما خوردگی شدیدی داشتم زمانی که وزنم 113 کیلو بود وقتی تو اینترنت گشت میزدم با سایت زیباتن اشنا شدم و تو انجمن عضو شدم و تو قسمت ثبت ورزشای روزانه رفتم واقعا این بخش برام انگیزه بالای بود هر روز به امید ثبت ورزشم در کنار دوستانم وارد سایت میشم . خیلی دوست دارم این سایت دیدن دوستان موفق و با انگیزه انرزی میده
    19 اگر بخواید یک جمله به کسانیکه میخوان برای کاهش وزن از شما انگیزه بگیرن بگید چی میگید؟ میتونید یه تجربه بگید. یه جمله فلسفی بگید. یه آرزو بکنید و هر چیز دیگه...

بهترین جمله امید هست با امید باور کنید انسان میتونه کوه تکون بده . فقط یه جرقه درون انسان میخواد تا مثله کوه اتشفشان فوران کنه . به خودتون ایمان داشته باشید کار نشد نداره
    20 این هم سوال آخر و شماره 20 از یک انسان 20: هر چی دیگه که فکر میکنید دوست دارید بگید بفرمایید. در هر زمینه ای. به هر شکلی

باعث افتخارم بود که با من مصاحبه کردید . این واقعا با چشم دیدم دوستان تو تمام مراحل زندگیشون از ورزش کردن دوری نکنن بهترین درمان برای تمام دردهای انسان هست و این از صمیم قلبم میگم به تک تک دوستان زیباتنی ایمان دارم که تو این راه موفق میشن چون این ایمان و انرزی من از اینجا دیدم و تو سخت ترین لحظات رزیمم از این سایت و از دوستانم گرفتم .

پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
    توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
    دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

2. 20 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

afsaneh.b (13 آبان 1395),aida joon (10 خرداد 1397),ashlee (23 آذر 1395),aviishan (24 آذر 1395),iman. (22 اسفند 1396),mehrzzz (13 دی 1395),morvaridiii (13 اسفند 1396),Mrs Asal (13 دی 1396),omberto (16 شهریور 1395),parchami7 (08 شهریور 1395),rosha (13 مرداد 1395),shaparak j0on (21 شهریور 1395),snoopy2009 (19 مهر 1395),topol (27 تیر 1395),یکتا اذری (27 تیر 1395),گل بابونه (30 بهمن 1396),WinterGirl (02 مرداد 1395),افسون11 (18 شهریور 1397),بئاتریس (18 مرداد 1397),شکیلا123 (16 آبان 1395)

3. # ADS
    تبلیغات در مدار

Zenith آواتار ها
    مدیر کل سایت

گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    مدير کل سایت
    میانگین پست در روز
    1.37
    وزن شروع
    64
    وزن فعلی
    53
    حالت من
    BaAngizeh
    وبلاگ زیباتنی من
    5
    عکس های قبل و بعد از کاهش این دوست با اراده و حقیقتا موفق رو میتونید در قسمت "عکس های قبل و بعد از رژیم" ببینید
    پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
    توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
    دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

5. 9 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

afsaneh.b (13 آبان 1395),aida joon (10 خرداد 1397),mashahir (27 تیر 1395),omberto (16 شهریور 1395),topol (27 تیر 1395),یکتا اذری (27 تیر 1395),WinterGirl (02 مرداد 1395),افسون11 (18 شهریور 1397),بئاتریس (18 مرداد 1397)

topol آواتار ها
    کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
    45
    گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.09
    قد
    162
    وزن شروع
    81.5
    وزن هدف
    62
    وزن فعلی
    68.5
    حالت من
    Khoonsard
    وبلاگ زیباتنی من
    8
    واقعا بهتون تبریک میگم شما یک الگو خوب برای من و همه کسانی که خواستار کاهش وزن هستن هستید

7. 6 کاربر، ارسال topol را لایک کرده اند:

afsaneh.b (13 آبان 1395),aida joon (10 خرداد 1397),mashahir (27 تیر 1395),یکتا اذری (27 تیر 1395),افسون11 (18 شهریور 1397),بئاتریس (18 مرداد 1397)

Roja P آواتار ها
    کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
    10
    گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.05
    قد
    170
    وزن شروع
    86
    وزن هدف
    68
    وزن فعلی
    71.800
    حالت من
    ShadOsarhal
    وبلاگ زیباتنی من
    1
    عالی بود. خیلی انگیزه گرفتم
    Eat better. Run more. Squat more. Sleep earlier. Wake up earlier. Make a good breakfast.Drink water.Eat fruits.Feel deeper. Experience life. Be happy.

*********Make them REGRET the day they called you Fat********

9. 3 کاربر، ارسال Roja P را لایک کرده اند:

afsaneh.b (13 آبان 1395),افسون11 (18 شهریور 1397),بئاتریس (18 مرداد 1397)

omberto آواتار ها
    کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
    30
    گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.10
    قد
    157
    وزن شروع
    71.5
    وزن هدف
    54
    وزن فعلی
    ۶۹
    حالت من
    Khoshhal
    وبلاگ زیباتنی من
    10
    عالییی هستید
    واقعا یک الگو و یک انگیزه دهنده قوی بشمار میایید تو زیباتن
    انشالله به اندامی که دوست دارید برسید و در زندگیتون همیشه موفق و سر بلند باشید

11. 5 کاربر، ارسال omberto را لایک کرده اند:

afsaneh.b (13 آبان 1395),aida joon (10 خرداد 1397),arsheda (21 شهریور 1395),افسون11 (18 شهریور 1397),بئاتریس (18 مرداد 1397)

aazaa آواتار ها
    کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
    210
    گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.02
    قد
    160
    وزن شروع
    78
    وزن هدف
    هدف اول 70 کیلو ---هدف دوم65 ---هدف سوم 60
    وزن فعلی
    70.5
    حالت من
    BaAngizeh
    وبلاگ زیباتنی من
    12
    عالی بود
    امکانش هست یکم بیشتر درباره رژیمتون صحبت کنید مثلا اینکه چه مقدار کالری در روز مصرف میکردید
    یا اینکه چه مکمل هایی استفاده میکردید
    برای نگهداری از پوست و شل نشدنش چه کار کردید
    و ...
    ممنون
    رهرو آن نیست که گه تند و گه آهسته رود
    رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود

13. 3 کاربر، ارسال aazaa را لایک کرده اند:

afsaneh.b (13 آبان 1395),Mrs Asal (13 دی 1396),بئاتریس (18 مرداد 1397)

afsaneh.b آواتار ها
    کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
    407
    گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.05
    قد
    163
    وزن شروع
    86.1
    وزن هدف
    62.6
    وزن فعلی
    80.900
    وبلاگ زیباتنی من
    3
    از صمیم قلب به شما تبریک میگم و امیدوارم به تمام ایده ال های زندگیتون برسید

15. 2 کاربر، ارسال afsaneh.b را لایک کرده اند:

افسون11 (18 شهریور 1397),بئاتریس (18 مرداد 1397)

گل بابونه آواتار ها
    کاربر تازه وارد

گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.01
    قد
    157
    وزن شروع
    94
    وزن هدف
    65
    وزن فعلی
    83
    حالت من
    BaAngizeh
    وبلاگ زیباتنی من
    14
    بهتون تبریک می گم،امیدوارم ما هم بتوانیم راه شما رو بگذرونیم
    فرمول زندگى من خيلى ساده است!صبح ها از خواب بيدار ميشوم و شب ها به تختخواب بازميگردم،در اين بين سعى ميكنم "بهترين باشم"

17. 2 کاربر، ارسال گل بابونه را لایک کرده اند:

aida joon (10 خرداد 1397),بئاتریس (18 مرداد 1397)