از لاغراندام ها بیاموزیم (مصاحبه با Mr.X)

نمایش نسخه قابل چاپ

نمایش 40 پست از این موضوع در یک صفحه
  • صفحه 3 از 3
  • نخستنخست
  • 123
  • ینی نفرین از این بد ترم مگه میشه کسی رو کرد :|||||||||||||

• - - - Updated - - -

نقل قول:

نوشته اصلی توسط بئاتریس نمایش پست ها
    پس شگفتی ساز لاغری زیباتن شما هستید !به خاطر همینه که نمیتونید ما چاقها رو درک کنید! آرزو میکنم که یک روز تجربه ی الان ما رو بدست بیارید!
    1064

ینی نفرین از این بد ترم مگه میشه کسی و کرد:|||||||||||||

- - - Updated - - -

آقا نوشتم مگه از این بدترم کسی ومیشه نفرین کرد !؟|: چرا نشون نمیده متن و :|||عدد جاش نشون میده :///
  • 03 شهریور 1394, 10:47
    Mr.X
    نقل قول:

نوشته اصلی توسط alireza75 نمایش پست ها
    آقا مبارکه فقط عروسیت ماروهم دعوت کنیا :))):25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi:

- - - Updated - - -

• ینی نفرین از این بد ترم مگه میشه کسی رو کرد :|||||||||||||

- - - Updated - - -

ینی نفرین از این بد ترم مگه میشه کسی و کرد:|||||||||||||

- - - Updated - - -

آقا نوشتم مگه از این بدترم کسی ومیشه نفرین کرد !؟|: چرا نشون نمیده متن و :|||عدد جاش نشون میده :///

خخخخ باشه داداش.:25r30wi:

یه 10-20 سال دیگه اگه زنده بودم میام اینجا میگم ازدواج تونست منو چاق بکنه یا نه: دیییی

من همون هیکل خیلی عضلانی برداشت کردم خخخخ
  • 03 شهریور 1394, 10:51
    alireza75
    نقل قول:

نوشته اصلی توسط Mr.X نمایش پست ها
    خخخخ باشه داداش.:25r30wi:

یه 10-20 سال دیگه اگه زنده بودم میام اینجا میگم ازدواج تونست منو چاق بکنه یا نه: دیییی

من همون هیکل خیلی عضلانی برداشت کردم خخخخ

:springsmile:
  • 03 شهریور 1394, 12:35
    bande
    من هنوزم میگم توهم میتونی آرنولد بشی D:
    ولی اینکه راهه راحت تر و خوبی رو انتخاب کردی و هم مطابق با شیوه رفتارها و عادات و زندگیته
    چون وقتتو صرف جنگیدن با خودت نمیکنی و میتونی بری دنبال چیز های دیگه ای که میخوای به دست بیاری.
    داداش آرزو میکنم همیشه تو زندگیت موفق باشی :16::slxe1vrr6glin3kty2a
  • 03 شهریور 1394, 12:38
    Mr.X
    نقل قول:

نوشته اصلی توسط bande نمایش پست ها
    من هنوزم میگم توهم میتونی آرنولد بشی D:
    ولی اینکه راهه راحت تر و خوبی رو انتخاب کردی و هم مطابق با شیوه رفتارها و عادات و زندگیته
    چون وقتتو صرف جنگیدن با خودت نمیکنی و میتونی بری دنبال چیز های دیگه ای که میخوای به دست بیاری.
    داداش آرزو میکنم همیشه تو زندگیت موفق باشی :16::slxe1vrr6glin3kty2a

مرسی داداش ایشالا تو هم موفق باشی.:109:
  • 03 شهریور 1394, 12:46
    omidrock
    نقل قول:

نوشته اصلی توسط Mr.X نمایش پست ها
    شگفتی ساز ؟ نه باو: دی

دوست داشتم هیکلم مثل ارنولد میبود: دی

اما میدونم هم زیاده خواهیه هم نشدنی: دی

ایشالا شما م به زودی لاغر بشین (گروه سبز).

چرا ارزوی بدی برات کردن که چاق بشی و اونارو درک کنی :دییییی
    خیلی لاغرهارو دیدم که الان خیلی گنده شدند..نمونش 4تا رفیق لاغر که من میشناسم...اینا از بچگی باهم بودند...یکیشون رفت باشگاه و وزنشو برد بالا و الان کنارشون وایمیسته دقیقا مثل آرنولده بین اونا
    ولی اونا همچنان سر این موضوع که نمیشه و خیلی چیزا هنوز لاغرن...در ضمن اینم بگم که دوستم باشگاه رو ول میکنه لاغر میشه یعنی هم ارثی لاغره و ژنتیکشم یه جوریه که لاغر میشه سری
    هرچیم میخوره چاق نمیشه اونقدری یعنی شکم بیاره و وزنش بره بالا ولی با ورزش اینو درست کرد و تحمل کرد نه یک سال چندین سال
    این رفیق صمیمی خودمه که زندگیشو گفتم...در ضمن اینو بگم که اصلا تو زندگیش مرغ نخورده فقط یه بار یه ذره...
    سفیده زیاد نمیخوره بیشتر کربوهیدرات میخوره گوشتم بخواد بخوره کباب میخوره حالا بعضی اوقات دیدم که استیک هم میزنه
  • 03 شهریور 1394, 13:08
    Mr.X
    نقل قول:

نوشته اصلی توسط omidrock نمایش پست ها
    چرا ارزوی بدی برات کردن که چاق بشی و اونارو درک کنی :دییییی
    خیلی لاغرهارو دیدم که الان خیلی گنده شدند..نمونش 4تا رفیق لاغر که من میشناسم...اینا از بچگی باهم بودند...یکیشون رفت باشگاه و وزنشو برد بالا و الان کنارشون وایمیسته دقیقا مثل آرنولده بین اونا
    ولی اونا همچنان سر این موضوع که نمیشه و خیلی چیزا هنوز لاغرن...در ضمن اینم بگم که دوستم باشگاه رو ول میکنه لاغر میشه یعنی هم ارثی لاغره و ژنتیکشم یه جوریه که لاغر میشه سری
    هرچیم میخوره چاق نمیشه اونقدری یعنی شکم بیاره و وزنش بره بالا ولی با ورزش اینو درست کرد و تحمل کرد نه یک سال چندین سال
    این رفیق صمیمی خودمه که زندگیشو گفتم...در ضمن اینو بگم که اصلا تو زندگیش مرغ نخورده فقط یه بار یه ذره...
    سفیده زیاد نمیخوره بیشتر کربوهیدرات میخوره گوشتم بخواد بخوره کباب میخوره حالا بعضی اوقات دیدم که استیک هم میزنه

اوه خدا نکنه: دیییی

من از چاقی خوشم نمیاد,بدن عضلانی دوست دارم.

ایول افرین به تلاش و پشتکارش.

من رفتنم به یه سال نرسید,چون نتیجه نداد و خودمم خوشم نمیومد از این ورزش ولش کردم.

بعد موضوع دیگه اینکه تغییر سبک زندگیمو نمیتونم تحمل کنم,همون موقع م کلی فشار بهم میومد.

الانم مشکلی ندارم با هیکل فعلیم,و خودمو همین شکلی دوست دارم.:109:
  • نمایش 40 پست از این موضوع در یک صفحه
  • صفحه 3 از 3
  • نخستنخست
  • 123