شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: چطور از رژ لبتون استفاده میکنین؟

mariami آواتار ها
    مدیر ارزشمند پیشین

گروه وزنی
    گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
    مدیر ارزشمند پیشین
    میانگین پست در روز
    0.42
    قد
    164
    وزن شروع
    62
    وزن هدف
    54
    وزن فعلی
    59.4

Question چطور از رژ لبتون استفاده میکنین؟

میدونین شیوه ای که شما از رژ لبتون استفاده میکنین میتونه یکی از راههای شناخت شخصیت شما باشه حداقل واسه خودتون؟

کارشناسان معتقدند که می توان شخصیت بانوان را تقریبا از روی نحوه استفاده آنها از رژلب و شکل استفاده شدن آن پیش بینی کرد و حدس زد. آنها 8 روش را توانستند از نحوه استفاده بانوان از رژلب به دست آوردند که به ترتیب به شکل زیر در یکی از مجله سوسایتی چاپ آمریکا اعلام کرده اند.

1. اگر رژلب شما مثل عکس شماره یک استفاده شده بود می توانید شخصیت خودتان را اینگونه تحلیل کنید. صاحب این گونه رژلب ها دارای شخصیت آرامی هستند و البته بسیار با استعداد و از مسایل علمی لذت می برد و خودتان نیز تشنه و شیفته مدارج بالای علمی هستید و دوست ندارید وقت خودتان را بیهوده از بین ببرید و از مجلس های علمی بسیار لذت می برید و دوست بسیار قابل اعتمادی برای دیگران هستید.

2. به رژلب خودتان نگاه کنید اگر مانند شکل شماره دو از آن استفاده کرده بودید خودتان را اینگونه تحلیل کنید، شما یک زن بسیار مصمم و ثابت قدم هستید و در تصمیم گیری های خودتان بسیار با اراده عمل خواهید کرد. در برخورد با ناملایمات زندگی بسیار خونسرد عمل می کنید اما با تفکر کامل و حتی در برخی از مواقع در مقابل تصمیم گیری های قبلی خودتان ایستادگی می کنید و با آن مقابله می کنید و از اشتباه زیاد جلوگیری می کنید. علاقمند هستید همه چیز را قبل از اتفاق افتادن پیش بینی کنید و تحت کنترل خودتان داشته باشید و هرگز بدون برنامه وارد هیچگونه بحث یا مجلسی نمی شوید. در تمامی موارد موفقیت خود را مدیون تلاش و پشتکار خودتان می دانید و شما زیاد اهل شوخی نیستید و از اینگونه مباحث دوری می کنید.

3. به تیوپ رژلب خودتان دقت کنید و آن را با شکل شماره سه مقایسه کنید، اگر شما اینگونه از رژلب خودتان استفاده کرده اید اینگونه شخصیتی دارید، شما شخصیتی نامتعادل دارید و هرنکته ای قابلیت ایجاد نگرانی برای شما را دارد اما شما سعی دارید خودتان را فردی بسیار مصمم و با انرژی معرفی کنید و هرگز این موضوع را قبول نخواهید داشت. کلا شما به دیگران بی اعتماد هستید و به سادگی با دیگران ارتباط برقرار نمی کنید. از پیاده روی هنگام شب بسیار لذت می برید و اکثر تصمیمات مهم و زیبای زندگی خودتان را در این هنگام خواهید گرفت و می توان گفت که تا حدی رویایی و افسانه ای زندگی می کنید.

4. اگر رژلب شما درست مثل نوک مداد مصرف شده و دارای نوک تیزی هست شما دارای اینگونه شخصیتی هستید، متاسفانه شما فردی خودخواه و خودبین هستید به افرادی که حس می کنید از شما بالاتر هستند چه از نظرعلمی یا مادی احساس خوبی ندارید و به دنبال نکات منفی در زندگی آنها هستید تا آنها را هم سطح خودتان برسانید. شما شرایط بسیار سختی را برای همسر آینده خود ترسیم کرده اید که شاید اغلب این شرایط فقط در داستان ها قابل دسترس باشد . زیاد از حضور در جمع راضی نخواهید بود واحساس بدی دارید.

5. اگر رژلب شما کاملا سطحی تخت دارد و تقریبا مکعب شده است اینگونه هستید، شما فردی بسیار خوشبین و ساده هستید هیچگونه ناخالصی در شخصیت شما جایگاهی ندارد و امکان دروغگویی در شما بسیار ضعیف هست. به زندگی اجتماعی بسیار علاقه دارید و پذیرای دوستان زیادی هستید البته کاملا آنها را تست خواهید کرد اما وقتی ارتباط برقرار کنید کاملا به این دوستی وفادار خواهید بود. به مسایل روزانه خودتان بسیار ریزبین هستید و دقیق می شوید و کلا حرکات و رفتار خودتان ودیگران را کاملا تجزیه و تحلیل خواهید کرد. گاهی اوقات با رک و شفاف صحبت کردن خودتان باعث اذیت و ناراحتی دیگران می شوید بصورتی که آنها فکر می کنند عمدا آنها را اذیت کرده اید.

6. به عکس شماره شش نگاه کنید اگر رژلب مصرف شده شما اینگونه بود کمی نگران شوید، شما انسان نامتعادلی دارید و دایم در تغییر نظر خودتان هستید بطوری که روی هیچگونه بحثی با دیگران به توافق نخواهید رسید. به دلیل همین تضادها شما همیشه کانون توجه دیگران در جمع های خانوادگی و دوستان خود هستید اما باید گفت متاسفانه شما دوست قابل اعتمادی نیستید برای دوستی با دیگران کمی در زندگی خودتان تجدید نظر کنید.

7. اگر رژلب شما که از آن استفاده می کنید دارای سطحی کاملا شیبدار است و فقط از یک طرف آن استفاده کرده اید اینگونه خودتان را دریابید، شما زنی با تخیلات بسیار غنی هستید شما در محیط کاری و زندگی خودتان بسیار موفق خواهید بود و ارتباطات بسیار خوبی با دیگران برقرار می کنید. همیشه افکار شما قابل اجراست و می توان به عنوان یک الگو به آنها نگاه کرد. همیشه در مقابل گستاخی دیگران ایستادگی می کنید و هرگز تسلیم خواست آنها نخواهید بود. همراهی شما با زنان دیگر زیاد خوشایند شما نیست و در جمع زنانه زیاد احساس خوبی ندارید همیشه در کنار خود یک دوست قابل اعتماد دارید و هرگز از آن دور نخواهید بود.

8. اما اخرین شکل استفاده از رژلب اینگونه (شکل شماره هشت) است که اگر شما رژلب خودتان را اینگونه مصرف کرده اید و تقریبا به شکل یک مخروط ناقص از آن استفاده کرده شما فردی آرام و بسیار شاد هستید و از زندگی کنونی خودتان بسیار احساس رضایت می کنید و هرگز از زندگی ناامید نخواهید بود شما دارای روحیه ای بسیار قوی دارید شما برای تغذیه روحیه خودتان از هیچ کوششی دریغ نخواهید کرد و بطور کل انسان شادی خواهید بود

راستی شما رژ لبتون رو چه شکلی استفاده میکنین؟

ویرایش توسط mariami : 01 دی 1391 در ساعت 11:28

زندگی را تو بساز…
    نه بدان ساز که سازند و پذیری بی حرف!
    زندگی یعنی جنگ ، تو بجنگ...
    زندگی یعنی عشق
    تو بدان عشق بورز…

2. 4 کاربر، ارسال mariami را لایک کرده اند:

*aida* (10 تیر 1392),hamraz (01 دی 1391),لیلا خانوم (20 مرداد 1392),مملي شيطون (10 تیر 1392)

3. # ADS
    تبلیغات در مدار

hamraz آواتار ها
    مدیر ارزشمند پیشین

گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    مدیر ارزشمند پیشین
    میانگین پست در روز
    0.21
    حالت من
    Ashegh
    وای مریم جون مطلبش جالب بود، رژ لب من مثل شماره 5
    تا حدودی مشخصاتش درست بود البته تا حدودیی
    هرگز تسلیم نشوید
    معجزه ها هر روز رخ می دهند
    شاید فردا ، روز شما باشد...

5. 2 کاربر، ارسال hamraz را لایک کرده اند:

mariami (01 دی 1391), Zenith (02 دی 1391)

mariami آواتار ها
    مدیر ارزشمند پیشین

گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    مدیر ارزشمند پیشین
    میانگین پست در روز
    0.42
    قد
    164
    وزن شروع
    62
    وزن هدف
    54
    وزن فعلی
    59.4
    آره همراز جان واسه خود منم تا حدودی درست بود آخه حالبه که من بعضی رژ لبام شبیه مدل 5 شده بعضیاش شبیه 3 . البته 3و5 از لحاظ ظاهری تقرین شبیه هم هستن. خصوصیات منم بعضیاش توی اینه و بعضیاش توی اون یکی. :05:

زندگی را تو بساز…
    زندگی یعنی عشق
    تو بدان عشق بورز…

7. کاربر زیر پست mariami را لایک کرده است:

Zenith (02 دی 1391)

yasssmina63 آواتار ها
    کاربر فعال

گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.10
    قد
    166
    وزن شروع
    69.9
    وزن هدف
    60
    وزن فعلی
    69.9
    حالت من
    BaAngizeh
    وبلاگ زیباتنی من
    1
    مریم جون خیلی جالب بود
    مال من مدل 7 هستش
    من میخوام تا عید دور کمرم کمتر از 70 و وزنم 60 بشه

9. 2 کاربر، ارسال yasssmina63 را لایک کرده اند:

mariami (01 دی 1391), Zenith (02 دی 1391)

mariami آواتار ها
    مدیر ارزشمند پیشین

گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    مدیر ارزشمند پیشین
    میانگین پست در روز
    0.42
    قد
    164
    وزن شروع
    62
    وزن هدف
    54
    وزن فعلی
    59.4
    خیلی جالبه واقعن چیزیه که فکر کنم اکثرمون بهش توجه نکرده بودیم و شاید مثلن هیچ نمیدونستیم که هر شخصی روش خاص خودش رو داره برای استفاده از رژ. تا حالا که هر کدوممون یه مدل متفاوت استفاده میکردیم حالا بقیه هم بیان بگن ببینیم چطوره!!

زندگی را تو بساز…
    زندگی یعنی عشق
    تو بدان عشق بورز…

11. 2 کاربر، ارسال mariami را لایک کرده اند:

yasssmina63 (01 دی 1391), Zenith (02 دی 1391)

Zenith آواتار ها
    مدیر کل سایت

گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    مدير کل سایت
    میانگین پست در روز
    1.37
    وزن شروع
    64
    وزن فعلی
    53
    حالت من
    BaAngizeh
    وبلاگ زیباتنی من
    5
    خیلی جالب بودا. خیلی چیزا هست که به عنوان راه هایی برای شناخت شخصیت هستند. ولی از این میون همشون صادق نیستن. اما این تست رو درمورد خودم و مامانم بررسی کردم دیدم کاملا درسته!
    پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
    توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
    دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

13. کاربر زیر پست Zenith را لایک کرده است:

mariami (02 دی 1391)

tita206 آواتار ها
    کاربر تازه وارد

گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت