شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 2 از 2
  • نخستنخست
  • 12
    نمایش نتایج: از 11 به 19 از 19

موضوع: خبر مهم: برگشت امکان دفترچه ها

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.37
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5

خبر مهم: برگشت امکان دفترچه ها

کاربران قدیمی زیباتن می دونن که ما در گذشته امکانی تحت عنوان دفترچه داشتیم. تقریبا مشابه امکان "وبلاگ" هست. فقط روال ساده تری داشت. در واقع یه تاپیک بود و در لیست آخرین ارسالی ها نمایش داده میشد و به این ترتیب کاربران بیشتر در تعامل بودند. اما بعد از مدتی به دلیل حفظ نظم سایت و جدا کردن دفترچه ها، این امکان جای خودش رو به وبلاگ داد. اما بعد از گذشت دو سال ودرخواست کاربران و تشخیص کادر مدیریت سایت مبنی بر اینکه راحتی کاربران در دفترچه ها بیشتر هست، مجدد دفترچه ها به سایت باز میگردن و وبلاگ ها به زودی بسته خواهند شد.

کاربران جدید میتونن برای آشنایی با دفترچه ها و نحوه ایجادش این تاپیک رو مطالعه کنن: آموزش ایجاد دفترچه زیباتنی

از کاربران قدیمی میخوام به دوستانشون در خصوص امکان دفترچه ها اطلاع رسانی کنند

قدری از کارهای فنی برای راحتی کار شما در قسمت دفترچه باقی مونده که کارشناسانمون در حال کار روی سایت هستند. شما میتونید از همین لحظه دفترچه زیباتنی خودتون رو ایجاد کنید و در اون روزانه هاتون رو بنویسید. کاربران قدیمی هم به دفترچه های قدیمشون دسترسی دارن. ولی در عین حال میتونن برای شروع فصلی جدید یک دفترچه جدید ایجاد کنن.<br>

دوستتون داریم
      پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

2. 8 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

mahbobe (29 اردیبهشت 1397),maryamnazi (18 مرداد 1398),mordade62 (29 اردیبهشت 1397),morvaridiii (28 اردیبهشت 1397),یکتا اذری (28 اردیبهشت 1397),کایسا (29 اردیبهشت 1397),افسون11 (29 اردیبهشت 1397),بئاتریس (28 اردیبهشت 1397)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

kati_cat آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      قد
      163
      وزن شروع
      72
      وزن هدف
      55
      وزن فعلی
      69.4
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      17
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zenith نمایش پست ها
      نه عزیزم بسته نشده . چه وبلاگ و چه دفترچه هر کدوم رو خواستین میتونید ایجاد کنید
      آخه همه انجمن های زیباتن بالای صفحه «ارسال موضوع جدید» دارن، ولی توی انجمن «دفترچه‌ی زیباتنی من» این گزینه نیست و فقط با فونت قرمز این نوشته شده:
      انجمن: دفترچه زیباتنی من

در گذشته ی زیباتن این بخش حاوی دفترچه های رژیمی اعضا بود. اما دفترچه ها جای خود را به وبلاگ زیباتنی دادند و بنابراین این بخش صرفا جهت مشاهده باز بوده و پس از آن کاربران روزنوشت های رژیمی خود را در وبلاگ های زیباتنی درج می نمایند. وبلاگ های زیباتنی را در حالت نمایش سایت با موبایل در انتهای صفحه و در حالت نمایش سایت با لپ تاپ و کامپیوتر خانگی در سمت چپ صفحه خواهید دید.

لینک آموزش ایجاد دفترچه که توی پست اول گذاشته شده هم پیام عدم دسترسی میده
      البته من که دیگه همون وبلاگ رو زدم و نیازی به دفترچه نیست

قبل از اینکه تسلیم بشی به این فکر کن که سال دیگه همین موقع کجایی اگر الان جا نزنی

5. 2 کاربر، ارسال kati_cat را لایک کرده اند:

Zenith (07 شهریور 1398),بئاتریس (07 شهریور 1398)

ماریا ساندرا آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      حالت من
      Movafagh
      برای من دفترچه نیومد . پیام داد ممکن است کاربر برجسته نباشید ! یا یک چنین چیزی.
      یه مشکل دیگه این هست که سرعت این سایت خیلی یلی پائین هست . ایا برای همه اینطوره ؟ یا فقط برای من ؟ اصلا لود نمی شه کلی طول می کشه و در نهایت حوصله ادم رو سر می بره.
      ولی من طراحی و مطالب سایت رو بی نهایت پسندیدم فقط سرعتش رو اعصابه.
      و تعجب می کنم فروم به این خوبی با این همه مطالب بیست چرا جمعیت اینقدر کمه .

7. 2 کاربر، ارسال ماریا ساندرا را لایک کرده اند:

kati_cat (26 مرداد 1398), Zenith (07 شهریور 1398)

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.37
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      نقل قول نوشته اصلی توسط ماریا ساندرا نمایش پست ها
      برای من دفترچه نیومد . پیام داد ممکن است کاربر برجسته نباشید ! یا یک چنین چیزی.
      یه مشکل دیگه این هست که سرعت این سایت خیلی یلی پائین هست . ایا برای همه اینطوره ؟ یا فقط برای من ؟ اصلا لود نمی شه کلی طول می کشه و در نهایت حوصله ادم رو سر می بره.
      ولی من طراحی و مطالب سایت رو بی نهایت پسندیدم فقط سرعتش رو اعصابه.
      و تعجب می کنم فروم به این خوبی با این همه مطالب بیست چرا جمعیت اینقدر کمه .
      گلم سرعت سایت مشکلی نداره.
      آره اینجا قبل از شبکه های اجتماعی سایت شلوغی بود. کلللللی نمونه موفق داشتیم. با پررنگ شدن شبکه های اجتماعی همه رفتن شبکه های اجتماعی. ولی تجربه فعالیتم با همین زیباتن در شبکه های اجتماعی هم نشون میده درصد موفقیت کاربران انجمن خیلی بیشتر از اونجا بود.
      اینجا به دلیل امکاناتش ساخت یافته تر و برنامه دارتره

9. کاربر زیر پست Zenith را لایک کرده است:

بئاتریس (07 شهریور 1398)

ماریا ساندرا آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      حالت من
      Movafagh
      واقعا من روز اول عاشق اینجا شدم . پستهای کاربرای سالهای پیش رو خوندم کیف کردم . چقدر کاربر فعال و محتشم داشتیم . شهرزاد و ... خیلی ها بودن و خیلی خوب پیش می رفت . ای کاش اینجا مثل اون روزا باقی می موند . هنوزم لابه لای مطالب می گردم و مطالب مفید خوبی پیدا می کنم .

11. 3 کاربر، ارسال ماریا ساندرا را لایک کرده اند:

Zenith (13 بهمن 1398),آرزو 2333 (14 آذر 1398),بئاتریس (17 شهریور 1398)

سانیجیک آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.03
      وبلاگ زیباتنی من
      3

انتقاد

نقل قول نوشته اصلی توسط ماریا ساندرا نمایش پست ها
      واقعا من روز اول عاشق اینجا شدم . پستهای کاربرای سالهای پیش رو خوندم کیف کردم . چقدر کاربر فعال و محتشم داشتیم . شهرزاد و ... خیلی ها بودن و خیلی خوب پیش می رفت . ای کاش اینجا مثل اون روزا باقی می موند . هنوزم لابه لای مطالب می گردم و مطالب مفید خوبی پیدا می کنم .
      من با حرفهای شما کاملا موافقم و انتقاد م به زیباتن همینه،شکل قبلی زیباتن خیلی عالی بود،و تعیرهای پی در پی منو کلافه و از زیباتن دور کرد،قبلا هر عضو جدید که وارد میشد همه به استقبالش میومدن و با هاش همراهی میکردن،وشور و هیجان ایجاد میشد،متاسفانه این شکل جدید زیباتن خیلی جالب نیست،هر چند زحمت هایی که مدیرها می کشن قابل تقدیر ه و من ازشون تشکرمیکنم

13. کاربر زیر پست سانیجیک را لایک کرده است:

Zenith (22 بهمن 1398)

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.37
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      نقل قول نوشته اصلی توسط سانیجیک نمایش پست ها
      من با حرفهای شما کاملا موافقم و انتقاد م به زیباتن همینه،شکل قبلی زیباتن خیلی عالی بود،و تعیرهای پی در پی منو کلافه و از زیباتن دور کرد،قبلا هر عضو جدید که وارد میشد همه به استقبالش میومدن و با هاش همراهی میکردن،وشور و هیجان ایجاد میشد،متاسفانه این شکل جدید زیباتن خیلی جالب نیست،هر چند زحمت هایی که مدیرها می کشن قابل تقدیر ه و من ازشون تشکرمیکنم
      عزیزم متشکرم که نظرتون رو فرمودید. اگر سایرین هم دغدغه مندی شما رو داشته باشن گروه های پویاتر و موفق تری خواهیم داشت.

تنها تغییر زیباتن در این سال ها موضوع دفترچه ها بود که اونم من چند وقت قبل به روال سابق برگردوندم اما همون کاربران قبلی میومدن سایت ولی دیگه تمایلی به دفترچه ها نداشتن. متاسفانه دور شدن کاربرا از فضای فروم ها(انجمن ها) قدریش اجتناب ناپذیر و مربوط به گسترش شبکه های اجتماعی موبایلیه . درست در همون روزها که تل گرام در ایران به سرعت پرطرف دار شد من شاهد بودم بچه ها خارج از سایت تو تل گرام گروه های رژیمی میزدن و همدیگه رو از سایت به اونجا دعوت میکردن. اینجا خلوت شد ولی متاسفانه گروه ها هم اگر دقت کرده باشید هیچوقت پایدار نمی مونن و در مدت کوتاهی از هیجان و شور و انگیزه میفتن

همین الانش هم این رفتار در افراد مشاهده میشه. ما برای مسابقه تبلیغ کردیم. روزهای اول سایت به شدت شلوغ شد و همه اعلام آمادگی کردن اما با اینکه این بار خودم تصمیم گرفتم کنارشون باشم اما باز هم رفته رفته سایت رو رها میکنن و ترجیح میدن تو شبکه های موبایلی که راحت تره فعال باشن. البته افراد خودشون مقصر نیستن. اینا از پیامدهای اجتناب ناپذیر شبکه های اجتماعی در هر جامعه ایه.

برای من رسیدگی به مجله زیباتن(که مقالات ترجمه شده تناسب اندام رو در اون قرار میدیم) بسیار راحت تر و زودبازده تره . نیاز به مدیریت مداوم و کنترل تعامل ها هم نداره. اما به هر صورت ما همیشه تلاشمون رو کردیم که بچه ها رو به فروم یا انجمن وفادار نگه داریم . چون فضای اینجا بهشون کمک بیشتری میکنه.

در هر صورت من مثل قبل از هر پیشنهادی که به بچه ها انگیزه بده استقبال میکنم و حتی اگر لازم باشه شخصا براشون وقت میذارم.

15. کاربر زیر پست Zenith را لایک کرده است:

سانیجیک (30 بهمن 1398)

سانیجیک آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.03
      وبلاگ زیباتنی من
      3
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zenith نمایش پست ها
      عزیزم متشکرم که نظرتون رو فرمودید. اگر سایرین هم دغدغه مندی شما رو داشته باشن گروه های پویاتر و موفق تری خواهیم داشت.

تنها تغییر زیباتن در این سال ها موضوع دفترچه ها بود که اونم من چند وقت قبل به روال سابق برگردوندم اما همون کاربران قبلی میومدن سایت ولی دیگه تمایلی به دفترچه ها نداشتن. متاسفانه دور شدن کاربرا از فضای فروم ها(انجمن ها) قدریش اجتناب ناپذیر و مربوط به گسترش شبکه های اجتماعی موبایلیه . درست در همون روزها که تل گرام در ایران به سرعت پرطرف دار شد من شاهد بودم بچه ها خارج از سایت تو تل گرام گروه های رژیمی میزدن و همدیگه رو از سایت به اونجا دعوت میکردن. اینجا خلوت شد ولی متاسفانه گروه ها هم اگر دقت کرده باشید هیچوقت پایدار نمی مونن و در مدت کوتاهی از هیجان و شور و انگیزه میفتن

همین الانش هم این رفتار در افراد مشاهده میشه. ما برای مسابقه تبلیغ کردیم. روزهای اول سایت به شدت شلوغ شد و همه اعلام آمادگی کردن اما با اینکه این بار خودم تصمیم گرفتم کنارشون باشم اما باز هم رفته رفته سایت رو رها میکنن و ترجیح میدن تو شبکه های موبایلی که راحت تره فعال باشن. البته افراد خودشون مقصر نیستن. اینا از پیامدهای اجتناب ناپذیر شبکه های اجتماعی در هر جامعه ایه.

برای من رسیدگی به مجله زیباتن(که مقالات ترجمه شده تناسب اندام رو در اون قرار میدیم) بسیار راحت تر و زودبازده تره . نیاز به مدیریت مداوم و کنترل تعامل ها هم نداره. اما به هر صورت ما همیشه تلاشمون رو کردیم که بچه ها رو به فروم یا انجمن وفادار نگه داریم . چون فضای اینجا بهشون کمک بیشتری میکنه.

در هر صورت من مثل قبل از هر پیشنهادی که به بچه ها انگیزه بده استقبال میکنم و حتی اگر لازم باشه شخصا براشون وقت میذارم.

چقدر خوبه که شما هستین،مساله چاقی یه مساله پیش و پا افتاده و سطحی نیست زمان و انرژی زیادی می طلبه که فرد چاق درمان بشه،من با مغز استخون اینرو لمس و درک کردم،واقعا هیچ گروه ******ی یا سایر فضاهای مجازی جای زیباتن رو نمیگیره،من واقعا به اینجا پناه آوردم چونکه هیچ جای دیگه ای جواب نمیده،ازتون خواهش میکنم کمکتون رو از من دریغ نکنید چون که اضافه وزن همه زندگی من رو مختل کرده
      امیدوارم در کنار شما به روزهای قبل برگردم،من هر کمکی لازم باشه برای بهتر شدن زیباتن لازم باشه انجام میدم

17. کاربر زیر پست سانیجیک را لایک کرده است:

Zenith (02 اسفند 1398)

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.37
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      نقل قول نوشته اصلی توسط سانیجیک نمایش پست ها
      چقدر خوبه که شما هستین،مساله چاقی یه مساله پیش و پا افتاده و سطحی نیست زمان و انرژی زیادی می طلبه که فرد چاق درمان بشه،من با مغز استخون اینرو لمس و درک کردم،واقعا هیچ گروه ******ی یا سایر فضاهای مجازی جای زیباتن رو نمیگیره،من واقعا به اینجا پناه آوردم چونکه هیچ جای دیگه ای جواب نمیده،ازتون خواهش میکنم کمکتون رو از من دریغ نکنید چون که اضافه وزن همه زندگی من رو مختل کرده
      امیدوارم در کنار شما به روزهای قبل برگردم،من هر کمکی لازم باشه برای بهتر شدن زیباتن لازم باشه انجام میدم
      عزیز دلم. حتما من هر کمکی از دستم بر بیاد برای تو و بقیه دوستای گلم دریغ نمیکنم.
      حتی تصمیم گرفتم امکان فعالیت بصورت دفترچه یا وبلاگ رو به خود بچه ها بسپارم تا اگر احیانا پیچیدگی های فنی فضای اینجا اذیتشون میکنه، هر طور راحتن فعالیت کنن و هر بخشی که براشون سریع تر بود تاپیک ایجاد کنن.
      خوشحالم که دوستان و کاربران خوبی مثل شما رو داریم اینجا.

19. کاربر زیر پست Zenith را لایک کرده است:

سانیجیک (02 اسفند 1398)

masihsamawah آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      بسیاری از سایت‌های مدرن با شهودی در ذهن طراحی شده‌اند، اما این باعث شده است که همه چیز بیش از حد ساده‌سازی شود تا جایی که تقریباً یکنواخت به نظر می‌رسند. در زمان های گذشته، بسیاری از انجمن ها ترفندهای مختلفی در مورد نحوه ارائه مطالب یا موضوعات خود داشتند. واقعاً آنها را از یکدیگر متمایز می کند.

• صفحه 2 از 2
  • نخستنخست
  • 12