شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 2 از 2
  • نخستنخست
  • 12
    نمایش نتایج: از 11 به 15 از 15

موضوع: مفاهیم راز یا قانون جذب

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.37
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5

مفاهیم راز یا قانون جذب

دوستای گلم بیاین تو این تاپیک در مورد مفاهیم راز و قانون جذب و اونچه در این حیطه قرار میگیره با هم بحث و گفتگو کنیم. قطع خیلی از شما میدونید از چی دارم حرف میزنم و تاثیر شگرف قانون جذب رو در زندگی افراد و حتی خودتون دیدین. اتفاقا قانون جذب یا راز در مورد هدف مهم شما که همانا لاغر شدن هست هم میتونه کارساز باشه. مگر نشنیدین روانشناسانی که میگن بخورید ولی لاغر بشید؟!

خب اول از همه یه خلاصه ی کوچولو از قانون جذب میذارم و بعد منتظر نظرات و صحبت های شما میشم. با همکاری همدیگه تاپیک رو میبریم جلو. سعی میکنم هر چند وقت یه بار از مجموع مطالب مهمی که شما میگید فهرستی تو همین پست اول قرار بدم.

قانون جذب یک قانون انتزاعی است و به طور خلاصه بیان می‌کند که هر آنچه در ذهن انسان تصور شود اعم از خوب یا بد، زشت یا زیبا در دنیای واقعی نمود خواهد یافت. سرعت و شدت به واقعیت پیوستن این تصویر ذهنی به شدت تمرکز روی آن موضوع و وضوح تصویر آن در ذهن بستگی دارد. در واقع خواسته‌هایی که تصور می‌شوند باید به گونه‌ای باشند که بتوان آنها را در ذهن حس و باور نمود. قانون جذب می‌گوید هر چه فکر کنی همان می‌شود. طبق این قانون، که در کتاب‌های مقدس ادیان مختلف نیز (البته نه تحت عنوان همین نام) در مورد آن ذکر شده: هنگامی که انسان آرزوی چیزی را دارد، سراسر کیهان همدست می‌شود تا بتواند این آرزو را تحقق بخشد

روند استفاده از قانون جذب

به طور کلی روند قانون جذب از سه مر حله تشکیل می شود.

• تجسم:برای تجسم انسان باید از ذهن خود استفاده کند.مجسم کردن خواسته، که الان از آن اوست و با آن کاری انجام می دهد و از داشتن آن لذت می برد، انگار همین حالا خواسته اش را دریافت کرده است.
      • احساس:همراه با تجسم انسان باید احساس فوق العاده ای در مورد خواسته اش داشته باشد، یک نوع احساس شور و شوق همراه با لذت(عشق)که تمام اینها توسط ذهن انسان امکان پذیر است.بدین ترتیب انسان فرکانس ارتعاشی ایجاد می کند که خواسته خود را مانند آهنربا جذب می نماید.
      • دریافت:بدین ترتیب قانون جذب از طریق نیرویی طبیعی، مرئی و نامرئی کار می کند تا انسان را از طریق شرایط و رویداد ها به خواسته اش برساند.
      پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

2. 13 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

*aida* (05 مرداد 1392),baranbahari (26 آبان 1392),fatemeh_m (05 تیر 1393),fifi (05 مرداد 1392),leili (05 مرداد 1392),mahbobe (06 اسفند 1393),nassim (18 تیر 1393),parchami7 (02 آبان 1392),parva (05 مرداد 1392),soniya (06 مرداد 1392),مریم --- (04 شهریور 1392),اایدا (10 مرداد 1392),رانا (06 مرداد 1392)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

barbie 72 آواتار ها
      کاربر محبوب

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.60
      قد
      168
      وزن هدف
      70
      وزن فعلی
      73.900
      حالت من
      Sepasgozar
      وبلاگ زیباتنی من
      2
      براي ازدواج بايد چه طوري از راز استفاده كرد؟

کــــاش گاهی زنـــدگی هــم كليــد [◄◄ι] [ ιι ] [■] [►] [ι►►] داشت...!

(..')/♥ ♥('..)
      .\♥/. = .\█/
      _| |_ ♥ _| |_

5. 3 کاربر، ارسال barbie 72 را لایک کرده اند:

mahbobe (06 اسفند 1393),parchami7 (02 آبان 1392),parisima (17 فروردین 1393)

مهین آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      280
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.07
      قد
      172
      وزن شروع
      86.5
      وزن هدف
      هدف اول80* هدف دوم 75* هدف سوم 70
      وزن فعلی
      78.5
      حالت من
      Sepasgozar
      نمونه ای از قانون جذب: همین حالا احساس شادی و سرور داشته باشید، زیرا این سریع ترین راهی است که می توانید ثروت بیشتری به زندگی تان وارد کنید. تصمیم بگیرید که از این پس به هر چیزی که دوست دارید، نگاه کنید و با خود بگویید من توان خرید آن را دارم و می توانم آن را بخرم. بدین ترتیب شما مسیر افکارتان را تغییر می دهید و حس خوشایند تری نسبت به پول خواهید داشت. پول خود را ببخشید تا پول بیشتری به زندگیتان وارد شود. وقتی در مورد پول، سخاوتمند و بخشنده باشید وحس خوب و خوشایندی از سهیم شدن آن با دیگران داشته باشید در واقع در حال ابراز این جمله هستید که من پول کافی دارم.

- - - Updated - - -

ﺍﺳﺘﺮ ﻫﯿﮑﺲ :
      “ ﺍﻭﻟﯿﻦ ﮔﺎﻡ ﺧﻮﺍﺳﺘﻦ ﺍﺳﺖ . ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎ ﻓﺮﻣﺎﻥ ﺑﺪﻩ .
      ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻪ ﺍﺕ ﺭﺍ ﺑﮕﻮ . ﺑﮕﺬﺍﺭ ﺑﻔﻬﻤﺪ ﭼﻪ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻫﯽ.
      ﺁﻥ ﻭﻗﺖ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺧﻮﺍﺳﺘﻪ ﺍﺕ ﭘﺎﺳﺦ ﻣﯽ ﺩﻫﺪ .

7. 4 کاربر، ارسال مهین را لایک کرده اند:

eliha (14 اردیبهشت 1393),fatemeh_m (05 تیر 1393),mahbobe (06 اسفند 1393),nassim (18 تیر 1393)

مهین آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      280
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.07
      قد
      172
      وزن شروع
      86.5
      وزن هدف
      هدف اول80* هدف دوم 75* هدف سوم 70
      وزن فعلی
      78.5
      حالت من
      Sepasgozar
      دریافت ، احساسی است که شما زمانی که خواسته تان برآورده می شود، تجربه می کنید. داشتن احساس خوب ، شما را در مسیر فرکانسی قرار می دهد که آن چه می خواهید را دریافت کنید.
      مثلا برای کاهش وزن به جای توجه به وزن کم کردن، روی وزن دلخواه خود متمرکز شوید.اگر این حس را داشته باشید که از وزن مناسبی برخوردار هستید به این ترتیب چنین خواسته ای را به سوی خود فرا می خوانید.
      عالم هستی زمان زیادی را برای برآورده کردن آرزوها و خواسته ها شما نیاز ندارد. دستیابی به یک ملیون دلار به همان سادگی رسیدن به یک دلار پول است.

9. 4 کاربر، ارسال مهین را لایک کرده اند:

eliha (14 اردیبهشت 1393),fatemeh_m (05 تیر 1393),mahbobe (06 اسفند 1393),nassim (18 تیر 1393)

goli21 آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      40
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.05
      قد
      162
      وزن شروع
      105
      وزن هدف
      فعلا 95
      وزن فعلی
      96
      حالت من
      Movafagh
      یه سوال چطوری می شه فکرت متمرکز کنی من فکرم یه جا نمی مونه
      سلامتی آدمای بی کینه که وقتی یکی رو دوست دارن
      هرچقدرم اذیتشون کنه
      هرچقدرم ناراحتشون کنه
      باز یادشون میره و دلشون براش تنگ میشه !

11. کاربر زیر پست goli21 را لایک کرده است:

mahbobe (06 اسفند 1393)

یکتا اذری آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      125
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      2.02
      قد
      170
      وزن شروع
      77: بعداززایمانم دوباره بااضافه وزن برگشتم .....البته خیل
      وزن هدف
      اول 75هستش، بعد از اون 70، وآخریشم به امید خدا 65ک مطمئنم ب
      وزن فعلی
      77
      حالت من
      Movafagh
      وبلاگ زیباتنی من
      46
      آموزش‌های عملی
      برای آنکه ذهن و فکر را به سمت یقین و مثبت‌اندیشی سوق دهیم، نیاز به آموزش درونی داریم. افکار و عقاید یکشبه تغییر نمی‌کنند. راجع به این موضوع مطالعه کنید، به مزایای آن بیندیشید و تا می‌توانید آن را تمرین کنید. نیروی فکر، نیروی بسیار قدرتمندی است که همواره زندگی ما را شکل می‌دهد. این شکل‌دهی معمولا به طور غیرهوشیارانه اتفاق می‌افتد، اما می‌تواند طی یک فرایند کاملا هوشیارانه نیز به وجود آید. اگر این مسأله به نظرتان عجیب و باور نکردنی است، می‌توانید یک بار امتحانش کنید. مطمئنا چیزی را از دست نخواهید داد. به حرف‌هایی که ممکن است دیگران راجع به شما بگویند، هیچ توجهی نکنید. همواره موقعیت‌های مورد علاقه و مفید را برای خود مجسم کنید. در دیالوگ‌هایی که با خود درونی‌تان دارید، از حرف‌های مثبت استفاده کنید. کمی بیشتر از قبل لبخند بزنید، زیرا این مسأله کمک می‌کند تا مثبت‌تر فکر کنید. هرگونه احساس منفی تنبلی، سستی و میلی که باعث متوقف شدن شما می‌شود، باید نادیده گرفته شود. وقتی که یک فکر منفی وارد ذهن شما می‌شود، باید از آن آگاه باشید و تلاش کنید تا یک فکر مثبت و مفید را جایگزین آن نمایید. فکر منفی بار دیگر تلاش می‌کند تا وارد ذهن شما شود و شما باید مجددا همان کار قبلی را تکرار کنید. گویی دو تصویر در مقابل شما وجود دارد و شما باید یکی از آنها را انتخاب و از دیگری صرف‌نظر کنید. اصرار و سماجت شما نهایتا به ذهن‌تان می‌آموزد که مثبت فکر کند و از افکار منفی بپرهیزد. هر چقدر مقاومت درونی‌تان بیشتر شود، به هیچ‌وجه تسلیم نشوید و فقط به چیزهای خوب، شاد و مفید در ذهن‌تان بیندیشید. مهم نیست که در حال حاضر شرایط شما چگونه است. مثبت بیندیشید و فقط توقع موقعیت‌ها و نتایج دلخواه خود را داشته باشید؛ به زودی شرایط‌تان نیز مطابق با افکار‌تان تغییر می‌کند. شاید این مسأله کمی زمان‌بر باشد اما این اتفاق حتما روزی برای شما پیش خواهد آمد.

- - - Updated - - -

فکر مثبت و منفی واگیردار است
      برخی نکات مهم که قدرت فکر مثبت را افزایش می‌دهد:
      به هنگام فکر کردن و حتی حرف زدن فقط از کلمات مثبت استفاده کنید. احساس شادی، قدرت و موفقیت را وارد آگاهی خود کنید. افکار منفی را نادیده بگیرید و افکار شاد و سازنده مثبت را جایگزین آنها کنید. در مکالمات خود از کلماتی استفاده کنید که احساسات و تصاویر ذهنی شما را از قدرت، شادی و موفقیت نشان می‌دهند. قبل از انجام هر کاری و یا پیاده کردن هر برنامه‌ای، آن را به طور کامل در ذهن خود مجسم کرده و نتایج موفقیت‌آمیزش را به تصویر بکشید. اگر این کار را با تمرکز زیاد و ایمان و باور کامل انجام دهید، به نتیجه شگفت‌انگیزش دست خواهید یافت. هر روز دست کم یک صفحه مطلب در مورد تلقین کردن فکر مثبت مطالعه کنید. فیلم‌هایی را تماشا کنید که به شما احساس شادی می‌دهند. زمان مخصوص شنیدن اخبار و روزنامه خواندن را به حداقل برسانید. خود را با مردمی که مثبت فکر می‌کنند، همراه کنید. همیشه با پشت صاف بنشینید و راه بروید. این کار باعث می‌شود تا قدرت درونی و اعتماد به نفس‌تان افزایش یابد. راه بروید، شنا کنید و سایر فعالیت‌های جسمی را انجام دهید. این مسأله به شما کمک می‌کند تا نگرش مثبت‌تری داشته باشید. قسمت اعظم استرس و بدبختی زندگی انسان‌ها به خاطر منفی‌نگری و منفی‌بافی آنهاست. بیشتر افراد هنگامی که شرایط بر وفق مرادشان نیست، دچار منفی بافی می‌شوند. منفی‌گرایی مسری است و نظرات منفی دیگران بسیار بیشتر از نظرات مثبت آنها روی افراد تأثیر می‌گذارد. در نتیجه خیلی مواقع احساس می‌کنیم دورو برمان پر از امواج منفی است. افراد منفی‌گرا همیشه در انتظار شکست و وقوع اتفاق‌های ناگوار هستند. آنها اعتماد به نفس کمی دارند و فکر می‌کنند که دیگران دوست‌شان ندارند. معاشرت با افراد منفی‌باف روحیه را خراب می‌کند و فرد را به سمت بدبینی سوق می‌دهد. افراد منفی‌باف یکدیگر را جذب و تمام افکار مثبت را از خود دور می‌کنند، بنابراین بهترین راه برای نجات آنها دور کردن‌شان از چنین جمع‌هایی است. خوشبینی یک نوع مهارت است و هر انسانی می‌تواند آن را بیاموزد. فقط کافی است روی چیزهای خوب تمرکز کنید. زندگی فرصت‌ها، امکانات و نعمت‌های زیادی دارد که می‌توانیم از آنها استفاده کنیم و شاد باشیم و به موفقیت برسیم. اگر از پیش فکر کنیم که شکست می‌خوریم، موفق نخواهیم شد. انسان‌ها ساخته افکار خودشان هستند. راه‌های زیادی برای ایجاد مثبت‌اندیشی وجود دارد. یکی از این راه‌ها، تجسم فکری است. یعنی موقعیت‌ها و موفقیت‌هایی را که دوست دارید در آینده داشته باشید، مرتبا در ذهن خود مجسم کنید و روی چیزهایی که تجسم کرده‌اید، خوب تمرکز کنید تا به عمق ناخودآگاه شما نفوذ کنند.

- - - Updated - - -

کارل لی یونگ: با هر چه مقابله کنید ایستادگی می کند.

- - - Updated - - -

بودا: هر آنچه هستیم نتیجه افکاری است که داشته ایم.

- - - Updated - - -

هنری فورد: چه فکر کنید که می توانید و چه نمی توانید در هر صورت حق با شماست.

- - - Updated - - -

دوک النیگتون: اگر چیزی دلم را نلرزاند هدفم نیست.

- - - Updated - - -

چرچیل: شما جهان خود را می سازید همانطور که در آن پیش می روید.

- - - Updated - - -

آرزو کن، بطلب، ایمان داشته باش، دریافت کن.
      **دنیا مانند پژواک اعمال و خواستهای ماست. اگر به جهان بگویی: “سهم منو بده…” دنیا مانند پژواکی که از کوه برمی گردد، به تو خواهد گفت: “سهم منو بده…” و تو در کشمکش با دنیا دچار جنگ اعصاب می شوی. اما اگر به دنیا بگویی: “چه خدمتی برایتان انجام دهم؟…”
      دنیا هم بتو خواهد گفت: “چه خدمتی برایتان انجام دهم؟…”.

دکتر وین دایر

13. 2 کاربر، ارسال یکتا اذری را لایک کرده اند:

azera (08 دی 1393),mahbobe (06 اسفند 1393)

• صفحه 2 از 2
  • نخستنخست
  • 12