شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 2 از 3
  • نخستنخست
  • 123
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 11 به 20 از 24

موضوع: سینه هام همینطور دارن کوچیکتر میشن ....

آلیس 60 آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      10
      گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.02
      قد
      165
      وزن شروع
      74
      وزن هدف
      64
      وزن فعلی
      68.800
      حالت من
      Ghati

Unhappy سینه هام همینطور دارن کوچیکتر میشن ....

رژیم گرفتم که لاغر بشم ، لاغر هم شدم امااااااااااااااااااااااا ااااااااا

سینه هام دارن خیلی کوچیک میشن . در حالت عادی هم کوچیک بودن و به هیکلم نمی اومدن . حالا دیگه بدتر شدن ... چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟
      به غیر از عمل و گذاشتن پروتز ، راه دیگه ای هم هست که بزرگتر و سفت تر بشن؟؟؟؟؟؟
      من میتونم مثل دوران مجردی خوش هیکل بشم ....یه مادر و همسر مانکننننننننننننننننننن

2. کاربر زیر پست آلیس 60 را لایک کرده است:

Narmin (25 دی 1394)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

alireza75 آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      100
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.02
      وزن شروع
      89
      وزن هدف
      68
      وزن فعلی
      67
      حالت من
      Khoonsard
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      سینه های زنان از جنس چربیه وبا ورزش یا ماساژ و...تغییر زیادی نمیکنه و بزرگ نمیشه وتنها راهش هم همون عمله
      چربی و که نمیشه فرم داد یا بزرگ کرد!

باربی اینده آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      140
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.34
      وزن شروع
      61
      وزن هدف
      تثبیت-پیکراشی
      وزن فعلی
      49
      حالت من
      Sepasgozar
      وبلاگ زیباتنی من
      120
      نقل قول نوشته اصلی توسط آلیس 60 نمایش پست ها
      باربی جان ممنون از ایده هات ...
      بابا پیر شدم دیگه .! سنی ازم گذشته . ولی چشم
      حالا از کجا روغن خراطین گیر بیاورم ؟؟؟؟؟
      وای نگو الیس ما پیر نشدیم ما هنوز جونیم.روغن خراطین یه سری عطاری های خاص دارن معمولا عطاری هایی که خیلی قدمت دارن و قدیمین دارن ولی موثره

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza75 نمایش پست ها
      سینه های زنان از جنس چربیه وبا ورزش یا ماساژ و...تغییر زیادی نمیکنه و بزرگ نمیشه وتنها راهش هم همون عمله
      چربی و که نمیشه فرم داد یا بزرگ کرد!
      با احترام به نظرتون اما باید بگم که برای بزرگ کردن یا فرم دادن اصلا به اینکه چربی کاری نداریم با ترشح بیشتر هرمون پروژسترون و تحریک غدد سینه رشد انجام میگیره ولی خب عمل خیلی زود و سریع است و این راه صبر میخواد و زمان می بره.کلا راه های طبیعی زمان بره و صبر میخواد

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط آهو جان نمایش پست ها
      من سینه هام 85ولی اینقدر شکم و پهلوهام بزرگ که اصلا نظر نمیاد.هر سری هم رژیم میگیرم شکم تکون نمیخوره ولی سینه هام افتاده میشن.الان روز سوم رژیم سوئدی هستم ولی استرس دارم باز سینه هام بد فرم بشن.نسخه ماساژتون و حتما امتحان میکنم.
      اره اهو جان امتحانش کن جواب میده ولی خب راه طبیعی زمان بره دیگه من که نتیجه گرفتم و برای سفت شدن مربی باشگامون میگفت که روزی سه بار به سینتون شک اب سرد بدین میتونی دستاتو زیر اب یخ بگیری و به موضع بزنی تا خنک بشه حتما از س و ت ی ن مناسب هم استفاده کن
      خدایا دلم قرصه تا مسکنم شمایید
      لطفا تو قسمت رژیم ها فقط نتایج و سوالات در مورد رژیم پرسیده شود و گزارش های غذایی را در داخل وبلاگ های شخصی بنویسید و از گذاشتن اسپم خودداری فرمایید.

alireza75 آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      100
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.02
      وزن شروع
      89
      وزن هدف
      68
      وزن فعلی
      67
      حالت من
      Khoonsard
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      برای اینکه رشدی حاصل بشه باید عضله ایی در کار باشه من از چند مربی شنیدم (چ توی نت چ توی باشگاه ) حرکاتی که برای سینه در زنان توی برنامه شون نوشته میشه بی اثره یا اثرش خیلی کمه!!!چربی که فرم نمیگیره یا بزرگ نمیشه!
      و با افزایش و کاهش وزن به خاطر کم شدن چربی وزیاد شدنش تغییر میکنه!مثل این میمونه بخواین استخوانرو به عضله تبدیل کنین
      البته بدنسازی ورزشیه که باعلم و به مرور زمان پیشرفت میکنه و شاید الان بگن تاثیر داره ووقتی شما میگین نتیجه گرفتین حتما تاثیر میزاره

fatemee آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      قد
      170
      وزن شروع
      73
      وزن هدف
      65
      وزن فعلی
      69.5
      حالت من
      Mehraboon
      دوست گلم پرس سینه و فلای خیلی تاثیر داره
      تو برنامه غذاییت رازیانه هم باشه بهتره
      با آب سرد هم ماساژ بدی که دیگه عالی میشه

8. کاربر زیر پست fatemee را لایک کرده است:

آلیس 60 (28 فروردین 1394)

baharr آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      قد
      160
      وزن شروع
      61
      وزن هدف
      54
      وزن فعلی
      58
      حالت من
      Ashegh
      سلام
      این اولین پستیه که تو این سایت دیدم ....
      اصلا اصلا اصلا سوت ین اسفنجی نپوشین فقط نخی سوت ین اسفنجی خوشگل نشون میده ولی کوچیک میکنه س ی نه رو...
      البته سایز س ی نه ژنتیکیه.... مربی ما موز و سفیده تخم مرغ زیاد میخورد که البته موثر هم بود براش.. شمام امتحان کنید

10. 2 کاربر، ارسال baharr را لایک کرده اند:

alireza75 (29 فروردین 1394), Zenith (26 تیر 1394)

leila95 آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      قد
      162
      وزن فعلی
      51
      سوتینای من اسفنجی نیس ولی کلفته نخی نیس یعنی اینم تاثیر میذاره تو کوچیک شدن سینه؟

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.37
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      نقل قول نوشته اصلی توسط leila95 نمایش پست ها
      سوتینای من اسفنجی نیس ولی کلفته نخی نیس یعنی اینم تاثیر میذاره تو کوچیک شدن سینه؟
      نه عزیزم. اگر اسفنجی نیست، نازک با کلفت بودنش تاثیر خاصی نداره.
      پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

13. کاربر زیر پست Zenith را لایک کرده است:

leila95 (27 تیر 1394)

omidrock آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      45
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.07
      قد
      170
      وزن شروع
      81
      وزن هدف
      75
      وزن فعلی
      75
      حالت من
      Asabani
      وبلاگ زیباتنی من
      71
      اکثر خانمها دوست دارند که سینه هایشان را بزرگتر کنند. شاید شما هم یکی از آنها باشید.

سویا، کنجد، رازیانه ، هویج ، شیرین بیان ، جو، سیب زمینى یام ، پنج انگشت ، فلفل برى که به صورت قطره هاى روزانه ویتاگنوس و… موجب تحریک و ترشح هورمون استروژن در زنان مى شوند.

ویتامینe یک تنظیم کننده هورمونى است که موجب افزایش ترشح هورمون هاى تخمدان ها مى شود و سطح استروژن خون را ثابت نگه مى دارد.

منابع خوب برم و فیتواستروژن در میوه ها و سبزی ها شامل موارد زیر است:
      انواع آلو، توت فرنگی ، سیب ، گوجه فرنگی ، گلابی ، انگور، گریپ فروت ، پرتقال ، تمشک و سبزی هایی مثل مارچوبه ، چغندر، فلفل دلمه ، ساقه کلم بروکلی ، کلم ، گل کلم ، هویج ، کاهو، پیاز، سویا، سیب زمینی ، شلغم و جو.

تخمه آفتابگردان ، کنجد و موادی از این قبیل حاوی فیتو استروژن هستند و میزان این ماده در آنها چندین برابر بیش از سایر مواد گیاهی است

همچنین میتوان از عرق رازیانه یا عرق شوید و عرق گل همیشه بهار که حاوی هورمون زنانه هستند مصرف کرد این عرقیات باعث تنظیم قاعدگی هم میشود . البته در صورتی که علل فوق یعنی لاغری و بی نظمی قاعدگی و… نباشد از این عرقیات میتوان استفاده کرد.

عرقیات مذکور را نباید همزمان با داروهای شیمیایی استفاده کرد و عرق رازیانه را هم بهتر است یک هفته در میان استفاده کرد! چون عرق رازیانه بخاطر داشتن هورمون استروژن موجب چاقی و افزایش وزن هم میشود. همچنین گفته شده زیاده روی در مصرف رازیانه ممکن است معده را سست کند و باعث تشنج هم بشود. برای بزرگ کردن سینه ها فقط از رازیانه استفاده نکنید میتوانید بجای رازیانه از منابع دیگر استروژن مثل شوید-سویا-کنجد-تخمه افتابگردان و…. استفاده کنید

ماساژسینه ها زیر دوش حمام و استفاده از سوتینهای نرم و اسفنجی موثر است ضمنا خواب و استراحت کافی باید داشته باشید .بالاخره در موارد شدید و مقاوم می توان از مشاوره جراحان پلاستیک و نصب پروتز یا ترانسفر چربی و پی ار پی سود جست.

- - - Updated - - -

روش موثر برای بزرگ شدن پستان هاروشی که اکنون بررسی می کنیم یکی از روشهای ساده و مطمئن و اثبات شده برای بزرگ کردن پستان است.این روش برای خانمهایی مناسب است که رشد پستانهایشان به حداکثر خود رسیده باشد. معمولاْ بسیاری از دختران پس از اتمام رشد پستانها در پایان دوران بلوغ، پستانهایی کوچک نسبت به جثه خود دارند که این می تواند موجب افسردگی و ناراحتی آنها شود چرا که اکثر دختران مایلند پستانهای بزرگ، خوش ترکیب، متناسب و رو به جلو داشته باشند و نه کوچک و آویزان.1-ماساژ سینه در حالت خوابیدهیکی از روشهای موثر که به بزرگ شدن پستان ها کمک می کند ماساژ آنها است.برای بزرگ شدن پستان در این روش شما باید سوتین خود را باز کرده و پستانهایتان را آزاد کنید و کاملاْ به حالت افقی قرار بگیرید، (بهترین حالت وقتی است که شب می خواهید بخوابید) سپس کف دستان خود را یعنی کف دست راست را روی پستان راست و کف دست چپ خود را روی پستان چپ بگذارید و به آرامی شروع به مالیدن پستانها کنید به طوریکه دو پستان را در جهت مخالف با یکدیگر و خیلی آهسته و آرام حرکت دهید و بمالید. می توانید هر شب ۱۰ الی ۱۵ دقیقه این عمل را انجام دهید و در مدت تقریباْ کوتاهی مثل ۶ ماه نتیجه مطلوب آنرا مشاهده کنید که روشی خوب و موثر در عین حال بی خرج و زحمت است. البته روش های علمی و پیشرفته جدید مانند استفاده از دستگاه وکیوم تاثیر بالایی داشته و زودتر نتیجه می دهد.2-تمرینات صورتیکی دیگر از راههای موثر برای بزرگ کردن سینه ها تمرینات ورزشی است. سعی کنید روزی بیست بار با انقباض ماهیچه های گردن ماهیچه پکتورالیس بزرگ (ماهیچه واقع در زیر پستانها) را نرمش دهید. تمرین دیگر تلفظ حرف «ایکس»، آنهم با باز کردن هر چه بیشتر دهان است. انجام این تمرین روزی ۲۰-۱۰ بار توصیه می شود.3-از گرما خودداری نماییدحرارت حاصل از تابش آفتاب و یا آبتنی با آب داغ موجب منبسط شدن رگها و کند شدن جریان خون در رگهای پستان می شود؛ از طرفی قبلاً نیز اشاره شد که قرارگیری در معرض نور شدید آفتاب باعث پیری پیش از موعد پوست، زایل شدن رشته های الاستیک و در نتیجه چروکیده شدن آن می شود.از این رو توصیه می شود سینه های خود را از حرارت شدید بدور نگه دارید و سعی کنید با آب خنک پستانها را مالش داده و با تحریک جریان خون در رگها، بافت آنها را تقویت کنید. یک دوش دو دقیقه ای آب سرد برای پستان های کوچک و سه دقیقه ای برای سایز بزرگ توصیه می شود. دوش آب سرد گردش خون در رگها را سرعت بخشیده و به دفع توکسین ها (مواد سمی) کمک می کند.توجه: در انجام این تمرینات از یک دوش استفاده کنید و سینه ها را با یک حرکت چرخشی مالش دهید. در صورت عدم دسترسی به دوش می توانید با یک لیف ابری بزرگ آب سرد را کم کم روی سینه بریزید و آن را بمالید.4-انقباض سیــنه ها (روش اول)هر دو دست رو از منطقه آرنج به هم قفل کنید،یعنی با دست راست آرنج دست چپ و با دست چپ آرنج دست راست را بگیرید.بعد دستها را به سمت هم محکم فشار بدهید و تا ۶۰ شماره بشمارید و رها کنید و چند دقیقه بعد دوباره اینکار را تکرار کنید. درطول روز اگر تا ۱۵ یا حتی ۲۰ بار اینکار را تکرار کنید و عضلات زیر بغل و سیــنه را کاملا منقبض کنید و نگه بدارید بعد از گذشت دو هفته میبینید چقدرپستان های خوش فرم و سفت شده ای دارید.5-انقباض سینه ها (روش دوم)این روش هم مثل روش بالایی فقط نحوه گرفتن دست فرق میکند.هر دو دست را مشت کرده و مقابل هم مشتها را به سمت هم فشار بدهید.یعنی مشت دست راست و دست چپ به سمت هم فشار داده شود وعضلات زیر بغل و سیــنه ها را منقبض کنیدتا ۶۰ بشمارید و رها کنید.این روش را هم مثل روش بالایی روزی ۱۵ تا ۲۰ بار تمرین کنید.6-استفاده از ماساژ روزانهماساژ روزانه پستان ها به فرم دادن و بزرگ کردن پستان ها کمک می کند ، سینه ها را آزاد کرده و روی تخت صاف یا زمین دراز بکشید با دست راست سیــنه چپ را در دست بگیرید و با نوازش از طرفین به سمت نوک سیــنه انرا خیلی آرام ماساژ دهید.با نوک انگشتان به صورت دورانی از نوک سیــنه تا طرفین حرکت کنید.بعد همین حرکات را کمی محکم تر انجام بدید طوری که فشار را احساس کنید.یادتان باشه کاری با نوک سیــنه نداشته باشید و فقط روی عضلات سیــنه تمرکز کنید.سیــنه را با دست محکم فشار بدید انگار که دارید آب لیمو میگیرید و رها کنید. این کار رو تا ۱۰ بار انجام بدید.ولی یادتون باشه هرگز فشار را زیاد نکنید که درد ایجا شود.ماساژ پستان باید برای شما لذت بخش و آرام کننده باشد.حالا همین کارها را با دست چپ برای پستان راست انجام بدید.هنگام ماساژ پستان ها میتونید از روغن خراطین استفاده کنید.7-استفاده از کرمهای حجم دهنده روز و شب که مخصوص اینکار تهیه شدندمن مصرفشان را به شما توصیه نمیکنم چون اثر چندانی ندارند وحتی ممکن است نوع تقلب آنها عوارض بعدی ایجاد کند.8-استفاده از قرص های ضد بارداری ( ال دی.اچ دی. ژاسمین و ...)البته اگر به مدت ۶ ماه ( ۶ دوره ۲۱ روزه ) از هر کدام از این قرصها ( مخصوصا ژاسمین ) استفاده کنید یک تا ۳ سایز رشد سیــنه خواهید داشت ولی عوارض این داروها را از یاد نبرید. ( افسردگی، دلدرد، سر درد، سر گیجه، تنبلی تخمدان و... )9-مصرف ویتامین E( روزی یک عدد به مدت ۱۵ روز ) بعد ۱۵ روز استراحت بدهید دوباره شروع به خوردن کنید اینو میگم چون ممکنه ویتامین E زیادی هم براتون ضرر داشته باشد و باعث پرخوری و چاقی بشود.( مشورت با پزشک )10-انجام ورزش باتر فلاییکی دیگر از روشهای موثر در بزرگ کردن پستان ها و فرم دادن آنها انجام ورزش باتر فلای است.( باز و بسته کردن دستها به طرفین سیــنه با سرعت و قدرت ) به بزرگ کردن و فرم دادن پستان ها کمک می کند درباشگاههای بدن سازی دستگاه باتر فلای موجود است اگر باشگاه نمیروید ، میتوانید در منزل دستها رو به طرفین سیــنه باز و بسته کنید.11-شناشنا یکی از ورزشهای مناسب برای پستان هاست، بخصوص شنای قورباغه، آنهم بدلیل این که ماهیچه های پشت و سینه را وادار به مقاومت در مقابل فشار آب می کند. در واقع فشار آب خود نوعی ماساژ فوق العاده برای سینه ها حساب می شود. برای تمرین بیشتر می توانید پاها را در کف استخر بگذارید تا جایی که آب شانه هایتان را بپوشاند. دستها را بالا برده و آهسته در جلوی خود پایین آورید. ۱۰ بار این عمل را تکرار کنید. این عمل تاثیر بالایی در سفت شدن و فرم پستان خواهد داشت.12-استفاده از کرمها و روغنهای مخصوص سینهاستفاده از کرم و روغن های مخصوص به فرم دادن و بزرگ کردن پستان کمک می کند،استفاده از کرمهای مخصوص علی رغم تبلیغات گاه اغراق آمیزشان شاید معجزه ای در پستانها ایجاد نکنند.استفاده از عصاره های گیاهی و روغنهای طبیعی و یا بیولوژیکی روی سینه ها علاوه بر اینکه ما را به ماساژ پستان ها وادار می سازند، نقش بسزایی در حفظ رشته های کشسان پستان دارد.توجه : هنگام قرار گرفتن در نور آفتاب نیز سعی کنید برای حفظ پوست از مضرات اشعه ماورای بنفش از کرمهای ضد آفتاب استفاده نمایید. پس از هر بار دوش گرفتن بدن خود را با لوشن های مخصوص نرم و مرطوب کنید تا پوست رطوبت از دست داده خود را باز یابد.دستورات لازم برای حفظ زیبایی پستانها۱-تغذیه و پرورش اندام به طور علمی ۲-هیدروتراپی سرد ( ماساژ با آب سرد) ۳-ماساژ با وغنهای ویژه۴-انتخاب صحیح سوتین(متناسب با اندازه پستان به نحوی که سینه ها تحت فشار نباشند )
      پدربزرگ رفت و مارا در سوگ خودش نشاند . .
      حالا ما موندیمو خاطراتش . . .
      آقا جون خداحافظ . . .

15. کاربر زیر پست omidrock را لایک کرده است:

توکلی (25 دی 1394)

yasaman-1372 آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      حالت من
      BaAngizeh
      دوستم منم سینه های خیلی کوچیکی دارم بهترین کار اینه که شکم و چربی زیر سینه هاتو اب کن تا سینه ها به چشم بیاد بعدم پرس سینه خیلی تاثیرداره

17. 2 کاربر، ارسال yasaman-1372 را لایک کرده اند:

Narmin (25 دی 1394),توکلی (25 دی 1394)

Narmin آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.02
      قد
      162
      وزن شروع
      73
      وزن هدف
      56
      وزن فعلی
      71
      حالت من
      Ghamgin
      وبلاگ زیباتنی من
      18
      نقل قول نوشته اصلی توسط آلیس 60 نمایش پست ها
      رژیم گرفتم که لاغر بشم ، لاغر هم شدم امااااااااااااااااااااااا ااااااااا

سینه هام دارن خیلی کوچیک میشن . در حالت عادی هم کوچیک بودن و به هیکلم نمی اومدن . حالا دیگه بدتر شدن ... چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟
      به غیر از عمل و گذاشتن پروتز ، راه دیگه ای هم هست که بزرگتر و سفت تر بشن؟؟؟؟؟؟
      آخی :(( چه بد منم نگرانم همینطور بشم! ه

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط yasaman-1372 نمایش پست ها
      دوستم منم سینه های خیلی کوچیکی دارم بهترین کار اینه که شکم و چربی زیر سینه هاتو اب کن تا سینه ها به چشم بیاد بعدم پرس سینه خیلی تاثیرداره
      موافیم با نظرت
      چه حرکتی تمرکز داره روی چربی های زیر سینه؟
      :89:

19. کاربر زیر پست Narmin را لایک کرده است:

توکلی (25 دی 1394)

• صفحه 2 از 3
  • نخستنخست
  • 123
  • آخرینآخرین