شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: شیرینی رژیمی

Zenith آواتار ها
    مدیر کل سایت

گروه وزنی
    گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
    مدير کل سایت
    میانگین پست در روز
    1.36
    وزن شروع
    64
    وزن فعلی
    53
    حالت من
    BaAngizeh
    وبلاگ زیباتنی من
    5

شیرینی رژیمی

تقریبا" ۳-۲ سال پیش یه شیرینی کشف کردم که گذشته از خاصیت های بسیاری که داره ، تو لاغری هم معجزه می کنه.(فقط اون موقع یادم رفت برم توی اداره ثبت اختراعات بنام خودم ثبتش کنم).

اصلی ترین مواد تشکیل دهنده این شیرینی رطبو سبوس هست كه مطمئنا" همه شما عزيزان از فوايد اين دو ماده غذايي آگاه هستيد.
    راستی آيا تا حالا مي دونستيد فرق بين رطب و خرما چيه ؟
    ابتدا شكوفه هاي درخت نخل تبديل به ميوه اي سفت و سبز رنگ مي شن كه به اون مي گن "چاقالي" ، بعد از چند وقت اين چاقالي ها زرد يا قرمز رنگ مي شن كه به اونا مي گن " خارك" . اين خارك ها بمرور مي رسن و نرم مي شن ، رنگشون هم قهوه اي روشن شده و "رطب" نامگذاري مي شن و در نهايت اين رطب هاي خوشمزه در اثر تشعشعات خورشيد تيره تر و سفت تر شده و همين "خرما" ي معروف بوجود مي آد.

و اما كالري اين شيريني :
    با اين مقدار مواد تقريبا" 90 شيريني خواهيم داشت . 100 گرم رطب 150 كالري داره (100 گرم خرما 240 كالري داره پس كالري رطب كمتر از كالري خرما هست) پس 800 گرم رطبي كه استفاده كرديم 1200 كالري خواهد داشت . يه نكته خيلي جالب اينكه سبوس اصلا" كالري نداره در واقع كالري اون صفره. پس اگه 1200 رو تقسيم بر 90 كنيم تقريبا" مي شه : 13
    نتيجه اخلاقي: كالري هر يه دونه از اين شيريني 13 هست و شما با توجه به رژيمتون مي تونيد با قند يا خرما جايگزين كنيد و در عين حال از خواص سبوس هم بهره ببريد .
    مواد لازم :
    رطب با هسته 800 گرم
    سبوس گندم 100 گرم ( الان ديگه خيلي جاها سبوس مي فروشن مثل فروشگاه شهروند يا حتي سوپرها )
    گلاب 5 قاشق غذا خوري
    چيپس ميوه جهت تزئين ( كالري چيپس ميوه محاسبه نشده ، اگه مي خوايد كاملا" رژيمي باشه مي تونيد اونو حذف كنيد )
    طرز تهیه :
    * ابتدا رطب ها رو بشوريد.

* بعد هسته و پوست اونا رو بگيريد.

* سبوس گندم و گلاب رو بهش اضافه كنيد .

* با دست كاملا" مخلوط كنيد. تقريبا يه همچين خميري خواهيم داشت :

* از خمير به اندازه يه فندق برداشته و گلوله اش كنيد.

* داخل سبوس غلتش بدين( مي تونيد داخل كنجد هم غلت بدين ).

* براي تزئين مي تونيد از چيپس ميوه يا انواع آجيل استفاده كنيد.

* اگه مي خوايد اين شيريني خانگي مفيد رو براي بچه ها درست كنيد مي تونيد آجيل هاي مختلف مل بادام، پسته ، گردو ، فندق و ...آسياب كرده و داخل خمير اضافه كنيد يا داخل پودر پسته يا بادام غلت بدين . نوش جان

روزانه به ازای هر عضو خانواده ، یک قاشق "سبوس" مصرف کنید.اگر در عمل به این نکته ، موفق شوید ، طولی نمی کشد که دیگر در منزلتان خبری از موهای ریخته شده خود،فرزندتان و همسرتان نیست.رنگ و روی افراد خانواده باز شده چهره شان شفاف و روشن تر مي شود و دیگر جوش های ریز و درشت نمی زند. می بینید که هیچکدام از اعضای خانواده شما یبوست ندارد، اسهال های فرزندانتان کاهش یافته و خون دماغ های ممتد دختر کوچکتان بهبود پیدا کرده است .
    مادربزرگها هم دیگر از عذاب چربی،کلسترول و قندخون رها شده و آرامش می یابند.پدرها دیگر اثری از فشار خون نمی بینند و از همه مهمتر اینکه می بینید لک های روی گونه هایتان پاک شده،ابروان تان پرپشت گشته و صورتتان دیگر چربی پس نمی دهد،ناخن هایتان دیگر تیره ،شکننده و تا نمی شوند.

سنگ های صفراوی به سراغ شما نمی آید و رشد طولی فرزندتان به گونه چشمگیری افزون می گردد و بیماری قند ،ضعف اعصاب ،کم خوابی و کم کاری درون ریز نخواهید داشت.

پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
    توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
    دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

2. 4 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

alis (16 دی 1391),fereshteh (14 بهمن 1391),hamraz (16 دی 1391),شاهزاده خانم (25 اردیبهشت 1392)

3. # ADS
    تبلیغات در مدار