شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 29 از 29
  • نخستنخست
  • ... 19272829
    نمایش نتایج: از 281 به 290 از 290

موضوع: رژیم گروهی سه روزه

مملي شيطون آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      10
      گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      1.65
      قد
      163
      وزن شروع
      95
      وزن هدف
      هدف اصلی65 تا اخر ماه رمضان
      وزن فعلی
      71/50
      حالت من
      Ashegh

رژیم گروهی سه روزه

سلام دوستان خوبم

بازم اومدم با یه رژیم گروهی دیگه یه رژِیم سه روزه کوتاه مدت :cancan:

هر کس از دوستان خواست می تونه باهامون همراه بشه

یه رژیم کوتاه مدته برای تنوع خوبه میگن کاهش 2 کیلو به بالا هم توی سه روز داره سه روز رو میگیریم هر کس خواست و کاهشش خوب بود بعد سه روز دوباره تکرارش میکنیم

حالا هر کس مایله بسم الله ... :cancan:

دوستان این رژیم سه نوع کمی متفاوت هستش رژِیم اصلی ما لینگ اولی هستش اونی که توی ادامه هم گذاشتیم ولی هر کس هم خواست می تونه اون یکی ها رو بگیره فقط اعلام کنه کدوم رژیمه

رژیم از شنبه شروع می شه پس هر کس داوطلبه تا شبنه ثبت نام کنه

1

http://www.forum.zibatan.ir/%D8%A7%D...84%D9%88-4482/

2

http://www.forum.zibatan.ir/%D8%A7%D...B1%D9%85-4066/

3

http://www.forum.zibatan.ir/%D8%A7%D...%B1%D9%85-981/

شرکت کننده
      نوع رژِیم
      وزن اولیه
      وزن پایان
      مقدار کاهش
      1
      خوشبختی
      1
      54/300

2
      مملی شیطون
      1
      69/50
      72/500
      _2 :brodkavelarg:
      3
      paniz93
      1 74
      70/50
      3/5 کیلو :999:
      4
      rara
      3 82
      81
      1 کیلو
      5
      shima amr
      2 78
      78
      0 کیلو :boredsmiley:
      6 bahar
      1
      66/500
      67
      _500 گرم
      7
      sajede.a
      1 66/500
      67/500
      _ 1 کیلو
      8
      mahdis
      3
      81/800
      81/100
      700 گرم
      9
      nicebody 1 76/100
      74/800
      1/300 کیلو
      10
      varena
      1
      64/200
      63/200
      1 کیلو
      11 blue_roz

12 rozi 52
      1
      66

انصراف
      13
      helen
      1

14
      نیک آهنگ
      1
      106/300

انصراف
      15
      شهرزاد
      1
      62/200

:boredsmiley:

- - - Updated - - -

رژیم لاغری ۳ روزه
      این رژیم به اسم رژیم ارتشی هم شناخته میشه و ادعا میکنه که با استفاده از این برنامه غذایی
      ظرف ۳ روز تا ۴و نیم کیلو وزن کم میشه. جالبترین نکته این رژیم بستنی وانیلیشه!!!
      برنامه های مختلفی برای این رژیم هست یک نمونه ش رو براتون می نویسم :

صبحانه روز اول:
      ۱ فنجان قهوه یا چای
      ۱ ورق نان تست ترجیحا" گندم کامل و ۲ ق غ کره بادام زمینی
      نصف یک گریپ فروت

ناهار روز اول:
      ۱ فنجان قهوه یا چای
      ۱ ورق نان تست ترجیحا" گندم کامل
      ۱/۲ فنجان ماهی تن

شام روز اول:
      ۱۰۰ گرم گوشت بدون چربی
      ۱ فنجان لوبیا سبز
      ۱ سیب کوچک
      ۱/۲ موز
      ۱ فنجان بستنی وانیلی

صبحانه روز دوم :
      ۱ عدد تخم مرغ (پخت به هر روشی که دوست دارید)
      ۱ ورق نان تست ترجیحا" گندم کامل
      ۱/۲ موز

ناهار روز دوم :
      ۱ عددتخم مرغ آب پز
      ۱ فنجان پنیر کلبه یا کاتیج
      ۵ عدد کراکر نمکی (ترد یا توک قدیم)

شام روز دوم:
      ۲ عدد هات داگ (بدون نان)
      ۱ فنجان برکلی
      ۱/۲ فنجان هویج
      ۱/۲ موز
      ۱/۲ فنجان بستنی وانیلی

صبحانه روز سوم:۱ ورق پنیر چدار
      ۱سیب کوچیک۵ عدد کراکر نمکی

ناهار روز سوم:۱ عددتخم مرغ آب پز۱ ورق نان تست ترجیحا" گندم کامل

شام روز سوم:
      ۱ فنجان ماهی تن۱/۲ موز ۱ فنجان بستنی وانیلی

ویرایش توسط مملي شيطون : 21 اسفند 1392 در ساعت 11:31
      دوستان عزیز لطفا سوالات رژیمی رو تو دفترچه ها نپرسید

تو تاپیک خودش بپرسید تا بقیه هم استفاده بکنن !

2. 8 کاربر، ارسال مملي شيطون را لایک کرده اند:

3pd (15 اسفند 1392),mahya1369 (28 مرداد 1393),nicebody (16 اسفند 1392),parchami7 (15 اسفند 1392),pari87 (29 شهریور 1393),parisima (03 آبان 1393),rara (15 اسفند 1392),yassaman (15 اسفند 1392),تابتا (25 تیر 1394)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

شهرزاد آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      20
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      1.19
      قد
      172
      وزن شروع
      101
      وزن هدف
      بدنسازي
      حالت من
      Khoshhal
      رژیم گروهی آجیل رو گذاشتم از شنبه کسایی که می خوان بیان ثبت نام پسته و بادوم خوری کنیم یکم من خودم هم می یام تا آخر این هفته رو اتکینز می مونم اینجوریا هم که بوش می یاد استاپ تشریف داریم ببینم تا آخر هفته با اتکینز چی می شه من باید 2 کیلو کم کنه
      به سوالات رژیمی در دفترچم و پیغام های خصوصی جواب نمی دم لطفا سوالات رو در قسمت های مربوط بپرسید . سوال در دفترچه و پیغام خصوصی خلاف قوانین سایت هست و تذکر داده می شه.

5. 4 کاربر، ارسال شهرزاد را لایک کرده اند:

3pd (20 اسفند 1392),helen (21 اسفند 1392),mahya1369 (28 مرداد 1393),nicebody (20 اسفند 1392)

helen آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      15
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.09
      قد
      167
      وزن شروع
      96
      وزن هدف
      هدف اول نارنجی شدن
      وزن فعلی
      وزن نمیکنم تا .......
      حالت من
      Relax
      نقل قول نوشته اصلی توسط شهرزاد نمایش پست ها
      رژیم گروهی آجیل رو گذاشتم از شنبه کسایی که می خوان بیان ثبت نام پسته و بادوم خوری کنیم یکم من خودم هم می یام تا آخر این هفته رو اتکینز می مونم اینجوریا هم که بوش می یاد استاپ تشریف داریم ببینم تا آخر هفته با اتکینز چی می شه من باید 2 کیلو کم کنه
      شهرزاد جان وقتی بدان ستوپ میکنه باید چه کار کرد ؟؟؟؟؟ من الان دو روز که رزیمامه را عوز کردم ولی اون جور که باید کاهش نداشتم وزنم داره میاد نزدیک ۸۶ ولی نه به راحتی
      چه کار کنم دیگه ؟ مرکبات جواب میده من دیروز و پریروز میوه سبزی و بادام خوردم البته پریروز شام ماهی هم خوردم والی دیگه دیروز شام سیب خوردم
      دیروز کلان برنامه این بود
      صبحانه سیب و گریپ فروت ساعت ۱۱ موز ساعت ۱۲ بادام ناهار سالاد (کاهو و گو جه و کدو و آب لیمو ترش) میان وعده سیب و ی الو شام سیب و پرتقال
      برم اجیل یا امروز هم همین را ادامه بدم ؟ یا برم روزه چربی اتکینز؟ کاش زود بتونی جوابم بدی

7. کاربر زیر پست helen را لایک کرده است:

mahya1369 (28 مرداد 1393)

مملي شيطون آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      10
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      1.65
      قد
      163
      وزن شروع
      95
      وزن هدف
      وزن فعلی
      71/50
      حالت من
      Ashegh
      ممون ساجده و سپیده عزیز فعلا که کانادایی رو شروع کردم ببینم باهاش چقدر کم می کنم

رارا جان بازم تو خوب کم کردی

9. 2 کاربر، ارسال مملي شيطون را لایک کرده اند:

3pd (21 اسفند 1392),mahya1369 (28 مرداد 1393)

شهرزاد آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      20
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      1.19
      قد
      172
      وزن شروع
      101
      وزن هدف
      بدنسازي
      حالت من
      Khoshhal
      نقل قول نوشته اصلی توسط helen نمایش پست ها
      شهرزاد جان وقتی بدان ستوپ میکنه باید چه کار کرد ؟؟؟؟؟ من الان دو روز که رزیمامه را عوز کردم ولی اون جور که باید کاهش نداشتم وزنم داره میاد نزدیک ۸۶ ولی نه به راحتی
      چه کار کنم دیگه ؟ مرکبات جواب میده من دیروز و پریروز میوه سبزی و بادام خوردم البته پریروز شام ماهی هم خوردم والی دیگه دیروز شام سیب خوردم
      دیروز کلان برنامه این بود
      صبحانه سیب و گریپ فروت ساعت ۱۱ موز ساعت ۱۲ بادام ناهار سالاد (کاهو و گو جه و کدو و آب لیمو ترش) میان وعده سیب و ی الو شام سیب و پرتقال
      برم اجیل یا امروز هم همین را ادامه بدم ؟ یا برم روزه چربی اتکینز؟ کاش زود بتونی جوابم بدی
      هلن جون منم وزنم استاپ کرده بود امروز رژیم 4 روزه شروع کردم صبح 3تا خرما خوردم و شیر دیگه تا 5 چیزی نخوردم امدم خونه خلاف رژیم عمل کردم 1 نون تست خوردم و کمی مرغ با کمال تعجب وزنم امده پایین به نظرم رژیم نباش یعنی رژیم خاص نباش ولی زیاده روی نکن باید بدنت رو بشناسی هلن جون من مثلا فقط نون تست چاودار و یک نون های جو داره سحر مثل سنگ می مونه این 2 تا رو می خورم به اندازه اصلا کاهشم تند تند می شه ولی سبوس معمولیا رو می خورم وزن اضافه می کنم این ژیم 4 روزه خوبه البته من جای بیسکویتش همین نون ها رو خوردم یکیه کالریشم کمتره چون قند نداره .

یک کلک هم یادت بدم اگر آمپول ویتامین ب 12 بزنی احتمال بسیاررررررر زیاد از استاپ در می یای من دیروز آمپولش رو که نداشتم ولی 1 ب کمپلکس خیلی قوی خوردم متابولیسم رو حسابی راه می ندازه البته اشتها هم کمی باز می شه که مهم نیست آدم کنترل می کنه ولی الان به نظرم رژیم خاصی نباش کالری شماری هم نباش آدم قاطی می کنه چیزایی که دوست داری رو بخور ولی کم مثلا دوست داری صبح یا عصر چایی بخور با 1 دونه شیرینی اگر صبخ حوردی حواست باشه نهار با ملاحظه بخوری اگر عصر خوردی شام رو تونستی اصلا نخور نتونستی یکم ماست یا کاهو بخور من دیگه اینجور وقت ها شام نمی خورم مثلا عصر شیرینی مورد علاقم هست می خورم دیگه شام نمی خورم به جای برنج هم سعی کن نون تست یا سنگک بخوری نهار رو قدی بخور سیر باشی بتونی شام رو نخوردی تحمل کنی من خودم 2 تا تست بیشتر نمی خورم همین چاودار رو هم می خورم خیلی سیاهه زیادم خوشمزه نیست بدم نیست ولی خیلی سیر می کنه وزن رو هم کم می کنه
      به سوالات رژیمی در دفترچم و پیغام های خصوصی جواب نمی دم لطفا سوالات رو در قسمت های مربوط بپرسید . سوال در دفترچه و پیغام خصوصی خلاف قوانین سایت هست و تذکر داده می شه.

11. 4 کاربر، ارسال شهرزاد را لایک کرده اند:

3pd (21 اسفند 1392),helen (21 اسفند 1392),mahya1369 (28 مرداد 1393),parchami7 (21 اسفند 1392)

helen آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      15
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.09
      قد
      167
      وزن شروع
      96
      وزن هدف
      هدف اول نارنجی شدن
      وزن فعلی
      وزن نمیکنم تا .......
      حالت من
      Relax
      هلن جون منم وزنم استاپ کرده بود امروز رژیم 4 روزه شروع کردم صبح 3تا خرما خوردم و شیر دیگه تا 5 چیزی نخوردم امدم خونه خلاف رژیم عمل کردم 1 نون تست خوردم و کمی مرغ با کمال تعجب وزنم امده پایین به نظرم رژیم نباش یعنی رژیم خاص نباش ولی زیاده روی نکن باید بدنت رو بشناسی هلن جون من مثلا فقط نون تست چاودار و یک نون های جو داره سحر مثل سنگ می مونه این 2 تا رو می خورم به اندازه اصلا کاهشم تند تند می شه ولی سبوس معمولیا رو می خورم وزن اضافه می کنم این ژیم 4 روزه خوبه البته من جای بیسکویتش همین نون ها رو خوردم یکیه کالریشم کمتره چون قند نداره .

یک کلک هم یادت بدم اگر آمپول ویتامین ب 12 بزنی احتمال بسیاررررررر زیاد از استاپ در می یای من دیروز آمپولش رو که نداشتم ولی 1 ب کمپلکس خیلی قوی خوردم متابولیسم رو حسابی راه می ندازه البته اشتها هم کمی باز می شه که مهم نیست آدم کنترل می کنه ولی الان به نظرم رژیم خاصی نباش کالری شماری هم نباش آدم قاطی می کنه چیزایی که دوست داری رو بخور ولی کم مثلا دوست داری صبح یا عصر چایی بخور با 1 دونه شیرینی اگر صبخ حوردی حواست باشه نهار با ملاحظه بخوری اگر عصر خوردی شام رو تونستی اصلا نخور نتونستی یکم ماست یا کاهو بخور من دیگه اینجور وقت ها شام نمی خورم مثلا عصر شیرینی مورد علاقم هست می خورم دیگه شام نمی خورم به جای برنج هم سعی کن نون تست یا سنگک بخوری نهار رو قدی بخور سیر باشی بتونی شام رو نخوردی تحمل کنی من خودم 2 تا تست بیشتر نمی خورم همین چاودار رو هم می خورم خیلی سیاهه زیادم خوشمزه نیست بدم نیست ولی خیلی سیر می کنه وزن رو هم کم می کنه
      me
      mersi
      mersi shahrzad joon va bebakhshid ke be englisi minevis
      am laptopam moshkel peyda kardeh ta dorost she tool mikeshe

mersi az in hame tozih khoobi ke dadi
      emshab ham be sefaresh shoma az bashgah ke bargashtam albate 2 saat baadesh 2 livan shir v bisquit saghe talaie khordam
      chand ta soal dige ham daram yekish dar mored in ghorshay L-carnitin hastesh mishe tar estefadeh inhara behem begi bayad zaman varzesh khordeh beshe ? yaani manzooram ine ke bedoon varzesh javab nemidan?
      ye soal dige mn charge bashgam tamoom shodeh bood emrooz dobare raftam sabt nam kardam mikham in hafte ra roozi 4 saat beram fekr mikoni eshkal dareh? be badan zarar mizane? khodam fekr kardam ye kam taharokam bishtar she behtare hala khastam beporsam motmaen sham
      ye soal dige yaani shoma migi chand roozi rezhim khasi nabasham har chi delam khast bokhoram vli be andazeh ??? ghasd dashtam az farda dobare beram atkinz fekr kardam ba varzesh ke daram miram bishtar javab mideh nazar shoma chie ???
      baz ham bebakhshid englisiiiiiii

13. کاربر زیر پست helen را لایک کرده است:

شهرزاد آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      20
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      1.19
      قد
      172
      وزن شروع
      101
      وزن هدف
      بدنسازي
      حالت من
      Khoshhal
      نقل قول نوشته اصلی توسط helen نمایش پست ها
      me
      mersi
      mersi shahrzad joon va bebakhshid ke be englisi minevisam laptopam moshkel peyda kardeh ta dorost she tool mikeshe

mersi az in hame tozih khoobi ke dadi
      emshab ham be sefaresh shoma az bashgah ke bargashtam albate 2 saat baadesh 2 livan shir v bisquit saghe talaie khordam
      chand ta soal dige ham daram yekish dar mored in ghorshay L-carnitin hastesh mishe tar estefadeh inhara behem begi bayad zaman varzesh khordeh beshe ? yaani manzooram ine ke bedoon varzesh javab nemidan?
      ye soal dige mn charge bashgam tamoom shodeh bood emrooz dobare raftam sabt nam kardam mikham in hafte ra roozi 4 saat beram fekr mikoni eshkal dareh? be badan zarar mizane? khodam fekr kardam ye kam taharokam bishtar she behtare hala khastam beporsam motmaen sham
      ye soal dige yaani shoma migi chand roozi rezhim khasi nabasham har chi delam khast bokhoram vli be andazeh ??? ghasd dashtam az farda dobare beram atkinz fekr kardam ba varzesh ke daram miram bishtar javab mideh nazar shoma chie ???
      baz ham bebakhshid englisiiiiiii

هلن جون ال کارنتین چربی سوز همراه ورزش هست خیلیم با ورزش عالی جواب می ده باید روزی 1000 میلی گرم خورده شه یعنی اون ال کارنتین ایرانی هر یکیش 250 دوزش هست باید 4 تا خورده شه و باید هم جویده شه مزه لیمو می ده بدمزه نیست. و بعد ورزش که قبلش ال کارنتین بوده یک نوشیدنی کافیین دار مصرف شه قهوه تلخ بهتره یا چای سبز .

مصرف کربوهیدرات پیچیده هم لازمه مثلا میوه ای یک سیب زمینی کوچولو

راستش 4 ساعت در روز خیلی زیاده می دونی که با هر روشی که لاغر می شی اگر دلیل اصلیش اون باشه بعد که ولش کنی احتمال برگشت مقداری از وزن هست حتما هم دیدی بیشتر ورزشکارا بعد قطع ورزش چاق می شن قدری ورزش کن که تا آخر عمرت بتونی حالا هم که می ری ورزش های هوازی انجام بده بدنسازی نکن بدنسازی باعث می شه عضله بسازی و عضله سنگین هست نتیجش اینه شما رو ترازو می ری هم وزن بیشتری می بینی هم درشت به نظر می یای ورزش سنگین رو می گن باید وقتی فقط 5 کیلو دیگه اضافه داری انجام بدی وقتی هنوز اضافه زیاد هست نباید انجام بدی بدن سفت می شه آب کردنش راحت نیست رفتی باشگاه تردمیل و اسکی فضایی ورزش های اینجوری بکن با اون دستگاه های بدنسازی کار نکن .

کار خوبیم کردی شیر خوردی شیر نوشیدنی خوبیه بعد ورزش فقط باید حداقل بعد ورزش 1 ساعت چیزی جز آب نخوری البته می گن 2 ساعت چون بدن آمادست هر چی می خوری جذب کنه .

می دونی دیگه افراد لاغر هم برای چاق شدن باید ورزش کنن فرقشون اینه اونها بعد ورزش باید بخورن ما نخوریم اگر ما هم بعد ورزش نون و سیب زمینی و برنج شیرینی بخوریم جای لاغر شدن شروع می کنیم وزن اضافه کردن .

بهترین زمان ورزش هم صبحانه به شکم خالی هست قشنگ بدن چربی های ذخیرشو می سوزونه

15. کاربر زیر پست شهرزاد را لایک کرده است:

bahar92 آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      75
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.02
      قد
      160
      وزن شروع
      75
      وزن هدف
      اول64(سبز)دوم57
      وزن فعلی
      69.600
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      به نظر من این رژیم بدون ورزش حسابی اصلا جواب نمی ده و به قول مملی جون این رژیم رو به ارتشی ها میدن.که با تحرکشون نزدیک 1000 کالری تو روز می سوزونن.نه ما که میشینیم جلو تلویزیون می خوریم و انتظار داریم لاغر هم بشیم.خودمو می گم به کسی برنخوره عزیزان
      به درخت نگاه کن...
      قبل از اینکه شاخه هایش زیبایی نور را لمس کند
      ریشه هایش تاریکی را لمس کرده...
      گاه برای رسیدن به نور،باید از تاریکی ها گذر کرد...

17. کاربر زیر پست bahar92 را لایک کرده است:

helen آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      15
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.09
      قد
      167
      وزن شروع
      96
      وزن هدف
      هدف اول نارنجی شدن
      وزن فعلی
      وزن نمیکنم تا .......
      حالت من
      Relax

هلن جون ال کارنتین چربی سوز همراه ورزش هست خیلیم با ورزش عالی جواب می ده باید روزی 1000 میلی گرم خورده شه یعنی اون ال کارنتین ایرانی هر یکیش 250 دوزش هست باید 4 تا خورده شه و باید هم جویده شه مزه لیمو می ده بدمزه نیست. و بعد ورزش که قبلش ال کارنتین بوده یک نوشیدنی کافیین دار مصرف شه قهوه تلخ بهتره یا چای سبز .

مصرف کربوهیدرات پیچیده هم لازمه مثلا میوه ای یک سیب زمینی کوچولو

راستش 4 ساعت در روز خیلی زیاده می دونی که با هر روشی که لاغر می شی اگر دلیل اصلیش اون باشه بعد که ولش کنی احتمال برگشت مقداری از وزن هست حتما هم دیدی بیشتر ورزشکارا بعد قطع ورزش چاق می شن قدری ورزش کن که تا آخر عمرت بتونی حالا هم که می ری ورزش های هوازی انجام بده بدنسازی نکن بدنسازی باعث می شه عضله بسازی و عضله سنگین هست نتیجش اینه شما رو ترازو می ری هم وزن بیشتری می بینی هم درشت به نظر می یای ورزش سنگین رو می گن باید وقتی فقط 5 کیلو دیگه اضافه داری انجام بدی وقتی هنوز اضافه زیاد هست نباید انجام بدی بدن سفت می شه آب کردنش راحت نیست رفتی باشگاه تردمیل و اسکی فضایی ورزش های اینجوری بکن با اون دستگاه های بدنسازی کار نکن .

کار خوبیم کردی شیر خوردی شیر نوشیدنی خوبیه بعد ورزش فقط باید حداقل بعد ورزش 1 ساعت چیزی جز آب نخوری البته می گن 2 ساعت چون بدن آمادست هر چی می خوری جذب کنه .

می دونی دیگه افراد لاغر هم برای چاق شدن باید ورزش کنن فرقشون اینه اونها بعد ورزش باید بخورن ما نخوریم اگر ما هم بعد ورزش نون و سیب زمینی و برنج شیرینی بخوریم جای لاغر شدن شروع می کنیم وزن اضافه کردن .

بهترین زمان ورزش هم صبحانه به شکم خالی هست قشنگ بدن چربی های ذخیرشو می سوزونه
      mersi azizam hame soal ham ra javab midi
      pas oon ghors ha ra ba har rezhimi nemishe masraf kard ??? manzooram ine ke masalan tooy atkinz ke miveh nadarim nemitoonim masraf konim? bayad hatman ba ooon ghorsha rezhim monaseb ham dashteh bashim dorost mtevajeh shodam ???
      babat varzesh ham are rastesh ba dastagh dige kamtar kar mikonm bishtar tredmill v deraz neshast va docharkhe mizanam

lilijinan آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.04
      قد
      163
      وزن شروع
      60
      وزن هدف
      52
      وزن فعلی
      60
      حالت من
      Sarbezir
      من می خوام از فردا دوشنبه 25 اسفند ماه سال 1392 شروع کنم
      امیدوارم که بشه می ششششششششششششششششششششششششش شششششششششششششششششششه

مملي شيطون آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      10
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      1.65
      قد
      163
      وزن شروع
      95
      وزن هدف
      وزن فعلی
      71/50
      حالت من
      Ashegh
      عزیزم نتیجه بچه ها رو میدی ها بعضیا رو دیدی وزنشون رفته بالا پس از الان این در نظرت باشه

• صفحه 29 از 29
  • نخستنخست
  • ... 19272829