شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 13 از 13
  • نخستنخست
  • ... 3111213
    نمایش نتایج: از 121 به 122 از 122

موضوع: رژیم گروهی به روش پل مکنا - فروردین و اردیبهشت و خرداد

یلدا آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.08
      قد
      160
      وزن شروع
      وزن اولیه 95
      وزن هدف
      سبز شدن
      حالت من
      Movafagh

رژیم گروهی به روش پل مکنا - فروردین و اردیبهشت و خرداد

سلااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااام سلااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااام سلااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا م
      بچه ها جونم می خوایم دوره ی جدید رژیممون رو شروع کنیم پس زودی بیاید و ثبت نام کنیید.
      بچه ها جونم فقط
      حتما حتما حتما وزن شروع و تاریخ شروع رژیم با این روش و آدرس دفترچتون رو تو پست ثبت نامتون بزارید تا هم من و هم شما بتونیم میزان موفقیت و درصد تلاش یا کم کاریهاتون رو ببینیم.در ضمن هر روز جدول رو کپی کنید و تو پستاتون با مشخص کردن تاریخ انجام بنویسید. اگرنتونستید هر روز این کار رو بکنید هر وقت تونستید بیاید اما همه ی روزهایی که نبودید رو توش وارد کنید(بهتره واسه خودتون همین جدول رو تو دفتری یا ورقی چیزی بنویسید هم واسه اینکه یادتون بمونه هم یه اهرم تقویتی میشه واستون). در ضمن این کار اجباری نیست ولی بهتون کمک زیادی در انجام درست این روش لاغری می کنه.
      این هم مطالب تاپیک قبلی برای مطالعه ی دوستان تازه وارد.

این روش کاهش وزن توسط دکتر پل مکنا ارایه شد که در اون تکیه اصلی بر روی ذهن نا خودآگاه انسان بنا شده پل مکنا بر این اعتقاده که رژیم های کاهش وزن سیستم های قدرتمندی برای آموزش چاقی به بدن افراده و این مکانیزم رو این طور توصیف میکنه هرچه میزان غذای کمتری به بدن برسه بدن هوشمند ما بیشتر حس قحطی زدگی کرده و برای بقای خود به ذخیره ی چربی در خودش میپردازه و مواد رو تو خودش انباشته میکنه و از سوزوندن اونها با کاهش شدید متابولیسم جلوگیری می کنه تا به خیال خودش بدن رو از قحطی غذایی در امان بداره و بیشتر جذب کنه تا مصرف.اما با این روش مابه بدن اثبات می کنیم در شرایط کاملا عادی و خوب قرار داره و می تونه تا دلش می خواد مصرف کنه و متابولیسمشو به سرعت بالا ببره و این مواد رو بسوزونه بدون هیچ خطر قحطی زدگی!!!

تو این شیوه ی لاغری شما هیچ محدودیت غذایی نخواهید داشت ولی از اونجایی که شما مطمینا به فکر سلامت خودتون هستید ما شما رو به مصرف غذاهای مفید و پر ویتامین از تمام طبقات محور غذایی دعوت می کنیم پس لطفا از غذاهای ناسالم برای رفع گشنگیتون حدالامکان پرهیز کنید
      این شیوه سعی میکنه طی مدت 2 الی 3 هفته بین شما و بدنتون آشتی برقرار کنه به صورتی که بعد این زمان شما بتونید به راحتی به زبان بدنتون گوش کنید و لاغر بشید.
      برای اینکه تاثیر این روش دوچندان بشه حتما از فایل هیپنوتراپی ترجمه شده ی پل مکنا در پایین پست کمک بگیرید و هر روز به اون گوش کنید.

حالا که از مکانیزم این روش آگاهی پیدا کردید دیگه وقتشه قوانین این روش رو براتون بگیم.این روش دارای 4 قانون به ظاهر ساده اما در عمل کمی پیچیدست که نیاز به آرامش و تمرکز زیادی داره.

1- زمانی که گرسنه هستید غذا بخورید.(بزارید خوب گشنه بشید( البته نه به حد ضعف) تا بتونید سیریتونو خوب احساس کنید.)

2- هر چه میخواهید بخورید نه چیزی که باید بخورید.
      (باید غذای مورد علاقتون باشه تا بدنتون بفهمه هیچ محدودیتی در کار نیست.)

3- با دقت و آگاهانه بخورید و از هر لقمه لذت ببرید.( خیلی خیلی آروم و شمرده شمرده)

4- زمانی که احساس کردید سیر شده اید از غذا خوردن دست بکشید. (اگر خیلی آروم خورده باشید دیگه اصلا بعد سیر شدن میل به غذا نخواهید داشت اگر دیدید هنوز میل دارید مطمین باشید به اندازه ی کافی آروم نخوردید تا بدنتون به ارضای روحی رسیده باشه)

خووووب حالا که از این راز مهم باخبر شدید وقتشه شرووووع کنید و
      دست به عمل بزنید .برای شروع حتما 10 صفحه ی اول این تاپیک
      رژیم گروهی بر مبنای روش پل مکنا - خردمند
      رو مطالعه بفرمایید تا تمام ابهامات دهنیتون برطرف شه .
      اگر بخواید بدونید میزان کاهش تو این روش چقدره باید بگم بستگی به میزان پایبندی شما به 4 قانون بالا و البته تشخیص بدن هوشمندتون داره چون بدن شما بنابر شرایط شما در ماه میزانی از بار اضافه ی خودش رو زمین میزاره که مطمین باشه هیچ آسیبی به هیچ یک از ارگان های حیاتی خودش وارد نمیشه .پس به بدنتون اعتماد کنید و ترازو رو دور بندازید.

بچه ها جونی اونایی که برای اولین با از این روش استفاده می کنن حداقل تا 21 روز وزن نکنن و تو 2 هفته ی اول فقط تمرکزشون رو تمرین رعایت این 4 قانون باشه.از هفته ی دوم(اگر دقیق رعایت کرده باشین) یا سوم به بعد متابولیسم بدنشون به حالی عادی بر میگرده یعنی قبل همه ی رژیم هایی که داشتین و کاهشتون شروع میشه.

لینک خلاصه ی کتاپ دکتر پل مکنا (حتما مطالعه بفرمایید)

خلاصه کتاب من میتوانم شما را لاغر کنم

لینک فایل هیپنوتراپی پل مکنا

http://s4.picofile.com/file/7855654301/Sequence_03.zip.html

• امام علی (ع): هر کس بخواهد هیچ غذائی به او ضرر نرساند (این چند دستور را باید رعایت نماید)

1. هروقت گرسنه شده و معده اش خالی شد غذا بخورد.
      2. وقتی که شروع به غذا خوردن می کند نام خدا را ببرد.
      3. وقتی که شروع به غذا خوردن می کند ، آن را خوب بجود.
      4. قبل از سیری کامل و زمانی که هنوز میل به غذا دارد، دست از خوردن بردارد. طب الأئمة علیهم السلام ۲۹ عوذة لوجع الخاصرة و دواؤه

توجه.................................................. ....................توجه.................................................. ...........................توجه

از پذیرش افراد بی اراده و افرادی که اهل تقلب هستند یا اهل رعایت نیستند یا دنبال کاهش نا عاقلانه در ماه هستند یا دنبال راه فرار از رژیم های سخت و بهانه گیری برای عدم کاهش هستند یا هنوز تصمیم جدی برای لاغری و تناسب اندام نگرفتند و نیاز به انگیزه دارند معذوریم
      اینجا فقط مخصوص افراد با اراده و پرتلاش و جدی هست که از لحاظ فکری و هوشی در سطح مطلوبی قرار دارند و واقعا تصمیم جدی
      ..............................برای لاغری گرفتند و دنبال روشی هستند که بتونن با اون لاغر بشن و تا آخر عمر لاغر بمونن

بچه ها جونم
      قرار شد برای بیشتر شدن انگیزه ی خودتون و فهمیدن نقاط ضعف و مثبت رفتارهاتون اونایی که دوست دارن این جدولو کپی کنن تو پست های هر روزشون تا هم ما و هم خودتون از اوضاعتون باخبر بشیم
      هیچ اجباری در انجام این کار نیست پس اصلا به خودتون استرس وارد نکنید حتی اگر نتونستید روزانه بیاید می تونید جدول چند روزتونو تو پستتون بزارید جدول پایین نمونه ایه که متوجه بشید چیکار کنید و همینو کپی کنید تو پستتون البته تاریخ و شکلکاشو بنابر کارهای خودتون تغییر بدید شکلک یعنی انجام درست عمل و شکلک اینیعنی عدم انجام

چهارشنبه 30 اسفند ماه
      روز سی ام روش پل مکنا
      امروز آب بیشتری نوشیدم
      امروز تا وقتی گرسنه نشدم غذا نخوردم
      غذایی که دوست داشتم مصرف کردم
      غذا را بسیار آرام خوردم
      غذا را آگاهانه خوردم(یعنی به طعم و بافت غذا توجه کردم نه به فیلم یا حرفای شوهرم یا گریه بچم)
      به محض احساس سیری ملایم خوردن را متوقف کردم
      به جلسه هیپنوتراپی گوش کردم
      امروز ورزش کردم

لینک رژیم

روش پل مکنا خلاصه کتاب من می توانم شما را لاغر کنم متد هیپنوتراپی
      ویرایش توسط باربی اینده : 10 مرداد 1394 در ساعت 22:57
      چقدر رویایی است وقتی می توانی به رویاهایت دست یابی

از ارسال پستهای مشابه در دفترچه های مختلف بپرهیزید
      از قرار دادن عکس های مخالف با شیونات در آواتارها و پست ها اکیدا خودداری کنید
      ما شما را دوست داریم پس شما هم با احترام به قوانین ما به این علاقه پاسخی مثبت بدهید.

2. 10 کاربر، ارسال یلدا را لایک کرده اند:

*Star* (15 فروردین 1393),beau gest (02 اردیبهشت 1393),mahbobe (17 فروردین 1393),mahta-ghamgin (15 فروردین 1393),Miti (28 فروردین 1393),parchami7 (15 فروردین 1393),somy (18 فروردین 1393),zps.zohre (10 اردیبهشت 1393),الینا1 (29 اردیبهشت 1393),دلنواز (15 فروردین 1393)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

پریا65 آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.03
      قد
      163
      وزن شروع
      78
      وزن هدف
      74
      وزن فعلی
      74
      حالت من
      Sepasgozar
      نقل قول نوشته اصلی توسط nasrin2 نمایش پست ها
      پريا جون تبريك ميگم عزيزم

جيليان خيلي سنگينه بهتره پياده روي در منزل رو دانلود كني از همين سايت در قسمت ورزش ، تو خونه به راحتي انجام مي دي و كلي هم وزن كم مي كني

در مورد علاقه هم من چند روز مه ورزش كردم خيلي مشتاق شدم مخصوصا كه بعد از يك هفته ببيني كه

سايز هم كم داري ميكني ديگه علاقت رو هيچ چيزي به ورزش از بين نمي بره و فقط بايد ازش لذت ببري و سبكي بعد از ورزش و دوشش بيشترين لذت رو ببري !!!:bliss::bliss::bliss::bliss:

سلام نسرین جونم. مرسی عزیزم. اما من نتونستم از قسمت ورزش دانلودش کنم
      دارم سعی میکنم اما نمیدونم چرا دانلود نیشه!!!

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط فاطمه مامان جون نمایش پست ها

[/QUOTE]آفرین پریا جون خیلی عالی کار کردی گلم.ترازو رو خوب بلایی سرش آوردی!منم باتریشو دراوردم دادم شوهرم گم و گورش کنه.حتی اگه تونست قورتش بده!پریا جون اول اینو بهت بگم که ورزش کردن تو خونه واقعا اراده میخواد و من مطمئنم که تو این اراده رو داری.من الان نزدیک یک سال و نیمه که تو خونه ورزش میکنم.نمیگم بینش وقفه نیفتاده که افتاده حتی در حد دوسه ماه.ولی از برنامه ی اصلی زندگیم خارج نشده.انواع ورزشها رو هم امتحان کردم.جیلیان به شدت زانوهام رو درد آورد.البته من ده کیلویی از شما بیشترم .زومبا برام خیلی تند بود و به پاش نمیرسیدم.بهترین ها سودابه یزدی قسمت اولش هست.سودی خیلی به بدن آدم فرم خوبی میده و ترکیبی از بدنسازی و آیروبیک هست.ضمن اینکه فارسیه و باهاش راحتتر ارتباط برقرار میکنی.اگه فقط یک ماه ورزش مداوم کنی چنان به اندروفین ترشح شده توی بدنت معتاد میشی که محاله فراموشش کنی.روز د میون شروع کن و برسونش به 5 روز یا شش روز در هفته.

سلام فاطمه مامان جونم.
      مرسی می خوام اگه بشه بخرم سی دی شو.
      برای آنچه که باور دارید، ایستادگی کنید!!!
      حتی اگر به معنای تنها ایستادن باشد

فاطمه مامان جون آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      82
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.12
      قد
      161
      وزن شروع
      فاز اول 106 و فاز دوم 93.3
      وزن هدف
      89
      وزن فعلی
      92.4
      حالت من
      ShadOsarhal
      دوستای گلم برای ثبت نام در سری جدید رژیم پل مکنا به این تاپیک مراجعه کنید.همراه با تغییرات اساسی و مسابقه...

رژیم گروهی بر مبنای روش پل مکنا خرداد 93
      سی سالگی نقطه عطف زندگی من خواهد بود...سلام بر روزهای سفید وآبی...همچون آسمان بهار....

6. 3 کاربر، ارسال فاطمه مامان جون را لایک کرده اند:

delaram25 (23 خرداد 1393),Miti (03 خرداد 1393),parchami7 (10 خرداد 1393)

• صفحه 13 از 13
  • نخستنخست
  • ... 3111213