شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 2 از 70
  • نخستنخست
  • 12341252 ...
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 11 به 20 از 696

موضوع: رژیم گروهی بر مبنای روش پل مکنا - خردمند

یلدا آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.08
      قد
      160
      وزن شروع
      وزن اولیه 95
      وزن هدف
      سبز شدن
      حالت من
      Movafagh

رژیم گروهی بر مبنای روش پل مکنا - خردمند

.................................................. .........................
      برای ثبت نام سری جدید به این تاپیک مراجعه کنید

رژیم گروهی به روش پل مکنا - فروردین و اردیبهشت و خرداد

.................................................. ..سلااااااااااااااااااااااا ااااااااام سلااااااااااااااااااااااا اااااااااااام سلااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااام:cheerle ader3:
      دوستای نازم
      خیلی خوشحالم که تک تکتونو اینجا می بینم و می تونیم با هم در کنار هم با یه روش سالم و آرامش بخش به تناسب انداممون برسیم
      خوب میدونم یه تعدادی از شما با این روش آشنایی دارید و می خواید این روشودر کنار ما ادامه بدید پس مشتاقانه شما رو در آغوش میگیریم و با هم دست به عمل میزنییم
      اما اون تعداد که به این روش آگاهی چندانی ندارند با ما همراه بشن تا از راز این روش معجزه گر با خبرشون کنیم
      این روش کاهش وزن توسط دکتر پل مکنا ارایه شد که در اون تکیه اصلی بر روی ذهن نا خودآگاه انسان بنا شده پل مکنا بر این اعتقاده که رژیم های کاهش وزن سیستم های قدرتمندی برای آموزش چاقی به بدن افراده و این مکانیزم رو این طور توصیف میکنه هرچه میزان غذای کمتری به بدن برسه بدن هوشمند ما بیشتر حس قحطی زدگی کرده و برای بقای خود به ذخیره ی چربی در خودش میپردازه و مواد رو تو خودش انباشته میکنه و از سوزوندن اونها با کاهش شدید متابولیسم جلوگیری می کنه تا به خیال خودش بدن رو از قحطی غذایی در امان بداره و بیشتر جذب کنه تا مصرف.اما با این روش مابه بدن اثبات می کنیم در شرایط کاملا عادی و خوب قرار داره و می تونه تا دلش می خواد مصرف کنه و متابولیسمشو به سرعت بالا ببره و این مواد رو بسوزونه بدون هیچ خطر قحطی زدگی!!!

تو این شیوه ی لاغری شما هیچ محدودیت غذایی نخواهید داشت ولی از اونجایی که شما مطمینا به فکر سلامت خودتون هستید ما شما رو به مصرف غذاهای مفید و پر ویتامین از تمام طبقات محور غذایی دعوت می کنیم پس لطفا از غذاهای ناسالم برای رفع گشنگیتون حدالامکان پرهیز کنید
      این شیوه سعی میکنه طی مدت 2 الی 3 هفته بین شما و بدنتون آشتی برقرار کنه به صورتی که بعد این زمان شما بتونید به راحتی به زبان بدنتون گوش کنید و لاغر بشید.
      برای اینکه تاثیر این روش دوچندان بشه حتما از فایل هیپنوتراپی ترجمه شده ی پل مکنا در پایین پست کمک بگیرید و هر روز به اون گوش کنید.

حالا که از مکانیزم این روش آگاهی پیدا کردید دیگه وقتشه قوانین این روش رو براتون بگیم.این روش دارای 4 قانون به ظاهر ساده اما در عمل کمی پیچیدست که نیاز به آرامش و تمرکز زیادی داره.

1- زمانی که گرسنه هستید غذا بخورید.(بزارید خوب گشنه بشید( البته نه به حد ضعف) تا بتونید سیریتونو خوب احساس کنید.)

2- هر چه میخواهید بخورید نه چیزی که باید بخورید.
      (باید غذای مورد علاقتون باشه تا بدنتون بفهمه هیچ محدودیتی در کار نیست.)

3- با دقت و آگاهانه بخورید و از هر لقمه لذت ببرید.( خیلی خیلی آروم و شمرده شمرده)

4- زمانی که احساس کردید سیر شده اید از غذا خوردن دست بکشید. (اگر خیلی آروم خورده باشید دیگه اصلا بعد سیر شدن میل به غذا نخواهید داشت اگر دیدید هنوز میل دارید مطمین باشید به اندازه ی کافی آروم نخوردید تا بدنتون به ارضای روحی رسیده باشه)

خووووب حالا که از این راز مهم باخبر شدید وقتشه شرووووع کنید و
      دست به عمل بزنید .برای شروع حتما 10 صفحه ی اول این تاپیک رو مطالعه بفرمایید تا تمام ابهامات دهنیتون برطرف شه .
      اگر بخواید بدونید میزان کاهش تو این روش چقدره باید بگم بستگی به میزان پایبندی شما به 4 قانون بالا و البته تشخیص بدن هوشمندتون داره چون بدن شما بنابر شرایط شما در ماه میزانی از بار اضافه ی خودش رو زمین میزاره که مطمین باشه هیچ آسیبی به هیچ یک از ارگان های حیاتی خودش وارد نمیشه .پس به بدنتون اعتماد کنید و ترازو رو دور بندازید.

بچه ها جونی اونایی که برای اولین با از این روش استفاده می کنن حداقل تا 21 روز وزن نکنن و تو 2 هفته ی اول فقط تمرکزشون رو تمرین رعایت این 4 قانون باشه.از هفته ی دوم(اگر دقیق رعایت کرده باشین) یا سوم به بعد متابولیسم بدنشون به حالی عادی بر میگرده یعنی قبل همه ی رژیم هایی که داشتین و کاهشتون شروع میشه.

لینک خلاصه ی کتاپ دکتر پل مکنا (حتما مطالعه بفرمایید)

خلاصه کتاب من میتوانم شما را لاغر کنم

لینک فایل هیپنوتراپی پل مکنا

http://s4.picofile.com/file/7855654301/Sequence_03.zip.html

• امام علی (ع): هر کس بخواهد هیچ غذائی به او ضرر نرساند (این چند دستور را باید رعایت نماید)

1. هروقت گرسنه شده و معده اش خالی شد غذا بخورد.
      2. وقتی که شروع به غذا خوردن می کند نام خدا را ببرد.
      3. وقتی که شروع به غذا خوردن می کند ، آن را خوب بجود.
      4. قبل از سیری کامل و زمانی که هنوز میل به غذا دارد، دست از خوردن بردارد. طب الأئمة علیهم السلام ۲۹ عوذة لوجع الخاصرة و دواؤه

.................................................. .................................................. ...........................
      بیایید با بدنمان مهربان باشییییییم

.................................................. ................................................//...................

اسامی

کاربران
      وزن فعلی
      میزان کاهش
      مدت زمان رعایت

ردیف اسامی

کاربران
      وزن فعلی میزان کاهش مدت زمان رعایت
      کمر باریک 71

1
      پریا65 74
      71.8
      ؟؟؟؟
      40
      paniz93 75
      فعلاانصراف

2
      آوا65 56.5

41
      shadi60 70

3
      sheydayi 93
      انصراف

42
      maryam65 59

4
      مهران 105

43
      پانيذم 79

5
      bahar92 71
      انصراف

44
      بهارتن 64

6
      raana 54.5

45
      rara 85

7
      WinterGirl 82
      7 کیلو کاهش
      1ماه و نیم
      46
      یونیک 52.5

8
      60kg 67

47
      یلدا 85.5

9
      neda71 81.5

48
      kolahghermezi 90

10
      shabnam28 82

49
      mahbobe 98

11
      زحل 57.5

50
      tuti 86

12
      راضیه67 63

51
      Bahareh 93

13
      somy 64.5
      فعلاانصراف

52
      نیلو 71

14
      shine 61.5

53
      khorshid_banoo 70

15
      tanya 75

54
      nana 69

16
      soniya 65

55
      مامان فریده 69

17
      sasa710 62

56
      parchami7 فعلاانصراف

18
      فانی 49.5

57
      silda 72.8

19
      فاطمه مامان جون 83.5
      58
      مهربان1389 73 20
      GHAZALAK 99

59
      ساینا 87.5 21
      tamara 66.5

60
      mamifarnaz 83 فعلاانصراف 22
      پریان 71

61
      venoos 65 23
      alis 85

62
      shimshim 57.5 24
      nasrin2 69.2
      67
      ؟؟؟ 63
      amiri 62 25
      غزل 13 70
      64
      asalbusy 67.5 26
      mojan 80.5
      65
      دلنواز 60 58.5 ؟؟؟ 27
      maryam12 98 66
      یاس 62 28
      *aida* 58.5 67
      آلاهیدا 97.6 29
      mina.foroozesh 84
      شهرزاد انصراف انصراف 30
      بااراده 94 31
      niaz87 64 32
      nikooamjadi 52.5 33
      elham4004 74 34
      گل نیلوفر 63 35
      leili 75 36
      mehr_80 98 37
      eri فعلاانصراف 38
      نورا 58
      انصراف 39

توجه.................................................. ....................توجه.................................................. ...........................توجه

از پذیرش افراد بی اراده و افرادی که اهل تقلب هستند یا اهل رعایت نیستند یا دنبال کاهش نا عاقلانه در ماه هستند یا دنبال راه فرار از رژیم های سخت و بهانه گیری برای عدم کاهش هستند یا هنوز تصمیم جدی برای لاغری و تناسب اندام نگرفتند و نیاز به انگیزه دارند معذوریم
      اینجا فقط مخصوص افراد با اراده و پرتلاش و جدی هست که از لحاظ فکری و هوشی در سطح مطلوبی قرار دارند و واقعا تصمیم جدی ..............................برای لاغری گرفتند و دنبال روشی هستند که بتونن با اون لاغر بشن و تا آخر عمر لاغر بمونن

بچه ها جونم
      قرار شد برای بیشتر شدن انگیزه ی خودتون و فهمیدن نقاط ضعف و مثبت رفتارهاتون اونایی که دوست دارن این جدولو کپی کنن تو پست های هر روزشون تا هم ما و هم خودتون از اوضاعتون باخبر بشیم
      هیچ اجباری در انجام این کار نیست پس اصلا به خودتون استرس وارد نکنید حتی اگر نتونستید روزانه بیاید می تونید جدول چند روزتونو تو پستتون بزارید جدول پایین نمونه ایه که متوجه بشید چیکار کنید و همینو کپی کنید تو پستتون البته تاریخ و شکلکاشو بنابر کارهای خودتون تغییر بدید شکلک یعنی انجام درست عمل و شکلک اینیعنی عدم انجام

چهارشنبه 30 اسفند ماه
      روز سی ام روش پل مکنا
      امروز آب بیشتری نوشیدم
      امروز تا وقتی گرسنه نشدم غذا نخوردم
      غذایی که دوست داشتم مصرف کردم
      غذا را بسیار آرام خوردم
      غذا را آگاهانه خوردم(یعنی به طعم و بافت غذا توجه کردم نه به فیلم یا حرفای شوهرم یا گریه بچم)
      به محض احساس سیری ملایم خوردن را متوقف کردم
      به جلسه هیپنوتراپی گوش کردم
      امروز ورزش کردم
      ویرایش توسط یلدا : 19 فروردین 1393 در ساعت 22:06
      چقدر رویایی است وقتی می توانی به رویاهایت دست یابی

از ارسال پستهای مشابه در دفترچه های مختلف بپرهیزید
      از قرار دادن عکس های مخالف با شیونات در آواتارها و پست ها اکیدا خودداری کنید
      ما شما را دوست داریم پس شما هم با احترام به قوانین ما به این علاقه پاسخی مثبت بدهید.

2. 51 کاربر، ارسال یلدا را لایک کرده اند:

*Star* (15 فروردین 1393),aazaa (07 آذر 1394),aida joon (04 خرداد 1397),asalbusy (12 بهمن 1392),azi110 (21 بهمن 1392),bibi-Narges (15 خرداد 1395),dani (29 بهمن 1392),hadise70 (27 بهمن 1392),leili (14 بهمن 1392),lida7 (28 بهمن 1392),mahbobe (01 بهمن 1392),mahrokh (07 اسفند 1392),man (11 مرداد 1393),mina.foroozesh (11 اسفند 1392),nana (02 بهمن 1392),nassim (13 اسفند 1392),nikooamjadi (06 اسفند 1392),nzare41 (03 بهمن 1392),parchami7 (02 بهمن 1392),parrotia (11 فروردین 1393),rara (13 بهمن 1392),sahar22 (27 اسفند 1392),sasa710 (08 اسفند 1392),sheydayi (15 بهمن 1392),silda (13 بهمن 1392),silver (17 بهمن 1392),Smooth (01 بهمن 1392),somy (01 فروردین 1393),tanya (01 بهمن 1392),topolak (17 اسفند 1392),tuti (01 بهمن 1392),فرهاد (21 شهریور 1393),مهربان1389 (04 بهمن 1392),مامان فریده (01 بهمن 1392),ماهك (01 بهمن 1392),مبینا.ب (15 بهمن 1392),محبوبه ف (15 بهمن 1392),نورا (14 بهمن 1392),نیک اهنگ (05 اسفند 1392),یونیک (01 بهمن 1392),یاس (01 بهمن 1392), Zenith (07 بهمن 1392),آلاهیدا (01 اسفند 1392),آوا65 (14 بهمن 1392),الیزه (16 فروردین 1393),خوشگل (21 اسفند 1392),دلنواز (06 بهمن 1392),رونیکا (16 بهمن 1392),سمیه60 (01 بهمن 1392),ساینا (05 بهمن 1392),سارا 94 (18 مرداد 1394)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

dani آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      25
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.45
      قد
      183
      وزن شروع
      135
      وزن هدف
      99
      وزن فعلی
      133.6
      حالت من
      Relax
      سلام

بنده منطق این رژیم رو درک نکردم... متن بالا رو مطالعه کردم.

میشه بگید چجوری ممکنه .... هر چیزی که دوس داریم بخوریم... سیر بشویم! با آرامش بخورم و لاغر بشیم!

این برای گروه سبزهاس؟!
      به تو فکر کردن عجب حالی داره...

5. 2 کاربر، ارسال dani را لایک کرده اند:

neda71 (01 بهمن 1392),یلدا (01 بهمن 1392)

neda71 آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      25
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.20
      قد
      163
      وزن شروع
      100
      وزن هدف
      85
      وزن فعلی
      100
      حالت من
      Movafagh
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      نقل قول نوشته اصلی توسط dani نمایش پست ها
      سلام

میشه بگید چجوری ممکنه .... هر چیزی که دوس داریم بخوریم... سیر بشویم! با آرامش بخورم و لاغر بشیم!

این برای گروه سبزهاس؟!
      خیلی سادس دنی جان
      تو این روش با تمرکز روی بدنت درک میکنی چه وقت و چه مقدار غذا لازم داره
      با رعایت 4 تا قانون پل مکنا و تمرکز روی وزن هدفت خیلی راحت و با آرامش میتونی هر چقدر که بخوای وزن کم کنی
      با خوندن این کتاب بیشتر در جریان قرار میگیری
      خلاصه کتاب من میتوانم شما را لاغر کنم
      دریا از بادهای شدید به حرکت درمی آید
      نه از لغزیدن سنگی
      و جا به جا شدن شاخه ای
      اگر به جز این باشی از اثر خود کاسته ای
      و موجودی هستی با یک جام آب برابر
      و باید در دست ها مثل بازیچه بگردی
      نیما یوشیج

7. 5 کاربر، ارسال neda71 را لایک کرده اند:

dani (02 بهمن 1392),parchami7 (02 بهمن 1392),topolak (17 اسفند 1392),مهربان1389 (18 بهمن 1392),یلدا (01 بهمن 1392)

یلدا آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.08
      قد
      160
      وزن شروع
      وزن اولیه 95
      وزن هدف
      سبز شدن
      حالت من
      Movafagh
      نقل قول نوشته اصلی توسط یاس نمایش پست ها
      سلام به یلدای عزیز وهمه ی دوستان گلم
      منم خیلی دوست دارم با این روش ادامه بدم ولی انگار میترسم
      البته این روشو قبلا امتحان کردم و خیلی بهم آرامش داده
      ولی چون از مهر تا الان مدام در حال رژیم بودم انگار احساس میکنم بدنم این روشو قبول نمیکنه
      ولی بازم دلم میخواد به غذا خوردن ولذت از غذا خوردن برگردم
      دوستان گلم به نظرتون چه کار کنم ؟؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط نیلو نمایش پست ها
      سلام منم هستم امیدوارم کمکم کنیدازاستپ دربیام وزنم متغیره بین 70 و71 و72 بالا پایین میره
      نقل قول نوشته اصلی توسط khorshid_banoo نمایش پست ها
      سلام منم هستم فردا میام وزنمو میگم و شروع میکنم

نقل قول نوشته اصلی توسط nana نمایش پست ها
      منم هستم وزنم همین امروز 69 بودم

من امروز بعد خوردن صبحونه اومدم زیبا تن و این مطلب و دیدم
      ولی چیزی که برام جالب بود اینه که من همیشه صبحونه یه تکه نون بربری که میخورم 70 گرم وهمشو با کره و مربا میخورم
      ولی امروز چون دخترم پاشت با من صبحونه میخورد و من مجبور بودم واسه اونم لقمه درست کنم
      صبحونمو خیلی ناخواسته آروم میخوردم
      بطوری که نتونسنم تمام نان رو بخورم
      الان که این مطلب و خوندم رفتم نانی که زیاد اومده بود و وزن کردم دیدم 30 گرم نان نسبت به روزای دیگه کمتر خوردم
      به همون نسبت کره و مربا هم کمتر خوردم

اومیداورم تا عید 9 تا کم کنم

یلدا جون مرسی از گروه خوبی که درست کردی

نقل قول نوشته اصلی توسط مامان فریده نمایش پست ها
      سلام یلدا جون اگر میششششششششه من هم هستم با این روش الان ۶۹هستم تا عید میخوام ۶۰باشم هر روز گزارش میدم مرسی از همتون

نقل قول نوشته اصلی توسط dani نمایش پست ها
      سلام

این برای گروه سبزهاس؟
      !
      دنی جان این روش شعارش این 4 قانون بالاست
      بدن به صورت نا خود آگاه وقتی خیلی آروم و آهسته غذا میخوره به سرعت سیگنال سیری به مغز میفرسته و دیگه شخص تمایلش به خوردن از بین میره
      البته یه قانون خیلی خیلی مهمش اینه که تا واقعا گرسنه نشذیم نباید چیزی بخوریم این قانونیه که اگثر افرادی که چاق شدن این قانونو رعایت نکردن
      البته اینم باید بگم توصیه شده هر وقت احساس گرسنگی کردید اول آب بخورید چون تشخیص حس گرسنگی و سیری یه کم سخته بعدش اگر 2 دقیقه بعد خوردن آب بازم احساس گرسنگی داشتید غذا بخورید

بچه هاااا در واقع با این روش شما بدون اینکه خودتون متوجه بشید غذاتون به 1/3 یا 1/4 غذایی که قبلا می خوردید میرسه در حالی که شما کاملا احساس رضایت و سیری می کنید و اصلا فکر نمی کنید که کم خوردید البته 2 هفته طول میکشه تا روال این رژیم دستتون بیاد
      من کسیرو می شناختم که با رعایت همین روش ها حتی بدون سی دی ها از وزن 110 رسید به 76 البته پسر بود
      یونیک جون هم سابقا با این روش 20 کیلو کاهش داشتن و بقیه ی دوستان هم هستند که می تونن کمکتون کنن
      خود من با رعایت 2 هفته این روش 3 کیلو کاهش داشتم و بعدش فقط با قانون اوش تو دو ماه وزنم ثابت موند البته کاهش ناچیزی
      تنها مشکل این روش اینه که باید خونتون غیر وعده های اصلی میان وعده های زیادی داشته باشید تا هر وقت گشنه شدید بخورید شاید چند روز اول زود به زود گشنه نشید ولی به مرور زمان با افزایش متابولیسم (به دلیل خوردن غذا هر وقتی که گشنتون میشه)گرسنگیتونم زودتر میشه
      و خود این یکی از رموز لاغری این روش هست

ویرایش توسط یلدا : 03 بهمن 1392 در ساعت 04:54

ما شما را دوست داریم پس شما هم با احترام به قوانین ما به این علاقه پاسخی مثبت بدهید.

9. 6 کاربر، ارسال یلدا را لایک کرده اند:

dani (02 بهمن 1392),paniz93 (02 بهمن 1392),parchami7 (02 بهمن 1392),topolak (17 اسفند 1392),مهربان1389 (18 بهمن 1392),دلنواز (01 اردیبهشت 1393)

paniz93 آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      70
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.11
      قد
      169
      وزن شروع
      81
      وزن هدف
      وزن هدف اول 75
      وزن فعلی
      81
      حالت من
      Khoshhal
      ولی چون از مهر تا الان مدام در حال رژیم بودم انگار احساس میکنم بدنم این روشو قبول نمیکنه

سلام عزیزم
      ببین عزیزم بیس بدن من و شما و همه انسان ها روی همین روش غذا خوردن یعنی آگاهانه غذا خوردن استواره حتی خدا هم تو قرآن گفته بخورید و بیاشامید اما اسراف نکنید نه اینکه خدا بگه از این بخورین از این نخورین که واسه سلامتیتون مضره از همه چی باید خورد اما به اندازش

اینکه همه چی دوست داری و هر وقت گرسنه ای بخوری قانون بدن ماست نه اینکه یه سال لب به کربوهیدراتو چربی نزنی ولی بعد از کاهشت بیش از نیاز بدنت از این مواد استفاده کنی این 4 قانون باعث میشن تا آخر عمرت عادتای بد غذاییتو ترک کنی و دیگه نگران رژیم و چاق شدن نباشی و به جاش به آرزوهای مهمترت فک کنی
      عزیزم اصلا نگران این نباش که بدنت به این روش جواب نمیده چون این روش درواقع پایه سیستم بدنته و برای همه با هر وزن قد و توده وزنی جواب میده فقط یه خورده صبر بیشتری میطلبه

در هر صورت اینجا همه مون داریم تلاش میکنیم و اگه به جمعمون بپیوندی خوشحال میشیم موفق باشی دوست خوبم
      زندگی همان است که فکر میکنی بس با افکارت بهترین ها را رقم بزن

11. 5 کاربر، ارسال paniz93 را لایک کرده اند:

parchami7 (02 بهمن 1392),topolak (17 اسفند 1392),مهربان1389 (18 بهمن 1392),یلدا (02 بهمن 1392),دلنواز (01 اردیبهشت 1393)

یلدا آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.08
      قد
      160
      وزن شروع
      وزن اولیه 95
      وزن هدف
      سبز شدن
      حالت من
      Movafagh
      سلام عزیزم
      همون طوز که دوستانتت گفتم منم نظرم رو این روش مثبته
      البته احتمال اینکه هفته ی اول 100تا 1 کیلو افزایش داشته باشی هست
      ولی هفته یهای بعد به خاطر افزایش سریع متابولیسم وزنت حتما پایین میاد
      فکر کنم 1 کیلو بیرزه به این آرامش و راحتی
      البته گفتم 1 کیلو چون خودم هفته ی اول به دلیل اینکه تازه کار بودم و یه کم اشتباه داشتم 1 کیلو زیاد کرده بودم ولی شما اگر تجربه دارین شاید اصلا زیاد نکنی
      در هر صورت ما پذیرای همه ی کسایی هستیم که با این روش طبیعی و بدون هیچ عارضه ای می خوان وزن کم کنن
      این روش برای اوناییکه می خوان مامان شن بهترین روش کاهش وزنه در عین حفظ سلامت

بچه ها امروز اولین روز لاغری به روش خردمند بود:cheerleader3:
      نیم ساعت ورزش کردم همون ورزشی که لینکشو بالای صفحه گذاشتم
      امروز هر 4 قانون پل مکنارو رعایت کردم و با میان وعده هام کلا 7 وعده خوراکی خوردم :91:ولی هر وعدم خیلییییییییی کم بود چون زود سیر میشدمم
      حس رضایت و آرامش شدیدی نسبت به خودم دارم
      شوشومم کلی تشویقم کرد
      ایشاالله تا عید 10 کیلو کم میکنم و میشم 75
      میگی نه نیگا کن

نقل قول نوشته اصلی توسط یلدا نمایش پست ها
      سلام عزیزم
      خیلی خوبه
      اینو میگم گلی
      http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.c...6695f433767a07
      خوب بچه ها جون
      من اسامیرو وارد کردم اگر کسی جا مونده یا وزنشو اشتباه نوشتم بگید تا درستش کنم

تا الااااااااااااان هر 4 قانون رعایت شده و منم اصلا میلی به غذا ندارم در واقع اینقدر غذاهارو آروم می خورم حتی غذاهایی رو که عاشقش بودم بعد چند لقمه بهش بی میل میشم

الان هوس یه کیک شکلاتی کردم که باید برم بخرم مطمینم بدنم به شیرینیش یا به شکلاتش نیاز داره که هوسش کردهولی مطمینم با یه گاز ازش دیگه میلی به بقیش نخواهم داشت
      واااااااای من حتی موقع کالری شماری اینقدر غذا کم نمی خوردم چقدر خوشحااااااااالم
      امیدوارم شماها هم وضعیتتون عالی باشه
      بوووووووووووووس
      ویرایش توسط یلدا : 03 بهمن 1392 در ساعت 05:03

13. 5 کاربر، ارسال یلدا را لایک کرده اند:

paniz93 (02 بهمن 1392),parchami7 (02 بهمن 1392),مهربان1389 (18 بهمن 1392),دلنواز (01 اردیبهشت 1393),ریحون (20 آبان 1393)

kolahghermezi آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.06
      قد
      162
      وزن شروع
      84400
      وزن هدف
      69
      وزن فعلی
      84400
      وبلاگ زیباتنی من
      2
      سلام دوستاي خوبم امروز اولين روز بود از صب تا حالا 2 ليوان چاي سبز خوردم يه ساندويچ كوچولو نون و پنير در حد 8 قاشق برنج و4 قاشقم خورشت و 2 تا پرتقال بعدازظهر خيلي كم نون پبير و 30 دقيقه با سودي ورزش احساسم خوبه و به غذا و لحظه سير شدنم فك ميكنم مطمينم هممون موفق ميشيم و من تا عيد به اميد خدا 10 كيلو كم ميكنم براتون ارزوي موفقيت ميكنم

15. 4 کاربر، ارسال kolahghermezi را لایک کرده اند:

paniz93 (03 بهمن 1392),مهربان1389 (18 بهمن 1392),یلدا (02 بهمن 1392),دلنواز (01 اردیبهشت 1393)

tuti آواتار ها
      کاربر اخراجی

امتیاز زیباتنی
      124
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر محروم
      میانگین پست در روز
      1.43
      قد
      151
      وزن شروع
      97
      وزن هدف
      80 ( تا آخر 92)
      وزن فعلی
      83
      حالت من
      Ghamgin
      خیلی خوش اومدی توتی جووونم
      نه فقط وزن فعلیت
      گزارشم به نفع خودته بدی
      اگر وزنت تو روحیت اثر بد نمیزاره وزن کشی کن
      ولی اگر می تونستی تا 1 ماهیا حداقل 20 روز اول وزن نکنی خیلی محشر میشد
      به نظر من استرس ناشی از وزن کشی خودش عاملیه برای اینکه بدن همش سعی کنه چربیهاشو نگه داره و ولشون نکنه
      وزن نکنی بدنت دیگه خیالش راحت میشه و باهات مهربونی میکنه چون میفهمه تو به زور نمی خوای چیزیرو ازش بگیری

سلام یلدا جونم خوبی عزیزم؟؟؟

گلم وزن شروع من رو تغییر بده نمیدونم چرا به دلایل موهومی وزنم اضافه شده و با اینکه هم رژیمم اوکی بوده و هم ورزش کردم

ولی امروز عدد 86 رو روی ترازو دیدم. حدود 10-12 روز تا پری مونده بعید میدونم واسه اون باشه.

از فردا فقط با پل مکنا پیش میرم. این هفته رو توی مسابقه قرمز شرکت میکنم ولی از هفته دیگه مسابقه های قرمز رو بی خیال میشم

تا یه کاهشی ببینم بعد بازم ادامه بدم.

خیلی امروز برای وزنم ناراحتم یلدا. چندین ساله دارم با این وزن سر و کله میزنم ولی فقط یه بار تونستم با یه رژیم کشنده به وزن 74 برسم

که بعدش بازم برگشت. سالهاس روی دهه 80 باقی موندم خسته شدم دیگه.
      دلیل اخراج کاربر: توهین به کاربران و مدیر زیباتن علی رغم هشدارهای مکرر

17. 4 کاربر، ارسال tuti را لایک کرده اند:

parchami7 (14 بهمن 1392),shabnam28 (17 بهمن 1392),مهربان1389 (18 بهمن 1392),یلدا (02 بهمن 1392)

یلدا آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.08
      قد
      160
      وزن شروع
      وزن اولیه 95
      وزن هدف
      سبز شدن
      حالت من
      Movafagh
      نقل قول نوشته اصلی توسط tuti نمایش پست ها

سلام یلدا جونم خوبی عزیزم؟؟؟

گلم وزن شروع من رو تغییر بده نمیدونم چرا به دلایل موهومی وزنم اضافه شده و با اینکه هم رژیمم اوکی بوده و هم ورزش کردم

ولی امروز عدد 86 رو روی ترازو دیدم. حدود 10-12 روز تا پری مونده بعید میدونم واسه اون باشه.

از فردا فقط با پل مکنا پیش میرم. این هفته رو توی مسابقه قرمز شرکت میکنم ولی از هفته دیگه مسابقه های قرمز رو بی خیال میشم

تا یه کاهشی ببینم بعد بازم ادامه بدم.

خیلی امروز برای وزنم ناراحتم یلدا. چندین ساله دارم با این وزن سر و کله میزنم ولی فقط یه بار تونستم با یه رژیم کشنده به وزن 74 برسم

که بعدش بازم برگشت. سالهاس روی دهه 80 باقی موندم خسته شدم دیگه.

توتی جونم اصلا غصه نخور همه چیز درست میشه
      روش پل مکنارو پیش برو به زودی متابولیسمت به حالت عادی بر میگرده و وزنت درست میشه
      دیگه وزن نکن
      اصلا هم بهش فکر نکن
      من که شوهرم همون 30 دی ماه ترازو رو قایم کرده و گفته تا 30 اسفند از ترازو خبری نیست
      ولی واقعا آرامش دارم توتی جووون و کاملا هم دارم رعایت میکنم

الان رفتیم با شوشو 1 کیلو شیرینی تر خریدیم و من با رعایت 4 تا قانون 2تا شیرینی خوردم
      :bliss:و بقیرو می زارم فریزر تا روزای بعد اگر خواستم بخورم
      شامم فعلا که اصلا گشنم نیست تا ببینم چی میشه

- - - Updated - - -

سلام من امروز پسرمو بردم دکتر صبح نتونستم وزن کنم بعدشم یادم رفت فردا اول صبح انشالله وزن میکنم خبر میدم....
      امروز نهار همبرگرخوردم که با این روش توی چند مرحله تا 5 غروب طول کشید میان وعده 1لیوا چای با خرما شام هم املت
      همسری هم امروز با ین روش شروع کرد خیلی خوشش اومده بود باهم انجام میدیم

خیلی خوبه عزیزم
      همین طور ادامه بده امیدوارم هممون تا عید 10 کیلو کم کنیم با همین روش
      عزیزم عیبی نداره فردا بگو

راستی بچه ها بهترین راه برای کم کردن سرعت خوردن اگر مشکل دارید اینه که موفع غذا یه موسیقی خیلی آرووووم بزارید با این کار به صورت ناخودآگاه و ناخواسته آدم سرعت خوردنش کم میشه
      من خودم این کارو می کنم اتفاقا همسر من با اینکه اضافه وزن نداره میگه تو که اینطور می خوری رو منم اثر میزارهکلا مصرف مواد غذاییمون اومده پایین

19. 4 کاربر، ارسال یلدا را لایک کرده اند:

parchami7 (14 بهمن 1392),shine (25 بهمن 1392),مهربان1389 (18 بهمن 1392),دلنواز (01 اردیبهشت 1393)

یلدا آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.08
      قد
      160
      وزن شروع
      وزن اولیه 95
      وزن هدف
      سبز شدن
      حالت من
      Movafagh
      ممنون یلدا جونی من زایمان کردم 6 کیلو اضافه دارم نسبت به قبل زایمان اما کلا میخوام به 50 برسم...یعنی با این روش میشه تا عید 10 کیلو کم کرد؟عالیه که
      من همیش روفرم بودم اان سختمه لباسام تنگه اصلا هم نمیخوام خرید کنم تا عید
      امیدوارم باش عزیزززززززم
      بدن با بدن فرق داره تو این روش هر چی پایبندیت بیشتر باشه کاهشتم بیشتره ورزشم داشته باشی که عالیه
      در ضمن این روش طوریه که کاهش مطابق شرایط بدن اتفاق میفته یعنی شما هر ماه به اندازه ای کم میکنی که به بدنت آسیب نرسه و خودش اینجوری راحت بشه (یعنی خود بدنت تصمیم میگیره چقدر کم کنه تا بهش آسیب نرسه)
      ولی هر چی به کاهش بیشتر فکر کنی کاهشتم بیشتر میشه فقط یه عددی رو در نظر بگیر و امیدوار باش بهش برسی
      موفق باشی عزیزم

21. 5 کاربر، ارسال یلدا را لایک کرده اند:

paniz93 (03 بهمن 1392),parchami7 (03 بهمن 1392),shine (25 بهمن 1392),مهربان1389 (18 بهمن 1392),دلنواز (01 اردیبهشت 1393)

Bahareh آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      10-
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.02
      قد
      165
      وزن شروع
      99.9
      وزن هدف
      57
      وزن فعلی
      93
      یلدا جان واقعا از نکاتی که تذکر میدی دارم نهایت استفاده را میبرم. من مدتیه دارم سعی میکنم با این سیستم به خودم کمک کنم اما باید اعتراف کنم اصلا برایم کار آسانی نیست. نمیدونم کی گرسنه ام و کی سیرم، نمیتونم به کالری خوراکی ها فکر نکنم، یادم میره آهسته بخورم و از خوردن لذت ببرم . مخصوصا لذت بردن خیلی کار سختیه. خوردن برایم شده عذاب و جدان و هر چی میخورم را به عنوان گناه نچویده قورت میدم پایین همین باعث شده بیشتر هم بخورم- البته بدون فکر و بدون لذت. خیلی امیدوارم یادآوری های دوستان این گروه کمکم کنن. امروز صبحانه را با این که ناتلا و خامه پر کالری هستند را انتخاب کردم چون واقعا این ترکیب را کم خوردم. نهار را با آگاهی خوردم اما زیاد خوردم- یک ساندویج رست بیف. به نظرم باید اهسته تر میخوردم. نکته خوبش این بود که سعی کردم عذاب و جدان نداشته باشم و به خودم بگم نوش جونت! میان وعده هایم چیز غیر عادی نبود ( چای و بیسکویت) و شام از نظر خودم به اندازه و لذت بخش بود- پنج قاشق عدس پلو با یک نیمرو. اما الان گرسنه هستم و قصد دارم به روی خودم نیارمش و برم بخوابم. فعالیتم را هم داشتم. در مجموع خوب بود. این نکته که باید به خودمون وقت بدیم و از اشتباه نترسیم خیلی مهمه. باید به بهاره اجازه بدم دوباره اون طوری که دوست داره زندگی کنه. مثل قدیما که راحت و بدون وسواس میخورد و سالم و متناسب بود.

سلااااااااااااام بهاره جون
      خیلی خوشحالم که می تونم کمکتون کنم
      عزیزم اولین چیزی که باید بهت بگم اینه که 2 هفته ی اول با خودت کلنجار نرو و اصلا خودتو ادیت نکن فقط تو این 2 هفته تمرین کن که کی گرسنه شدی و کی سیر
      یادمه من اول شروع این روش اصلا تشخیص گرسنگسو سیری واسم خیلی سخت بود طوری که خیلی اذیت میشدم ولی بعد 1 هفته همه چیز درست شد
      تو این هفته ی اول فقط تمرکزت رو سیگنال های شکمت باشه بزار گرسنه ی کامل بشیبعد طوری اروم بخور که دیگه حس گرسنگی نداشته باشی به این نکته توجه کن حس گرسنگی نداشته باشی نه اینکه سیر شده باشی این به لاغریت بیشتر کمک می کنه
      اگر بعد خوردن چند لقمه هنوز میل به غذا داری یعنی به قدر کافی آروم نخوردی پس اگر می تونی با موسیقی آروم و شمارش لقمههات به این کار کمک کن در ضمن عزیزم اگر تو فقط در حد رفع گرسنگی غذا بخوری هیچ عذاب وجدانی نخواهی داشت
      پس نگران نباش و یک هفته به خودت فرصت بده تا دوباره بدنت باهات آشتی کنه
      بووووس

ویرایش توسط یلدا : 03 بهمن 1392 در ساعت 11:35 دلیل: ثبت پاسخ شما در پست خودتان

23. 6 کاربر، ارسال Bahareh را لایک کرده اند:

nana (03 بهمن 1392),paniz93 (03 بهمن 1392),parchami7 (03 بهمن 1392),مهربان1389 (18 بهمن 1392),یلدا (03 بهمن 1392),دلنواز (01 اردیبهشت 1393)

• صفحه 2 از 70
  • نخستنخست
  • 12341252 ...
  • آخرینآخرین